Home - Články - Láskohled 14. - 20. ledna

Láskohled 14. - 20. ledna

vloženo 12. 1. 2019
čas čtení: 3 minuty

Láskohled 14. - 20. ledna

Na rok 2019 jste netrpělivě čekali. Plní se vám vaše sny, nebo všechno zatím není podle vašich představ? Neklesejte na mysli! Celý rok máte ještě před sebou a nemusí jít všechno hned hladce. Podle hvězd bude přát tento rok lásce. Zadaří se vám už v novém týdnu? Odpověď najdete v novém Láskohledu!

Beran
Užívejte si tento týden projevy lásky a vášně naplno. Možná není na škodu dát děti alespoň na víkend na hlídání prarodičům. Milí Berani, díky tomu zažijete skutečné druhé líbánky.

Býk

Ve vašem okolí k vám někdo vysílá naléhavé romantické signály, které však přehlížíte. Daná osoba je vámi okouzlena, ale stále váhá s pozváním na rande, jedná se o tichého jedince.

Blíženci

Vyjasněte si s protějškem včas jisté problémy. Možná je považujete za drobnosti, které ale mohou přerůst v daleko větší neshody a to už by mohlo pro váš vztah znamenat vážné riziko.

Rak

Statečně bojujete s přízní vůči jisté osobě, do které se pomalu bezhlavě zamilováváte. Problémem je, že daný jedinec je šťastně zadaný a vaše láskyplné pohledy tedy nijak neopětuje.


Dlouho očekávaný rok 2019 vstoupil do našich životů! O tom, jaká bude nová roční sezóna, mnohé napoví už leden. A vy si právě teď můžete přečíst velký lednový horoskop! Zatím je tento měsíc čistý nepopsaný list, ale osud už se brzy rozepíše a začne tvořit další kapitoly vašeho života. Jaké budou? To zjistíte v tomto horoskopu!


Lev

V dlouhodobých vztazích se mohou objevit drobné mráčky způsobené špatnou náladou jedním z vás. Nenechte si kazit dny a raději vyražte si vyčistit hlavu někam do přírody o samotě.

Panna
Jisté věci nemůže váš partner pochopit, protože má jinou povahu než vy a nedokáže se dostatečně vcítit do vašich pocitů. Co takhle zkusit si o tom se svým protějškem promluvit?

Váhy

Poslední dobou cítíte vůči svému partnerovi blok, který nejde odstranit. Bojíte se, že vzájemná láska už vás dávno opustila a vy už vedle sebe jen přežíváte bez romantických emocí.

Štír

Kolem vás to vře emocemi. Ať už těmi pozitivními a příjemnými, nebo naopak těmi, které dokáží rozpoutat doslova peklo na zemi. Nebojte se, tato citlivost ve vzduchu pročistí vzduch.


NAŠLI JSTE V MOBILU SVÉHO PROTĚJŠKU DŮKAZ O NEVĚŘE? Nevíte kudy kam? Poradím vám, zavolejte mi na 906 701 701! Vaše MichaelaStřelec
Pustíte se s vervou do jistého projektu, po kterém delší dobu toužíte. O to míň vás potěší přístup vašeho protějšku. Setkáte se z jeho strany z důrazným nepochopením a výsměchem.

Kozoroh

Jste na vážkách ohledně svých citů vůči svému protějšku. Často řešíte drobné problémy, nedokážete se shodnout na zásadních věcech a zejména nejste přesvědčeni o vzájemné lásce.

Vodnář

Nemarněte čas zbytečnostmi a vrhněte se s partnerem do víru vzájemné vášně. Máte víkend jen sami pro sebe, tak toho náležitě využijte. Jděte na výlet, nebo jen hupsněte do peřin.

Ryby

Hádky jsou u vás doma teď na denním pořádku. Máte před sebou důležité záležitosti a vám přijde, že se partner do projektu nezapojuje tak, jak by měl. Musíte si o tom promluvit.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > >>|

NAŠI VĚŠTCI - Vyberte si svého věštce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.