Home - Články - Když měla disciplína dovolenou!

Když měla disciplína dovolenou!

vloženo 1. 3. 2010
Fotolia_disciplina.jpgPovídka od Týmu Astrohled:

Jednoho dne už toho měla disciplína dost. Nejen že byla stále vychovávána k usilovné snaze, ale někdy měla své vlastní pracovní morálky sama dost. Toužila po tom, nemuset na chvíli dávat pozor a udělat si dovolenou. Jako ostatní. Jen tak si lenošit, užívat. To znělo docela dobře. A tak si disciplína sestavila plán:
1. Dlouhý spánek, přinejmenším do 9 hodin.

2. Potom snídaně. Alespoň hodinu.

3. Lenošení na pohovce, déle než jednu hodinu. Nicnedělání.

Tímto způsobem si disciplína naplánovala každý den dovolené – koneckonců musí být na zotavení využita každá minuta! Následující den začala své plány uskutečňovat. Ovšem ukázalo se, že s dovolenou to asi nebude takové, jak si představovala. Upřímně řečeno – zase tak moc se dovolená do ostatních dnů neodlišovala. Co se na tom ostatním tak líbí? Po několika dnech se disciplína rozhodla, že skončí s dovolenou a začne znovu pracovat.

Jako první si na to sestavila plán:…

Máte pocit, že jste v neustálém shonu a nevíte, kdy tomu bude konec? Jsem tu pro vás a rádi vám poradíme, jak se vše bude vyvíjet! Zavolejte nám na tel.: 906 701 701! Vaše astroporadna ASTROHLED

Další Astročlánky

Litujeme, nebyl nalezen žádný článek.

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO PORADCE a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.