Detail horoskopu

Lev

Lev: Aktuální horoskop pro rok 2020.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvíčci, i pro vás je z myriády vláken spojitostí utkáno vesmírem poselství pro rok 2020. Co vám toto období přináší aneb jaká výpověď je skryta v těchto virtuálních schématech? Hlavním mluvčím se stává mocný Saturn, jehož mysl reprezentována realitou udává základní směr vašeho konání. Jeho hlavními atributy jsou zodpovědnost, rozvaha a konsolidace sil k posílení toho, co jste dosud získali. V kurzu je tedy pomalejší, promyšlená jízda nikoli závod a pravoúhlé zatáčky! Nástrahy vám totiž v tomto směru může klást rebelantský Uran, jehož kvadratura svádí k střemhlavým akcím a svými galvanizujícími účinky má snahu o degradaci veškeré stability. Vaším úkolem je nenechat se nikým a ničím zviklat, jen tak nebudete celý rok jako na houpačce. Pamatujte, že vaše královské znamení má vládu svých věcí jen a jen ve svých rukou!

Jste symbolem světla a vyzařujete auru solitéry, která se stává zdrojem inspirace a životadárné energie pro ostatní. Působíte bezkonkurenční grandiózností, umíte lidi napravovat a ze všech znamení máte nejsilnější vůli - právě tyto vlastnosti je zapotřebí si v roce 2020 udržet! Planetární Guruové signalizují, že jde o období důležité prověrky vaší osobnosti a v některých momentech to nemusí být procházka zahradou Eden, zkouška vašeho JÁ může obsahovat i obtížné levely. Saturnova opozice klade důraz na velkou trpělivost na cestě při dosahování vytýčených cílů a na atributy spojené s veřejností. Postupujte dopředu s rozmyslem, malými krůčky, protože pokusy prorazit za každou cenu by vás následně mohly hodně bolet. Ať se jedná o obchodní partnerství, manželské vztahy, otázku popularity či finance, ve všech těchto zónách nespěchejte s důležitými rozhodnutími. Patříte-li do 3. dekády znamení (13.8. - 22.8.), je u vás zvýšená tendence, že nastane situace, kdy budete vyzváni k tomu, abyste převzali určitou zodpovědnost. Jako pózerům par excellence vám může trochu vadit zátěž, která z tohoto plyne a u některých i sjetí do určité rutiny, bylo by však hrubou chybou tuto zodpovědnost odmítnout. Máte rádi lesk a třpyt, takže vás určitě přitahují spíše okázalosti života, nicméně se skutečně vyplatí nepodcenit to - naučte se hledat démanty v oblázcích běžných starostí! Může také docházet k odcizení s osobami, kterým jste podřízeni nebo osobami, ke kterým máte blízký vztah, nicméně i zde mají hvězdy přínosný recept. Buďte k sobě vzájemně ohleduplní a radou je, že to zejména od dubna do června platí dvojnásob. Důležitým hráčem na letošním nebi je také Uran, který má ve zvyku působit jako blesk z čistého nebe a přinášet nečekané změny. Jeho sólo zpočátku vyznívá jako bezelstná amazonie požitků, později ji však tento démon v blyštivém plášti samolibosti mění na pořádně zmatečné blues. Zejména vy, Lvíčci 1. dekády (23.7. - 2.8.), buďte obezřetnější na poli kariéry, pozemků, různých pojistných smluv nebo například změny svého zázemí. Rčení: dvakrát měř a jednou řež, je pro vás nejvýstižnějším mottem tohoto roku.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Královna lásky, Venuše, nabízí v tomto roce na svém hvězdném podnose lahůdky velmi pestrých chutí. Jako degustátoři jste jejími oblíbenci, neboť co se týče srdcových záležitostí, není vášnivějších romantiků nad vás a touhu umíte rozdmýchat takřka lusknutím prstů! Hned od 2. poloviny února vám dává tato vesmírná avatarka vychutnávat nejčistší slast bez jakékoli cenzury, nelení ani na jaře, v létě a třešničku na dortu ponouká v září. Přičteme-li k její konjunkci trigon ohnivého Marse, je nad slunce jasné, že vaše nymfická nevinnost kontrastující se silnou smyslností dokáže uhranout na potkání! Favorizující jsou v tomto roce vzdálená místa s exotickým nádechem. Ať už se jedná o prosluněné pláže či zářivá velkoměsta se sedánky nad vybranými koktejly ve VIP barech, protějšek z horké jižní země je pro vás magnetem! Vás, kteří žijete v manželském vztahu, bohužel až zase takové láskyplné Eldorado nečeká. Patříte-li navíc do 1. dekády znamení (23.7. - 2.8.), jsou ve vzduchu náhlá odcizení a možnost nečekaných rozčarování. Uranovy kejkle lze pocítit zejména ve spojitosti s kariérními záležitostmi vašeho partnera nebo s vaší touhou osvobozovat se z nenaplňujícího vztahu. V jarních měsících nemají na růžích ustláno ani manželské páry spadající do 3. dekády Lvů (13.8. - 22.8.). Lze počítat se zadrhnutím vztahu, ale žádný strach Lvíčci, saturnský vzdor v podobě kvadratury je jen dočasný.

Šťastný měsíc: únor, září
Nepříznivý měsíc: červen, 1. pol. prosincePráce a finance

Práce a finance

Ve své ohnivém erbu máte zakódováno, že jádro vašeho úspěchu tkví v celkovém drivu vaší osobnosti. Ať už exceluje váš obchodní um, organizační schopnosti, manuální zručnost nebo umělecký potenciál, dokážete vždy pracovat s láskou - váš vnitřní plamen je inspirujícím majákem pro ostatní! Hvězdy však prozrazují, že i přes všechny tyto superlativy se v letošním roce může vloudit chybička. Neposedný Uran je v kvadratuře k vašemu znamení, čímž posiluje vaši touhu po svobodě a s tím spojené nebezpečí ukvapenosti. Dosud potlačované pocity se derou na povrch a zavdávají tak příčiny k nejrůznějším sporům, s čímž jste konfrontováni prioritně vy, zrozenci 1. dekády (23.7. - 2.8.). Připadá vám, že si váš nadřízený hraje na velkého Bosse a má ustřelené požadavky? Nebo máte pokušení přijmout zvláštní šanci na možnost kariérního výsluní? Rozhodně se nenechte ovlivnit danou atmosférou a dříve než zareagujete, napočítejte do sta. Obzvláště pracujete-li na projektech, které živí vaše Múza, rozjíždíte svůj vlastní obchod či předkládáte nadčasové prezentace, rozhodujte s velkou rozvahou. To samé v bleděmodrém platí i pro finance. I když pro tento rok nemáte perspektivu zazobaných celebrit, bude při trošce obezřetnosti uznání a finanční vyrovnání spolu neoddělitelně spjato. Stop stav zbytečnému riskování, kasínům a jízdě na centryfuze chamtivosti je hlášen zejména na leden, březen a prosinec, apropó u 3. dekády Lvů (13.8. - 22.8.) je to od dubna do června jako přes kopírák. Sebekontrola znamená vítězství!

Šťastný měsíc: srpen, září
Nepříznivý měsíc: leden, březen

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodinu a atributy spojené s domácím zázemím stavíte až na téměř posvátný piedestal a se svými nejbližšími se snažíte trávit co nejvíce volného času. Jste příkladní rodičové a vaše nepřehlédnutelná vlídnost způsobuje, že si rozhodně nemůžete stěžovat na nedostatek lásky. V tomto roce se vaše sounáležitost s rodinou ještě více prohlubuje a obzvláštní něhu projevujete především svým dětem. Máte tendenci své milované hýčkat, zahrnovat je komfortem a luxusem, není tedy divu, že vaše domácí hnízdečko přímo září. Umíte dát prostoru glanc, i když nemusí jít zrovna o okázalosti nejvyššího kalibru, nejcennější skvosty či doplňky, v nichž je víc zlata než měl Saddám Husajn v koupelně. Zejména vy, Lvíčci 2. dekády (3.8. - 12.8.), neodmítnete Venušiny výzvy na taneční parket plný potěšení, hlavní pozvánku čekejte v září! Je to vhodná doba pro rozjasnění a zkrášlení bytu, novou kombinaci materiálů, nábytku či dekorací. Pokud náležíte 3. dekádě znamení (13.8. - 22.8.), zaměřujete se spíše na své potomky. Jsou-li navíc v období puberty, jste si vědomi zvýšené zodpovědnosti a váš talent být dobrými poradci je vskutku brilantní. Vyžadujete potřebnou disciplinu, a i když je nepřestáváte hýčkat, odmítáte přehnané hédonické chování a jejich víru v pečené holuby. Výsledný efekt v podobě jejich větší pečlivosti je příjemnou odměnou.

Šťastný měsíc: únor, září
Nepříznivý měsíc: březen, prosinec

Zdraví

Zdraví

Po zdravotní stránce se rok 2020 prezentuje mírně protichůdnými vlivy. Na jedné straně je patrný prýštící gejzír energie a na straně druhé i určitá omezení, která mohou některým z vás působit vrásku na čele. Vaší doménou je být fit, udržet si hezký vzhled a mladistvý šmrnc, takže si dáváte na své fyzičce hodně záležet. Toužíte mít tělo samý sval a být mrštní jako olympijští plavci, solárka a fittneska nejsou tudíž žádný nadstandard - mnozí je berete přímo útokem! Tento rok vám však navzdory všemu může připravit určité pastičky. Horlivý Mars se s vámi kamarádíčkuje již v lednu a únoru a líbí se mu to natolik, že se vás pak drží jako klíště po celé období od července až do prosince. Vaše akčnost je až kolosální! Druhá strana mince je ta, že výdej energie je v některých momentech přehnaný a nese s sebou nečekané zkraty. Natažení šlachy, svalové výkyvy, skřípnutí nervů krční páteře - s tím vším můžete být zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.7. - 2.8.), konfrontováni. Co se týče nejslabšího období u vás, Lvíčci 3. dekády (13.8. - 22.8.), stává se jím jaro. Saturn číhá se svou opozicí a chce si smlsnout na nějaké stagnaci. Jeho cílem je především krevní oběh, přičemž se největší libůstkou jeví žilní systém. Rada zní nepřetěžovat se, dodržovat pitný režim a jako královský ochránce žil a cév je doporučován Rutin. Vězte, že s touto prevencí máte vyhráno.

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: květen, říjen

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Smyslem a naplněním se letos může stát nějaká vaše významnější pozice, která jde ruku v ruce s větší zodpovědností. Štěstí vám mohou přinést vaše organizátorské schopnosti.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

JADEIT - napomáhá krevnímu oběhu

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Symbol SLUNCE
JANTAR

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.