Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Váhy
23. 9. - 23. 10.


Jaká představení shlédnete na vesmírném jevišti vy, milé Váhy? Hlavní roli představuje velkorysý Jupiter, který se kochá promenádou po vašem znamení a ve vašem životě znásobuje potěšení, intelektuální rozlet i tendence k tomu, aby se vám dařilo. Jeho konjunkce vám dává křídla a to je pro vašeho vzdušného ducha obuv šitá na míru! Hraje svou roli jako z partesu a pozadu není ani ochranářský Saturn, který stahuje oponu před případnými vetřelci v šedém hábitu, Uranem a Plutem. Něco budete muset nechat zaniknout, ale jinak vám tito tragédi nemusí nijak ublížit. Úkolem tohoto roku je, abyste dali svému životu nový směr, takže plnou parou vpřed, milé Váhy, jděte si za tím, o co stojíte, neboť to nejspíš dostanete. Jinak řečeno, přehoďte výhybku své existence za nejlepších podmínek!

Jste ztělesněním půvabu a galantnosti, máte brilantní charakter, který vám nedovoluje žádnou podlost či lež. Divíte se, že patříte k nejoblíbenějším ze všech znamení? Také v tomto roce se setkáváte s obdivuhodnou přízní a vstřícností lidí kolem vás. Jupiter, dárce štěstí, pokračuje v procházce vaším územím a ze svého vesmírného rukávu sype konfety úspěchu. Patříte-li do Vah 2. dekády (3.10. - 12.10.), je vám tento štědrý světlonoš nakloněn především od května do července. Vahám 3. dekády (13.10. - 23.10.) náleží pak září a říjen. Nasáváte ovzduší materiálního i morálního rozmachu. Do cesty vám jdou lákavé možnosti, šance ke zlepšení vašich existenčních podmínek a především sklízíte plody návrhů, které se vyskytly koncem loňského roku. Podzim se pro vaše znamení jeví jako neobyčejně hyperaktivní období, ve kterém vaše energie roste jako houby po dešti, ovšem je příhodné zachovat svou vrozenou rozvahu. V partnerství a rodinné sféře by se jinak mohly začít točit vzdušné mlýny krizí a i pomoc Jupitera by mohla zeslábnout! Uran jakožto režisér nenadálých překvapení bude mít v repertoáru zmatky ohledně bydlení, rozčarování a náhlá odcizení. Mnozí z vás mají chuť hodit všechno přes palubu, na nic se neohlížet a poslat do háje případný, časem nastřádaný, pocit viny a rozpolcené myšlenky.

Milé Váhy, máte však v rukou výherní trumfy, kterými jsou vaše soudnost a nezměrný intelekt. Co tak nechat je pořádně zazářit? Do finále vám popřeje štěstí, se zdarem dohodnete i nemožné, podepíšete veledůležité smlouvy a usmíříte vody, které byly neklidné. Navíc máte příslib od Saturna, že vše, čemu dáte šanci vyniknout, vydrží.


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Zamilovanost a partnerské souznění je vaší životadárnou hvězdou, duševní stravou a naplněním celého vašeho Já. Jen stěží si lze představit větší romantiky, než jste vy a také není smutnějšího pohledu než pohled na Váhy, které jsou nuceny žít v osamění. Venuše, bohyně citů, je vaší vládkyní a své genetické tajemství lásky do vás vtiskla už při vašem zrození. Rok 2017 vás obdarovává šťastnými seznámeními, mimořádnými sympatiemi a milováním, při němž máte pocit, že stoupáte k oblakům. Jupiter, který se s vámi kamarádíčkuje, se chce blýsknout. A vězte, že to není žádný skrblík! Začátek roku sice může být trochu slabší, o to více je vám však všechno vynahrazeno v teplejších měsících. Pokud vsadíte na červenec, rozhodně se v milostné sféře nudit nebudete. Láska číhá při pobytech v zahraničí, v místech spojených se vzděláváním se, a zajímavé seznámení může dát o sobě vědět rovněž prostřednictvím vašeho švagra či švagrové. Venuše rozhodně není frigidní a její aróma něhy vám proletí chřípím až do morku kostí! Na pozoru by se však měly mít manželské páry, neboť stále přetrvává výstraha umíněného Urana. Váš protějšek je panovačnější a nevyzpytatelnější než obvykle, zejména pokud náleží ohnivému znamení. Silnou zbraní je vaše trpělivost.

Šťastný měsíc: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: březen
Práce a financePráce a finance
Vaše pevná vůle a odhodlanost pohání v tomto roce rafiku kariérního úspěchu hezky kupředu. Za vaším pověstným šarmem se skrývá úžasná strategie a neústupnost v touze dosáhnout svých cílů - tzv. ocelová ruka v sametové rukavičce, poznáváte se v tomto rčení? Metodický Saturn má na mušce především vás, Váhy 3. dekády (13.10 - 23.10.), přičemž znásobuje vaši chytrost a obrňuje vaše nervy. V komunikaci, dokladech a důležitých smlouvách přímo excelujete! Už v únoru se vám podaří velmi zajímavé a originální ujednání, zvláště pokud pracujete v zábavném odvětví, sportu nebo oboru spojeném s duševní činností. Taktéž měsíc červen se má čím pochválit, Jupiter přispívá svou expanzí a podporuje pohyblivého Merkura v tom, aby se vám zvýšeně dařilo ve vaší profesi. Ať jste pracovníky aerolinií nebo firmy pro styk se zahraničím, postup je za dveřmi. Pro vás, Váhy 2. dekády (3.10. - 12.10.), je zde však důležitá rada - neberte si toho na sebe přespříliš. Nenasyta Jupiter vás k tomu sice láká, ale držte se raději zlatého Sokratova pravidla všeho s mírou. U mnohých z vás by totiž mohla být pak vyplacena i druhá strana mince a tou je pád harmonie v rodině. Finance jsou totiž v této době lákavou sirénou, mají tendenci rychle přibývat a vás to motivuje. Nicméně pamatujte, že existují věci, které jakmile ztratíte, už nejde zpátky koupit, byť byste byli i multimilionáři.

Šťastný měsíc: únor, červen
Nepříznivý měsíc: leden, březen
Domov a rodinaDomov a rodina
Z pohledu rodinného soužití a domácího zázemí se nedá sice hovořit o aureolu slávy, vyjma 2. dekády Vah (3.10. - 12.10.) však nejste konfrontováni ani s nijak zvláště depresivním ovzduším. Jste skvělí psychologové, takže dokážete urovnat případná napětí a nedorozumění vyskytující se na vaší domácí půdě. Nadarmo se vám neříká soudcové zvěrokruhu a tento rok svůj titul bravurně obhajujete! Jupiter je zabydlen na vašem zázemí a přináší rozmach v budování domácího hnízdečka, což se projevuje hlavně touhou po kráse. Na jaře je velmi vhodné zaměřit se na harmonii bytového prostoru a uspořádání zahrady. Toužíte po velkém jednobarevném záhonu gladiol, abstraktních tapetách či knihovně plné děl vázaných v kůži? S Jupiterovou protekcí to máte mít! Dopřejte si také příjemné návštěvy. Mile rozveselit vás mají tendenci vaši příbuzní a dítka přátel - v jejich společnosti se budete cítit vskutku skvěle. Vám, zrozenci zmíněné 2. dekády (3.10. - 12.10.), planetární Guruové doporučují, abyste to zejména v létě nepřeháněli s kariérní hyperaktivitou. Mnohé příjemnosti rodinného života by mohly nabrat titanikový směr.

Šťastný měsíc: duben
Nepříznivý měsíc: srpen


ZdravíZdraví
Co se týče zdravotního stavu, rok 2017 hlásí dobrou kondici a pokud má platit nějaká výstraha, je to před zátěží v podobě radovánek. Že tomu teď úplně nerozumíte? Vaše inteligentní hlavičky hned pochopí, jak je to prosté - zanedbávání spánku vlivem zábavy, nevyvážená strava a nevhodný pitný režim - to jsou červotočové vašeho organismu! Konjunkce Jupitera vám servíruje zálibu v sladkostech a tím i zvýšenou tendenci k přibírání na váze. Nejmarkantnější je to u 2. dekády vašeho znamení (3.10. - 12.10.), a to od května do července, a u 3. dekády (13.10. - 23.10.) v září a říjnu. Vašemu oku také lahodí likéry a sladké nápoje plné slunce, nicméně by vám prospěly spíše trpčí drinky. Vaše znamení vládne ledvinám, proto je vhodné zbytečně je nezatěžovat, ale naopak snažit se jim ulehčit práci. Pokud je především v únoru zahřejete heřmánkovým čajem a v červnu si naordinujete mlsání brusinek, ledvinoví permoníci zajásají! Jakožto harmonickému znamení vám, milé Váhy, všeobecně škodí nervozita a vyčerpání. K tomu je nutné dodat, že se poslední léta ocitáte v periodě, kdy vás s těmito atributy konfrontuje Uran s Plutem. Může to být sice někdy hodně těžké, ale snažte se zachovat své pokojné gró a udělejte na Urana s Plutem dlouhý nos.

Šťastný měsíc: duben
Nepříznivý měsíc: červen
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Zónou štěstí v letošním roce se pro vás stává uvědomění si vlastní osobnosti a toho, jaké jsou vaše hodnoty. Dáte se směrem, který vás naplní tou pravou spokojeností.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
OBSIDIÁN - posiluje psychiku, je vhodný jako prevence
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Symbol ČTYŘLÍSTKU (šperk nebo sušený v medailonku)
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.