Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Milé Váhy, také vás si zve vesmír před svou hvězdnou katedru, aby otestoval váš potenciál pro rok 2018. Do role zkoušejících se staví planetární vládci, kteří hodnotí, jak dalece jste schopni zvládnout jimi předložené lekce. Nejdůležitější přednes má v tomto roce Saturn, jehož působení se ve srovnání s minulým rokem markantně mění. Svou kvadraturou zvyšuje nároky a vyžaduje po vás plné nasazení, navíc je ve své zkoušce neobyčejně vytrvalý! Ve stínu nezůstává ani Uran s Plutem, jejichž vliv souvisí s nutností změn ve vašem životě. Cítíte už dlouho, že na vás Uranova opozice chrlí stále nové a nové okolnosti? S rukou v ruce s Plutem jde o úsilí přimět vás, abyste udělali výhybku ze svých zajetých kolejí. Vaším úkolem je zároveň větší soustředění a osvojení si schopnosti vyrovnat se s jakýmkoliv tlakem. Jupiter je vám pak do finále připraven napsat velkou jedničku!

Vaší přirozenou zónou je harmonické prostředí, bezkonfliktnost a touha po všem krásném, což vám dává motivaci do vašeho dalšího bytí. Elegance, vybroušený vkus a smysl pro estetiku, v tomto směru jste třpytkami zvěrokruhu! Nicméně, milé Váhy, rok 2018 vás vybízí, abyste se naučili zbavovat bezcenných cetek a uměli rozpoznat, kdy se jedná o ryzí šperk. Nepředvídatelný Uran se vás svou opozicí snaží tu a tam dezorientovat, což se pak odráží ve vašem ztíženém rozhodování. Poněvadž jste však moudří jako Šalamoun, dokážete se z jeho přesmyček nakonec skvěle vymotat. Patříte-li do 3. dekády znamení (13.10. - 23.10.), týkají se tyto nástrahy prioritně vás, přičemž se favorizujícím obdobím stává čas od ledna do května a potažmo také od listopadu do prosince. Mnozí z vás mohou řešit přestup na nové pracoviště, změnu bydliště nebo například rozhodovat o rozvodu, holt Uran a změny patří k sobě. Strážce budoucnosti, Saturn, se v tomto roce dostává do kvadratury k vašemu znamení a tím dává na vědomí, že jeho přísnému oku nic neunikne. Konfrontuje vás s větší zodpovědností za svá rozhodnutí a tím vás dostává pod velký tlak, žádné výšiny a život jako peříčko, prim hraje realita! Neznamená to však, že si sednete někde sami pod smuteční vrbu a budete smutně naříkat, je zapotřebí problémům čelit. Odměnou na zlatém podnose pak bude zvýšená sebeúcta a to není málo! Protěžovanou oblastí se z tohoto hlediska jeví rodičovský dům, domácí zázemí nebo vztahy se staršími osobami.

Jako byste cítili, že zoufale potřebujete pevné zázemí a Plutova kvadratura to nesmlouvavě potvrzuje. Jeho ohromující síla naznačuje, že pro to dokážete udělat i nemožné, i kdybyste měli jet z posledních rezerv. Saturn vás může zpomalit, ale nezastaví vás! Na konci roku vás přichází zahřát velkodušný Jupiter, který chce svým příznivým sextilem zvýraznit plody vašeho úsilí. Sociální vztahy, porozumění, budoucí smlouvy, to je náplň jeho kampaně. Jeho účinky se vám mohou zpočátku zdát poměrně subtilní, ale je to velký slib toho, co přijde.


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Venuše, královna něhy a citů, vládne vašemu znamení, takže láska pro vás rozhodně není pojmem ze slovníku cizích slov. To, že ji potřebujete k životu, je nevyvratitelné. Jste majiteli neodolatelné svůdnosti, líbiví a plní šarmu. Nepotřebujete ohoz od Armaniho či doplňky Oakley, abyste upoutali. Váš medový úsměv je daleko účinnější! Afrodité se skvěle činí již na přelomu ledna a února, čehož byste měli využít ke sblížení s milovanou osobou. Hvězdy doporučují, abyste organizovali intimní večírky nebo oslavy s přáteli a garantují vám, že se zcela určitě zaskvějete ve společnosti. Nejsilnější osidla chystá Venuše svou konjunkcí v srpnu a listopadu, připravte se na milostnou centrifugu! Spoluúčinkujícím je v této době i aktivní Mars, takže při vzrušujících setkání nechybí vášeň a sexuální radovánky. Nezapomínejte ani na kulturu, vezměte svou lásku do divadla, galerie nebo na koncert. Zjistíte, že to byl dobrý tah. Patříte-li k těm, které váže manželský slib, není vaše situace bohužel už tolik růžová. Zejména vám, Váhy 3. dekády (13.10. - 23.10.), může Uran zajiskřit nenadálou krizí, kdy není vyloučena ani úvaha o rozchodu. Vaším trumfem je však to, že toužíte docílit harmonie a dobře víte, že vztah není gladiátorský zápas, u mnohých z vás je tudíž krize řešitelná. Na konci roku navíc osvětluje vaše znamení Jupiter, což je slibnou devízou pro snazší řešení problémů, jeho optimismus dokáže své!

Šťastný měsíc: srpen, listopad
Nepříznivý měsíc: březen, poslední dekáda května
Práce a financePráce a finance
Nedá se říct, že profesní záležitosti jsou u vás hlavní parketou tohoto roku, ovšem co se týče vašich ambicí, ty nikdy neutuchají. Akční Mars je po většinu roku vaším přívržencem a snaží se hýbat věcmi i navzdory zátěžovým kvadraturám jiných planet. Jednu z těchto kvadratur má na svědomí přísný Saturn, který má tendenci zpomalovat pracovní chod, brzdit jednání se šéfy a celkově na vás nakládat větší břemena povinností. Favorizující jste zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.9. - 2.10.), přičemž největší stagnaci můžete pociťovat na jaře. Nepropadejte však obavám, zmíněný Mars to tak nenechá a brzy vytasí drápky! Rušného dění se naopak nezbaví 3. dekáda znamení (13.10. - 23.10.). Uran předvádí své ohnivé piruety, přičemž je mistrem na překvápka, která se dějí častokrát ze dne na den. Jeho opozice vás může přinutit náhle přehodnotit svou pracovní pozici. Působíte v oblasti moderních technologií, digitální sféře, multimédiích nebo například podnikáte přes internet? Připravte se tedy na to, že budete muset něco rozseknout i navzdory tomu, že rozhodování je vaší Achillovou patou. Saturn naznačuje, že se možná někteří přistihnete, že se snažíte utéct před tíhou zodpovědnosti, která je naložena na vaše ramena, ale nebojte milé Váhy, vaše ramena dokáží být dostatečně silná! Co se týče financí, je vhodné být šetrnějšími, abyste se vyhnuli případným problémům. Jakmile vás totiž začne honit mlsná, dokážete se jen těžko udržet na uzdě. Vyhlaste embargo veškeré marnotratnosti!

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: březen, duben
Domov a rodinaDomov a rodina
Záležitosti rodiny u vás v roce 2018 vedou na plné čáře, nicméně jak planetární trubadúři signalizují, nejde zrovna o procházku zahradou Eden. Vedle Pluta a Urana se stěhuje do problematické pozice také Saturn, jehož kvadratura věstí větší zodpovědnost za své nejbližší a celkový chod domácnosti. Paradoxně k tomu vy toužíte spíše po tom, abyste si odpočinuli od povinností a hlavně unikli před tím, co od vás společnost očekává. Totiž že se budete chovat jako matka, otec nebo opatrovník, víc nic. Navíc jen těžko řešíte problémy v mezilidských vztazích, to není voda na váš mlýn. Hned v 1. polovině ledna však máte vysokou tendenci na konfrontaci s touto skutečností. Ať se jedná o starosti ohledně rodičů či poruchy v domě, které žádají opravu, počítejte s tím, že problém naznačený v lednu vykulminuje pak na přelomu května a června. Faktem je, že co se týká domácího hnízdečka, mnohem raději byste se věnovali jeho zkrášlování. Toužíte po luxusním prostředí ve velkém stylu a moderním zařízení. Vlivem vaší vládkyně Venuše je pro vás nemyslitelné, abyste opomenuli barvy - sladěnost korunovaná obří vázou s kyticí mečíků, toť balzám na vaši duši! Nicméně, i když zbožňujete luxus a komfort, snažte se přehodnotit náklady na domácnost, aby se vám po finanční stránce něco nevymklo z rukou. Naštěstí Jupiter naznačuje, že koncem roku spustí svůj záchranný pás a vy se přece jen můžete více vyřádit. Je to čas, kdy můžete udělat radost sobě i svým bližním.

Šťastný měsíc: listopad, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, květen


ZdravíZdraví
Stejně jako rodinné záležitosti je u vás aktuální také oblast vašeho zdraví. Patříte k těm, kteří si různé zdravotní neduhy většinou neberou tolik k srdci a jste v tomto směru poněkud éteričtí. Nicméně tento rok s sebou nese určitá varování. K prevenci a posilování zdraví si tedy raději poznačte vykřičník! S nástupem jara sami zjišťujete, že jste tak nějak těžkopádnější a máte pocit, jakoby určité mechanismy ve vašem organismu fungovaly na úsporný režim. V zákulisí tahá za provázky Saturn, nositel omezení a stagnací. Od března tomuto sabotérovi navíc asistuje Mars, což poznáváte prioritně vy, Váhy 1. dekády (23.9. - 2.10.), doslova na vlastní kůži. Kvadratura Marse může spouštět různá zanícení právě na pokožce, přičemž se pomaleji hojí různé ranky, otoky nebo například svědící zóny na těle. Úlevou by mohly být bahenní zábaly, takže ať sáhnete po bílém kaolinu či zeleném jílu, určitě neprohloupíte. Rovněž jste citlivější na záněty kloubů a pohybového aparátu, přičemž je zde nadějným pomocníkem reflexní terapie. A jak jste na tom vy, zrozenci 2. dekády (3.10. - 12.10.) a 3. dekády (13.10. - 23.10.)? Jak napovídá Uran s Plutem, zdravotní výkyvy, a to zejména do května, nejsou ničím abstraktním. Máte zátěžový rok a jízda z posledních rezerv se logicky odráží na vašem zdravotním stavu, zejména na vašem srdíčku. Snažte se o pozitivní ladění svého nitra, zařaďte aromaterapii nebo hudební terapii - emocionální pohoda je alfou a omegou!

Šťastný měsíc: červen, 1. polovina listopadu
Nepříznivý měsíc: březen, duben
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Největší radostí se pro vás stává zvýšený kontakt s okolím a lidmi, kteří do vás projektují sílu a optimismus. Někde blízko vás je člověk, který vás může naplnit pocitem štěstí.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
SAFÍR - účinný proti pohybovým potížím, udržuje optimismus
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Symbol Srdce
Jakýkoli amulet z Tyrkysu
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.