Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Panna
23. 8. - 22. 9.


Vesmírní trubadúři vám v roce 2017 osvětlují mnohé oblasti života a mají připraveny odpovědi na řadu otázek. Vytrvalý Saturn vás nehodlá pustit z očí a umanul si, že vybrousí vaši vůli jako diamant a povede vás k úsilí vedoucímu k dosažení toužebných výsledků. Optimistický Jupiter přispívá svou hřivnou a na rozdíl od předešlého roku přináší více jasu a intenzity do vašeho konání. Saturnská klauzule však zároveň varuje před přehnaným sešlápnutím plynu. Riskujete-li příliš, ihned stiskne tlačítko STOP! V žádném případě by vás to však, milé Panny, nemělo odradit a vnuknout vám myšlenku opustit bojiště. Pluto se svým trigonem je vám tím nejlepším vojevůdcem a naučí vás čelit překážkám. A v čem tkví váš hlavní úkol tohoto roku? Je to uvědomění si své skutečné životní identity.

Jste znamením, které nikdy neustupuje ve věci kvality a vaší nejcennější hřivnou je analytické myšlení a soudnost. V počáteční fázi roku de facto pokračujete ve velkém hvězdném testování z minulého roku, při kterém jsou vaše zmíněné přednosti velkým plus.

Přísný Saturn je vám svou kvadraturou stále v patách a především pro vás, Panny 3. dekády (12.9. - 22.9.), to neznačí přílišné jásání, nýbrž naopak uvědomování si zátěže. Máte pocit, že ten balvan na vaší cestě stále nelze odvalit? Saturnský Guru má řešení - vyloupněte své jádro a eliminujte povrchovou škváru pokrývající vaši nynější existenci! Odstraňte veškerý balast, který vás zatěžuje, upřesněte si své nejhlubší tužby a zároveň si ale uvědomte své meze. Hned v lednu je signalizováno zvýšené napětí ohledně profesních i osobních vztahů. Mars s Venuší vás dráždí a střídavě ve vás vzbuzuje pocity lítosti, nenechte se tím zahltit! Váš soudný rozum má schopnost všechno zvládnout, navíc jste pod Plutovou protekcí, která vám dává přímo Herkulovu sílu. Ať se jedná o váš dům, rodinu, podnikatelský objekt nebo chaos ve vztahu s obchodním partnerem, nenechte si vytrhnout otěže z rukou.

Ve 2. polovině roku vám spouští záchranný pás i přející Jupiter, což se od října týká prioritně 1. dekády (23.8. - 1.9.) a na konci roku 3. dekády (12.9. - 22.9.). Pokud jste byli dlouhou dobu v něčem nejistí, mohou k vám nyní připlout zásadní informace. Hlavními zdroji se ukazují vaši ať už bývalí nebo současní spolužáci, pracovníci úřadů, ale také strýcové, tety, bratranci či sousedé. A k čemu vám má být Jupiterovský dobroděj ještě prospěšný? Jsou to veškeré cesty uskutečněné v rámci naší republiky a týkající se například vašeho podnikání. Milé Panny, šlápněte do pedálů a vyrazte vstříc novým obzorům, hlavně nestůjte!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Milostná oblast se u mnohých z vás může stát naprosto zásadní sférou, neboť nad vámi už dlouhou dobu bdí jeden z nejmocnějších planetárních vládců, Pluto. Především vy, kteří náležíte ke 2. dekádě (2.9. - 11.9.), a Plutův dar jste si ještě v uplynulé době nevybrali, můžete počítat s osudovým zamilováním! Váš inteligentní vládce Merkur napovídá, že co se týče začátku roku, jde spíše o spojení z rozumu, ale později z toho vzniká pořádně smyslná exploze. Proudění živočišné Venuše je nejmarkantnější v červnu a její roztoužené doteky vás polaskají zejména na delších cestách či dovolené. Rovněž tichá meditativní místa spojená s nějakou vaší zálibou hrají prim. Pokud je například vaším koníčkem četba, co tak navštívit knihovnu? I tam na vás může zaútočit Amorova střela! Patříte-li však k zadaným, pozor na iluze a zrádnou mlhovinu, která vás může dostat do patové situace. Vlivem pocitu zklamání z partnerova chování a touhy vymanit se ze zajetých kolejí můžete potopit ke dnu rodinné štěstí. Dobrácký Jupiter vám naštěstí hodlá ve 2. polovině roku hodit záchranné lano a přináší větší schopnost porozumění. Oporou se jeví v této době vaši sourozenci a příbuzní, nepodceňujte jejich rady.

Šťastný měsíc: červen
Nepříznivý měsíc: leden, prosinec
Práce a financePráce a finance
I když je pro vás profesní oblast a pracovní záležitosti obvykle hlavní prioritou, v roce 2017 se vám přece jen jako střed vesmíru nejeví. Samozřejmě nezapomínáte na sebedisciplínu a povinnosti. Jste obdařeni smyslem pro zodpovědnost, takže vám jde všechno hezky od ruky a nadřízení vám důvěřují. Pokud jste na postu šéfa, neuniknou vašemu kritickému oku určité nesrovnalosti, které kulminují především v červnu. Váš vládce Merkur vás, ač nerad, konfrontuje s nepříjemnými chvilkami týkajícími se zaměstnanců. Jste ustaraní skrze náhlou výpověď nebo neadekvátní požadavek na zvýšení platu? Snažte se upevnit svou pozici a prioritně vy, Panny 2. dekády (2.9. - 11.9.) a 3. dekády (12.9. - 22.9.), dokažte, že jste to právě vy, kdo má rozhodující právo. Neptunovská opozice se vás totiž může snažit zbavit objektivního úsudku, apropó nestyďte se v případě nejistoty přijmout pomoc. Nechte si poradit od prozíravého člověka, který se nepokouší vám ani lichotit, ani z vás dělat blázny. Naopak skvělým obdobím je pro vás září a říjen, přičemž nejúspěšnější odpalovací rampa je připravena pro pozice učitelů, pracovníků na úřadech, tiskaře, telefonisty nebo například majitele knihkupectví. Pokud momentálně práci hledáte, podpis pracovní smlouvy je za dveřmi, hodně štěstí!

Šťastný měsíc: září, říjen
Nepříznivý měsíc: červen, listopad
Domov a rodinaDomov a rodina
Jste zrozenci zemského živlu a potřebujete vědomí jistoty a pevného rodinného zázemí. Holt pevný pilíř je pevný pilíř. V tomto roce vám ho má tendenci rozviklat bručoun Saturn, který s tím začal už koncem roku 2015, a má choutky své dílo dokončit. Jeho snahy přinášejí omezení a zejména u vás, Panny 3. dekády (12.9. - 22.9.), také silnější pocit starostí a pesimismu. Jejich kulminaci osnovuje na léto a konec roku. Ovšem žádná hlava v dlaních ani přikázaný STOP. Je zapotřebí udělat na tuto šedou eminenci dlouhý nos! Opusťte upjatost a nahraďte ji byť i chvilkovou rozmařilostí. Ukažte svým nejbližším, jak výbornými společníky dokážete být. Neinvestujte pouze do podnikání, ale taktéž do dovolené, koníčků či elektrospotřebičů. Jste zaneprázdněni neustálými opravami vašeho domu? Ustaňte na chvíli a pořiďte raději na zahradu bazén a houpačku. Zásadní vylepšení rodinné atmosféry na sebe nenechá dlouho čekat. Ideálním měsícem pro rodinnou pohodu se ukazuje září, kdy máte vitalitu na nejvyšším bodě a nechybí vám chuť ke komunikaci a pohybu. Zaměřte se na sportovní vyžití, potěšte se milými dárečky a rozsviťte své hnízdečko bílými květinami. Nemusí jít zrovna o vstupenku na Wimbledon či nakupování v londýnském Oxford street, i maličkosti zvednou náladu!

Šťastný měsíc: září
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec


ZdravíZdraví
Vzbuzujete dojem absolutní vyrovnanosti a klidu, takže si všichni kolem vás myslí, že váš psychický a fyzický stav je po většinu času v naprostém pořádku. Je to však velká mýlka - uvnitř vašeho organismu probíhá často velké napětí. Jste to právě vy, komu by měla být naordinována celoroční relaxační kůra jako prevence proti stresu. Psychika totiž hraje stěžejní roli pro oblast břicha a střevní flóry, což jsou zóny přiřazovány vašemu znamení. Stagnace ve zmíněných částech těla je v tomto roce signalizována převážně pro vás, kteří jste narozeni ve 3. dekádě (12.9. - 22.9.). Uvolněte se a četné problémy se pro vás stanou minulostí! Rovněž strava má nesmírně důležitou úlohu, takže vám určitě přijdou vhod módní knížky o dietách a superpotravinách. Sáhněte po nich hned v lednu. Následkem hojných stolů z konce minulého roku se totiž můžete potýkat s různými bolestmi břicha, nepříjemným tlakem či tendencemi k zánětu. Stejně jako minulý rok se i letos projevuje zatížení lymfatického systému, což se vztahuje prioritně k 1. dekádě (23.8. - 1.9.) a 2. dekádě (2.9. - 11.9.) Panen. Nejméně do března zvýšeně zahřívejte a dávejte podmínky k rozproudění zmíněné lymfy, stejně tak konejte i na konci roku. Teplé nápoje a vonné bylinkové koupele jsou přesnou trefou do středu terče.

Šťastný měsíc: září
Nepříznivý měsíc: leden, prosinec
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
V tomto roce je vám Fortuna nakloněna zejména v komunikaci a kontaktech s vaším okolím. U mnohých z vás se rozvázaný jazýček projeví velmi kladně v podnikání.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
LIMONIT- je účinný proti žaludečním problémům
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
květ LILIE
Symbol ČTVERCE
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.