Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Panna
23. 8. - 22. 9.
Vesmírná přehlídka roku 2018 se může pochlubit velmi pestrým děním, jehož dopad významně zviditelňuje světlé stránky vaší osobnosti. Díky vstřícnosti většiny planetárních mágů máte schopnost přenést se přes všechny případné mrzutosti a naučit se, jak dosáhnout hlubšího smyslu věcí. Velmistr Uran si vás bere na mušku a jeho magnetické variace mohou náhle změnit váš život k lepšímu! Ve srovnání s minulým rokem se těšte na větší invazi super šancí a mimořádných událostí, které změní váš pohled na svět jako mávnutím kouzelného proutku. Regenerační Pluto a neochvějný Saturn jsou svými trigony neocenitelnými pomocníky, vaše vnitřní síla je jejich vlivem grandiózní! Zahanbit se nenechává ani sečtělý Jupiter, jehož přející sextil je přímo oživujícím balzámem. A k jakému úkolu vás tento optimistický trubadúr směruje? Jde o intenzivnější kontakt se svým širokým okolím a nalézání naplnění plynoucí ze vzájemné komunikace.

Vaše nitro je čisté jako křišťál a co se týče poctivosti, jste elitou zvěrokruhu, nelze se tedy divit, že vaše znamení patří mezi nejdůvěryhodnější. Smysluplná existence je mottem vašeho života, tudíž nesnesete pocit, že nejste pro nikoho užiteční - jste rozenými dobrotisky! V tomto roce s vámi na rozdíl od toho minulého sympatizuje vytrvalý Saturn, jehož trigon silně zvýrazňuje vaši zmíněnou důvěryhodnost. Prioritně vy, kteří náležíte 1. dekádě (23.8. - 1.9.), excelujete trpělivostí a schopností čelit těm nejzapeklitějším překážkám. I v silné bouři dokážete najít svůj ostrov bezpečí! Od 2. poloviny března přispívá svým dlouhodobým trigonem i akční Mars, jehož parťáctví se Saturnem a navíc ještě neotřesitelným Plutem přináší jistotu, že pro vás není nedosažitelných cílů. Ať je to v profesní oblasti, sportu nebo například milostné sféře, jen málokdo vaší jízdě stačí. Působíte, jako byste měli v motoru tygra.

Pružinou činů tohoto roku vibruje od května velmi mistrně i Uran, který zahajuje přátelství s vaším znamením a odstartuje éru zvýšené touhy po svobodě. Toužíte po cestování do exotických krajin, objevování nové životní filozofie a nasycení vašich smyslů lákavými neobvyklostmi? Na to je Uran přeborníkem, očekávejte překvapivé a nenadálé šance! Pro vás, Panenky 2. dekády (2.9. - 11.9.), může však být tak trochu vadou na kráse opoziční Neptun, který s oblibou zkresluje reálné vidění. Buďte obezřetní v tom, s kým se pouštíte do spolupráce, aby se vám do cesty nepřimotali různí baziliškové a rovněž se vyvarujte ulpívání na iluzi svého JÁ. Bublinky iluzí by mohly popraskat! Faktem je, že máte v zádech zároveň ochranné světlo Jupitera, které vám, stejně tak jako 3. dekádě Panen (12.9. - 22.9.), nakonec s vlčí mlhou dokáže pomoci. Jupiterovský dobroděj dohlíží také na příliv nových kontaktů a přátelství, přičemž některé z nich mohou mít obzvláště blahodárný dopad na vaši budoucnost. Mějte oči otevřené, milé Panenky, otevřete se komunikaci a synchronizaci se svým okolím - můžete na tom pak úspěšně stavět.


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Láska je pro vás v roce 2018 jednou z nejdůležitějších oblastí a jak signalizují astrální informátoři, máte se na co těšit! Pokud jste měli v minulosti často pocit, že váš srdcový kalich je spíše poloprázdný než poloplný, nyní je vám přáno uhasit žízeň. Milostná amplituda rozhodně není nevýrazná! Láskyplná Venuše začíná hrát na svou vábničku již v 1. polovině ledna a je v dokonalém souzvuku s mocnými esy vesmíru - Saturnem a Plutem. Co to pro vás, milé Panny, znamená? Počítejte s tím, že se na vaší cestě může zjevit osůbka, která nakonec zakoření ve vašem životě. V dubnu Afrodité pokračuje ve svých milostných vzletech a třešničku na dortu chystá v červenci a začátkem srpna. Líbivý zevnějšek, střízlivost a vybraný vkus, důvěryhodné oči a možný věkový rozdíl - to jsou atributy vašeho potenciálního životního partnera. Přičteme-li ještě dominující smyslnost, můžete si prioritně vy, zrozenci 1. dekády (23.8. - 1.9.), připadat jako na jiné planetě. Královnou dění je až magnetická přitažlivost! Naopak mírný chaos číhá na vás, kteří náležíte ke 2. dekádě (2.9. - 11.9.) a tím spíše, jde-li o manželství. Nicméně ať se jedná o tajnůstky, nedorozumění či iracionální obavy, vše je řešitelné. Nenakládejte však s problémy, jako by to byla nějaká infekce a neutíkejte před nimi. Daleko byste stejně neuprchli.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: únor, květen
Práce a financePráce a finance
Po pracovní stránce jste bezkonkurenčními kliďasy, což se v tomto období znatelně potvrzuje. Saturnův trigon způsobuje, že jste nesmírně vytrvalí a dokážete zvládnout i hodně tvrdou práci, přičemž postupujete s téměř chirurgickou precizností. Na jaře navíc významně dobíjí vaše baterie Mars, což se projevuje mimo jiné i ve vaší zvýšené tvořivosti. A co teprve Jupiter se svým blahodárným sextilem! Všechny tyto planety tvořící krásné vibrace k vašemu panenskému Slunci vás zásobují nezměrným arzenálem energie. Nenajde se nic, co by před vámi obstálo. Není strop, který byste neporazili, máte vítr v zádech a svět u svých nohou! Váš vládce Merkur vám nahrává zejména ve 2. polovině května a v září, takže je vhodné se naplno opřít do nových projektů, rozšířit podnikání i do zahraničí, vést důležitá jednání nebo například domlouvat spolupráci s novými obchodními partnery. Pokud patříte ke 2. dekádě (2.9. - 11.9.) nebo 3. dekádě (12.9. - 22.9.), věnujte pozornost podpisům smluv, za Jupiterovým tajemným úsměvem se skrývá úspěch! Tento dobrotivý Guru má dlouhé prsty a hodlá sáhnout i na oblast vašich financí. Jeho doteky přinášejí zisk, takže nehrozí, že byste museli sahat na dno kapsy. Apropó, vy zrovna nepatříte k těm, kteří hrají vabank, necháváte si vždycky zadní vrátka. A jaké vyhlídky máte na možnou změnu zaměstnání? Jakmile se objeví zajímavá šance, nepřemítejte jako by šlo o volbu prezidenta, ale včas se jí chopte!

Šťastný měsíc: květen, září
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec
Domov a rodinaDomov a rodina
Smyslem vašeho života je osvětlovat atmosféru v kruhu vašich nejbližších a přinášet pohodu. Jste nejstarostlivější z celého zvěrokruhu, takže o svou rodinu dokážete pečovat od A do Z, aniž byste to považovali za zátěž. Faktem je, že je vám někdy vyčítán váš mateřský, káravý přístup, který je v tomto roce ještě více umocněn Saturnem, nicméně všichni ví, že i toto pramení z lásky. Vaším největším potěšením jsou v tomto období vaše ratolesti, přičemž jste jim zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.8. - 1.9.), neobyčejně silnou oporou. To, čemu dáte nyní společně zakořenit, vyroste časem do hezkých obřích rozměrů! Rok 2018 je pro vás příznivý také z hlediska nového přírůstku do rodiny nebo například po stránce vztahů s příbuzenstvem. Jupiter s Uranem nabádají, že pokud máte někoho blízkého v zahraničí, bylo by vhodné domluvit se na návštěvě. Nejvhodnějším časem se jeví přelom července a srpna, Venuše vám naservíruje oboustranné potěšení! Že touto dobou jezdíte spíše na dovolenou? Popřemýšlejte tedy o tom, jestli by se to nedalo skloubit. Hlavně se, pilné Panny, naučte opravdu vypnout a relaxovat. Ať už jste u strýčka v New Jersey nebo na slunné pláži, nesnažte se horečnatě dodat v termínu - hořící dokumenty. Zaklapnout MacBook a umlčet iPhone je tím nejlepším doporučením. Co se týče zkrášlování domácího hnízdečka, to byste měli mít už v létě za sebou. Pokud však ještě cítíte potřebu nějakých kosmetických úprav, nepouštějte se do nich v listopadu a prosinci - hvězdy hlásí možné překážky.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec


ZdravíZdraví
Díky příznivému působení Jupitera se těšíte dobré vitalitě a chcete ji stále posilovat, tudíž se nevyhýbáte různým preventivním krokům a dodržování zdravotních režimů. Ke svému zdraví nedokážete být laxní, což je vám dáno přímo do vínku. Nic nenecháváte náhodě! Přátelsky nakloněn je vám v tomto roce také Saturn, který svým trigonem na vaše znamení působí pevnost a vynikající obranyschopnost organismu. Rovněž vaše psychika je nyní znatelně posílena a vychutnáváte pozitivní energii, která vám umožňuje dostat se snadno z jakýchkoli případných sezónních neduhů. Velmi příjemnou zprávu přináší s oblibou překvapující Uran a to prioritně vám, kteří náležíte 1. dekádě (23.8. - 1.9.) znamení. Tento nepředvídatelný trubadúr vzkazuje, že pokud jste v minulých letech zápolili s nějakým zdravotním omezením, můžete očekávat příznivý obrat! Favorizující období nastává od června, přičemž se jako významné ukazují nové metody nebo nějaká cizokrajná technika léčby. V malé nevýhodě jste v tomto roce vy, zrozenci 2. dekády (2.9. - 11.9.). Pokoutný Neptun se snaží do vašeho života, plného čistoty a spořádanosti, vnést určitou dávku chaosu. Jste citlivější na nevhodné látky v potravinách, tudíž jste náchylnější k funkčním střevním poruchám. Především na konci roku je vhodné, abyste kontrolovali svůj jídelníček. Užívání probiotik nebo program stravování na míru vypracovaný odborníkem je tou nejlepší prevencí

Šťastný měsíc: přelom srpna a září
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Pro pocit štěstí je signifikantní oblast vzdělávání. Může vás oslovit nějaké studium, které výrazně obohatí váš život.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
OBSIDIÁN - prevence proti oslabení organismu, pomáhá při zažívacích obtížích.
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Symbol Čtverce
Zelený cvrček
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.