Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Lev
23. 7. - 22. 8.
Také pro vaše vznešené znamení mají architekti nebes v roce 2018 připraveno impozantní dílo. Otevírá se před vámi úchvatná vesmírná bazilika plná různorodosti, expanze a nenadálých možností, račte vstoupit! Hlavními projektanty jsou vzrušující Uran a bujný Jupiter, kteří udržují vaši duševní sílu a tvůrčí schopnosti tak, aby neměli nejmenší šanci sklouznout do neúprosné šedi průměrnosti. Cožpak by to příslušelo královské esenci lvího znamení? Rozhodně ne. Uranův trigon se letos ocitá ve velkém finále své sedmileté dráhy a to je signál spíše k něčemu výjimečnému a originálnímu. Úžasná a nečekaná změna může ovlivnit celý váš život! V průběhu roku mění uranský velmistr extravagantně své kóty a může vymýšlet až zázračné nemožnosti. To je živnou půdou pro expanzivního Jupitera, který spouští další lavinu událostí. Ovšem čeho je moc, toho je příliš a jejich kvadratura je spíše malým varováním. Buďte opatrní, milí Lvíčci, aby se vám chrám vašich plánů nezřítil.Vaším úkolem v tomto roce je mít přesný cíl a perfektní odhad. Inovujte a klidně bořte, ale přesvědčte se nejprve o bytelnosti svých staveb!

Vaše ohnivé znamení je kalichem královských atributů - odvahy, šlechetnosti, důstojnosti, respektu a sebeúcty. Nepovažujete se sice zrovna za alfa bytosti, ale jste si vědomi své velikosti a vaše vystupování je plné bezkonkurenční graciéznosti. Není třeba, abyste byli hvězdou v metropolitní opeře, vaše JÁ září samo o sobě! Taktéž v tomto roce se stáváte nepřehlédnutelnými, což s velkou vervou podporuje především originální Uran a neskutečně rozpínavý Jupiter. Hned od března na vás zálibně pohlíží taktéž inteligentní Merkur, tudíž nemáte nouzi o to, aby vám vaše okolí dopřálo sluchu a pozornosti. Váš důvtip je napnutý jako luk, spojenecký trigon Merkura a Urana je pro vás neobyčejnou výzvou! V komunikaci jste jedničky, vaše slova působí jako magnet, daří se vám v jednáních a hlubokých filozofických debatách. Prioritně vy, zrozenci 3. dekády (13.8. - 22.8.), využijte do května příležitostí vycestovat do zahraničí, rozhodnout se o studiu na střední nebo vysoké škole či aktivitě s duchovní náplní. Že přemýšlíte také o publikování? Bingo, lepší načasování si nemůžete přát! Pamatujte také, že úžasná příležitost se může objevit náhle a neočekávaně, jako modré z nebe.

Stejně tak může do vašeho života vstoupit důležitá osoba - zcela odlišná a záhadná jako labyrint, která pořádně zatřese vaším pohledem na svět. Stoprocentně si tedy v tomto roce nemáte šanci připadat jako stojatá tůň, kolorit událostí nabírá stále na obrátkách. Nicméně, jak signalizuje Jupiter, může to s sebou nést i situace, kdy je toho na vás moc a prostě nestíháte. Máte pocit, že zvládnout všechno je možné asi tak jako stočit hurikán do lehounkého vánku. Jeho kvadratura zasahuje v tomto směru i 2. dekádu vašeho znamení (3.8. - 12.8.), přičemž se intenzita působení otáčí hlavně k rodinné sféře. Od listopadu se naštěstí jupiterovský Guru stěhuje na přátelské území, což je pro vaše lví veličenstvo obrovskou úlevou. Nastává období radosti, štěstí a úspěchů, proč si ho plnými doušky nevychutnat? Pokud náležíte 1. dekádě (23.7. - 2.8.), jste favorizujícími degustátory. I kdyby tomuto předcházela nějaká nechtěná změna způsobená kvadraturou Urana, budete nakonec ověnčeni aureolou spokojenosti. Máte dar vše zvládnout, jste přece zenitem zvěrokruhu - zůstaňte, jací jste, Lvíčci, a všichni vás budou mít rádi!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Láska je ve vašem životě obrovským pojmem a žít bez ní by se rovnalo vaší soukromé apokalypse, rok 2018 vás rozhodně strádat nenechá! Jupiter prozrazuje, že jste nevyčerpatelnou studnicí intenzivních vášní, žádný podřadný slevomat citů - vaše luxusní JÁ není pro každého, a to je ostatním kolem vás nad slunce jasné. Vynalézavý Uran přímo srší možnostmi k seznámení a umí vykouzlit na vašem nebi nejedno překvapení, Lvíčci 3. dekády (13.8. - 22.8.), především vy buďte ve střehu! Přelom ledna a února sice ještě není pro milostné jiskření tolik výrazný a vaše mysl je se srdcem srovnána do té míry, až to nudí, ovšem v březnu nastává boom. Vlivem trigonu Venuše jste unášeni ve víru ohnivého orkánu lásky, spaluje vás touha a romantika, nové šance, flirty a sex. Milujete všechno elegantní a krásné a víte, že získáte víc medem než octem. Na koho zacílíte, toho dostanete! Hvězdy napovídají, že svůj dokonalý protějšek nepoznáte na internetových chatech či okupací seznamky, ale můžete ho potkat při návštěvě poněkud zvláštní příležitosti nebo na nezvyklém místě. Rovněž přelom června a července je pro vás mimořádně plodným obdobím, nicméně přece jen se tady vkrádá jedno ALE. Na některé z vás může být lásky až přespříliš a začínáte se v tom ztrácet. Nejde však o žádnou fatalitu a brzy si poradíte. Na závěr ještě jeden hvězdný vzkaz pro vás, Lvíčci 1. dekády (23.7. - 2.8.), koncem roku očekávejte velké štěstí!

Šťastný měsíc: březen, listopad
Nepříznivý měsíc: duben, září
Práce a financePráce a finance
Rok 2018 je pro vás obdobím, ve kterém můžete uplatnit svou vrozenou iniciativu a promítnout nabyté vědomosti do své profese. Favorizující je zdokonalení se v manažerských a organizačních schopnostech, cizím jazyce nebo například oblastech souvisejících s moderní technikou. Únor a březen jsou po stránce vaší energie zápalnou bombou, kulminuje vitalita, družnost a schopnost prosadit se. Jste společenským tornádem a je to znát! Od 2. poloviny května se však silněji projevuje vliv Jupiterovy kvadratury, jež vám nedopřává odpočinku, a cítíte, že vaše rozehraná profesní partie je tah za tahem těžší. Do hry se totiž zapojuje Mars, který se stává spojencem zmíněného Jupitera a jeho stimulující vliv způsobuje, že události se řítí pekelnou rychlostí. Marsovi se navíc kamarádíčkování s ohnivým bossem tuze líbí, takže v něm hodlá setrvat po většinu roku. Pracujete ve větším týmu, věnujete se počítačové technice, elektronice nebo výzkumu? V tom případě jste hlavními kandidáty, kteří se mohou ocitnout na kordy se svým okolím. Ať už dopalujete šéfa tím, že u vás emoce přebíjejí rozum nebo vás dráždí kolegové svou nevyzpytatelností, nenechejte se vyvést z míry. Zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.7. - 2.8.), můžete být od června konfrontováni s nečekanými výbuchy a nutkavou potřebou změny. Nejde o to, abyste ustáli otřesy do půlky Richterovy škály, ale hlavně o to, abyste se ve správnou chvíli dokázali rozhodnout, co opravdu chcete. Na konci roku tak uslyšíte zvonivé mince úspěchu a uznání!

Šťastný měsíc: únor, prosinec
Nepříznivý měsíc: červenec, říjen
Domov a rodinaDomov a rodina
Jste znamením srdce a pro své nejbližší ho máte často na dlani. Vzájemná láska, úcta a hřejivý domov - toť vaše království. V tomto roce je váš zájem o blaho rodiny obzvláště zvýšený, což je markantně znát zejména v březnu a na přelomu června s červencem. Ne že byste v ostatních měsících byli vůči rodině v útlumu, ale v tomto období Venuše odemyká váš vnitřní oheň a vy ve své hřejivosti excelujete. Ve vašem DNA by se teď určitě našel gen všeobjímající lásky s nejbližšími! Jupiterova kvadratura však prozrazuje, že mnozí můžete na tomto poli i trochu přehánět. Týká se to zejména vás, Lvíčci 2. dekády (3.8. - 12.8.) a 3. dekády (13.8. - 22.8.), přičemž se ožehavou stává vaše štědrá dlaň. Toužíte své miláčky zahrnout dárečky a snést, co jim na očích vidíte? Hvězdy radí, abyste byli ve svém rozletu opatrnější, což se týká i investicí do bydlení. Jste proslulí jako milovníci luxusu a prostor, ze kterých dýchá elegance. Pokud však chcete renovovat dům nebo zahradu pro letní dýchánky, nakupovat nákladný nábytek či elektronické spotřebiče, používejte do října více matematiky. Vhodnější je pokusit se ušetřit finance na pozdější období, kdy to pak se spřáteleným Jupiterem můžete rozpálit ve velkém!

Šťastný měsíc: březen, listopad
Nepříznivý měsíc: září, říjen


ZdravíZdraví
Oblast zdravotního stavu u vás v roce 2018 nabývá na větší aktuálnosti, než tomu bylo minulý rok. Mnozí z vás hned z jara cítí potřebu udělat pro svůj organismus něco blahodárného, tudíž se vrháte do sportovních aktivit a preventivních detoxikačních kůr. Hvězdy signalizují, že je to skutečně to nejlepší, co pro sebe můžete udělat! Od konce minulého roku totiž pokračuje ve svém působení Jupiter, jehož kvadratura na vaše znamení není zrovna žádaným potěšujícím suvenýrem. Tento kosmický Guru může být vším, jen ne troškařem a je zaměřen na rozmach škodlivých látek ve vašem těle. Permoníci očistných terapií bijí na poplach! Favorizující jste vy, kteří patříte ke 2. dekádě (3.8. - 12.8.) a 3. dekádě (13.8. - 22.8.), přičemž byste měli věnovat větší pozornost i oblasti reprodukčního ústrojí. Jupiterovým spolupachatelem je navíc ještě Mars, který letos obzvláště dlouho udržuje své napěťové působení. V lednu a pak v období od 2. poloviny května de facto až do 1. poloviny listopadu zvyšuje náchylnost především k zánětlivým onemocněním a infekcím. Trápí některé z vás spíše otázka libida? Není třeba zoufat - výborným tahem může být Tai-chi nebo jóga. Vás, zrozenci 1. dekády (23.7. - 2.8.), může zase od června začít z ničeho nic navštěvovat migréna a výkyvy v oblasti krční páteře. Pokud přilnete k akupresuře a aromaterapii máte šanci dát těmto neduhům šach mat.

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: leden, říjen
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Naplnění a hřejivého pocitu dosáhnete v milostném vztahu s mimořádně optimistickým protějškem. Lze také očekávat šťastnou zprávu týkající se vašich dětí.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
SODALIT - významně posiluje imunitní systém a napomáhá odstraňování toxických látek z organismu
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Symbol SLUNCE
Symbol DRAKA
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.