Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Lev
23. 7. - 22. 8.


Milí Lvi, vesmírní hostitelé vám toho v roce 2017 nabízejí na astrologickém talíři skutečně hodně. Jupiter, milující pestrost, pořádá s velkou elegancí své ochutnávky a jeho cílem je, abyste se rozplývali blahem. Svůj plátek čirého štěstí přikládá k uranským delikatesám, jejichž příchuť mnozí poznáváte poprvé v životě. Jedná se o změny, které vás mohou vynést až do nedostižných výšek, daleko za hranice vašich možností. Moudrý Saturn to stvrzuje svým trigonem a dohlíží, abyste si vše náležitě vychutnali. Kam vkročíte, zůstane trvalé stopa, jeho paprsky nesou předzvěst silného a významného období. Faktem je, že pohostinný Jupiter v poslední dekádě roku najednou převléká kabát a chystá se vaše menu trochu okořenit. Jako bystré šelmičky si však hravě poradíte! Úkolem tohoto roku je totiž předvídavost, čehož se mistrovsky zhostíte.

Vstupem do roku 2017 se vám dostává toho správného astrálního větru, neboť máte skvělé garanty v podobě úchvatných planetárních aspektů. Jste miláčky Slunce a nepatříte k těm, kteří často vidí jen to, co chtějí vidět. Vaše oči jsou otevřené k nezbytným změnám! Zejména v 1. polovině roku máte požehnáno od velkodušného Jupitera, přičemž jste nejvíce hýčkáni vy, Lvíčci 2. dekády (3.8. - 12.8.) a 3. dekády (13.8. - 22.8.). Při detailní analýze dobrodiní, sypaného na vaši hlavu z Jupiterova rohu hojnosti, je zřetelné, že máte obrovské šance nalézt prostor pro další uplatnění. Užitek přináší zapojení se do různých společenství, rovněž prosazování a dodržování etického chování, což je navíc vaší natolik silnou stránkou, že by vám mohl vzdát poklonu i samotný Aristoteles.

Výhodné jsou pro vás cesty, obchodování, vyřizování právnických záležitostí, ale také například zvýšená komunikace s lidmi ze sousedství či příbuznými. V únoru a březnu počítejte s dopingem rychlého Marse, který sice není největší rafičkou kosmického orloje, nicméně umí bravurně rozfofrovat úspěšné události. Chystáte se k pohovoru ohledně zahraniční stáže nebo přemýšlíte nad katedrou filozofie? Vězte, že toto je nejskvělejší období být v těchto oblastech online! Ve 2. polovině roku by vám už pšenka tolik kvést nemusela, v popředí mohou být spíše záležitostí rodiny. Amplituda starostí stoupá prioritně u zrozenců 1. dekády (23.7. - 2.8.) a v prosinci pak u 2. dekády (3.8. - 12.8.). Ovšem nemá smysl se nějak děsit, milí Lvíčci - nebesa nemají v plánu žádný dramatický scénář. Se Saturnem v zádech zvládáte i lecjaký těžký oříšek. Jeho neochvějný trigon střeží také záležitosti s dětmi, důležitá rozhodnutí ohledně volnočasových aktivit, ale například i otázky podnikání. Co se týče posledního zmíněného bodu, na ten reaguje potleskem i Uran - ať už vám podstrčí založení offshore společnosti nebo IT firmy, počítejte u něho s protekcí!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Vaše zářící znamení dostalo od štědré Afrodité do vínku mnoho hezkého. Umíte oslnit, rozesmát, zaujmout a neskonale přitahovat. Není pak divu, že lámete srdce jako sirky! I v tomto roce se vám v milostné sféře daří - ať je to začátek roku, květen nebo srpen, stále jste infikováni láskou. Jupiter vysílá do vaší blízkosti líbivé protějšky, se kterými vás nejdříve spojuje hodně debatování, posléze vás však válcuje přitažlivost a touha. U 3. dekády (13.8. - 22.8.) se schyluje k pevnému milostnému vztahu. Červenec a srpen zapaluje u celého vašeho znamení tu největší pochodeň - můžete mít vše, co si přejete! Díky Merkurovi byste teď umluvili i čerta, aby vám za váš andělský úsměv pomohl s tím, oč žádáte. Na vašem území hostuje i Venuše a je to zrovna ona, které neodolal žádný z Bohů na jasném Olympu. Její náplní je vychutnávat vše, co může láska nabídnout. Pokud však náležíte k 1. dekádě (23.7. - 2.8.) Lvů, je přece jen ve 2. polovině roku vhodnější nastavit pomalejší kvalt. Nepřehánějte to s přílišnou vášní a pozor také na přecitlivělé týpky. Pokud hraje ve vašem seznámení roli nějaké tajemné místo, nebo jde o Raka, Štíra, či vám někdo daroval karmínově červenou květinu, pak vám hvězdy radí, zařaďte zpátečku!

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: listopad
Práce a financePráce a finance
Vaším zvykem není stát v koutě a rovněž v roce 2017 si potrpíte na to, aby vás bylo vidět a slyšet. Inu máte to mít! Nositel úspěchu, Jupiter, vám kyne svým sextilem k tomu, aby se ještě více zaskvěl váš břitký intelekt a aby vaše vystupování, stejně tak jako mluvený či písemný projev, bylo brilantním výkonem. Zúčastněte se jednání, podepisujte smlouvy, obchodujte se vším, co má druhým přinášet krásu a příjemné informace. Vesmírná rada signalizuje, že favorizováni jste především vy, Lvíčci 2. dekády (3.8. - 12.8.) a 3. dekády (13.8. - 22.8.). Blahodárné působení Jupitera a Saturna ukazuje na vhodnou dobu k založení společnosti nebo prosazení nového projektu. Cokoli totiž v 1. polovině roku podniknete, bude mít šanci přetrvat a příznivě se vyvíjet. Hvězdy napovídají, že prim hraje měsíc březen, nepropásněte ho! Nápaditý Uran rovněž nechce zůstat ve stínu, koneckonců se vás snaží podporovat již delší dobu a ve spojení s Merkurem cílí na váš postup. Jeho trigon je požehnáním pro inženýry, špičkové techniky, vynálezce, organizátory nebo například lidi z masmédií. Je zelektrizována vaše vůle a rozmysl, jakožto důležité zdroje vašeho úspěchu. Zvláště když se k nim přidá splnění přání, které vám nabízí Neptun, rovněž přítomný na letošním nebi. Ruku v ruce jdou s tímto i finance, takže lze očekávat přilepšení.

Šťastný měsíc: březen
Nepříznivý měsíc: říjen
Domov a rodinaDomov a rodina
Milí Lvíčci, pokud patříte k 3. dekádě (13.8. - 22.8.) vašeho znamení, spolehněte se, že z hlediska domova a rodinných záležitostí máte být příjemně hýčkáni. Věnujete se svému Lvímu hradu a svým nejbližším tak, že je to nepřehlédnutelné. Dekorace, slavnostní barvy a atmosféra v duchu improvizované show, jsou vaším poznávacím znamením, přiznáváte? Expanzivní Jupiter vám, stejně tak jako 2. dekádě (3.8. - 12.8.), doporučuje v 1. polovině roku užít si co nejvíce sounáležitosti s rodinou. Jeho tipem je dovolená bohatá na prožitky a je jedno, zda vyberete Alpy, Čechy nebo Bombaj. Apropó, víte, že zemí Lva je Itálie? Promenáda po italské piazza či jiném korzu je pro vás to pravé ořechové! Od začátku října se situace mění a to zejména u 1. dekády (23.7. - 2.8.) a 2. dekády (3.8. - 12.8.) Lvů. Pokud vám předtím vše vycházelo a klapalo, od tohoto období vám naopak začne připadat, že ani máslo se tak dobře nerozmazává jako předtím. Najednou ztrácíte přehled v domácnosti, jde vám na nervy složitě rozmístěné zařízení či nevhodná tapeta. Větší starosti a nutnost vyřešení nějakého problému mohou vanout ze strany rodičů a starších členů rodiny. Nicméně nemusíte mít obavu, že byste tyto záležitosti nezvládli.

Šťastný měsíc: březen, srpen
Nepříznivý měsíc: listopad


ZdravíZdraví
Jste nejvitálnějším znamením zvěrokruhu a disponujete nevyčerpatelnou energií, což planetární vládci hodlají plně potvrdit. Od konce minulého roku pokračují přívětivé doteky Jupitera, které blahodárně prohřívají váš organismus. Navíc, jako zrozenci se Sluncem nad hlavou, máte skvělou odolnost. Je umožněna dobrá cirkulace krve do všech končetin a tkání a tzv. prohřev vašeho těla vás chrání v podstatě před veškerými infekčními onemocněními. Rovněž ledviny jsou schopny v tomto čase skvěle přijmout podporu, takže vším, čím je teď posílíte, zajistíte dvojnásobnou ochranu a prevenci před možnými neduhy v budoucnosti. V říjnu a listopadu může Jupiter vystrčit darebné růžky a pozlobit 2. dekádu Lvů (3.8. - 12.8.). Ti, kteří po dlouhou uplynulou dobu nedbali na správnou životosprávu, mohou mít vysokou tendenci ke zhoršené detoxikaci organismu. Kvadratura ze znamení Štíra naznačuje i možnost potíží s tříselnou kýlou nebo například u mužů potíže s prostatou. Preventivně si tedy naordinujte čistící kůru, vyplatí se to!

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: prosinec
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Štěstím vás naplní ještě větší poznání, že život je o porozumění, radosti a lze si ho příjemně vychutnávat. Chce to jen dívat se kolem sebe a být si vědomi náznaků vesmíru.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
LAPIZ LAZULI - neutralizuje škodlivé látky v těle a pomáhá při problémech žláz s vnitřní sekrecí.
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Symbol DRAKA
Drobná mince na řetízku
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.