MENU
Home - Ostatní - Význam jmen

Význam jmen

Význam jmen
VYHLEDAT JMÉNO:
VÝSLEDEK HLEDÁNÍ:
Edita
13. 1.
Ženské křestní jméno, jež se k nám dostalo z anglosaských zemí. Vzniklo z anglického jména Éadgyth, které je spojením slov éad (štěstí nebo blaho) a "gýth" (válka, boj). Většinou vykládáme jako žena, která bojuje o své blaho. Jméno, které se těší průměrné oblibě. Domácí podoby: Editka, Eda, Edina, Edy, Dita, Ditka, Dituška.


Žena, která ví, jak upoutat muže. A nejen to, než se onen dotyčný stihne probrat z okouzlení, většinou už stojí v kostele či na radnici a odříkává manželský slib. Někdy bývá trochu záletná a tento proces si zopakuje několikrát, než někde natrvalo zakotví. Jakmile přijdou děti, stává se z ní matka - ochranářka, která brání svoje potomky proti všem. Vždycky veselá, pozitivně naladěná, nezkazí žádnou legraci.

sdílet horoskop na zdi mého facebooku
Dnes má svátek Ludmila
Popřejte jí k svátku!

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.