Home - Ostatní - Význam jmen

Význam jmen

Význam jmen
VYHLEDAT JMÉNO:
VÝSLEDEK HLEDÁNÍ:
Věra
8. 10.
Ženské křestní jméno slovanského původu. Vychází z mužského jména Věroslav. Jak jistě víte, synům náčelníků pohanských kmenů byly dávány jména až v pozdějším věku jejich života. Zhruba okolo jejich 12 až 14 let. A to teprve poté, kdy se ukázalo, čím se proslaví. Např.: Miroslav byl diplomat, Bořislav válečník a Věroslav muž, který věřil v sám sebe, v to, že to dokáže! A bavíme se o době před příchodem křesťanů, v tuto dobu se náčelníkem mohla stát i žena! A kdo jiný než Věroslava, ta, která si věří, že vše zvládne a dokáže! Postupem času se ukázalo, že volat na ženu Vě-ro-sla-vo, je nepraktické. Vezměte si dobu, o níž se bavíme a kdy vás 4 slabiky mohou stát i život. A máme tu Věru! S příchodem křesťanů a mýcením všech pohanských jmen, si Věra své místo obhájila. Někdy je potřeba se schovat? Věra = Víra, ale pozor ne v Boha, ale v sama sebe! Mezi českými ženami jeho uživatelek bohužel postupně ubývá a na výsluní se dostávají jména moderní. Existuje nespočet domácích variant: Věrka, Věruš, Věruška, Věrča, Věrunka, Věruna, Vera, Verena.


Jedná se o veselou, usměvavou dívku/ženu, která je ve společnosti velmi oblíbená. Nezkazí žádnou zábavu, je aktivní a extrovertní. Nechcete však být v její přítomnosti, když se naštve. Dobrá zpráva je, že po divoké bouři opět vyjde slunce a po hurikánu ani slechu, ani vidu. Pokud patříte do jejího rodinného kruhu a mezi nejbližší přátele, bude vás rozmazlovat a bezmezně milovat. Snažte se jí nezklamat, nemá ráda faleš, lži a nepoctivost. I když umí odpouštět, křivdy jen tak nezapomíná. Znáte nějakou Věrušku, tak víte, o čem mluvíme! Láska, smích a sluníčko!

sdílet horoskop na zdi mého facebooku
Dnes má svátek Vladimír
Popřejte mu k svátku!

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.