Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Štír
24. 10. - 22. 11.
Milí Štíři, ve velkém hvězdném lexikonu roku 2018 jsou pro vaše znamení vepsána velmi hřejivá poselství. Kromě rebelantského Urana jsou všechny planety na vaší straně. Hlavní kapitola by se tedy dala nazvat - Miláčkové nebes! Neptun s Plutem jsou vaši věrní ochránci už delší čas a nehodlají v tomto směru nic měnit, jejich záměrem je vaše fenomenální porozumění a styky se všemi, kdo naplní vaši tajemnou duši radostí. Největší hřivnou však přispívají Jupiter a Saturn, kteří nakoukli do vašeho štířího světa už na konci minulého roku, letos se však v něm hodlají patřičně porozhlédnout! Jupiterova konjunkce je silnou pečetí pro váš úspěšný rozlet a obohacení vlastního JÁ, přičemž můžete počítat na každém kroku s paní Fortunou. Svým sextilem tomuto uděluje příklep i zmíněný majestátný Saturn. A co s nezbednou uranovskou opozicí? Chce to naučit se čelit změnám. S pevnou vůlí a ledovým nadhledem zchladíte její ohnivé působení!

Jste studnice emocí, arzenál nefalšovaných citů a zároveň neproniknutelní jako noční obloha. Vaše legendární schopnost vstát po přešlých krizích jako - Fénix z popele, je zářným příkladem pro všechny ostatní. Kde se bere tato vaše vnitřní síla? Vaším planetárním vládcem je přece Pluto - mocný pán regenerace, jehož darem je zvládnout i nemožné a žádná moc vesmíru to nemůže vzít zpět! I v tomto roce se můžete těšit jeho zvýšené přízni, tudíž máte dost energie a odvahy, abyste nechali odplavit všechen nechtěný balast, jenž se za uplynulé roky snažil usadit ve vašem životě. Velkým Plutovým spojencem se stává i moudrý Saturn, což je neotřesitelným mementem pro překonávání veškerých překážek. Mnozí jste nuceni přehodnotit své dosavadní nazírání a například i běžné aktivity jako nikdy předtím. Hned v lednu nabíráte neskutečný drive a touhu hýbat věcmi, neboť se vedení ujímá akční Mars, který putuje vašim územím. Je to vhodná doba, abyste zapátrali po novém typu vzdělání, zaměřili se na smlouvy, svůj dům a jeho okolí, zejména však na kontakty s váženými lidmi. Změna prostředí nebo pomoc nějaké starší osoby může mít dalekosáhlé důsledky ve vašem dalším životě. Faktem je, že především vy, zrozenci 1. dekády (24.10. - 2.11.), můžete od června spadnout do nějaké změny tak nějak nechtěně - po hlavě. Uranovou oblibou je působit jako třesk z pistole a právě jeho opozice je nataženou spouští pro různé nečekané zvraty.

Ožehavou sférou se ukazuje manželství nebo například vztahy se smluvními partnery, léto se vás v tomto směru chystá dost pozlobit! Jak bylo ale již zmíněno, Saturn vás v tom nenechá. Exkluzivním hráčem na vašem štířím nebi se letos stává expanzivní Jupiter. Svou přítomností ve vašem znamení nese tento blahosklonný Guru příslib úspěchu a štěstí v mnoha oblastech. Je vám dáno jít za tím, po čem toužíte a také toho dosáhnout. Hlavně zůstaňte za každých okolností sami sebou - jste jedinečná osobnost, ne něčí klon!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Lásku berete vážně, a čemu nejvíce podléháte, jsou vášně. Váš osobitý šarm a hypnotická smyslnost jsou silným magnetem pro opačné pohlaví, a nejen pro opačné! Navzdory všemu jste však při výběru vhodného protějšku opatrní, což v tomto roce ještě více zvýrazňuje působení Saturna. Sázíte na svou mimořádnou intuici a zejména vy, zrozenci 1. dekády (24.10. - 2.11.), podrobujete své potencionální partnery zdlouhavému zkoumání, než je akceptujete jako součást svého života. Hned od ledna jste díky Marsovi bezkonkurenčně přitažliví, takže kandidátů na lásku je víc než dost! Hvězdy radí, abyste své citlivé senzory nastavili především ve svém okolí, a to prioritně v místech, která jsou spojena se vzděláváním. Co tak školní prostory nebo veřejná knihovna? To může být trefa do černého. I když objekt vašeho zájmu nebude pravděpodobně sršet vtipem, objevíte v něm jiné poklady jako například kultivovanost a smysl pro romantiku. Přející Neptun se vedle Saturnova tipu na svíčky a dobré víno přimlouvá také za venkovní restauraci s mořskými plody, rozhodně tím nic nepokazíte. Pokud byste se rádi trefili do nejvhodnějšího času, využijte přelomu května a června nebo například září. Pro vás, kteří náležíte 2. dekádě (3.11. - 12.11.) a 3. dekádě (13.11. - 22.11.), má vesmír v tomto roce super bonus. Je jím přítomnost štědrého Jupitera, který je připraven zaplavit váš partnerský vztah silnou vlnou štěstí. Užijte si to hezky naplno!

Šťastný měsíc: leden, září
Nepříznivý měsíc: duben, 1. polovina srpna
Práce a financePráce a finance
Vstupujete do velmi důležitého období, kdy se před vámi otevírají nové perspektivy a to nejen pro vyšší zrání vaší osobnosti, ale hlavně také pro další uplatnění. Jupiterova konjunkce přináší neobyčejný rozmach a příznivé šance ve vaší kariéře, profesní postup je v jejím popisu práce! Ačkoli nemáte rádi fyzickou dřinu, vstupujete do roku 2018 s velkým nasazením a energií, se kterými jde ruku v ruce živá představivost, velká odvaha a podnikavost. Tedy vlastnosti, které se obvykle rovnají úspěchu. Saturnův sextil navíc přidává dar mimořádné schopnosti koncentrace, takže jak po pracovní stránce, tak ve finanční sféře vám jen tak něco neunikne. Napálit vás je nyní takřka nemožné! Faktem ale je, že patříte-li k 1. dekádě (24.10. - 2.11.), můžete se počínaje květnem čas od času potýkat s lidmi, kteří pořádně rozohní vaše nervové decibely. Nedokážete totiž absolutně vystát ty, o nichž víte, že se na vás usmívají jenom proto, aby vám mohli později - vrazit kudlu do zad. Co se týče vás ostatních, milí Štíři, je vaše skóre mnohem uspokojivější. Pod ochranným světlem Jupitera máte optimismu na rozdávání a kontakty s druhými jsou obzvláště přínosné. Bohatství tohoto dobroděje se skrývá i ve formě kreativních nápadů, k čemuž se zejména u vás, zrozenci 2. dekády (3.11. - 12.11.), přiklání také Neptun a jeho přínosný trigon. Ať se jedná o umělecké projekty, hudební biografii, průzkum či metafyziku, ve finále budete ověnčeni aureolou úspěchu!

Šťastný měsíc: leden, 2. polovina listopadu
Nepříznivý měsíc: červenec
Domov a rodinaDomov a rodina
Z hlediska rodinných záležitostí se jako nejdůležitější jeví vzájemné vztahy a způsob komunikace s nejbližšími. Vaše vazby se vlivem expanzivního Jupitera a jemnocitného Neptuna vyznačují značnou velkorysostí a citlivostí, přičemž jste jako houba, která absorbuje veškeré energetické nuance okolního prostředí. Kulminuje vaše ochota pomáhat své rodině a příbuzným, dokonce i na úkor sebe sama. Že byste se nejraději úplně rozdali pro své malé ratolesti? Pak určitě náležíte ke 2. dekádě znamení (3.11. - 12.11.), kterému kyne Neptun neobyčejnou spřízněností s dětmi! Co se týče plánování a organizace chodu domácnosti, je vaším spojencem zodpovědný Saturn, jehož vlivem toužíte po určitém řádu. Aniž byste porušovali svobodu druhého, zavádíte potřebnou disciplínu a zodpovědnost za slovo, takže směrujete své nejbližší, aby si stejně jako vy, plnili své povinnosti. Dobře víte, že poté je více času i pro zábavu a té se díky hostujícímu Jupiterovi v žádném případě nebráníte. Účastněte se s rodinou akcí se soutěžní tématikou, fotografujte, věnujte se surfingu nebo třeba výletům za účelem rybolovu - jde o rok určený všem radovánkám! V červnu a červenci buďte však opatrnější vzhledem k úrazům vlivem zvýšené hyperaktivity. Pomaleji našlapujte také vy, Štíři 1. dekády (24.10. - 2.11.), a to ve spojitosti se svým manželským protějškem. Uran s Marsem píší tučný titulek s názvem - Vysoké napětí a mohou nepříjemně zajiskřit v rodinné atmosféře.

Šťastný měsíc: září, říjen
Nepříznivý měsíc: červen, červenec


ZdravíZdraví
Po stránce zdravotního stavu si v tomto roce můžete tzv. mnout ruce, neboť máte na své straně ta nejlepší vesmírná esa. Největší z dobrodějů, Jupiter, je usídlen přímo ve vašem znamení a je pro vás vynikajícím nositelem dobrých zpráv, perspektiva vašeho zdravíčka vychází na výbornou! Jeho hřejivé působení vás obdarovává vitalitou a svěžestí, přičemž máte často pocit, že vaše energie je nevyčerpatelná, to však neznamená usnutí na vavřínech. Prevence by pro vás měla být i v tomto případě samozřejmostí a posilování na duchu i na těle příjemným rituálem. Velmi vhodné se ukazuje Feng šuej, pomocí něhož udržujete optimální cirkulaci energie a kýžený pocit pohody na stále skvělé úrovni. Díky Saturnovu sextilu je přáno rovněž fyzickým a sportovním aktivitám, k čemuž se hned od ledna nadšeně přiklání i Mars. Chcete-li začít chodit do fitcentra, pak se do toho dejte právě teď! Budete mít nejen výdrž, ale také dost elánu k tomu, abyste se do toho pustili s vervou. Pokud patříte k těm, kteří v předešlém čase podléhali opakujícím se zdravotním problémům, je začátek tohoto roku i další jeho měsíce skvělým obdobím pro rekonvalescenci. Nadarmo se o vás neříká, že umíte vstát jako -Fénix z popele! Stačí se ponořit do svého nitra a využít Marsovu energii, která je zvyklá vyhrávat. Co se týče varovných signálů pro tento rok, je snad jediným rebelantem nevyzpytatelný Uran. Zejména pro vás, zrozenci 1. dekády (24.10. - 2.11.), platí, abyste si dali pozor na úrazy a to zejména v letním období.

Šťastný měsíc: leden, prosinec
Nepříznivý měsíc: červenec, srpen
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Šťastnou zónou je pro vás v tomto roce otevřenější vyjádření svého JÁ a expanze ve vaší kreativitě. Tyto atributy vás mohou posunout na výsluní.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
ACHÁT - chrání před úrazy, udržuje energii a životní sílu
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Symbol Scarabea
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.