Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Štír
24. 10. - 22. 11.


Milí Štíři, očekávejte rok, ve kterém jsou vám astrální trubadúři nesmírně nakloněni. Mysteriózní Neptun nad vámi nadále drží ochrannou ruku. Svým trigonem působí, že se i letos bravurně řídíte svou intuicí, která vidí mnohokrát přece jen trochu dál než rozum. Na mušce vás má i transformační Pluto, jehož darem je odpoutání se od všeho nepodstatného. Hlavní změnou oproti minulému roku je vzácná návštěva Jupitera, z jehož hvězdného rukávu se na vás sype štěstí a úspěchy. A jakou zvěst přináší vašemu znamení? Je to rada, abyste ve své existenci změnili všechno, co vám vadí. Máte teď chráněná záda více než kdy předtím. Sršíte vitální silou, takže buďte odvážní, plánujte a konejte. Vesmír žádá, abyste tahali s pěšci po šachovnici v zájmu svých hlubokých tužeb, hraje se o všechno!

V tomto roce se setkáváte s přízní hvězd, která nabývá na čím dál větší intenzitě a excelentně kulminuje ve 2. polovině roku. Jste nenapodobitelně tajuplní, citliví jako radar a magnetičtější než elektrický dipól, tudíž se milí Štíři nedivte, že na sebe strhujete velkou pozornost. Na váš vkus může letošní období přinášet až příliš vzruchu a bujarých událostí, nicméně vaší introvertní dušičce určité povyražení rozhodně neuškodí. Jupiterova promenáda vaším teritoriem vám, zejména zrozencům 1. dekády (24.10. - 2.11.), přináší šance k viditelnému vzestupu a úspěchům v četných oblastech vašeho života. Stejně tak na konci roku požehnává tento štědrý mág i 2. dekádě vašeho znamení (3.11. - 12.11.).

Milí Štíři, máte nárok na všechny obvyklé laskavosti z Jupiterova repertoáru - očekávejte pompézní vstup do světa větší radosti, optimální formu ve fyzické i psychické oblasti, ale také spousty návrhů, jak zlepšit svou materiální úroveň a jak dosáhnout rozmachu ve finanční sféře. Navíc hraje Jupiter svou konjunkcí roli zprostředkovatele. Zesiluje ve váš prospěch vlivy zároveň neptunovské i plutonovské. Jste mazlíčky nebes! Neptunův trigon ještě více rozšiřuje vaši vnímavost vůči neviditelnému. Také vyšší citlivost k záležitostem umění, filozofie či náboženství. Jedná se o vynikající aspekt pro básníky, dramatické autory a všechny, jejichž náplní je tvořivost. Vaše fantazie se dokáže zdesetinásobit! V souzvučném akordu s Jupiterem, jakožto planetou legitimnosti, máte příjemně naběhnuto i k posunu v milostných vztazích. Tato vábící dvojice může mnohé z vás vybídnout i k uzavření sňatku a založení rodiny. Je to rok, kdy se můžete pokusit o všechno, osmělte se a jeďte plnou parou vpřed!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Z hlediska lásky vstupujete do opojného roku plného milostných ostrůvků světla a cítíte, že jste unášeni událostmi. Ve vašem erbu stojí vášeň, ryzí, nespoutaná a stoprocentní - polovičatost je pro vás pojem ze slovníku cizích slov! Vesmír vám letos velmi fandí a hned v lednu vysílá posly lásky, Venuši a Marse, aby vám nabídli pořádně omamný milostný koktejl. City a romantika, touha, smyslnost a sex, existuje snad lahodnější nápoj? Neptun svým cikádovým chórem oslovuje zejména vás, kteří náležíte 1. dekádě (24.10. - 2.11.) a 2. dekádě (3.11. - 12.11.) Štírů. Seznámení s vhodným protějškem na vás číhá za každým rohem. Navštěvujte kina, divadla, diskotéky nebo i sportovní zápasy. Někdo hodně nenápadný s tajemně zasněným pohledem infikuje vaše srdce! V srpnu vás má tendenci přitahovat domácky založený protějšek, ovšem pozor - roztoužený Mars je touto dobou v ohnivém znamení a vaši vodní duši tak trochu čeří. Přináší to tedy i hodně nervozity a napětí. Vše si však, milí Štíři, záhy vynahradíte. Podzim se hlásí s úžasnými šancemi a zvýšenou spokojeností. Mimo jiné je to vynikající čas i pro uzavírání sňatku.

Šťastný měsíc: leden, listopad
Nepříznivý měsíc: září (červen)
Práce a financePráce a finance
V roce 2017 jste oblíbenci hvězd, i co se týče vašich profesních záležitostí a kariéry. Startujete s Marsem v zádech a jeho roztočená ruleta aktivity přináší skvělou perspektivu do následujících měsíců. Jste bystří jako štiky. Ochota a neúnavnost vám přináší ovoce. Rozhodně nepatříte k těm, kteří by se měli bát dramatických změn, vyhazovů či snížení platu. Naopak, přítomnost Jupitera ve 2. polovině roku ve vašem znamení, je příslibem, že úspěch s vámi provede akrobacii! Oblastmi, kterým přeje Fortuna, jsou především tesařina, klenotnictví, restaurace, bary, ale také například prodej ojetých vozů nebo vdechování života úpadkovým podnikům. Výrazně polepšit si můžete po finanční stránce, po celý rok je vám přáno v jednání ohledně peněz a jejich přibývání na účtu. Hvězdy šeptají, že zelenou mají i různé náhody - že by i štěstí v loterii? Inu, Jupiter je šibal a není nic divného, když z rukávu vysype výhru. Co se týče slabšího období, je jím červen. Touto dobou zbytečně neriskujte. Rovněž červenec nepatří mezi extra příznivé měsíce a to zejména pro vás, kteří jste nezaměstnaní. Pokud se chystáte na pracovní úřad, volte raději jinou dobu.

Šťastný měsíc: říjen, listopad
Nepříznivý měsíc: červenec
Domov a rodinaDomov a rodina
Na domácí půdě panuje v tomto roce klid, vzájemná úcta a dostatek i co se týče blaha a materiální stránky rodiny. Pro své nejbližší jste v určitých obdobích téměř nepostradatelní. Všichni cítí, že se na vás mohou spolehnout a že každá domluva s vámi je pevnější než helvétská víra. V únoru sice může vymýšlivý Merkur pozlobit malým nedorozuměním s rodinnými příslušníky, ale vše se rychlostí blesku vyřeší. A pro co je tento rok úplně nejvhodnější? Nevyvratitelně pro veškeré aktivity s dětmi - hrajte si, sněte a nebojte se stát se na chvíli také tak trochu dítětem. Hravost a bezstarostnost jsou nejlepším relaxem. Pokud se chcete pustit do budování a renovací, jedná se rovněž o vhodnou dobu. Favorizováni jste hlavně vy, zrozenci 2. dekády (3.11. - 12.11.), takže se směle obujte třeba do radikální přeměny okolí vašeho domu. Předzahrádka, plot se sousedy, či příjezdová cesta mají šanci zahřmít vaším super nápadem! V.I.P. měsícem je červen, v tomto čase máte totiž nadmíru energie a chuť do domácích či venkovních úprav. Naopak unavenější můžete být v srpnu, zde přichází ke slovu oddechová dovolenka. Tudíž žádné zdolávání horských štítů nebo výprava v džípu po safari. Volte klidné, tajuplné místečko a hodně odpočívejte.

Šťastný měsíc: červen, listopad
Nepříznivý měsíc: únor, září


ZdravíZdraví
Milí Štíři, rovněž po zdravotní stránce je nad vámi v roce 2017 obloha až podezřele průzračná. Nicméně je to fakt a vy se můžete těšit náklonností přejících planetárních vládců. V zářivosti Neptuna a cejchu Plutonova sextilu máte již delší dobu tu nejlepší ochranku. V působnosti jejich vlivů si lze jen stěží představit, že by se mohly ve zdraví vyskytnout nějaké závažnější problémy. Vaše fyzická i psychická forma má tendenci být skvělá hlavně také díky přítomnosti dobrotivého Jupitera, který optimalizuje vaši kondici a obstarává vás mimořádným vyzařováním. Máte zdravý a tuhý kořínek, rovněž neuvěřitelnou schopnost regenerace, kterou vám ostatní mohou jen tiše závidět! Hvězdy napovídají, že pokud jste, prioritně vy, Štíři 1. dekády (24.10. - 2.11.) a 2. dekády (3.11. - 12.11.), zápolili v minulosti s nějakým zdravotním neduhem a situace se mohla zdát sebevíce zapeklitá, máte nyní šanci k spontánnímu vyléčení! Neusněte však, milí Štíři, na vavřínech - opatrnosti nikdy nezbývá a pro vás to platí dvojnásobně. Jste nabití energií, kterou toužíte kompenzovat, a to s sebou může přinášet menší úrazy. V dubnu se stává magnetem zejména krční páteř, buďte tedy obezřetní. Také v létě zbytečně neriskujte. Lákají vás vodní sporty a bojová umění, nicméně ať už se jedná o kickbox, surfování nebo plachtění - pozor na nepříjemné pády.

Šťastný měsíc: leden, červen
Nepříznivý měsíc: duben, srpen
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Největší vlnu radosti nacházíte v pocitu většího sebevědomí a nalezení vnitřních hodnot. Hlavní naplnění přichází ve spojitosti s vaším osobním životem.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
AVANTURÍN - udržuje dobrou imunitu, je to kámen osobního růstu.
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Symbol ŽÁBY
znak ŠTÍRA
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.