Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Rak
22. 6. - 22. 7.


Copak ponouká ve své hvězdné nabídce rok 2017 vám, milí Ráčci? Vesmírné proudy napovídají, že při letošní plavbě to s vámi může pořádně houpat. Uranské vlny nepřestávají škádlit svou neočekávaností a mají tendenci narušovat váš obvyklý kurs. Jupiterova kvadratura má rovněž za lubem osnovat překážky a nutí vás přidržovat se kosmické bóje. Jak z toho tedy vyplout bez úhony? I když vám mnohé plány zpočátku nevyjdou, je pro vás výhodným tahem počkat. Tento rok se totiž liší od předchozího přítomností skvělého protekčního trigonu Jupitera, který takto mění svůj směr od 2. poloviny roku. Dodává vašemu životu příměs štěstí a úspěšnosti ve vašem konání. Teprve v této době je vhodné přetnout kotevní lana a vydat se vstříc svým přáním. Šťastnu plavbu!

Milí Raci, řekněme si na rovinu, že 1. polovina tohoto roku není zrovna procházka rajskou zahradou a váš kurs o mnoho nezvedne. Vrtošivý Jupiter napovídá, že to platí zejména pro vás, kteří jste narozeni ve 2. dekádě (2.7. - 12.7.) a částečně také pro 3. dekádu (13.7. - 22.7.). Hvězdy radí, abyste byli opatrní, s jakými iniciativami přicházíte zrovna hned v lednu, neboť by mnohým z vás mohly pak v létě způsobit nechtěný břichabol. Jste totiž touto dobou ovlivňováni kvadraturou Jupitera, což pro vás, Raci 2. dekády (2.7. - 12.7.), znamená rozsev právních a finančních zádrhelů. Prevence je jasná: nepouštějte se v prvním měsíci roku ani z jara do žádné soudní pře a nesnažte se vyzrát na daňové či správní úřady, nemuseli byste mít poslední slovo! Stejná rada, leč s časovým posunem, platí i pro 3. dekádu (13.7. - 22.7.), od září buďte velmi rozvážní! Pouze 1. dekáda Raků (22.6. - 1.7.) zůstává Jupiterem ušetřena, neboť jeho darebné paprsky se jí dotknou jen přechodně v prosinci. Pokud tedy patříte k těmto vyvolencům, užívejte rozmachu lásky, šťastných příležitostí a radostí života, a to hezky naplno.

Především ve druhé polovině roku, kdy se Jupiter připojuje svým krásným vlivem k působení Neptunovu, se můžete cítit neobyčejně povzneseni. Tato úžasná planetární dvojice vás ověnčí aureolou slávy a životního naplnění. Koncem léta očekávejte intenzivní citová spojení, brilantní romantiku. A v neposlední řadě také situace, kdy se můžete stát ze zaměstnance nezávislým podnikatelem a poletíte na vlastních křídlech! Nutno však dodat, že vesmír má své podmínky - při veškerém počínání je nutné zachovat svůj morální kredit. Ptáte se, co tím poslové nebes myslí? Především nepřehánět pod tlakem svých silných emocí, a touhou po šťastném finále nepošlapat bábovičky ostatním kolem sebe. Nelze totiž ignorovat Urana a Pluta, kteří přísně bdí nad většinou vašeho znamení a v případě vašeho uklouznutí odpustky neberou!Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Po stránce lásky vstupujete do tohoto roku bez větších výkyvů či rušivých nárazových vln. Nedá se sice hovořit o zrovna vášnivém bestselleru a chuti utíkat na radnici, nicméně vztahy a milostné souznění se jeví jako uspokojivé. Bohyně lásky, Venuše, na vás září vábivým svitem a společně s Neptunem splétají pavučinu mysteriózních spojení. Jejich trigon zavání dálkami a hodně vzdělanými protějšky. Raci 2. dekády (2.7. - 12.7.), prioritně vy jste k někomu přitahováni až telepaticky! Určité starosti však může přivát Jupiter a jeho zkoušková kvadratura. Jeho zátěžový dotek pocítíte zejména vy, kteří jste dosud nedořešili staré záležitosti, o kterých jste si mysleli, že jejich řešení má čas a zametli jste je pod kobereček. Dávejte pozor, aby vám minulost nezaklepala na rameno a nezastřela jako mrak vaše blankytné nebe. To se od září týká i vás, zrozenci 3. dekády (13.7. - 22.7.). Pro vás, Raci 1. dekády ( 22.6. - 1.7. ), naopak nastávají pravé žně! Jupiter vstupuje začátkem října do vašeho přátelského znamení a zažehuje pochodeň milostných kontaktů a sexuálního jiskření. Vy nezadaní máte tendenci poznat svůj magický protějšek, který vás zcela pohltí a vtáhne do svých láskyplných vod. Nejbáječnějším měsícem je pro vás listopad, kdy Slunce, Venuše i Jupiter táhnou za jeden provaz a neskonale vám přejí. Jedná se také o šťastné období pro početí dítěte.

Šťastný měsíc: listopad
Nepříznivý měsíc: květen
Práce a financePráce a finance
Jste velmi vytrvalí a odhodlaní dosáhnout toho, co od života požadujete, což se samozřejmě vztahuje i k vašemu zaměstnání. Vaší zářnou vlastností je schopnost vždy se udržet nad vodou, umění nechat věci patřičně uzrát a poté sklidit co nejvíce - to vás katapultuje do sféry skvělých obchodníků! Pokud vlastníte restauraci, penzion s wellness nebo obchodujete s kapalinami různého druhu, těšte se na příjemné ztučnění vašeho bankovního konta. Nedočkavost však není vítána. Zejména v 1. polovině roku by se vám totiž mohla vaše cukrová vata na špejli lehce rozpustit, rošťácký Jupiter totiž zakládá na újmy vlivem ukvapenosti. Namísto vysněného moře peněz byste mohli brouzdat ve vysychající tůňce! Rovněž mohou nepříznivě zapůsobit domácí vlivy a vyhlásit pauzu v expanzi. To platí hlavně na jaře a to pro vás, kteří náležíte ke 2. dekádě (2.7. - 12.7.). Nervózní Mars nešetří ani vás, Raci 3. dekády (13.7. - 22.7.), a v březnu zakládá s parťákem Uranem na třaskavou směs. Zlost na šéfa nebo náhlá nechtěná změna vaší pracovní pozice nejsou ničím výjimečným. Nicméně žádný strach, nejedná se o velké drama. Svou proslulou trpělivostí dané překážky převálcujete. Pokud náležíte k 1. dekádě (22.6. - 1.7.), ukazuje se od října zvýšená tendence k povýšení a zvýšení platu. Blýská se i na možnost výhry!

Šťastný měsíc: říjen
Nepříznivý měsíc: březen
Domov a rodinaDomov a rodina
V rodinné sféře se po většinu roku ukazuje, že toho na vás může být víc než je zdrávo. Narodili jste se sice pro rodinu a domácí život, nicméně to neznamená, že musíte úplně všechno nakládat na svá bedra. Nejde jen o úklid a zabezpečení chodu domácnosti, nýbrž také o různé vyřizování týkající se vašeho obydlí. Planetární trubadúři prozrazují, že letošní první polovina roku probíhá přesně v tomto duchu. Jupiterovská kvadratura signalizuje starosti skrze smlouvy, pojistky na dům a domácnost, vyřizování na úřadech. Nevyjímaje ani možnou návštěvu advokátní poradny. Pokud jste se narodili v 1. dekádě znamení (22.6. - 1.7.), jste od tohoto balastu osvobozeni. Jupiter vám hodlá umést cestičku pro tvorbu a zábavu, takže se můžete vyřádit ve zvelebování svého království. Přitahují vás květinové designy, hra stínů a světel, přírodní materiály. Co tak styl a la Provence? Vyměňte upocenou honičku za mamonem a časem za klidný, interiérový, venkovský způsob. Tento rok je nakloněn také příjemné dovolené v kruhu svých nejbližších. Zřejmě nebudete skákat padákem ani zdolávat Prachovské skály, prospěje vám více klidu a odpočinek. Správnou volbou je mořská pláž, stejně tak jako rybník či lenošení na zahradě. Užijte si to!

Šťastný měsíc: září
Nepříznivý měsíc: květen


ZdravíZdraví
Milí Raci, tento rok by měl být pro vás impulsem pro upevnění své fyzické kondice. Vesmírní Guruové vzkazují, že není radno podceňovat preventivní prohlídky, jelikož stav vašeho organismu může často hlásit přepětí. Jupiter je mistr na přehánění a přepínání, tudíž vám svým negativním působením zakládá na různé zdravotní problémy. Mnozí z vás si vstupem do nového roku dávají předsevzetí, že se stanou krásnějšími a pracují na dokonalosti svého těla. Lákají vás fitness centra a přeměna tuků na svaly? Mějte se na pozoru zejména vy, zrozenci 2. dekády (2.7. - 12.7.), v 1. polovině roku z toho mohou zaplakat vaše ledviny. Růst svalové hmoty je spojen s vyšším příjmem bílkovin a tím jsou ledviny protěžovány. Také může docházet k vyčerpávání některých vitamínů a minerálních látek, takže i zde platí všeho s mírou! U vás, zrozenci 3. dekády (13.7. - 22.7.), je zase přetěžována psychika. Viníkem je Uran a jeho kvadratura, jejímž vlivem jste jakoby električtí. Uranův vibrační výkon je neobyčejně vysoký a mocně pobízí nervový systém, takže objevující se nespavost je při jeho vlivu normální záležitostí. V březnu, kdy přikládá do ohýnku ještě Mars, máte co dělat s velkou nervozitou. A co je nejlepším lékem? Jednoznačně psychická hygiena a relaxační techniky. Procházky v lese, jóga, autosugesce a různá duševní cvičení uvolní vaše tělo i mysl.

Šťastný měsíc: říjen
Nepříznivý měsíc: březen
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Planetární energie hodlají prosvítit váš život v oblasti milostného života, šťastné seznámení a možnost početí dítěte jsou hlavním titulkem roku!
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
JADEIT - pozitivně ovlivňuje vylučovací systém a ledviny, rovněž harmonizuje psychiku
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Medailonek s fotem milované osoby
Symbol Pyramidy
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.