Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Rak
22. 6. - 22. 7.
Nebeský kaleidoskop dává i vám, milí Raci, nahlédnout do pestrého hledí roku 2018. Blazeovaný svůdce Neptun vás láká svou vábničkou do imaginárních světů, kde máte pocit, že vám rostou křídla a chce se vám vzlétnout. Jeho trigon signalizuje větší vnímavost vůči neviditelnému a rozšiřuje pole vašeho vědomí. Nicméně Pluto, a do určitého času i Uran, zůstávají věrní svým disharmonickým výjevům a snaží se narostlá křidélka trochu přistřihnout. Cítíte, jak vaše touhy rostou, ale zároveň vyvolávají silný protitlak zvenčí? Inu, s plutovskou opozicí je vskutku těžký duel. Změnou oproti minulému roku je to, že se zdviženým prstem přichází i Saturn, přičemž má ve svém repertoáru určitá omezení. Na druhou stranu se ale tento strážce nebes snaží zpomalit impulzivní rytmus Urana a Pluta, aby více ladil s vaší vlastní, spíše opatrnou chrámovou hudbou. Naštěstí je vaším největším ochráncem zářný Jupiter, jehož darem je optimismus. Vaším úkolem je, abyste vše viděli jako otevřené dveře k příležitostem!

Jste oázou klidu a patříte k nejněžnějším stvořením zvěrokruhu, která by se nejraději postarala o celý svět. I když jste v podstatě introverti, v tomto roce vás obdarovává štědrý Jupiter velkou expanzí a chutí poznávat všechny krásy života. Jeho trigon zvyšuje vaši schopnost zářit jako měsíc v úplňku! Někde v hloubi svého nitra víte, že na Zemi nejste proto, abyste byli něčími služebníky, a zejména do října to čím dál intenzivněji vnímáte. Především vy, zrozenci 2. dekády (2.7. - 12.7.) a 3. dekády (13.7. - 22.7.) si uvědomujete, že nemá smysl skrývat své touhy jako mateřské znamínko, které nesmí nikdo vidět. Užívejte si milostného života, rozvíjejte své koníčky, vychutnávejte radost a zábavu, hvězdy vám k tomu teď zvýšeně žehnají! Štěstí přinášejí rovněž záležitosti související s vašimi dětmi, přičemž hned leden roztáčí dění na plné obrátky.

Příjemnou třešničku na dortu pak můžete vychutnat v září a říjnu, kdy je vysoká tendence ke splnění vašich přání. V zákulisí totiž po celou dobu tahá za neviditelné provázky Neptun, jakpak by mohl zapomenout na vaše vytoužené sny? Jeho trigon způsobuje také vaši vyšší citlivost k záležitostem umění, filozofie a náboženství. Pokud je vaší náplní kreativita, vaše fantazie se zdesetinásobí! Nelze však opomenout záškodnické působení Saturna, Pluta a do května ještě i nevyzpytatelného Urana. Toto mocné trio má snahu některé vaše opojné vzlety sabotovat a trochu vám zamotat hlavu. Kvadratura Urana může svými výboji provokovat především vás, kteří spadáte do 3. dekády (13.7. - 22.7.), přičemž má políčeno prioritně na vaši kariéru. Jeho nepříjemné jiskření se projevuje nenadálými zvraty, nervovou podrážděností a roztržkami. Každopádně máte sto chutí zbavit se už konečně příliš těžkých pout. Velký pozér Saturn zase blokuje procházku do zahrady Eden přednostně 1. dekádě (22.6. - 1.7.). Svým přísným zrakem měří manželské a profesní vztahy, tudíž lze očekávat větší lavinu zodpovědnosti, zátěže i ztrát a to především na jaře. Celkově se, všichni račí zrozenci, musíte vyrovnat s minulostí a ztotožnit se se změnami, jakkoli radikálními. V roce 2018 máte možnost začít se orientovat jiným směrem!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Milostný vztah, láska a sexuální oblast jsou pro vás palcovými titulky roku, neboť nad zónou vašeho srdce bdí přímo sám Jupiter, pověřenec madam Fortuny. Připravte se tedy na záplavu romantiky, nových seznámení i vzrušujících setkání plných smyslných doteků a toužebného jiskření. Velmi skvostným obdobím je pro vás přelom května a června, kdy se vaším územím promenáduje astrální Miss, Venuše, a spouští strhující milostný vodopád. Rovněž v září přizvukuje tato hvězdná dáma Jupiterovi a zejména vám, Ráčci 2. dekády (2.7. - 12.7.) a 3. dekády (13.7. - 22.7.) našeptává, abyste spáchali něco hezky úžasného v lásce! Brousí kolem vás osůbka s pronikavýma očima, velmi sexy a přitom není ani trochu provokativní? Připravte se, že ukradne vaše srdce! Malou nápovědou hvězd je, že důležitou roli může sehrát nějaké místo spojené s mystikou nebo tajemnem. Ať se tedy jedná o obchůdek s meditačními pomůckami, tajemné památeční budovy nebo pusté zákoutí přírody, všude číhá láska. Naopak slabším obdobím se jeví listopad, kdy Venuši popadají vrtošivé manýry, a ulpívá na vás zamračeným pohledem. Její náladovost pociťujete především vy, kteří žijete v manželském svazku a jste navíc ještě zrozenci 1. dekády (22.8. - 1.7.). Ptáte se, proč zrovna vy? Právě vás má totiž v tomto roce ve svém zorném poli přísný Saturn a hodlá klást překážky. Jeho opozice k vašemu Slunci je zdviženým prstem, který dává tušit určité omezení ve vztahu.

Šťastný měsíc: přelom května a června
Nepříznivý měsíc: listopad
Práce a financePráce a finance
Vaše kariérní sféra není v 1. polovině roku oblastí, která má podtržení tlustou, zářivou linkou. Patříte k těm, kteří potřebují ve své pozici cítit jistotu, mít vše pod skrytou kontrolou a doslova zatnout svá klepýtka do otázky zabezpečení. Režisér nenadálých překvapení, Uran, však může až do května dostávat chuť zamíchat vám trochu kartami. Prioritně vám, zrozenci 3. dekády (13.7. - 22.7.), dává na vědomí, že ještě nedohrál svou partii a může uhodit nějakou nechtěnou změnou ve vaší profesi či na pracovišti. Ožehavé období lze očekávat hlavně na jaře, kdy se přidává svou provokativní opozicí také Mars a zvyšuje nervozitu. Váš adrenalin je v neustálém režimu online! Ať jste podnikatelé, specialisté na zdravou výživu, vědci přikovaní k mikroskopu nebo třeba automechanici, zjišťujete, že se nacházíte ve stavu téměř trvalého stresu. Musíte se z něj za každou cenu vymanit! Od června nastává příjemná změna a uranovské pablesky mizí, přičemž dostává prostor nositel štěstěny - Jupiter. Apropó, pokud náležíte ke 2. dekádě Raků (2.7. - 12.7.), jste Jupiterovými velkými oblíbenci a to od samého začátku roku! Úspěch vám žehná zejména v kreativních činnostech, lékařství a výzkumu. Toto období je příznivé rovněž pro vaši peněženku, což je u vás alfa omega. Milí Ráčci, pro vás totiž platí dvojnásob, že nejste rádi odkázáni na cizí peníze, zvláště v podobě životního minima. Chcete stát na vlastních nohou a to se vám teď daří.

Šťastný měsíc: červen, říjen
Nepříznivý měsíc: konec března, duben, 1. polovina května
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinný krb a osůbky vašemu srdci nejbližší - toť doména vašeho života, která je hnacím motorem veškerého vašeho konání. Od své zářivé vládkyně Luny máte nádherný dar, aby se lidé kolem vás cítili, že je o ně postaráno. Rok 2018 však nese pečeť určitého rozporu, protože musíte čelit zvýšenému tlaku ze strany vaší kariéry a nároků veřejnosti. Toužíte trávit více času s rodinou, nicméně nepokojný Uran na to neslyší a do května pořádá své nervózní soaré. Rovněž opozice zatěžujícího Saturna není žádným šlágrem, přičemž favorizujícím měsícem pro nepokoje je březen, obrňte se pevným krunýřem! Pokud patříte k 1. dekádě (22.6. - 1.7.) nebo 3. dekádě (13.7. - 22.7.), jste velmi hákliví, když rušivé vlivy zasahují do chodu vašeho domova - potřebujete jistotu a podmínky pro zajištění rodiny. Sníte sice o něze a přátelské atmosféře, ale nakonec stejně mluvíte o nízkých hypotečních sazbách. Pokud patříte ke 2. dekádě Raků (2.7. - 12.7.), je vaše prožívání mnohem šťastnější, jakpak by také ne, když jste miláčky optimistického Jupitera! 3. dekáda (13.7. - 22.7.) vás později následuje a je vskutku se na co těšit. Zjišťujete, že život není jen o službě druhým, ale že je to i o radosti z vlastních požitků, zábavě s dětmi nebo například o naplňující osobní kreativitě. Ať už cestujete k moři, pátráte po synagogách, skotačíte s dítkem nebo dekorujete byt v mysteriózním nádechu, užíváte si vše naplno - a tak to má být!

Šťastný měsíc: září, říjen
Nepříznivý měsíc: březen, listopad


ZdravíZdraví
Opozice planety Pluto k vašemu znamení je stále aktivní, což pro vás znamená zvýšenou opatrnost vzhledem ke svému zdraví. Jedná se o vládce veškeré regenerace, ale také destrukce a vyžaduje po vás neustálou péči o svůj organismus, ať už po stránce výživy nebo fyzické energie. Poněvadž nejde o pouhý Plutův úlet, ale o dlouhodobější varování, neměli byste zejména vy, zrozenci 2. dekády (2.7. - 12.7.) a 3. dekády (13.7. - 22.7.), před ním strkat hlavu do písku. A na co má jeho ošemetná opozice nejvíce spadeno? Jde především o zvýšené tendence k problémům v srdeční oblasti. Takže pokud žijete ve shonu a často se přistihujete, že jedete z posledních rezerv, přibrzděte! Velmi náročné může být v tomto směru jaro, kdy se následkem připojených marsovských výbojů zesiluje stres. Chcete se ho zbavit, ale on se vrací jako malárie, nicméně máte na to, abyste to nakonec dokázali! V tomto roce máte co do činění i s novým škůdcem, kterým je Saturn. Ve své působnosti kopíruje Pluta, tudíž naznačené problémy plně potvrzuje. Jeho oblíbenou lahůdkou jsou i bloky a zpomalování funkcí v organismu. Zde už neuniknete ani vy, zrozenci 1. dekády (22.6. - 1.7.), tento sabotér má důsledné oko a jen tak mu něco neuklouzne. Především od března do poloviny května dbejte zvýšeně o svou životosprávu, nezatěžujte žaludek těžce stravitelnými potravinami a snažte se o celkové rozpohybování. Takže žádné stočení se do klubíčka a únik před případnými problémy do světa ztuhlosti!

Šťastný měsíc: leden
Nepříznivý měsíc: březen, duben
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Markantní vliv na váš pocit štěstí má větší otevření se požitkům. Přímo regenerační účinky může mít nový milostný vztah nebo naplňující koníček.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
LIMONIT - působí proti žaludečním potížím, byl považován za univerzální lék
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Znak ČTYŘLÍSTKU
ŽELVA
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.