Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Kosmický zpravodaj roku 2018 přináší i vám, milí vzdušní mentalisté, důležité zprávy. Nyní má nad vámi vládu hlavně Uran a Neptun, z nichž má každý svůj osobitý význam. Uran, jakožto nekonvenční a originální buditel, rozepisuje až do května zajímavé statě o touze po svobodě a neobvyklých zážitcích. Tento geniální pisálek dává na vědomí, že síla vaší představivosti a schopnost bleskurychlého chápání vám otevírá nové světy, jen račte vstoupit! Jeho neptunovský kolega si potrpí spíše na bulvární plátky a faktem je, že vás může tak trochu otrávit svými chaotickými výplody. Svou kvadraturou působí zmatek, takže jedinou obranou je větší opatrnost a soustředěnost. Koncem roku přijímá velká vesmírná redakce nového aktéra a tím je Jupiter. A co vám věští? Jde o váš letošní úkol, a tím je urovnat své myšlení a naučit se rozeznat, kdy je vaše pravda nade vše a kdy ne!

Máte před sebou rok, ve kterém vítězí touha pohybovat se po vlastních, svobodných drahách, což je koneckonců vašemu vzdušnému živlu šité na míru. Žijete rádi v přítomnosti, zbaveni jakéhokoli břemene, bez pout a ohlížení se do minulosti. Není žádným tajemstvím, že jste těkaví jako rtuť, takže připomínáte turistu, který přijel do Londýna a po dvou hodinách už čte průvodce Paříží. V tomto roce si tudíž přijdete na své! Svou hřivnou originality přispívá až do května magnetický Uran a prioritně u vás, Blíženci 3. dekády (12.6. - 21.6.), roztáčí svým kosmickým vírem své zázračné neočekávanosti. Dlouhodobě příjemná překvapení, nové životní kvality, cenné podněty i bombastické příležitosti přicházejí ze dne na den jako blesk z čistého nebe. S tímto dobrodějem ještě ke všemu po celou dobu (vyjma snad jen přelomu února a března) sympatizuje váš čilý vládce Merkur a to je přímo super devíza! Máte úžasné možnosti rozšířit své kontakty a někteří z vás změní i okruh svých přátel. Očekávejte nepřehlédnutelný profesní vývoj a pochvaly za své neobvyklé nápady. Nicméně, milí Blíženci, vzhledem k šálivému alchymistovi Neptunu lze počítat s periodou kolísání, chaosu a otázkami v poněkud zamlženém ovzduší. Ztěžují vaši cestu k cíli atypické situace a jste unaveni z úvah o jejich nesmyslnosti?

Především vy, zrozenci 2. dekády (1.6. - 11.6.), přijdete na to, že před svými myšlenkami nikam neuniknete. Musíte se vypořádat se všemi těmi šotky, přízraky a bludičkami, které vás táhnou do nicoty. Pokud se setkáte s intrikami na pracovišti, závistí, lží ve svém okolí nebo rozporováním pravdy vašich výroků, buďte nad věcí. Od 2. poloviny května do začátku srpna jste napájeni blahodárnou energií Marse, což vám umožňuje poradit si i s nemožným. V listopadu pak přichází provést zúčtování sečtělý Jupiter, s jehož pomocí zjistíte, kde přestřelili ostatní a kde zase naopak vy sami. Poučení z toho má být vaším zlatým bonusem do dalšího života!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
V lásce jste zvídaví, obratní jako šelmy a svůj důvtip umíte napnout jako luk. Faktem milí Blíženci je, že do své definice lásky byste měli zahrnout nepřipoutanost a svobodu. I v tomto roce váš milostný život připomíná procházku po provazolezeckém laně - jste trochu exhibicionisté a vždy musíte mít něco extra, aby vás to bavilo. A kdo letos přikládá nejvíce do vašeho erotického ohýnku? Je to kouzelník Uran, který chce do května ještě rychle stihnout nějaký svůj super trik a zanechat po sobě originální stopu. Zejména pro vás, zrozenci 3. dekády (12.6. - 21.6.), připravuje úžasné sexuální ochutnávky, krásně bláznivá seznámení, internetové lásky a nevšední prožívání vztahů. Nuda - ta by pro vás byla soukromou apokalypsou! Konec dubna a většina května je kulminujícím obdobím, kdy vám propůjčuje svůdný magnetismus i Venuše a vy lámete jedno srdce za druhým. Naopak červenec a začátek srpna nepatří mezi nejzářivější období pro lásku. Pro zadané je navíc ožehavý i konec roku, což signalizuje svou opozicí Jupiter. Především vy, kteří náležíte k 1. dekádě Blíženců (22.5. - 31.5.), můžete mít sklon zamilovávat se do těch nejméně vhodných lidí. V této době vás rozum nechává tak trochu na holičkách, takže si svůj protějšek hodně idealizujete, nicméně po mýdlových bublinách přichází zklamání. Sundejte růžové brýle!

Šťastný měsíc: přelom dubna a května
Nepříznivý měsíc: červenec, listopad
Práce a financePráce a finance
V roce 2018 nejste v pracovní sféře konfrontováni s žádnými dramatickými změnami, naopak můžete počítat s nečekanými příležitostmi k posunu. Vaším vládcem je intelektuální Merkur, takže potřebujete spoustu duševních podnětů z co nejvíce zdrojů, abyste utišili svou hladovou a čilou mysl. Nutno dodat, že tento váš mecenáš vám věnuje v tomto roce opravdu hodně času, byl by hřích nevyužít jeho vstřícnosti! Od března až do srpna způsobuje, že jste jako informační centrum s nevyčerpatelným počtem témat. Navíc s přízní Urana umíte vyslovit nevyslovitelné - dát mlhovině tvar. Pokud patříte do 3. dekády (12.6. - 21.6.), máte přednostní předplatné na úspěch, bravo! Tím spíše, pokud navíc pracujete s moderní technikou, v médiích, e-shopech nebo třeba jako webdesigneři či vynálezci. Nicméně je zde i druhá strana mince a tou je Neptun se svou kvadraturou, jehož spojencem se od listopadu stává i přehánějící Jupiter. Zde zbystřete zejména vy, zrozenci 1. a 2. dekády (22.5. - 31.5. a 1.6. - 11.6.), faleš a závist zpívají sólo! Hvězdy napovídají, že Jupiterovým záměrem je to, abyste se naučili rozlišovat, komu můžete důvěřovat. Rovněž buďte opatrní s financemi. Rozhodně sice nejste typ postavičky z Disneyovky strýček Skrblík, jenž se tak rád prohrabuje v penězích, ale nepozornost by přinesla ztráty.

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: únor, prosinec
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinné zázemí patří v tomto roce mezi příjemné atributy, přičemž se jeho důležitost navíc ukazuje jako skutečně nezanedbatelná. Je to oáza, kde jako ulítaní motýlci potřebujete po vašem neustále živém moratoriu složit svá znavená křídla. Váš pohyblivý Guru, Merkur, vás po většinu roku neopouští, takže se dokážete opět rychle zregenerovat. Když vaši nejbližší přijdou s nějakým plánem, jste zase v pohotovosti, jako když na semaforu naskočí oranžová! Především od března do začátku října je vaše dění s rodinou velmi pestré. Jedná se o vhodnou dobu pro cestování všeho druhu, ať jsou to poznávací zájezdy, za které se do května přimlouvá Uran či běžné výpravy do okolí. Stihnete prohlídku Piccadilly square stejně tak jako maraton po obchodních centrech s moderním bytovým zařízením, kde zvládnete prodiskutovat každou novinku a ještě se svými ratolestmi strávit příjemnou chvilku u McDonalda. Prioritně vám, zrozenci 3. dekády (12.6. - 21.6.), neschází také apetit na obnovu vašeho bydlení. Pokud se zrovna nestěhujete, tak alespoň výrazně přetváříte svůj dům. Projekt velké společenské místnosti, kde by se konaly prima večírky a party, velké fotky na zdech, originální sošky - umíte dát všemu správný šmrnc! Koncem roku vás může čekat více výdajů do rodinného rozpočtu, takže se svým protějškem vše prodiskutujte, vyhnete se tak případným třenicím.

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: únor, listopad


ZdravíZdraví
Planetární vibrace signalizují v podstatě dobré zdraví a schopnost být hodně fyzicky aktivní. Rozhodně nepatříte mezi hypochondry, kteří sténají při každém píchnutí v boku a ztotožňují se hned s celým seznamem nemocí. Milí Blíženci, po psychické stránce si hned od jara vychutnáváte pozitivní energii, která vám umožňuje dostat se snadno z jakýchkoli sezónních neduhů. Případná nachlazení či vlouděnou zvýšenou teplotu zvládáte tedy daleko snadněji než většina vašich zvěrokruhových kolegů. Výjimku však tvoříte vy, kteří náležíte 2. dekádě znamení (1.6.- 11.6.). Nevyzpytatelný Neptun vás okupuje svou kvadraturou, přičemž se toto jeho působení stává magnetem pro veškeré toxiny. Váš organismus je mnohem citlivější na chemické látky, éčka v potravinách, alkohol, ale i nakažlivé viry v ovzduší. Stáváte se tzv. mucholapkou na infekce a zajedování těla, váš lymfatický systém vyhlašuje poplach! Nejslabším obdobím se jeví únor a první polovina března a na tenkém ledě se můžete ocitnout i v prosinci. Zrádné na celé situaci je to, že Neptun je hodně tajemný, takže problém je zpočátku spíše neviditelný. Pozor také na chybnou diagnózu. A jaká je zbraň proti tomuto otravnému neptunovskému vetřelci? Odpověď zní: ČISTIT, ČISTIT A ČISTIT.

Šťastný měsíc: červen
Nepříznivý měsíc: únor, prosinec
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
V tomto roce máte šanci, že se vám splní nějaké vaše zvláštní přáníčko. Pocity naplnění a štěstí naleznete rovněž v okruhu svých nejlepších přátel.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
SODALIT - ostraňuje z těla toxické látky, mimořádně posiluje imunitní systém
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Symbol Kříže
Symbol Klíče
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.