Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Blíženci
22. 5. - 21. 6.


Také pro vaše éterické znamení přinášejí v tomto roce trubadúři nebes zajímavé zvěsti. Máte pohyblivého, zvídavého ducha, mladistvý elán, hlad po zážitcích i vědění a vesmír netají, že si určitě přijdete na své! Jupiter se stává kouzelníkem, který sype z rukávu radost a štěstí, takže máte jedinečnou příležitost zlepšit své vyhlídky. Společně s Uranem dávají šance a pozvedávají vaši sebedůvěru i navzdory neptunovské mlhovině a saturnské brzdící opozici. Úkolem roku 2017 je tedy to, abyste realizovali své touhy. Pokud jste začali na těchto svých touhách pracovat už minulý rok, letošní rozdíl tkví v tom, že mohou být konečně dokončeny. Takže milí Blíženci, zažeňte fantómy svých obav a pochybností. Pokuste se myslet na své úspěchy a talent, nikoli na své slabiny! Nebeská mana pak na sebe nenechá dlouho čekat a štěstí zaprší.

V 1. polovině roku je vám, vzletní Blíženci, garantována kýžená lehkost bytí, tudíž se do všech záležitostí pouštíte s přesvědčením a nadšením. Blahodárný Jupiter pořádá námluvy s vaším Sluncem a u většiny z vás také s Merkurem, což neobyčejně nabíjí vaše myšlení a dojmy. Cítíte se šťastnější, i z maličkostí si dokážete udělat svátek, jste výřeční jako Isokratés a píšete jako Saint-Exupéry. Uznáváte, že vám štědré hvězdy sesílají tu nejlepší vodu na váš mlýn? Prioritně vy, kteří patříte k 2. dekádě (1.6. - 11.6.) a 3. dekádě (12.6. - 21.6.), máte zvýšenou šanci těžit ze svého myšlenkového bohatství a nevyčerpatelných tvůrčích šťáv. Jaro přináší nové nápady, koníčky a nelze opomenout ani šťastná seznámení s milostným nábojem. Pro zmíněnou 3. dekádu Blíženců (12.6. - 21.6.) je excelentním měsícem září. Je to čas vrcholné romantiky a možností například pro početí potomka, využijte ho! Vaše vzpružená vitalita jde ruku v ruce s bujarou podnikavostí. Ovšem pozor na druhou stranu mince - vaše rozvířenost může být někdy až nezdravá.

Planetární Guruové radí, že pokud nechcete mít následně opletačky se Saturnem, neměli byste dávat příliš otevřeně najevo své vzdory. Nebezpečným atributem je stavění si hlavy vůči zaměstnavateli, obchodnímu partnerovi a rovněž životnímu partnerovi. Namísto jupiterovského razítka ŠANCE je schopen Saturn podstrčit štempl ZÁTĚŽ. Ten pro vás bude nepochopitelný a o to vám bude připadat těžší. A kdo stojí za tím vším nepochopitelným? Je to kejklířský Neptun, který je schopen svou kvadraturou zasévat do vaší existence zmatek, zastírat realitu a představovat vám ji v pokřivené optice. Pokud navíc spadáte do 2. dekády (1.6. - 11.6.), našlapujte opatrně zejména v březnu a prosinci, vyplatí se to. Co se týče vstřícné ruky a opory, tu očekávejte nejvíce ze strany přátel.


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
V roce 2017 vám kosmogram lásky nabízí exkluzivní rozmach, což se vztahuje především k první polovině roku. Jupiter s vámi, jakožto neposednými šotky zvěrokruhu, velmi sympatizuje a nabíjí vás laškovným šarmem. Vaše srdcové střely neminou cíl! Nejvíce favorizovanou je 2. dekáda Blíženců (1.6. - 11.6.), ale ani zbytek vašeho znamení nepřichází zkrátka. Březen na vás pomrkává výzvami a zamilováním, že jste už jako na trní a toužíte někam vyrazit? Bravo, trefou do černého je například bowling nebo různé sportovní akce. Významnou roli sehrává v této době i někdo z vašich přátel. Nejvýznamnějším měsícem pro lásku je nevyvratitelně červenec, kdy se svůdná Venuše stará o intenzivní aróma něhy a společně s přítomným Marsem zapalují pochodně touhy. Pro mnohé z vás je jejich konjunkce také svatebním signálem, jedná se o nejlepší období! Nicméně u manželských párů, které už spolu dlouhodobě žijí, je signalizována menší výstraha. Pokud převládá egoistické lpění na vlastních názorech a přehnaná svobodomyslnost, lze očekávat od protějška chladnější a netaktní postoj. 3. dekádo (12.6. - 21.6.) zaujměte pohotovostní stav a dejte pusu raději mírně na zámek. Stupeň zátěže je hlášen hlavně na prosinec, tak si nepokazte svátky!

Šťastný měsíc: červenec
Nepříznivý měsíc: prosinec
Práce a financePráce a finance
Po stránce vaší profese se tento rok jeví jako velmi příjemný a de facto se není čemu divit, máte přece v zádech nositele štěstí a úspěchu - skvostného Jupitera! Pokud je navíc náplní vaší práce tvorba nebo umělecká činnost, máte výherní eso v rukávu. Také úředníkům, projektantům, aranžérům či třeba odborníkům na autorská práva přeje paní Fortuna. Milí Blíženci, těšte se hlavně na květen - touto dobou jste nabiti energií jako Temelín! Akční Mars se naparuje na vašem území, takže je velmi vhodné odstartovat nové plány a projekty. Patříte-li však ke zrozencům 3. dekády (12.6. - 21.6.), máte vlivem Saturna situaci v pracovní sféře poněkud obtížnější. Vážný Saturn je vám totiž bytostně cizí, žijete rádi zbaveni jakéhokoliv břemene, bez pout a ohlížení se do minulosti. Tím více můžete být rozčarováni z přibývajících povinností, které chystá zejména začátek roku a potažmo měsíc říjen. Mnozí se v tomto čase přistihnete, že klesáte pod odpovědností jako Atlas. Hvězdné tamtamy však vzkazují, že to chce trpělivost. Zhluboka se nadechněte a zvedněte svůj náklad. Na konci cesty čeká postup a finanční zlepšení!

Šťastný měsíc: květen
Nepříznivý měsíc: říjen
Domov a rodinaDomov a rodina
Z pohledu domácího zázemí jsou planetárními vládci signalizovány poněkud protichůdné vlivy. Po stránce partnerského soužití se nejedná o žádnou hitparádu a rodinné ovzduší je často znečisťováno chladivým smogem. Duel Svoboda kontra Omezení vykukuje i při banálních domácích úkonech, úklidu či modernizaci zařízení. Přetrvávající saturnská opozice je pro vaše vzletné znamení vskutku nevítanou návštěvou! Naopak obrovsky naplňující jsou v tomto roce pro vás vztahy s dětmi. Prožíváte šťastné souznění a vaše sluníčka dokážou prozářit každičký temnější kout vašeho domova. Favorizováni jste zejména vy, zrozenci 2. dekády (1.6. - 11.6.) a 3. dekády (12.6. - 21.6.), přičemž nejradostnějšími momenty oplývají měsíce duben, květen, červenec a pro zmíněnou 3. dekádu je to září. Pokud na vaše ratolesti čekají v tomto roce přijímací zkoušky na vybranou školu, Jupiter garantuje úspěch, v jeho popisu práce je přece přinášet štěstí! Co se týče volnočasových aktivit, jste nesporně pojistkami proti nudě a umíte si hrát. Ať zvolíte scrabble, pentaque nebo kriket na zahradě, dokážete strhnout i mrzutější členy rodiny. Je docela fuk, jestli hru třeba úplně neovládáte - chcete se přece bavit, nikoli dosáhnout mistrovství.

Šťastný měsíc: květen, září
Nepříznivý měsíc: prosinec


ZdravíZdraví
Dá se říci, že zacházení s vlastním zdravím je oblast, ve které máte jen pramalou vůli. Ruku na srdce, milí vzdušňáci, je to pravda? I když se mnozí z vás pokoušejí žít zdravě, jen velmi malému procentu se tohoto cíle podaří dosáhnout. Faktem je, že po většinu roku máte u nebeské rady protekci a sám blahosklonný Jupiter drží nad vámi ochranný štít. I když jste tedy trochu ležérnější a nepolykáte vitamíny s potravinovými doplňky po hrstech, těšíte se dobrému zdravotnímu stavu. V některých obdobích sykne na protest Saturn a dává najevo, že ho nelze podceňovat a vyšachovat ze hry. Jakmile si nabubřele dupne, může zastínit i dobráckého Jupitera. Hned v lednu je podpořen kvadraturou Marse, která je magnetem na úrazy, být zbrklíky se rozhodně nevyplácí! Může hrozit naražení či pohmoždění kotníků, loketního kloubu a také zanícení kolen a bolestivost při pohybu. Z anatomického hlediska jsou k vašemu znamení přiřazeny plíce a průdušky, takže zde je vaším úkolem neustálá prevence. Neměli byste svůj organismus zbytečně vystavovat nachlazení, váš dýchací systém to velmi špatně snáší. Rovněž je pro vás přínosné dbát o vydatný spánek a to zejména na konci roku. Odložte dálkový ovladač, zaklapněte notebook a dopřejte svému nervovému systému klid.

Šťastný měsíc: březen
Nepříznivý měsíc: prosinec
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Největší radost vám v tomto roce přinášejí vaše děti. Lze očekávat jejich úspěchy například v nějaké zájmové činnosti, nicméně hlavní štěstí může přijít v podobě přírůstku do rodiny.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
RŮŽENÍN - má pozitivní vliv na plíce a je typickým kamenem, který celkově harmonizuje organismus
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
KLÍČ
Symbol KŘÍŽE
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.