Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Býk
21. 4. - 21. 5.


V astrální galerii roku 2017 jsou pro vás připraveny obrazy rozličných energií, žánrů a barev. Tajemný Neptun vás nehodlá zbavit své přízně a svým sextilem představuje širší duchovní, uměleckou a intelektuální dimenzi. Tento blazeovaný svůdce kreslí svá díla v růžových barvách, ale nezapomínejte, že jde o Neptuna. Proto je vhodné se pořádně dívat, po kterém jeho výtvoru sáhnete. Špatná volba totiž uvolňuje ruce dalšímu z vesmírných mistrů, který už nekreslí tak pozitivně. Tím je Jupiter a svou opozicí črtá skicu změny, která se u mnohých může doopravdy projevit teprve příští rok. Každopádně však nejde o růžové obláčky! Jedná se o překážky a kolísání, což je rozdíl ve srovnání s rokem minulým. Naštěstí probíhá i období vlády Pluta, což vám dává schopnost zvládnout i nemožné. Plutův trigon můžete pocítit jen jednou za 80 let, což neskýtá možnost využít v aktivním životě této příležitosti víckrát než jednou. Nebojte se tedy pustit do nejradikálnějších kroků svého života!

V 1. polovině roku se k vám hvězdy rozhodně nechovají macešsky a naberete-li výšku, abyste mohli na toto období pohlédnout z patřičného nadhledu, konstatujete blahovolnou neutralitu. Pohoda, klid, to je vaše krédo, proč si také dělat ze života blázinec jako Newyorčan? Planetární vládci vám, milí Býčci, dopřávají harmonii a vyrovnanost při všech zásadních událostech a to už hned od ledna. Máte chuť podílet se na činnosti různých skupin, spolků, klubů a konat společensky prospěšnou činnost, k čemuž vás už delší dobu angažuje svým sextilovým aspektem Neptun. Tento všeobjímající Guru upírá svůj zrak především na zrozence 1. dekády (21.4. - 1.5.) a 2. dekády (2.5. - 11.5.). Jeho bonusem je zvýšená oblíbenost a rozšíření okruhu duševně spřízněných přátel. Pokračující je rovněž příznivý vliv mocného Pluta, tuze se mu vaše zemité znamení líbí! Nenamítá nic proti tomu, že ve vašich žilách koluje touha po jistotách a zabezpečení, ba naopak vám chce nabídnout pomocnou ruku. Finance se tedy jeví jako úspěšná oblast. Mimo sociálního uplatnění a zmíněných financí máte výborné vyhlídky hlavně na pozitivní psychickou proměnu, které docílíte tak, že si uvědomíte své vnitřní zdroje a rezervy.

V září, kdy jste hýčkáni přejícím trigonem Merkura s Marsem, máte nejskvělejší období pustit svůj potenciál na světlo! Prim hrají aktivity v zábavném odvětví, přičemž nemusíte skákat zrovna bungee jumping, stačí zapojit svou tvořivou mysl a energii k potěšení široké veřejnosti. Trochu problémovější oblastí se ve 2. polovině roku ukazují partnerské vztahy. Neposedný Jupiter začíná na blankytné nebe pouštět mráčky, což se opět týká prioritně 1. dekády (21.4. - 1.5.) a 2. dekády (2.5. - 11.5.). Žádná mega bouře z toho sice nehrozí, nicméně buďte obezřetní, stejně tak jako například ve smlouvách s obchodními partnery.


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Rok 2017 vám v oblasti lásky začíná pod laskavou záštitou Venuše, což je srdcová bohyně a zároveň vládkyně vašeho znamení. Hned v lednu vám na nebeském podnose nabízí plátek velmi vábného života, který rozhodně nemá fádní chuť. Můžete ochutnat z jemné a zároveň smyslné romantiky, rovněž prožívat mimořádné souznění se svým protějškem. A prioritně vy, Býčci 2. dekády (2.5. - 11.5.) zažijete také famózní a pohlcující sexuální radovánky. Těm z vás, kteří ještě svou lásku hledají, hvězdy radí navštěvovat touto dobou různé kluby, hudební koncerty nebo například krytý bazén. Číhá zde setkání s velkým S, jemuž je souzeno stát se láskou s velkým L! Super obdobím se stává také červen - tento měsíc si ve svém kalendáři poznačte červenými srdíčky, neboť může jít přímo o lásku osudovou. Venuše v souzvuku Pluta a Marse osnovuje velké dění, což se může týkat seznámení na delší cestě nebo na dovolené. A jak jsou na tom manželské páry? Jupiter spouští košík problémů, které gradují zejména v listopadu, takže v tomto období je třeba zařadit zpátečku. Tentokrát se totiž Venuše kaboní a obléká poněkud frigidní šat - skrze majetnickost a žárlivost. Pokud jí nesednete na lep a zůstanete vyrovnanými, hřejivými medvídky, zavládne opět příjemná atmosféra.

Šťastný měsíc: leden, červen
Nepříznivý měsíc: listopad
Práce a financePráce a finance
Po pracovní stránce vám v cestě nestojí nic, co by bránilo vašemu profesnímu růstu. Navíc vám planetární dobrodějové dodají určitou hravost a inspiraci. Takže je tento rok správným časem pro váš tvůrčí projekt, který byl dosud odkládán. Expanzivní Jupiter napovídá, že mnozí z vás mohou zatoužit po zahraničí, neostýchejte se jít za svými sny! Přednostně vám, zrozenci 2. dekády (2.5. - 11.5.), je dáno, abyste našli dobrého obchodního právníka a stejně tak dobrého ekonomického analytika pro vaše podnikání. Leden je příznivým měsícem pro důležitá ujednání s vlivnými osobami, byla by škoda tento čas propásnout. Celkově se vám aktivita vyplatí v 1. polovině roku, později by toho na vás mohlo být příliš. Rovněž červen je pro vás excelentním měsícem - kariérní postup vám klepe na dveře! Tváříte se jako nevěřící Tomáš, jelikož jste nezaměstnaní? Žádné obavy, Merkur s Plutem už mají plán - očekávejte dohodu s někým, kdo toho sice moc nenamluví, zato však koná. Co se týče finanční stránky, lze zejména v srpnu a listopadu předpokládat vyšší náklady. Jako hlavní vysavač je nominováno vaše obydlí a požadavky partnera.

Šťastný měsíc: leden, červen
Nepříznivý měsíc: srpen, listopad
Domov a rodinaDomov a rodina
V kruhu svých nejbližších jste v tomto roce mistry navazování harmonie a rodině věnujete tolik času, kolik jste jen schopni dát. Merkur s Venuší nastavují už v lednu svou vlídnou tvář a zajišťují výborné porozumění provázené příjemnými zážitky. Únor je sice poněkud slabším měsícem pro komunikaci, to vás však do splínu nedostane. I když logice některého člena rodiny jste touto dobou vzdáleni jako Praha - New Yorku, vlídným úsměvem neskrblíte. Průběh roku je nakloněn posezením v širším okruhu lidí, takže například zahradní slavnost s vašimi kolegy z práce je vhodná volba. Intuitivní Neptun našeptává, že to přinese do vašeho kolektivu mnoho užitečného. Proto zapomeňte na otálení a organizujte famózní setkání! Požitkářští Býčci, nepodceňujte letos ani rodinnou dovolenku. Na sjíždění divoké Vltavy se asi stěží necháte přemluvit, ovšem takové poklidné slovenské hory, bačové a kozí sýr, to může být vskutku to pravé ořechové! Kde lépe vaše pohodářská duše a mlsné jazýčky načerpají energii? A vězte, že vám tato energie bude ve 2. polovině roku hodně potřebná. Rozmarný Jupiter se totiž rafinovaně vloudí pod vaši domácí střechu a začne vymýšlet, co je potřeba zvelebit. Počítejte tudíž mimo výdeje energie také s odlehčením vaší peněženky.

Šťastný měsíc: leden, prosinec
Nepříznivý měsíc: únor


ZdravíZdraví
Milí Býci, jistě vás potěší zpráva, že planetární ochranná křídla z minulého roku se přesouvají i na rok letošní. Mocné rozpětí Pluta pociťuje většina z vás velmi markantně, 2. dekáda (2.5. - 11.5.) má přímo excelentní vyhlídky! Jste odolní jako Annapurna a váš organismus lehce zvládá nejrůznější výchylky, které se tu a tam mohou objevit. Srpen se jeví jako energeticky slabší měsíc, ale pokud nehodláte zdolávat vysoké horské štíty, připomene se vám pořekadlo, že vše špatné je k něčemu dobré. Vůbec se přece nebráníte relaxu a malému polenošení. Přiznáváte? Druhá polovina roku bude mírně zátěžová, neboť vystrkuje růžky vrtošivý Jupiter. Svou opozicí na vaše znamení dává najevo, že si nepřeje, abyste usnuli na vavřínech, ale naopak dbali o prevenci před různými neduhy. Přinejmenším navštivte alespoň stomatologa, protože zmíněný planetární mudrc naznačuje, že náchylnější k potížím se ukazuje dolní čelist. A když jsme u prevence, masáže šíje a horní části zad vám rozhodně také neuškodí.

Šťastný měsíc: březen
Nepříznivý měsíc: srpen
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Celková duševní transformace je záležitostí, která vám přinese obrovský pocit naplnění. Pokud se obohatíte o novou životní filozofii, máte šanci cítit se šťastnější a jakoby znovuzrození.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
SAFÍR - účinný proti pohybovým potížím a ztuhnutí svalů.
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Perleťová MUŠLE
Zlatá BERUŠKA
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.