Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Býk
21. 4. - 21. 5.
Milí Býci, nebeské plátno roku 2018 je pro vás přímo uměleckým dílem, ve kterém je zakódována originalita, krása, jistota a také určitá výzva. Základní skica pochází už z dřívějška a jejími tvůrci jsou Neptun a Pluto - velevýznamní vesmírní umělci! Obdarovávají vás větší hloubkou a touhou po poznání, především však schopností proměnit své sny a plány v činy. Oproti minulému roku je tento rok mimořádný tím, že se obohacujete o příznivou energii originálního Urana - očekávejte nový vítr do života! Překvapivé změny, šťastné náhody, nemožné se stává proveditelným. Další změnou ve srovnání s minulým rokem je ochranný paprsek Saturna. Jeho přející trigon ze znamení Kozoroha na vás působí jako chladivá dlaň na rozpáleném čele, dává vám pocit jistoty a možnosti k vybudování stabilního životního postavení. A jaký je v roce 2018 váš hlavní úkol? Jak signalizuje Jupiterova opozice, snažte se nezneužívat své moci a nebýt nadřazení!

První polovina roku by se dala označit jako přípravná odpalovací rampa pro budoucí nečekané šance a životní změny. Hlavního slova se ujímá jeho ctihodnost Saturn, který zejména vás, Býčci 1. dekády (21.4. - 1.5.), zasypává neobyčejnou houževnatostí. Vytrvalost je vám dána už od kolébky, takže dokážete odolávat tlaku s nepředstavitelnou trpělivostí - jste to vy, díky kterým se z kostky uhlí stanou démanty a z vinných hroznů šampaňské! Saturn přichází neslyšně jako kouř a stává se tichým Plutovým spojencem, vězte, milí Býci, že není nad silnější hráče! Jejich trigony k vašemu znamení jsou bezpečnostním zábradlím v rovině fyzické, profesionální či citové. Nutno dodat, že od března do května se k nim přidává i akční Mars, takže jste naplněni jistotou, že pro vás není nedosažitelných cílů. Hvězdy prozrazují, že se jedná o vhodnou dobu pro zahájení dlouhodobých projektů nebo záležitosti spojené s vysokoškolským studiem. Od června se ve vašem znamení navíc zabydluje i magnetický Uran a jeho pobyt má být věru dlouhý. Společně s Neptunem přináší především vám, zrozenci 1.dekády (21.4. - 1.5.) a 2.dekády (2.5. - 11.5.), netušené šťastné náhody. Například se můžete chystat vyměnit svůj byt a narazíte na dům svých snů, anebo, v zajetí rutiny, ale plni chuti rozšířit svůj obzor, dostanete od svého zaměstnavatele návrh umožňující nečekanou a vzrušující kariéru. Jsou to příležitosti, které je třeba chytit za kštici! Nicméně i při tom všem nezapomíná zvedat svůj ukazovák Jupiter, který se až do října kaboní svou opozicí. Co tím chce dát tento vesmírný Guru najevo? Především to, že nejste žádné - rychlokvašky, tudíž byste se měli i při sebevíc bombastických událostech držet při zemi a mít schopnost pevně zakotvit. Životní lákadla budou útočit jako cukrkandly, nezapomeňte však zvažovat, u kterého je lépe držet svůj apetit přece jen trochu na uzdě. Milí Býci, jste sice mlsouni, ale pokud to dokážete, máte ty nejskvělejší vyhlídky šplhat po žebříčku uznání. A vy to dokážete!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Partnerský vztah, láska a sex nejsou sice hlavním titulem tohoto roku, ale rozhodně to pro vás neznamená milostnou absenci. Máte vrozeno, že z vás vyzařuje zemské charisma, které jakoby zvalo k dotekům a něze. Jste nejsmyslnějšími ze všech znamení, polibky a hýčkání s vámi dělají zázraky! Nejromantičtějším měsícem roku se stává duben, kdy nad vámi rozprostírá závoj lásky přímo vaše vládkyně Venuše. Apropó, neschází ani aktivní a roztoužená energie Marsu, který ozařuje mlsným okem vaše území. Seznámení, milostné schůzky a milování jsou přirozenými dary těchto vesmírných dobrodějů, přičemž mohou vyzvat i k nejednomu hříšnému tanečku. Co se týče především vás, Býci 2. a 3. dekády (2.5. - 11.5. a 12.5. - 21.5.), jste silně přitahováni k exotické kráse, tudíž lze předpokládat milostný zápal k cizinci či cizince. Láká vás pohodlí doprovázeno smyslností, exotická jídla, spousta polštářů, a aby byl neustále živen váš sexuální apetit. Těšte se na sexy hostinu! Vy, kteří žijete v manželském vztahu, buďte ovšem na pozoru, protože má na vás až do října políčeno Jupiter se svými nástrahami. Podlehnutí lákavým milostným laskominám by vás stálo žárlivé scény protějška a následné neustálé podezírání. Pokud náležíte 1. dekádě (21.4. - 1.5.) a jste nezadaní, počítejte s trvalými následky svého zamilování, neboť Saturnův trigon vás může infikovat doživotním vztahem.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: září, říjen
Práce a financePráce a finance
Na vaši profesi je v tomto roce kladen obzvlášť velký důraz, protože co se týče vašeho prosazení v kariéře, máte na své straně ty nejsilnější vesmírné hráče. Přející Saturn, Neptun, Pluto a od června také Uran - to je skutečně doslova a do písmene hvězdný tým! Hned v lednu se vám daří rozjet mnoho úspěšných záležitostí, vaše vitalita kulminuje a nic neodolá vašemu podnikatelskému elánu. Jste-li navíc inženýry, realitními agenty nebo obchodníky s přírodními materiály, máte bonusovou nadílku - a to je uzavření super výhodných smluv. Nicméně, milí Býci, ta největší centrifuga událostí teprve přijde! Od června se kralování ujímá magický Uran, což platí zejména pro vás, zrozence 1. dekády (21.4. - 1.5.), a s ním přichází éra příjemných překvápek a nečekaných nabídek, které vás mohou katapultovat k vrcholu vaší kariéry. Faktem však zůstává, že bez počátečních klacíků v cestě se to neobejde. Hned v červenci můžete být znervózňováni týpky, kteří se snaží, aby šlo všechno podle nich, a nemají trpělivost s vaším pomalejším tempem. Pozor zejména na Vodnáře, mají talent vás vyprovokovat tak, že bouchnete takovou silou, jako kdyby z nebe padaly šrapnely. Avšak buďte bez obav, vše si vynahradíte zejména v září a na konci roku. V oblastech, ve kterých se vyznáte, jste totiž silnější než většina ostatních lidí a vaše snaha být důkladní vám přinese velké vítězství.

Šťastný měsíc: leden, září
Nepříznivý měsíc: červenec
Domov a rodinaDomov a rodina
Rok 2018 sice není obdobím, které je orientováno prioritně na rodinu, přesto jste pro své nejbližší velmi důležití. Pro svůj pokoj v duši a trpělivost jste symbolem bezpečí podobně jako maják na rozbouřeném moři, máte krásný dar! Mimoto máte i schopnost zakořenit, jste doma nejen tam, kde si pověsíte klobouk, ale hlavně tam, kde je vám po boku i váš protějšek. Taktéž letos zastáváte heslo, můj dům - můj hrad - je to významné místo na Zemi, kde nacházíte opravdový klid. Saturnův trigon napovídá, že vás nemůže rozhodit ani kaskáda výlevů pubertálního potomka, ani rozbité potrubí či jiné trable, jste nad věcí. Patříte-li k 1. dekádě znamení (21.4. - 1.5.), máte navíc výhodné období pro přestavbu nebo položení základů pro trvalé hodnoty vašeho domova. Že byste rádi navlékli svému hnízdečku nový kabát? Skvělé načasování se rýsuje od června, vzhůru do toho! Při malování a tapetování volte tmavě hnědé odstíny v kombinaci se skořicovou. Vyšperkujte svůj interiér obrazy a pokojovými květinami. Naopak eliminujte kovové a skleněné doplňky, přesvědčíte se, jak to vaší dušičce zalahodí! Pro vás, zrozenci 2. a 3. dekády (2.5. - 11.5. a 12.5. - 21.5.), může být více než renovace lákavější cestování. Hvězdy našeptávají, že ideální by byla chatička v přírodě, nejlépe v hodně vzdálených horách. Litovat rozhodně nebudete.

Šťastný měsíc: přelom července a srpna
Nepříznivý měsíc: říjen


ZdravíZdraví
Po zdravotní stránce si můžete napsat velkou jedničku, protože v tomto směru jste teď miláčky nebes. Váš dlouhodobý ochránce Pluto dokáže bravurně regenerovat váš organismus, a pokud jste se dosud potýkali s nějakými zdravotními neduhy, nastartuje ozdravné procesy ve vašem těle. Společně s ochrannou rukou Saturna může dokázat téměř zázraky! Postup je sice v některých případech pomalý, ale lze dosáhnout úspěchu dokonce i u onemocnění, které bylo diagnostikováno jako neléčitelné. Celkově je období tohoto roku velmi vhodné ke sportu, neboť Saturn žehná silné konstituci a umožňuje vyvinout velké fyzické úsilí. Fitness a posilovny jsou dobrou volbou a to hlavně u vás, kteří toužíte zformovat svou postavu k obrazu svému. Jak se však říká, nic se nemá přehánět, takže se umíněně nežeňte za vidinou olympijské gymnastky nebo svalů Arnolda Schwarzeneggera. Co se týče vás, zrozenci 2. dekády (2.5. - 11.5.) a 3. dekády (12.5. - 21.5.), vznáší Jupiter až do října své námitky proti přehánění v požitcích. Jste proslulými gurmány a neradi si něco odříkáte, pozor však na jupiterské překročení míry! Místo vysněné postavy byste pak bojovali spíše s nadváhou, hlídejte si tedy své mlsání jako pitbul svého pána. Opatrnější buďte rovněž, i co se týče prožitků sexuálních. Opozice Jupitera naznačuje větší náchylnost k otravujícím intimním neduhům, takže je rozumnější se jim vyvarovat.

Šťastný měsíc: duben, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, říjen
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Jiskry štěstí se pro vás v tomto roce rozdmýchávají v oblasti hlubšího studia a v uvědomění si svého velkého potenciálu pevné vůle.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
TURMALÍN - chrání organismus před problémy intimních oblastí, posiluje imunitu
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Symbol SOKOLA
Symbol VENUŠE
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.