Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Beran
21. 3. - 20. 4.


Milí Berani, kolosální hvězdný labyrint vám i pro rok 2017 odkrývá svá poselství. Jako ohnivé znamení přinášíte světlo a teplo, přičemž po celé toto období máte záštitu ve stoickém Saturnovi, který dohlíží, aby životodárné plamínky nevyhasly. Tento velevážený Guru si vás zamiloval a provede vás i mezi kapkami případné kosmické bouře způsobené Uranem a Plutem. Těšte se z jeho protekce! Ve srovnání s minulým rokem letos očekávejte úlevu od neoblíbené jupiterovské opozice, čímž se pro vás opět uvolňuje petlice ode dveří radosti a úspěchu. Dominující je z tohoto ohledu 2. polovina roku. A co to ve spojení s příslibem Saturna znamená pro vaše plány? Buďte si jisti, že vše, co podniknete, bude mít v zubech tohoto časového cimbuří maximálně příznivé vyhlídky na přetrvání do budoucna. Hodně štěstí!

Období, do kterého vstupujete, ještě stále mává dynamickým fáborkem. Ovšem pro vás, milí ohniváci, to není rozhodně žádná apokalypsa. Jste dostatečně silní čelit překážkám a s velkým nábojem energie je vystřelit do území nicoty. Potíže může působit zejména 1. polovina roku, přičemž zátěžová rafika směruje především ke zrozencům 2. dekády (1.4. - 10.4.) a od září k 3. dekádě (11.4. - 20.4.) Beranů. Rozpínavý Jupiter je v této době v opozici s vaším Sluncem a vězte, že tento nenasyta vás ponouká utrhnout ze života co nejvíce, pozor na jeho přehánění! Je totiž schopen vás záhy na to vymáchat v právních nebo například manželských konfliktech. Dokážete uznat, že je lepší upustit od velkých výšek? Moudrý Saturn se za vás sice přimlouvá a prioritně vám, zrozenci 3. dekády (11.4. - 20.4.), slibuje pomoc v případných úředních či soudních rozmíškách. Nicméně rovněž žádá vaši střízlivost. Pokud usilujete o studium na vysoké škole, máte perfektní vyhlídky. Anebo máte raději cestování? Saturnův trigon je andělem strážným, ať už míříte na výlet do sousedního státu nebo česat jablka na Nový Zéland!

Tento vesmírný Guru má na vás nejsilnější působení na začátku roku a posléze v říjnu a listopadu. Je to čas, kdy vám poskytuje ochranné přístřeší proti případným seizmickým otřesům způsobeným Uranem a depresi vyvolané Plutem. Zmínění dva škarohlídi mají totiž stále jako v minulých letech choutky zadělávat na peklíčko. Přepětí v kariérní sféře, manipulátorský šéf, nervozita působící na psychiku, to všechno mohou být plody jejich negativních sil. A poněvadž jste od přírody horkokrevní, je pro vás Saturn přímo vysvobozením - učí vás větší rozvážnosti a zajišťuje pevnost v kramflecích. Máte tudíž šance přivést své plány do úspěšného finále. S chutí do toho!Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Patříte k těm, kteří se v lásce pohybují přímo - bez oklik či ostře řezaných zatáček. Tím jste řazeni mezi vyhledávané protějšky. Vitálně jste jedničky, váš oheň je spontánní a sexy a mimo toho jste nejštědřejšími ze všech znamení zvěrokruhu. Lze takto nebýt lákavým soustem? Hned v lednu, únoru a březnu vás nabíjí váš vládce Mars jiskřivou energií. Co se týče přednostně vás, Berani 2. dekády (1.4. - 10.4.), očekávejte velký marsovský ohňostroj i v srpnu! Amorek nešetří milostnými zážitky, spalující touhou ani sexuálními bonbonky. A pokud volíte sportovní image či červenou barvu, jste přímo neodolatelní. Tento malý posel s křidélky a toulcem na zádech však může na druhou stranu způsobit zmatek u manželských párů. Pozor, aby šíp z jeho napnuté tětivy nemířil na zakázané území - obezřetní buďte v 1. polovině roku zejména vy, zrozenci 2. dekády (1.4.- 10.4.) a 3. dekády (11.4. - 20.4.). Na jaře totiž přitancuje na vaše území svůdná Venuše a láká k zamilování. Mnohá zalíbení však vyžádají tíživou daň. Hvězdy varují před zápletkami s nadřízenými, karty vám může zamíchat také magický Štír či vytrvalý Kozoroh. Vzpomínáte na zmínku o nenasytném Jupiterovi?

Šťastný měsíc: únor, srpen
Nepříznivý měsíc: květen
Práce a financePráce a finance
V pracovní sféře je o vás známo, že jste spíše lidé činu než slov, což hned lednem plně potvrzujete. Aktivní Mars dopuje prioritně vás, Berany 1. dekády (21.3.- 31.3.), takže napněte plachty a plnou parou vpřed! Pokud se vaše profesní sféra vztahuje k práci s kovy nebo navlékání uniformy, jako například policisté nebo vojáci, bude pro vás začátek roku velmi příznivý. Vaše ohnivá duše má tendenci být plně uspokojena. Vrhněte se do všech činností, které mohou rozšířit váš akční rádius a otevřít vám nové obzory, odměnou bude kýžené povýšení! Pro 2. dekádu (1.4.- 10.4.) a 3. dekádu (11.4.- 20.4.) ovšem tento aplaus už tolik neplatí - Uran s Plutem rádi poškádlí, takže jsou na obzoru těžkosti. Kromě zkratovitých výbojů se šéfem jde také o tříštění sil či obtížné volby, kdy často pociťujete, že vás to táhne na různé strany. Jakmile se do toho vmísí svou konjunkcí Mars, nebudete vědět, čí jste a budete mít pocit, že vám jde každý po krku. Kterého období tedy nejlépe využít pro své záměry? Volte srpen, rozhodně v tomto roce mezi měsíci kraluje. Co se týče financí, mají planetární vládci štědřejší ruku ve 2. polovině roku. Apropó, vábivý cinkot je slyšet zejména z dálek a transakcí se zahraničím.

Šťastný měsíc: srpen
Nepříznivý měsíc: červen, červenec
Domov a rodinaDomov a rodina
Oblast domova a vašich nejbližších se v tomto roce jeví jako zóna, do které chcete vnést větší řád. Většina z vás má už plné zuby častého neklidu a rušivých elementů, které přicházejí jako blesk z čistého nebe a dokáží vaše dny proměnit v pouťovou houpačku. Například duely s matkou nebo tchýní mohou být přímo zhoubné, nasaďte zavčas prevenci! Především v letních měsících je signalizováno citlivější ovzduší, takže se vám vyplatí být raději mírnými ovečkami. Pokud vás osvítila myšlenka pustit se do budování vašeho příbytku, máte skvělý rok. Protože vytrvalý Saturn dohlíží na to, aby byly věci úspěšně dotaženy do konce. Prioritně vy, zrozenci 3. dekády (11.4. - 20.4.), máte šanci zapůsobit svým veledílem! Hurá tedy do projektu zahradního krbu, přestavby komínu, bytových příček nebo rovnou položení základů nového domu. V tomto roce máte rovněž požehnané vibrace pro důležitá rozhodnutí o vašich studiích nebo studiu vašich zlatíček. A i když to nemusí být zrovna Harvard či Oxford University, rozhodně je vysoké škole letos přáno. Rozhodování vám může skrze retrograditu Saturna sice trochu trvat, to ovšem není chybička na kráse, řiďte se heslem: pomalu, ale jistě.

Šťastný měsíc: květen, prosinec
Nepříznivý měsíc: červenec


ZdravíZdraví
V tomto roce jedete opět na plný plyn, tak jak stojí v erbu vašeho horkokrevného znamení. Potíž je v tom, že v zacházení s vlastním zdravím je vaše vůle pramalá. Uznáváte? Přehánějící Jupiter vás svou opozicí v 1. polovině roku ponouká k přehánění a lámání rekordů, takže přepínání organismu je vaším standardem. Vaše hrr se ovšem nelíbí nervíkům vašeho těla a sem tam to může někde zaskřípat. Pozor taktéž na úrazy hlavy, i menší ranka má zejména od ledna do března tendenci k zanícení! Touto dobou mohou být pod větším tlakem i vaše ledviny a oblast beder. Patříte mezi ty, kteří si v zimních měsících v rámci relaxu rádi zamlsají? V tom případě buďte střídmější v alkoholu, sladkostech a červeném mase, které zvyšuje metabolickou zátěž na ledviny. Stokrát lépe uděláte, když sáhnete po fazolkách adzuki nebo řase kombu. A i když se teď mnozí mračíte jako Mourinho, vězte, že to bude výborný tah. Co se týče svědomitosti a rozumného postoje k sobě samému, vede jednoznačně 3. dekáda (11.4. - 20.4.). Těmto Beranům slibuje stabilizující Saturn nejpevnější zdraví - samozřejmě díky vlastní disciplinovanosti.

Šťastný měsíc: srpen
Nepříznivý měsíc: leden, únor
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Paní Štěstěna po vás natahuje ruku zejména ve spojitosti s projektem souvisejícím se zahraničím a s vaším podnikáním. Na obzoru jsou plynoucí finance z těchto atributů.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
ACHÁT - zajišťuje rovnováhu energie, chrání před úrazy
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.