Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Beran
21. 3. - 20. 4.
V roce 2018 jsou pro vaše znamení na velkém astrálním kurtu připraveny významné změny. Mezi nejdůležitější hráče patří hyperaktivní Uran se svou nevyzpytatelnou strategií - po mnoha letech hodlá překvapit svým triumfálním odchodem z herního pole! V první polovině roku vás udržuje ve střehu, přináší vám do života nové okolnosti a možnosti, ve druhé polovině roku však navždy opouští vaše ohnivé území. Pro mnohé z vás to zcela jistě značí i určitou úlevu. Navíc když se do výhody dostává i optimistický Jupiter, nicméně opatrnosti nikdy nezbývá. Nelze opomenout neméně význačného protivníka Saturna, který na rozdíl od minulého roku letos útočí svou nepříjemnou kvadraturou. Co to pro vás, milí ohiváci, znamená? Je to upozornění na překážky a potřebnou trpělivost a vytrvalost při jejich zvládání. V opačném případě byste mohli od tohoto nesmlouvavého šampiona očekávat matchball.

Jste prvním znamením zvěrokruhu a touha být rychlejší než ostatní je indikátorem vaší emocionální povahy. Jako zvěstovatelům začátků vám v tomto roce stále ještě přihrává svou konjunkcí Uran, který dává až do května signály k novým startům v různých oblastech vašeho života. Patříte-li především ke 3. dekádě znamení (11.4. - 20.4.), očekávejte rozbourání rutiny všedního života, nové životní hodnoty a nové formy seberealizace. Co jste dříve pokládali za nemožné, nyní se jeví jako samozřejmé! Ať už se jedná o vzrušující změnu vašeho bydliště, profesní povýšení nebo novou činnost, která vás nadchne, vítězí odvaha konečně se zbavit příliš těžkých pout. Ovšem pozor, milí Berani, Uran dokáže být i excentrický a vzpurný. Snažte se vyvarovat přílišné svéhlavosti a ukvapenosti, jinak by mohl nepříjemně zajiskřit svými pablesky! Obezřetnost se vyplatí zejména v dubnu a květnu, kdy se obávanou rozbuškou stává i váš vládce Mars. Uznáte, že nepříjemné zkraty je lepší eliminovat? Jakékoli přehánění je navíc drženo v šachu Plutem a Saturnem, jejichž kvadratura na vaše znamení je výstražnou kampaní před unáhleností, lehkomyslností nebo například arogancí.

Přísný Saturn je připraven klepnout přes prsty především vás, kteří náležíte k 1.dekádě (21.3. - 31.3.) a to tak, že místo kýženého vzletu zpomalí váš životní rytmus. Najednou váznou kariérní záležitosti, otázky bydlení, činnost na veřejnosti nebo třeba i láska. V tom je velký Cronos skutečným odborníkem. Na 2. a 3. dekádu (1.4. - 10.4. a 11.4. - 20.4.) má zase políčeno mocné Pluto, přičemž se zaměřuje na konflikty s autoritami. Esem v rukávu je schopnost diplomatického jednání a vstřícnost ke kompromisu - zvážíte to, horkokrevné hlavičky? Vězte, že se pak o odměnu hodlá postarat sám velkodušný Jupiter, přičemž se jeho hlavním časem stává listopad a prosinec. Jakožto bojovníci se správnou strategií získáváte kýžený úspěch i štěstí a jste chráněni štítem svých ideálů, bravo!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Temperament je vaší zlatou žílou, tudíž láska, sex a milostné vztahy hrají ve vašem životě významnou roli. Prvek sexuality ve vašem znamení ukazuje nenasytný sexuální oheň, ovšem k dosažení této energie musíte získat stejné množství energie z vašeho protějšku. Terén vašeho srdce je, milí Berani, silně mapován i v letošním roce, přičemž se startovacím obdobím stává měsíc únor. Cítíte najednou příliv nezkrotné touhy a vitality? V tom má prsty váš dynamický vládce Mars a jeho žhavé piruety! Vlivem jeho trigonu se milostné příležitosti chrlí jako láva, máte chuť na nic se neohlížet a honit víc zajíců najednou. Ovšem pozor, dobyvatelští ohniváci, přestože jste ve věcech lásky obratní, musíte vědět, kam až můžete zajít. Platí to zejména pro vás, zrozenci 1. dekády (21.3. - 31.3.), kteří jste navíc do května pod drobnohledem Urana, jehož skluzavka vášní může být silně nepředvídatelná. Láska na první pohled, rozchod, dvojí hra? Na pestrost náhlých událostí je tento elektrizující mág přeborníkem! Nelze opomenout ani Saturna se svým nechtěným suvenýrem. Jeho kvadratura může do vašich citových záležitostí přinášet vzdorovitost, která působí jako svrbění, jež nelze odstranit. Na konci roku vám naštěstí velkorysý Jupiter spouští záchranný pás a paní Štěstěna se vám opět lepí na paty. Říkejte, co si myslíte, vyjadřujte lásku prostřednictvím květin a jiných dárečků, buďte vřelí. Případné vadnoucí vztahy budou oživeny!

Šťastný měsíc: únor, prosinec
Nepříznivý měsíc: květen, srpen
Práce a financePráce a finance
V profesní a kariérní oblasti je pro vás rok 2018 obdobím určitých zkoušek, které mají významně přispět k vašemu zdokonalení se. Co se týče potřebné pracovní páry, tu nabíráte hned od začátku roku, unylost a lenora jsou pro vás science-fiction! Aktivní Mars vás rozžhavuje na takový stupeň, že by závistí bledly i Dukovany, přičemž se favorizovaným obdobím stává únor a 1. polovina března. V tomto období jste, co se týče práce, na nohou ze všech nejdříve a mnozí kolegové vám lezou na nervy tím, že se podle vás vlečou, jakoby žili v jiném, hlemýždím rozměru. Z hlediska úspěšnosti se nejvíce daří vám, kteří pracujete v zahraničních agenturách, jste tlumočníky, reklamními agenty, velkoobchodníky nebo šéfy větší firmy. Astrální zkouška však tkví v tom, že jste ve stejnou dobu konfrontováni i s kvadraturou Saturna, která se objevuje zhruba každých 7 let a není v podstatě vůbec zábavná. Zejména vám, zrozenci 1. dekády (21.3. - 31.3.), hrozí nebezpečí, že budete procházet cyklickými fázemi horečnatého nadšení i skleslosti, způsobenými v prvním případě Marsem, ve druhé Saturnem. Hvězdy nabádají, že vypjatým obdobím může být duben a přelom srpna a září. I když nejste žádné ořezávátko, nesnažte se být za každou cenu Supermany! Naučte se být vděční a vychytralí obchodníci, jen tak zaznamenáte úspěch i pro svou peněženku. Takže žádná hra na rekordy ani Porsche na leasing, přehánění se nevyplatí!

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: duben, srpen
Domov a rodinaDomov a rodina
Jste nefalšovaný vůdčí typ, pumpa, která ostatním dodává životadárnou tekutinu, není se tedy čemu divit, že dokážete ostatní strhnout. Patříte-li zejména k 3. dekádě znamení (11.4. - 20.4.), má s vámi vaše rodina do května postaráno o pestrý program. Milujete zábavu a chcete, aby mělo všechno tu správnou jiskru. Dokážete vymyslet cokoli, excelovat ve volnočasových aktivitách nebo třeba geniálně zrekonstruovat byt. Pro celé vaše znamení je nejúchvatnějším obdobím březen, při plánování různých akcí mějte tedy tento měsíc na paměti! Venuše, nositelka radosti a pohody, svými zvonivými krůčky mapuje vaše území, uznáváte, že by byla škoda nechat ji jen tak bez povšimnutí proklouznout? Co se týče rodinných výletů, ukazuje se jako příhodný přelom června a července, přičemž je nejžhavějším tipem prohlídka hradů a zámků. Touto dobou vás nezklame ani dovolená, takže ať vás láká královská pláž v Chorvatsku nebo pobyt s turistikou po majestátných místech, dlouho se nerozmýšlejte. Pokud jste zrozenci 1. dekády (21.3. - 31.3.), připište si na seznam ještě zimní lyžování v zahraničí, nejlépe v prosinci. A na co si dát ve vašem rodinném zázemí pozor? Záškodník Saturn signalizuje možné problémy s některým z vašich rodičů a to pravděpodobně kvůli vašemu kariérnímu směrování. V nechtěných duetech se často přistihnete, že raději tajíte některé své názory. Inu, jak káže Saturn, v rámci klidu je někdy lépe přibrzdit.

Šťastný měsíc: březen, červen
Nepříznivý měsíc: 1. polovina ledna, srpen


ZdravíZdraví
Obecně je váš ohnivý potenciál spojen s velkou intenzitou. Máte rychlejší tělesný metabolismus, jste schopni vyrábět a tím i vydávat více tepla a proto jste celkově pohyblivější, zdánlivě i vitálnější. Nicméně rok 2018 u vás nevykazuje zrovna olympijskou formu. Ke kvadratuře Pluta se letos přidává i stejně tak nepříznivý aspekt Saturna, což už lze považovat za určitý nebeský vykřičník před přílišným přepínáním. Hvězdy napovídají, že prioritně vy, kteří patříte ke 2. a 3. dekádě Beranů (1.4. - 10.4. a 11.4. - 20.4.), byste se měli vyhýbat přílišnému přetěžování srdce, protože by Pluto mohlo zahřmít nevratnými defekty v této oblasti. Co se týče Saturna, jeho kvadratura nemusí znamenat vážnou nemoc, ale větší zátěž na organismus než je obvyklé. Především u vás, zrozenci 1. dekády (21.3. - 31.3.), to může mít vliv na imunitní systém a tudíž hromadící se neduhy jako nachlazení a infekce. Nejkritičtějším obdobím se jeví jaro, stejně tak jako přelom srpna a září. Nutno dodat, že Saturn je také mistrem na absorbování vápníku v těle, tudíž v tomto období rovněž nezapomínejte na preventivní prohlídky u zubaře. Duší jste sice bojovníci, ale před nepříjemným a otravujícím kazem jste pak najednou malincí, přiznáváte? Pokud jako prevenci zvolíte přírodní vápník, nezapomeňte s ním podávat i vitamín D pro lepší vstřebávání.

Šťastný měsíc: únor, říjen
Nepříznivý měsíc: duben, přelom srpna a září
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
V období tohoto roku, zejména v jeho druhé polovině, vás může oslovit příležitost nějakého hloubkového studia, které výrazně rozšíří vaše obzory. Není vyloučena ani spojitost se zahraničím.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
HEMATIT - dodává sílu, posilňuje a detoxikuje tělo a zklidňuje pocity
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Talisman štěstí
Symbol Spirály
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.