Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Ryby
21. 2. - 20. 3.


Milé Rybky, copak astrální kaleidoskop nabízí k nahlédnutí vašemu znamení? V roce 2017 pro vás vytváří neopakovatelné obrazce, které vašemu snivému oku velmi lahodí. Jste pod ochrannými křídly svého vládce Neptuna, který se svou dráždivou, subtilní a exotickou sférou vlivu zajišťuje mnohé radosti a potěšení. Harmonické ovzduší Pluta vám zase dodává pocit větší vnitřní síly, uznáváte, že se skutečně jedná o úžasný krasohled? I navzdory Saturnovi, který má za lubem vám svou kvadraturou klást zkoušky, dokážete plavat velmi hbitě za svým cílem. Na rozdíl od minulého roku se nyní můžete těšit z jupiterovských paprsků, které mohou být společně s neptunovským vlivem nositeli zázračného poselství. Jejich svit vám poslouží jako opora proti omezujícímu vlivu Saturna, navštíví vás sama paní FORTUNA!

Milé Rybky, letos k vám sice nehodlá být Štěstěna skoupá, ale poněvadž se jedná až o 2. polovinu roku, budete muset v jeho 1. fázi ještě leccos skousnout. Planetární dobrodějové by s radostí roztočili svou vstřícnou ruletu dříve, nicméně omluvně ukazují prstem na Saturna, který se zuby nehty stále ještě drží svého negativního vlivu. Stavění překážek je jeho velké hobby a svůj zrak zaostřuje zejména na vás, zrozenci 3. dekády (12.3. - 20.3.). Je tedy nutné počítat s tím, že věci budou probíhat méně příznivě, než jste původně očekávali. Klíčovými oblastmi jsou záležitosti spojené s veřejností, právní sférou a vaší kariérou. Vaše reakce se ukazují dost rozličně - od pouhé frustrace přes hněv až po depresi z toho, že se vám přes veškerou snahu nedaří. Mars se vám hned v lednu snaží udat správný směr, sebejistě kormidluje vaším znamením a snaží se posílit vaše sebevědomí. Cítíte se být utlačováni šéfem nebo tlakem veřejnosti? V žádném případě nesklouzněte do role otloukánka, nejste přece na tom tak špatně, abyste se museli stydět nebo se něčeho bát! Saturnská kvadratura je sice prevít, zatěžuje a působí jistá prodlení, je však dobré vědět, že tato vibrace nalézá mocnou protiváhu v několikanásobné energii, která vám uvolňuje ruce. Stráž nad vámi drží také váš vládce Neptun, který se vás snaží chránit před intrikami, léčkami, iluzemi a zradou, čímž brání zahnání do bezvýchodných situací a následným tvrdým procitnutím.

Hlavní životadárnou injekci však, milé Rybky, dostáváte ve 2. polovině roku, kdy má na vás políčeno Jupiter. Jestliže patříte navíc do 1. dekády (21.2. - 1.3.) a 2. dekády (2.3. - 11.3.), čeká vás skvělé období. Daří se vám na cestách, ve financích, filozofických směrech, ale také například v intimních záležitostech. Úspěch je vám v patách, můžete vyvěšovat prapory!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Vaše legendární laskavost a schopnost přizpůsobení vás i v tomto roce katapultují do výšin krásných milostných prožitků. Úvod roku vám prosvětluje svůdná Venuše, která svými zvonivými podpatky dává vědět o svém vstupu do vašich vod. Svůdník Mars nezůstává zahanben a k Venušiným srdcovým vzletům vysílá své žhavé konfety vášně. Leden tedy pro vás, milé Rybky, rozhodně nemá být studený! Hvězdy napovídají, že v této době vám může přinést štěstí protějšek náležející smyslným zemským znamením, přičemž favorizováni jsou Býci a Kozorozi. Naopak svádějícím Střelcům se vyhýbejte jako čert kříži, zvláště pokud je mezi vámi věkový rozdíl! Velmi opojným obdobím roku se jeví léto, přičemž vůbec nevadí, že vlivem euforie nenacházíte často slova, jak vyjádřit své silné emoce. Vesmír však počítá se vším. Vaše slova najednou přestanou být logickými, aby se mohly stát magickými, uznáváte, že je to výhodná výměna? Astrální vládcové napovídají, že opatrnější byste měli být především v září, zvláště pokud se kolem vás motají osoby, které jsou zadané. Stejně tak to platí pro vás, kteří k zadaným patříte - visí nad vámi opletačky s nevěrou, co tak tentokrát použít logiku a vzít rozum do hrsti?

Šťastný měsíc: leden,srpen
Nepříznivý měsíc: září, prosinec
Práce a financePráce a finance
Co se týče vaší profese a pracovních vztahů, jste velmi oblíbení a kolegové ve vás často nacházejí svou vrbu. Příjemní, vstřícní a nezištní - lze odolat tak dokonalé kombinaci? Sami přitom nepotřebujete chválu ani neustálou podporu ze strany druhých, umíte přežít i bez toho. Nicméně pocit, že o vás někdo stojí, vám dělá dobře. Od ledna do března si tohoto pocitu máte možnost do sytosti užít, přicházejí k vám četné výzvy, konáte dohody a nezaměstnaným svítá na dobrou nadílku. 3. dekádě Ryb (12.3. - 20.3.) je však přece jen souzeno snášet určitá omezení. Nadřízení na vás kladou vysokou zátěž a vy pod tíhou břemene raději klesnete než byste si stěžovali. Rovněž můžete být v 1. polovině roku konfrontováni s nějakým právním procesem týkajícím se vaší firmy. Nepropadejte však skepsi, milé Rybky, ve 2. polovině roku se situace stěhuje na území pozitivna a Jupiter se ujímá velení. Máte protekci u tohoto největšího obchodníka se štěstím! Svým trigonem dává tendenci k úspěchům a sabotujícího Saturna se snaží klepnout přes prsty, máte-li v plánu zajímavý projekt, na konci roku se můžete kochat úspěšným finále. Rovněž vaše finance zaznamenávají plodné období, přičemž je zde nápověda, že nejvíce peněz se má urodit v aktivitách spojených se zahraničím.

Šťastný měsíc: leden, červen
Nepříznivý měsíc: květen
Domov a rodinaDomov a rodina
Domov je pro vás přístavištěm, oázou klidu a pocitu bezpečí, kde můžete spočinout a ukrýt se před hlomozem každodenního života. Vaše delikátní povaha je velkým přínosem do rodiny, což se i v tomto roce odráží ve vztazích mezi vámi a vašimi nejbližšími. Nicméně nelze obejít důsledného Saturna, který si přece jen klade určité nároky. Každá rodina má svou Achillovu patu, která je tabu a nehovoří se o ní. Zamyslete se, o čem se již delší dobu nehovoří u vás a pokuste se otevřít to, před čím ostatní schovávají hlavu do písku. Využijte tento rok k vymetení kostlivců ze skříní! Samozřejmě vás čekají i radovánky v kruhu svých milovaných. Táboření, vodní sporty, pikniky s dětmi, ale také výlety do tajemných míst a skanzenů, to všechno je v doporučeném repertoáru. Ideálním měsícem je srpen, snažte se tedy co nejvíce aktivit situovat na tuto dobu. A co zvelebování vašeho domácího hnízdečka? Jupiter vám ve 2. polovině roku kyne mimořádnou expanzí, čehož lze využít pro různé opravy a dekorace. Máte rádi pohodlí a milujete barvy, můžete se skvěle vyřádit! Pokud plánujete investovat do nějaké nákladnější věci, vyplatí se vám nekvaltovat. Planetární ekonomové radí zdrženlivost, takže koupi např. vysněného zahraničního vozu nechte na konec roku.

Šťastný měsíc: leden, srpen
Nepříznivý měsíc: červen, září


ZdravíZdraví
Rok 2017 po zdravotní stránce napovídá, že dostanete-li se do nějakých zdravotních potíží, podaří se vám je ustát bez větší úhony. Nesmíte však na to žehrat a kašlat na prevenci jako by se nechumelilo. Nezapomeňte, že v takovém případě je Saturn kdykoliv připraven přísně tnout. Nemoc si vybírá svou daň tam, kde se zapomíná, že tělo a zdraví máme jen jedno. Souhlasíte, že se vyplatí mít to na mysli? Saturnská kvadratura má totiž neblahou pověst, že oslabuje obranyschopnost organismu a do značné míry podněcuje sníženou funkci některých orgánů. Prioritně vy, Rybky 3. dekády (12.3. -20.3.), zbytečně nezatěžujte játra lahodnými pamlsky a nevhodnými nápoji, mohlo by se jim zachtít trochu stagnovat. Mimo to máte v tomto roce díky lákavým pochutinám vyšší tendenci přibírat na váze. Dejte raději přednost řase Spirulině, vyhnete se tak následným stavům úzkosti. Zdravý jídelníček by měl být vaší mantrou! Co se týče vaší fyzické kondice, je slabším měsícem květen. Hvězdní rádci doporučují vyhnout se v tomto období namáhavým cvikům nohou, jako jsou skoky nebo například běh. Masáže pro vás budou nesrovnatelně větším dobrodiním.

Šťastný měsíc: leden
Nepříznivý měsíc: květen, září
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Významně se vám zadaří na nějaké cestě do vzdálenějších míst, úspěch spojený s cílem této cesty vás může dostat na výsluní.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
BERYL - posiluje játra
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Symbol RYB
Symbol ANDĚLA
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.