Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Milé Rybky, také pro vás jsou na velký vesmírný pergamen vepsána důležitá poselství pro rok 2018. Jejich obsah je bohatý a rozmanitý, stejně tak jako vaše všeobjímající duše, a dává signály k dalšímu a dalšímu rozšiřování pole vašeho vědomí. Jupiter se svým trigonem přináší nezničitelnou víru ve vše, co vnímáte jako obohacení svého JÁ a váš duševní horizont pozvedává do nekonečných výšin. Váš vládce Neptun je vám silnou ochranou už několikátým rokem a obdarovává vás větší vnímavostí vůči neviditelnému. V tomto roce má však bonus navíc! Jeho sextilové spojení se Saturnem naznačuje souvislost mezi esoterickými vzkazy od vaší múzy a jejich praktickým využitím. Máte na to, abyste zhmotnili své sny! Navzdory úspěchu a štěstí, které vám tento rok nabízí, přináší v jeho finále Jupiter varování. Nenechte se unést přílišnou závratí ze své oslnivosti a zachovejte skromnost. Pamatujte, že sláva je pomíjivá a publikum nevypočitatelné.

Jste nejintuitivnější znamení zvěrokruhu, nevyčerpatelná studnice empatie a něčeho zvláštního, neviditelného, co je ukryto hluboko ve vašem nitru a dokáže hýbat světem. Díky vám dokáže naplno proudit energie lásky a soucitu, bez něhož by se snadno zbloudilo z cesty, patří vám velké DÍK! V letošním roce vesmírní Guruové tento váš potenciál plně potvrzují, tudíž se stáváte majákem pro všechny, kdo touží být v souladu s Universem. Váš anděl strážný, Neptun, vás objímá svými ochrannými křídly a naplňuje rok 2018 porozuměním, schopností vzdělávat se i předávat své vědění ostatním. Společně s Jupiterem a Plutem tvoří nejsilnější motivaci pro vaše sebevědomí! Prioritně vám, Rybky 2. dekády (2.3. - 11.3.) a 3. dekády (12.3. - 20.3.), otevírá toto úžasné trio obzory lásky, romantiky, cestování do zahraničí nebo také hlubinné psychologie, filosofie, náboženství a vyššího vzdělání. Astrální souputníci napovídají, že je vhodné aktivovat se ve zmíněných atributech hned od ledna, kdy vám správný vítr do plachet dávají i Merkur s Marsem. Přemýšlíte o daleké cestě do exotických krajin, podání přihlášky na vysokou školu nebo sníte o nějaké kouzelné komoditě, jejíž hodnota by nikdy neklesla? Jste neskutečně blízko, přičemž milé Rybky nemusíte mít přímo zlato, vaším zlatým dolem je talent na zhodnocení svého poznání. Důležitým hráčem se v tomto roce stává také Saturn a jeho příznivý sextilový aspekt ze znamení Kozoroha. Jeho vliv způsobuje, že vaše tajná přání nemusí zůstat jen u pouhého snění, nýbrž se mohou proměnit v realitu. Podmínkou je zvýšený smysl pro zodpovědnost a vytrvalá píle, což jsou vlastnosti, které jsou zejména u vás, zrozenci 1. dekády (21.2. - 1.3.), nyní vybrušovány jako diamant. Saturn naznačuje úspěch ve skupinových aktivitách, charitativní činnosti, spiritualitě a také v navázání hlubokého pouta s velmi spolehlivou a oddanou osůbkou. Z celkového hlediska se tedy, milé Rybky, jedná o přímo super rok!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Na první pohled z vás vyzařuje poklidná energie, ale jak se říká tichá voda břehy mele, a stejně tak se za vaší rouškou nehybnosti a pokorného pohledu skrývá velmi emocionální a intenzivní povaha. Jupiter se na tomto poli vskutku vyznamenává a především vás, zrozenci 2. dekády (2.3. - 11.3.) a 3. dekády (12.3. - 20.3.), staví do role neodolatelných pokušitelů. Jeho trigon z uhrančivého znamení Štíra způsobuje, že vyzařujete hlubokou a podprahovou magnetickou přitažlivost. Jen stěží vám lze odolat! Vášnivý Mars vám lednem otvírá skvělé období pro milostné hrátky, kdy se ve vaší sexualitě odráží vaše bezbřehá fantazie. Pokud jste stále ještě single, máte vysokou šanci, že narazíte na velmi přitažlivého a eroticky založeného protějška. Výborným časem pro lásku je rovněž únor a září, kdy sudička dobrého osudu, Venuše, plánuje s Neptunem skutečné milostné delirium. Vše začíná jemně a romanticky - růže, poezie, něžné doteky, pak se však váš citový kompas zblázní a vášnivě kmitá na poplach! Co se týče vás, zrozenci 1. dekády (21.2. - 1.3.), je rok 2018 vhodný, abyste se usadili. Že nejste rozhodně vyznavači manželské přísahy? Nicméně Saturn má s mnohými z vás své záměry a vězte, že je velmi nesmlouvavý. Hodně důležité se v tomto směru jeví seznámení na nějaké společenské akci. Hvězdy šeptají, že někomu hodně charakternímu, spolehlivému a možná i vlivnému, nakonec řeknete své ANO.

Šťastný měsíc: leden, září
Nepříznivý měsíc: květen, prosinec
Práce a financePráce a finance
Jupiterovo skvělé postavení je až do října velmi příjemným požehnáním pro vaši profesní oblast. Máte snahu rozšiřovat své znalosti a sdílet je s ostatními, absolvovat zdokonalovací kurzy, učit se novým dovednostem a také máte šanci najít pro svůj talent praktické odbytiště. Ukazuje se zvýšená frekvence cestování a propojení s lidmi ze zahraničí, dlouhodobé kontakty hrají prim! První měsíce roku jsou v duchu úspěšného rozjezdu, a pokud jste osoba samostatně výdělečně činná, mohl by váš produkt nebo služby expandovat na zahraniční trhy, v cestě vám nestojí nic, co by tomu bránilo. U vás, kteří spadáte do 1. dekády Ryb (21.2. - 1.3.), vychází váš profesní růst do značné míry z rozhodnutí, zda spojíte své snahy s vybraným obchodním partnerem. V tomto směru je vám neocenitelným pomocníkem Saturn, který vám pomáhá rozeznat, komu můžete důvěřovat. Máte sice svůj mimořádný instinkt, ale proč nevyužít i neomylných a precizních saturnských doporučení? Tento moudrý Guru vám garantuje, že najdete člověka s mírou zkušeností a spojení s ním vám vydělá peníze. Výhodnou sférou se jeví bankovnictví, farmacie, profese spojené s vodou či tekutinami nebo například zahraniční technikou. V listopadu a prosinci však pozor, Jupiter mění náladu a svou kvadraturou svádí k tomu, že to můžete přepísknout v investicích. Takže buďte opatrní, aby váš původní finanční úspěch neměl trvalost mýdlových bublin!

Šťastný měsíc: leden, únor
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinná sféra se v tomto roce jeví jako velmi pohodová a kocháte se potěšením z toho, že se cítíte chráněni teplem a náklonností svých nejbližších. Pro vaši delikátní a mírumilovnou duši je domov oázou klidu, přičemž jste nejspokojenější, když panuje harmonie a nemusí se řešit krkolomné problémy. To se pak do domácího pohodlí zavrtáte jako bleška do kožichu bernardýna a nic s vámi nehne! Mezi nejúžasnější období pro skvělou rodinnou idylku patří poslední dekáda května a první polovina června, nejdůležitější společné plány je tedy vhodné nasměrovat na tento čas. Dovolenka u moře nebo poznávací zájezd do tajemných a historií opředených končin je sázkou na tutovku! Rovněž září a říjen jsou měsíci, kdy můžete dát zazářit rodinným radovánkám. Zejména vy, zrozenci 2. dekády (2.3. - 11.3.) a 3. dekády (12.3. - 20.3.), jste markantně hraví a zábavní, takže si s vámi vaši miláčkové přijdou na své. Jste obrovsky bezprostřední, a jak se říká - jste pro každý špás. Lze se proto divit, že jste teď plyšáčky rodiny? Silně vystupuje také váš estetický smysl pro šperkování domova. Nejde vám však o luxus a zlaté kliky na dveřích, toužíte po příjemných bytových doplňcích, které harmonizují se sladěností barev v interiéru. Vyjma listopadu a prosince se v tomto směru můžete vyřádit libovolně po celý rok. Apropó, vaše královna barev je tyrkysová a zelená.

Šťastný měsíc: 1. polovina června, září
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec


ZdravíZdraví
Milé Rybky, z hlediska zdraví se v roce 2018 řadíte mezi největší vesmírné oblíbence. Máte na své straně všechny planetární dobroděje, takže se nemusíte potýkat s žádnou extrémní zátěží na organismus ani nijakými zásadními zdravotními problémy. Bylo by však chybné domnívat se, že svému tělu nemusíte věnovat absolutně žádnou pozornost, usnout na vavřínech se nevyplácí! Jste extrémně vnímavé a citlivé bytosti a vaše vitalita se často pohybuje nahoru a dolů jako na houpačce, je tedy zřejmé, že psychika u vás hraje zásadní roli. Citový zmatek má na vás přímo zhoubný vliv. Uznáváte tedy, že péče o psychické a duševní rozpoložení není nikdy dost? V tomto směru se jevíte nejnáchylnějšími s nástupem jara, respektive v únoru a první polovině března. U 1. dekády Ryb (21.2. - 1.3.) je Jupiterovou kvadraturou zdůrazněn také listopad a prosinec. Hvězdy prozrazují, že vhodnou formou prevence kolísání psychiky je aromaterapie a fototerapie. Vůně a světlo lahodí vaší duši a působí na vás jako oživující balzám! Intenzivní světlo totiž aktivuje produkci serotoninu - hormonu štěstí, který je alfou omegou pro správné duševní rozpoložení. V tomto roce je rovněž naznačena účinnost duchovních praktik, takže skvělou volbou je i meditace. Važte si daru zdraví a chraňte ho, jak to jde!

Šťastný měsíc: leden, duben
Nepříznivý měsíc: únor, prosinec
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Velké vnitřní naplnění můžete v tomto roce nalézt v nějakém hlubším studiu. Přínosnou se ukazuje také daleká cesta, jejímž cílem je poznávání.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
MALACHIT - působí proti negativním emocím
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Mušle
Spirála
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.