Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Vodnář
21. 1. - 20. 2.


Milí Vodnáři, vesmírná scéna prozrazuje, že tento rok budete sklízet plody z loňských příslibů a vězte, že budou mít velmi šťavnatou chuť. Jupiter, Saturn a Uran mají postaveny své zářné kulisy, přičemž vám garantují místo v první řadě. Těšte se z jejich protekce! Jste doslova bombardováni událostmi a fakty. Máte větší rozpětí svého vědomí, větší kreativitu a poznáváte, že svět je mnohem větší, rozsáhlejší a bohatší, než jste doposud předpokládali. V poslední dekádě roku si Jupiter svou kvadraturou začíná testovat, jak těžký náklad jste schopni utáhnout. Vaším stylem je totiž dělat gigantické kroky a velké skoky - směrovat stále kupředu za novými vítězstvími. Jupiter vás však v roce 2017 pověřuje úkolem NAUČIT SE ODHADNOUT SVÉ SÍLY.

Vaším krédem je mít svobodný vítr v zádech, poznávat vše neobvyklé a neustále rozšiřovat své mimořádné obzory. Máte šanci si tohoto do sytosti užít, neboť vesmír si vás umínil zejména v 1. polovině roku hezky rozmazlovat. Planetární vládci prozrazují, že jste-li především ze 2. dekády Vodnářů ( 1.2. - 10.2. ), pak se klíčová fáze hýčkajících paprsků dostavuje od dubna do července. Štědrý Jupiter svým trigonem vytváří podmínky, aby se vám život ukazovat z té lepší stránky. Rozšiřujete své vědomosti, navazujete snadnou spolupráci, svobodně se rozvíjíte a nalézáte společnost spřízněných duší. Máte poslední dobou choutky osvojit si některý z cizích jazyků? Tak se směle pusťte do degustace, půjde vám to jako po másle! Stejně tak je to i s vašimi tvůrčími šťávami a navazováním partnerských vztahů, k čemuž vám navíc Mars poskytuje v květnu pěkný odpich. V této době jste doslova na odpalovací rampě a vše jde rychleji, než jste si kdy pomysleli či doufali.

Hvězdy posílají malé varování před případnou flegmatičností. Nepodceňujte menší šance, mohou vyrůst do obřích rozměrů - jako fazole ve známé anglické pohádce. Také pro vás, zrozenci 3. dekády (11.2. - 20.2.), jsou letos připraveny skvělé možnosti, přičemž největším zlatým dolem je komunikace a styk s okolím. Emailujte, žhavte facebook, domlouvejte pracovní i osobní schůzky, ovšem neberte si toho moc najednou. Nemusíte tolik spěchat, přijede další vlak! Vaši snahu předběhnout čas by pak mohl Jupiter nemile zinkasovat i s úroky. Ve 2. polovině roku totiž tento expanzivní monseňor převléká kabát a jeho úsměv se proměňuje v pitoreskní grimasu. Svou kvadraturou přináší neblahé přehánění, také žárlivost či nedůvěru na kariérním poli, a to všechno skrýváno pod rafinovanou maskou. Ptáte se, komu lze tedy důvěřovat? Vsaďte na přátele.


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Vaše vodnářské srdce tepe velmi přátelským rytmem a k vašim ctnostem patří upřímnost a vytrvalost citů. I když nejste otevřenou knihou, své emoce skrýváte a netrávíte hodiny v erotických fantaziích, tak vám vášnivost nechybí. Přející Jupiter vás v tomto roce nabíjí patřičnou jiskrou, aby vaše charisma prozářilo i do vzdálenějších míst či odlišnějších kultur. V červenci dostává jupiterovský dobroděj ohromné povzbuzení od Venuše, což je nejšťastnější kombinací pro vaši letní romanci! Větry vás možná zavanou do exotických míst, každopádně počítejte s tím, že při svých cestách nebo odpočinkové dovolence dostane vaše srdce milostný zásah. A pokud jste singl, už dlouho nemusíte být! Je jedno, zda váš cestovní kufr zamíří do exotické Asie, rozžhaveného Portorika či na ostrovy plné romantické hudby tajemných bubínků - láska si vás najde. Také v říjnu spřádá láskychtivá Afrodité své plány, přičemž největší zájem soustřeďuje na studijní prostory. V hlavním menu se objevuje zamilování do spolužáků, nový objev na půdě školy, ale také například platonická láska k šarmantnímu profesorovi. A co mají hvězdy připraveno pro vás, kteří žijete v manželském vztahu? Velmi pohodovou atmosféru, pokud však nepřekročíte své meze. Prioritně vy, zrozenci 1. dekády (21.1. - 31.1.) a 2. dekády (1.2. - 10.2.), dejte pozor na magnetizující týpky v oblasti vaší kariéry!

Šťastný měsíc: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: listopad
Práce a financePráce a finance
Milí Vodnáři, po profesní stránce se před vámi otevírá hezký rok, respektive jeho první polovina, kdy není nouze o pracovní nabídky a úspěchy. Máte nespoutaného ducha a vyhovuje vám pozice, která nezavání stereotypem. Pokud hodláte změnit práci, hledejte tedy takovou, která vám konečně umožní realizovat část vašich životních přání. Nastává váš příhodný čas! Jako inovátoři zvěrokruhu máte pro četné oblasti otevřeny dveře dokořán a to zvláště vy, kteří jste narozeni ve 2. dekádě (1.2. - 10.2. ) a 3. dekádě (11.2. - 20.2.). Velmi příznivou sférou se jeví nezávislé tvůrčí obory. Naopak pšenka nekvete úředničině a kancelářským pracím - nechcete sedět na jednom místě, lákají vás vzdálenější obzory, přiznáváte? Ve 2. polovině roku signalizují hvězdy malé varování pro vás, kteří jste v zaměstnaneckém poměru. Jupiterova kvadratura značí problémy s manipulátorským šéfem. Takže se, svéhlaví Vodnáři, snažte, abyste mu zbytečně nenabíhali na smeč! Vaší zásadou totiž je mít právo na svůj názor a přesvědčení. To je bezesporu pravda, nicméně v tuto dobu je lepší našlapovat opatrněji. Prioritně v červenci a listopadu se snažte postřehnout šéfovy návrhy a podněty, které rafinovaně naznačuje mezi řečí. Vyplatí se vám to.

Šťastný měsíc: květen
Nepříznivý měsíc: červenec, listopad
Domov a rodinaDomov a rodina
Ve srovnání s ostatními oblastmi každodenního života vykazuje v tomto roce sféra domova a rodinných záležitostí poněkud menší význam. Velkodušný Jupiter kreslí spirálu různých jiných aktivit, které polykají hodně času, a tudíž pak musí domácí záležitosti mírně stranou. Především vy, zrozenci 2. dekády (1.2. - 10.2.), jste ladění spíše duchovně až étericky, takže praktické záležitosti jsou pro vás pasé. Žádné rozsáhlé rekonstrukce domu, stavební práce či novou architekturu zahrady od vás vaši nejbližší nemohou očekávat. To dřív voda poteče vzhůru! Neznamená to však, že rodinné příslušníky zanedbáváte, naopak se jim snažíte být zábavnými společníky. Červen a červenec jsou vhodnými měsíci pro cestování a vám nedělá problém strhnout rodinné osazenstvo k dobývání dálav. Zahraničí je vhodnou volbou, ovšem Jupiter signalizuje, že byste pobyty v cizině měli stihnout skutečně v 1. polovině roku, později by vám to nemuselo být dopřáno. Co se týče rodinných vztahů, tento moudrý trubadúr napovídá, že je koncem roku nanejvýš vhodné, abyste se vyhnuli názorovým střetům se svou matkou. Neslo by to s sebou velkou zátěž.

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: listopad


ZdravíZdraví
Působíte, jakoby ve vašem organismu pulsoval nadbytek energie a pro vaše znamení je charakteristický tělesný neklid. Není se čemu divit, že mnozí z vás mají potíže se spánkem, vždyť ve vaší hlavě to neustále vře myšlenkami a novými nápady. Co tak něco na zklidnění mysli? I když tento rok není pro vás po zdravotní stránce alarmující, psychiku byste si měli hýčkat. Meduňkou a kozlíkem určitě nic nepokazíte! Blahodárný Jupiter vás zpočátku podporuje na maximum, zdravíčko vám slouží a krevní oběh, který spadá pod vaše znamení, je dobře prohříván. Planetární vládci naznačují, že není třeba se obávat nějakých vážnějších zdravotních neduhů. Ve 2. polovině roku však Jupiter začíná mít námitky a až tak bezproblémové období nezaručuje. Vyjma vaší 1. dekády (21.1. - 31.1.) má tento fiškus spadeno na vaše lýtka a kotníky, dále má tendenci dělat náchylnějším pohlavní ústrojí a zejména v srpnu varuje před zátěží srdce vlivem rozčilení nebo nervozity. Pokud se však dáte na cestu prevence, rozhodnete tím sami ve svůj prospěch. Zachování klidu, bylinkové kůry a případná akupunktura, vás mohou udržet ve vrcholné formě!

Šťastný měsíc: květen
Nepříznivý měsíc: srpen
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Silnou oblastí tohoto roku jsou aktivity spojené se zahraničím a vyšším duchovním poznáním. Dostanete skvělou šanci pro vaši lepší budoucnost.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
CITRÍN - je doporučován na posílení srdce, celkově podporuje imunitní systém
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Symbol ANDĚLA
Symbol DEVÍTKY
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.