Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Také vám, nadčasoví Vodnáři, chystá velký kosmický server 2018 řadu zajímavostí a překvapení. Jste mýtus věčné obnovy a v tomto duchu působí po celý rok i váš vládce Uran, závan jeho přítomnosti rozfoukává veškerý stereotyp! Jeho osvěžující sextily prokládané napěťovou kvadraturou vybízejí, abyste změnili řadu dosavadních zvyků a dokázali se pružně přizpůsobit změnám - to máte koneckonců vtisknuto už do svého DNA, takže by to neměl být problém. Při surfování tímto rokem nelze přehlédnout ani významný vliv rozpínajícího se Jupitera, který se na rozdíl od roku minulého stává o dost větším pokušitelem. A co má tento potutelný expandér za lubem? Svou kvadraturou, kterou si drží po většinu roku, vás láká do většího riskování, což obnáší určitá nebezpečí. Vaším letošním úkolem je tedy OBEZŘETNOST. A tudíž nikdy nehrát vabank, abyste nakonec neztratili i svou osobnost.

Leden prozrazuje, že první vykročení do nového roku není zrovna konáno tou šťastnou nohou a je třeba svůj krok hlídat. Prskající Mars se staví do kvadratury s vaším znamením, čímž se stává Jupiterovým pochlebníkem a společně útočí svými vysokofrekvenčními obrátkami. Jako průkopníci zvěrokruhu jste zvyklí vidět dál než ostatní, chcete jít za svými geniálními vizemi a na obecně přijímané doktríny děláte dlouhý nos. Působením Marse je vaše ego ještě více vybuzeno, ale pozor, milí Vodnáři, každá nadměrná přebujelost může mít fatální následky! Spoluúčast Jupitera, jakožto mistra v přehánění, je totiž zřetelným signálem pro riskantní akce, přičemž se tato skutečnost týká prioritně vás, zrozenci 2. dekády (1.2. - 10.2.) a 3. dekády (11.2. - 20.2.). Jak hvězdy naznačují, máte velkou vervu do rozšíření svého působení, láká vás větší moc a posun v kariéře, stejně tak jako bombastičtější finanční zajištění. Důležité je, abyste neztratili hlavu a snažili se udržet rovnováhu mezi vším, co přijímáte a vším, co vydáváte. Pomocnou berličku vám naštěstí do dubna podává váš vládce Uran, takže o svou bystrost a schopnost jasného úsudku rozhodně nepřicházíte. Ba naopak! Vaše originální, neortodoxní myšlení má stále větší šanci nalézt další uplatnění a otevírají se před vámi nové perspektivy. Nicméně rozhodujícím prvkem je zde vaše vnitřní proměna. Sextil Urana nabádá, abyste vsadili na svou intuici a zbavili se všech zatěžkávajících nesmyslností ve svém životě. Ptáte se, jestli na to budete mít dostatek energie? Buďte si jisti, že ano. Aktivní Mars se od 2. poloviny května až do listopadu promenáduje vaším znamením a způsobuje, že jste nabiti energií jako Temelín. Co se týče vás, Vodnáři 1. dekády (21.1. - 31.1.), můžete to však mít, i navzdory přítomnosti Marse, od června trochu složitější. Uran si vás vybírá pro své nahodilé testíky a plánuje spíše nechtěné změny, jejichž ohniskem se mimo jiné jeví domácí a rodinné záležitosti. Od listopadu však jeho prověrka končí a vám je prostřednictvím Jupitera předána sladká odměna!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
V roce 2018 pro vás láska a vidina snubního prstýnku není až tak absolutní doménou, nicméně to neznamená, že byste před milostnými lákadly strkali hlavu do písku. Váš svobodomyslný vládce Uran prozrazuje, že se netoužíte vázat, ale fascinuje vás spíše zvýšené experimentování - v tomto směru jste přímo špičky! Toužíte naplňovat svou bujnou erotickou fantazii a plnit si tajná přáníčka. Tudíž dáváte, zejména vy, zrozenci 3. dekády (11.2. - 20.2.), před platonickou láskou jasnou přednost otevřenému kontaktu. Chaty na internetu a Facebook jsou sice fajn, ale od května se situace ujímá žádostivý Mars a plánuje mnohem víc. Svou konjunkcí, která přetrvává po většinu roku, podněcuje vaši sexualitu jako vítr rozhořenou pochodeň! Váš sex-appeal je až nakažlivý a ani v nejobsáhlejší sexuální příručce nenajdete nic, co byste sami nechtěli zkusit. Čilá Venuše nezůstává pozadu a svým kouzelným trigonem vám hned ve zmíněném květnu servíruje nápadité a hravé protějšky. Že by nezaškodilo i trochu erotiky? Faktem však je, že na přelomu června a července přináší Afrodité varování a to především pro již fungující partnerské vztahy. Zpozorněte hlavně vy, Vodnáři 1. dekády (21.1. - 31.1.), zvědavost a flirtíky se mohou vymknout kontrole, on-line seznamky lákat k nevěře a rozbití vztahu je tu dříve než se nadějete.

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: duben, přelom června a července
Práce a financePráce a finance
V profesní oblasti a kariéře je pro vás tento rok obdobím nejen výrazného zdokonalování se, ale také extrémního nasazení a vypětí. Energeticky jste na tom dost dobře, o čemž svědčí Mars, Jupiter i Uran, ovšem záleží na tom, jak s tímto potenciálem naložíte. Jedna věc je mít energii, druhá zase pobíhat zmateně jako fretka. Mnozí nevydržíte na jednom místě - jako byste chtěli být na všech najednou, přiznáváte? Jste tady, jste tam, jste všude. Jupiterova kvadratura poukazuje zejména na vás, zrozenci 2. dekády (1.2. - 10.2.) a 3. dekády (11.2. - 20.2.), tudíž to s přílišným rozmachem nepřehánějte. Až do října můžete zápolit s určitým přepětím, spousta věcí vám připadá nespravedlivá, šéf intrikánský a kolegové nevstřícní. Může dojít i ke střetu s úřady. Je vhodné trochu přibrzdit, uvidíte, že se pak věci rychleji otočí ve váš prospěch! Navíc zjistíte, že to přineslo i důležitá ponaučení. Jak se říká, světlá stránka tmy je ta, že po vykročení z ní vidíte věci jasněji. Co se týče vhodného času pro různá jednání a prosazení svého záměru, volte období do dubna, červen, a přelom září a října. U mnohých z vás však lze předpokládat, že kýžené plody z těchto jednání nejvíce vychutnáte až na konci roku. Tato doba, respektive listopad a prosinec, je rovněž velmi přející k finančním záležitostem, očekávejte zvýšení příjmů! Jupiter, který s vámi uzavřel smír, prozrazuje informaci, že zlatá žíla se objevuje hlavně ve spolupráci se zahraničím. Tak ať se vám daří!

Šťastný měsíc: listopad, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, říjen
Domov a rodinaDomov a rodina
Co se týče rodinné sféry, tento rok nevykazuje nijak zvlášť extrémní zaměření na domácí záležitosti, protože vám mnoho času zabírají jiné oblasti vašeho života. Je tolik jiných věcí, které musíte stihnout, že na domov a jeho zvelebování zůstává jen úzký, vyměřený čas, ani o den víc! Po pravdě řečeno, nejste zrovna domácí typy a do nějakého přehnaného zkrášlování svého hnízdečka se vám ani nechce, natož tak do nastolování řádu pravidelného chodu domácnosti. Cožpak se tomu lze divit u znamení, které je symbolem nahodilosti a všeho, co se pravidelnému režimu vymyká? Jak naznačuje Jupiter a jeho kvadratura, udržet vás doma je přímo husarský kousek, nicméně váš vládce Uran se přece jen za určitou sounáležitost s nejbližšími přimlouvá. Favorizováni jste zejména vy, zrozenci 3. dekády (11.2. - 20.2.), přičemž jsou u vás zdůrazněny skvělé vztahy s příbuzenstvem a sourozenci. Z ničeho nic vám dokáže hlavou blesknout nápad a společná akce je na světě. Nejvhodnějším obdobím pro vzájemné návštěvy či rodinné oslavy se jeví březen a stejně tak je to vhodný čas i pro kontakty se sousedy a okolím. Pokud plánujete dovolenku do zahraničí, volte srpen. Po stránce vašeho zázemí, rodinného majetku nebo záležitostí některého z vašich rodičů, si ve druhé polovině roku chce Uran vynutit určité změny. Připraveni buďte především vy, kteří náležíte k 1. dekádě znamení (21.1. - 31.1.), vítáno bude vaše pružné reagování a trpělivost.

Šťastný měsíc: březen, srpen
Nepříznivý měsíc: přelom června a července


ZdravíZdraví
Na rozdíl od minulého roku, kdy hrála roli především psychika, působí napěťové planetární aspekty v tomto roce ještě o něco vyšším tlakem, což se může odrážet na dalších zdravotních problémech. Hlavním aktérem je Jupiter a jeho zátěžová kvadratura, kterou až do října okupuje vaše znamení. Poněvadž má jupiterovský vliv obecně spojitost s prohříváním a správnou cirkulací v těle, je viditelné, že letos může docházet ke stagnaci určitých orgánů a jejich oslabení. Pokud navíc náležíte ke 2. dekádě (1.2. - 10.2.) a 3. dekádě Vodnářů (11.2. - 20.2.), je pro vás toto poselství hvězd o to aktuálnější. Flegmatičnost by nyní byla nepřítelem! Hned leden zahajuje rok určitým varováním a mnozí na vlastní kůži poznáváte, že po fyzické stránce nejste úplně fit. Mars totiž aktivně přikládá polínko do ohně a kopíruje Jupiterovu kvadraturu, což je startovacím výstřelem k problémům. Jeho specializací jsou hlavně úrazy a záněty, takže buďte opatrní a to zejména ve spojitosti se zraněním lýtek nebo zánětlivými onemocněními v oblasti reprodukčního ústrojí. V tomto období krátkého slunečního svitu váš organismus totiž nevytváří dostatek některých látek, jako například testosteronu, a vaše libido jede na úsporný režim. Co se týče 1. dekády vašeho znamení (21.1. - 31.1.), Uran od června signalizuje srdeční výkyvy a citlivější oblast krku. Hvězdy radí, že celkově lze proudění energie v těle zlepšit energetickým cvičením, volte Tai Chi nebo jógu.

Šťastný měsíc: březen, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, srpen
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Zaměřte se na komunikaci a zajímavé kontakty, svým originálním způsobem myšlení můžete velmi zapůsobit a otevře se vám možnost dalšího uplatnění.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
ACHÁT - povzbuzuje energii, chrání před úrazy
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Symbol Božího oka
Křídlo anděla
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.