Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.


Vesmírné panoptikum roku 2017 má pro vás připraveno mnoho zajímavostí, přičemž se jedná o velkou různorodost. Jupiter s Uranem představují díla, jejichž obsahem je nepotlačitelná potřeba svobody a touha po změně. Tito dva vesmírní avataři si rádi zarebelují! Řada jejich překvapení vám může narušit váš obvyklý rytmus, nicméně máte v zádech silné poradce, jak z toho ven. Vaším významným komplicem je Pluto a chce vás vybavit velmi jistým instinktem, abyste věděli, jak řídit svůj život. Ve druhé polovině roku se přidává Jupiter, který převléká svou nebeskou tuniku a taktéž vám spěchá na pomoc. A jaké že je pro tento rok jeho poselství? Přeje si, abyste se zhostili úkolu, kterým je EMPATIE. Neptun nadšeně přitakává a slibuje, že budete odměněni štěstím. Otevřete-li se ostatním a dáte-li jim najevo svou náklonnost a vstřícnost, vrátí vám ji tisícinásobně.

Milí Kozorozi, v 1. polovině roku vládcové nebes netají, že se nejedná o žádný hvězdný šlágr, nýbrž naopak. Jedná se o zkouškové období, kdy si toho můžete naložit víc, než jste schopni unést. Vaše proslulá houževnatost a vytrvalost se lehce mění ve skepsi. Pouze vy, 1. dekádo Kozorohů (22.12. - 31.12.), dostáváte k rozmotání svitek s dobrou zprávou- letos to máte snadnější, protože už nemusíte čelit jupiterovské kvadratuře, která vám v minulém roce dmýchala žlučí. Pokud náležíte ke 2. dekádě (1.1. - 10.1.), bere si vás poživačný Jupiter na mušku. Připadá vám, že máte tolik sil, že jste schopni i vytrhávat stromy z kořenů a všude kolem vás se nabízejí lákavé možnosti. Nicméně pozor, aby zakrátko nenastoupil pocit, že jste vyhozeni z příjemné postele na tvrdou podlahu. Zejména od dubna do července je důležité, jak vykonáváte své povolání, co jste schopni obětovat pro svou kariéru a jaké roucho si navlékáte při vystoupení na veřejnosti. Jupiter je symbol legálnosti, nestrpí žádnou neregulérnost a to hlavně tehdy, když se dívá nepříznivým okem, což je váš případ. Také vám stále ještě zneklidňuje život nevyzpytatelný Uran, který svými pravoúhlými zatáčkami může nabourat i stabilní chod vašeho rodinného života. Zde zpozorněte prioritně vy, zrozenci 3. dekády (11.1. - 20.1.), buďte opatrní jak Siouxové na válečné stezce!

Určitou úlevu hlásí 2. polovina roku, respektive konec roku. Expanzivní Jupiter se umoudřuje a navazuje přátelství s Neptunem, čímž přispívá ke splnění vašich tužeb, cílů a plánů. Dostává se vám podpory od ostatních, mnozí si vás protekčně vybírají pro výhodnou spolupráci, a jak se vše odráží ve vašem každodenním životě? Jdete z jedné společenské akce do druhé, z dobročinné akce na večírek a odtud na divadelní představení atd. Každopádně, jak přizvukuje Pluto, může mít toto dění radikální vliv na vaši budoucí existenci.


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Planetární rada pro rok 2017 prozrazuje, že láska a milostné vztahy nejsou letos ve vašem TOP žebříčku na prvním místě. V srdci jste sice skrytí romantici, ale na povrch vystupuje spíše vaše rácio, výrazné sebeovládání a inteligentní rezervovanost. To však, milí Kozorozi, neznamená, že by se vám láska úplně vyhýbala. I když nejste rození exhibicionisté, v porozumění s opačným pohlavím dokážete excelovat! Madmazel Venuše má na vás spadeno prioritně v červnu a rozhodně nehodlá být frigidní, takže vaše zmíněná rezervovanost je přece jen obohacena o větší smyslnost. Příjemně na vás může zapůsobit protějšek, který má co do činění s vaším podnikáním nebo nějakým vaším koníčkem. Pokud patříte k 1. dekádě (22.12. - 31.12.) a 2. dekádě (1.1. - 10.1.), připravte se i na druhou polovinu roku. Ptáte se, proč ta pohotovost? Navštíví vás sám zářný Jupiter, dárce štěstí a spokojenosti, takže na vás číhají četné příležitosti. Někdo z vašich přátel vám pravděpodobně představí velmi delikátní a sečtělou osůbku, přičemž hvězdy naznačují, že se v tomto případě nevyplatí být laxní. Pokud jsou navíc ještě ve hře delší cesty nebo studijní zájmy, může jít přímo o osudový kontakt, tak se ho snažte nepropást!

Šťastný měsíc: červen, říjen
Nepříznivý měsíc: únor, květen
Práce a financePráce a finance
V kariérních záležitostech a profesní oblasti vám v 1. polovině roku mohou Jupiter s Plutem nepříjemně zamíchat karty. Zrak těchto mocných vesmírných vládců se upírá přednostně na vás, kteří jste zrozenci 2. dekády Kozorohů (1.1. - 10.1.), a je to pohled charakteristický pro zásadní zkoušky. Favorizovány jsou měsíce květen a červen, kdy vám Jupiter může způsobit starosti a zažijete s ním různé opletačky. Pravděpodobně na vás v této době dopadají důsledky toho, co se stalo ve druhé polovině loňského roku - formou administrativních trampot, problémů s úřady či vašimi nadřízenými, a rovněž formou případného finančního pouštění žilou. Škubnout za záchrannou brzdu se snaží naštěstí Neptun, který napovídá, že nakonec můžete uspět klidnou argumentací a snahou o smír a porozumění. A co tak požádat o pomoc svého dobrého přítele? Jeho věrnost a intenzita v touze vám pomoci vás korunuje úspěchem! Především na konci roku sklízíte ty nejšťavnatější plody, přičemž jako největší gurmáni se jevíte vy, kteří pracujete v bankovních sektorech, výzkumu nebo medicíně. Tato odvětví jsou příznivá i pro finanční zlepšení, takže investicí do těchto sfér neprohloupíte.

Šťastný měsíc: září, říjen
Nepříznivý měsíc: květen, červen
Domov a rodinaDomov a rodina
V kruhu rodinných příslušníků jste přirozenou autoritou a všichni si vás váží. Nicméně nelze popřít určité komplikace, které letošní rok na domácí půdě přináší. Viníkem je rebelantský Uran, jehož negativní doteky identifikujete již z předchozích let. Letos ve svých záškodnických akcích pokračuje! Nedopřává vám, abyste mohli se svou rodinou trávit tolik času, kolik byste si představovali. Hlavně v 1. polovině roku jste nuceni více se aktivovat ve sféře vaší profese, čímž často dochází na domácím poli ke zkřížení plánů. Nejlépe jste na tom vy, kteří náležíte k 1. dekádě znamení (22.12. - 31.12.), neboť jsou k vám poslové nebes nejvstřícnější. Učíte své děti novým dovednostem a pomáháte jim v jejich ambicích, jste v tom vytrvalí a svědomití, mohly by si snad přát lepšího učitele? Rovněž vztahy se sourozenci získávají větší hloubku, takže v případě problematičtějšího období můžete počítat s jejich podporou. Zejména na konci roku se projevuje jejich zvýšené přátelské vyzařování a mohou být i přínosem radosti do rodiny v podobě nového přírůstku. Co se týče investic do domácího zařízení, zelenou mají umělecké předměty a elektronika, nebojte se udělat si radost!

Šťastný měsíc: červen, říjen
Nepříznivý měsíc: březen, květen


ZdravíZdraví
Planetární aspekty na vás v tomto roce působí určitým tlakem, což se může odrážet na vašem zdravotním stavu. Jste sice předurčeni k velké výdrži a pevnému organismu, navíc jste stále ještě pod křídly regenerujícího Pluta, ovšem nelze opomenout také stále přítomného Urana a jeho nástrahy. Vaším nebem cloumají ohnivé záblesky krizí, jejichž původcem je nepochybně stres. Upovídaný Jupiter svou kvadraturou prozrazuje, že prim hraje stres pracovní a dopady mohou být vskutku destruktivní. Obezřetní buďte hlavně vy, Kozorozi 2. dekády (1.1. - 10.1.), a to zejména od dubna do července. V tomto období máte zvýšenou náchylnost k migrénám, hučení v uších, zubním komplikacím, ale také úrazům hlavy. Především v červnu byste si měli dávat pozor na přetížení, neopatrné pohyby a oslabující vlivy na psychiku. Po zdravotní stránce se vám může žít poměrně nesnadno, ledaže byste, milí Kozorozi, objali nepřítele kolem pasu a vyprovodili ho ze svého života! Snažte se udržet si svůj pověstný klid, dopřejte si uvolňující masáže a uklidňující koupele, provoňte byt aromalampou s esencí santalového dřeva či cedru. Prostě pošlete vše, co vás znervózňuje, k šípku a hýčkejte se!

Šťastný měsíc: září, říjen
Nepříznivý měsíc: březen, květen
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
Pocit naplnění vám přinese větší otevřenost a spolupráce s ostatními. V tomto roce se vám také může podařit uskutečnit nějaký váš sen.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
JANTAR - má dalekosáhlé působení, blahodárně ovlivňuje oblast hlavy a zubní problémy
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Symbol MINCE
památeční šperk
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.