Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Také vám, architektům zvěrokruhu, předkládá v roce 2018 vesmír svůj velkolepý projekt. Hlavním tvůrcem je majestátný Saturn, váš důvěrně známý Guru, který se usídluje na vašem území a ve srovnání s minulým rokem staví základy, které se stávají nedobytnými. Vaše znamení panuje nad dórskými sloupy a všemi gigantickými stavbami! Jeho konjunkce způsobuje, že jste tvrdí jako žula a v důslednosti se vám nikdo nevyrovná. Připočteme-li navíc i konjunkci Pluta, potenciál obrovské moci je nevyvratitelný. Pozici velmi originálního projektanta zaujímá Uran, který svým střídáním kvadratur a trigonu usiluje o změny a nadčasové prvky. Stimuluje vás k tomu, abyste vytvářeli špičkové věci a byli jedničkami ve všem, do čeho se pustíte. Máte umožnit svému magičtějšímu JÁ, aby vystrčilo své růžky! Velkorysý Jupiter vám, milí Kozorozi, svým sextilem osvětluje trasu - cestu plnou osobního rozvoje a úspěchu.

Lednem 2018 pokračujete v duchu jupiterovské expanze, která započala již v poslední dekádě minulého roku. Neschází vám vitalita a optimistický přístup v momentech, kdy je potřeba řešit i těžší krize. Od 2. poloviny března přispívá svou hřivnou také bojovník Mars a ten se věru jen tak něčeho nezalekne. Dokážete si prosekat cestu nekonečnou džunglí, a jakmile stojíte před nějakým úkolem či problémem, padá z vás veškerý strach a na světlo se dere vaše dominantní povaha. Zářivým důkazem této skutečnosti je v tomto roce mimo Pluta hlavně přítomnost Saturna ve vašem znamení. Máte na své straně ta nejsilnější vesmírná esa! Váš saturnský vládce vás nutí podívat se na věci v pravém světle, slouží vám jako štít a zejména vás, zrozenci 1. dekády (22.12. - 31.12.) neuvěřitelně posiluje. Apropó, nejde jen o fyzickou odolnost, jeho konjunkce je bezpečnostním zábradlím i v rovině profesionální a citové. Vztahy, které v tomto roce navážete, nesou silnou pečeť trvání, hvězdy šeptají i o osudové lásce! Mnozí z vás mohou rovněž počítat s přírůstkem do rodiny, stavbou vysněného domku, pracovním povýšením na zodpovědnější pozici nebo vytvořením takových hodnot, které mají tendenci přetrvat po celý váš život. Nicméně každá mince má dvě strany a faktem zůstává, že kdekoli se Saturn objeví, najde nějaký háček. V určitých obdobích můžete tedy cítit, že je na vaše bedra kladeno velké břemeno a události se pod touto tíhou odvíjejí pomaleji. I když nepatříte mezi také ty hrr týpky a uřícený svět tam venku vás neláká, přece jen zpozorníte, když to někde drhne. Síly vesmíru jsou však velmi moudré a vždy mají připravenu nějakou tu vychytávku. Prodlevy, které by mohly ze saturnovského působení vyplynout jsou obratně neutralizovány jupiterovským pomocným prstem, k němuž se přidává uklidňující podpora Pluta a od června oživující paprsek Urana. Jupiter má navíc zejména pro vás, Kozorozi 2. dekády (1.1. - 10.1.) a 3. dekády (11.1.-20.1.), příjemný bonus. Máte šanci se spřátelit s člověkem, který vám předá své bohaté zkušenosti, což vám významně pomůže na cestě ke splnění vašich přání. Hodně štěstí!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Jste symbolem stoické krásy a hlubokých úvah, rezervovanosti a určitého odstupu, nelze se tedy divit, že někdy působíte nedobytně jako pevnost Alcatraz. Nicméně, i když jste byli formováni k tomu, abyste byli chladně zdvořilí, pod rouškou vašeho nehybného klidu je ukryta velká porce snivosti a romantiky. Rozvážný Saturn vás sice činí opatrnějšími v otázkách navázání vztahu, nicméně Jupiter s Uranem pějí svou spontánnější píseň na téma lásky. Sextil jupiterovského dobroděje způsobuje, že potřebujete cítit dotyk hřejivého těla a více intimity, kterou vám dá jedině vztah s jiným člověkem. A o to má v plánu se zejména od června postarat vynalézavý Uran! Tento mág je odborníkem na náhody a překvapení, přičemž svým trigonem naznačuje, že jste favorizováni zejména vy, kteří náležíte 1. dekádě znamení (22.12. - 31.12.). Saturn zabarvuje jeho triky informací, že události mohou být nějakým způsobem spojeny s minulým časem. Nejde o skenování minulosti, ale spíše o to, že se z ní nečekaně někdo vynoří. Milostnou jiskru může tedy zažehnout osoba, kterou jste už léta neviděli, a najednou stojí metr před vámi. V červenci a srpnu se jiskra rozrůstá v plameny! Hvězdy také prozrazují, že počáteční milostné pouto má vysokou tendenci přerůst do trvalé lásky. Vy, kteří už v partnerském vztahu žijete, očekávejte vzájemné prohloubení náklonnosti a nějaké to super překvápko. Co tak, kdyby vás bylo o jednoho víc? Ale pssst, má to být přece překvapení.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: březen, listopad
Práce a financePráce a finance
Z hlediska vaší profese a kariéry je v roce 2018 zdůrazněn především atribut stability a upevnění silnější a dlouhodobější pozice. Konjunkce Saturna a Pluta navyšuje vaše pracovní nasazení do obřích rozměrů, takže prakticky neexistuje nic, co byste nezvládli. Dokážete se obrnit takovou rozhodností a precizností jako raketa na cestě k cíli! Zabydlení Saturna a Pluta na vašem území má pro vás nesmírný význam i co se týče budoucnosti - můžete být konfrontováni s přímo osudovými rozhodnutími, které dají radikální směr vašemu dalšímu životu. Cítíte nutkání prosadit nějaký svůj dlouhodobý cíl? Využijte od 2. poloviny března přízeň připojujícího se Marse, který je skvělým startérem a hodlá s vámi sympatizovat po většinu roku. Ať jste majitelé firem, lékaři, právníci nebo například architekti, máte nyní neuvěřitelný vliv na ostatní. Hvězdy signalizují, že projekty, které teď vytváříte, jsou předurčeny k přežití a u vás, zrozenci 2. dekády (1.1. - 10.1.) a 3. dekády (11.1. - 20.1.) i k fantastickému ziskovému potenciálu. Úspěch je nastíněn také v důležitých finančních krocích nebo rozhodnutích o větších výdajích. Přemýšlíte o stavbě domu nebo jakémkoliv oddlužení? V tom případě máte nyní velmi příznivý čas, protože nad vámi bdí Jupiter a ten vás nenechá v žádném případě finančně vykrvácet. Tento přející Guru rovněž naznačuje, že vaše úspěchy mají mít co dočinění se skupinovými aktivitami, organizacemi a přáteli. Až do října máte otevřené pole působnosti!

Šťastný měsíc: květen, září
Nepříznivý měsíc: červen, 1. pol. listopadu
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinný život a domácí záležitosti mají v tomto roce trochu houpačkovitý charakter. Prsty v tom má proměnlivý Uran, kterému se nedaří dát jednotný směr svému působení a otravuje vaše znamení náhlými výkyvy. Od ledna do dubna si tento rebelant libuje v napěťové kvadratuře, kterou doráží zejména na vás, zrozenci 3. dekády (11.1. - 20.1.). A čehopak se týkají tyto neklidné uranské výboje? Jde zejména o nechtěné změny ve vzájemném jednání s vašimi nejbližšími a stoupající nervozitu z rozdílných stanovisek, které ruší vaše záměry. Od ledna do října najednou vrtkavý Uran převléká kabát a místo neplechy se naopak vyžívá v plánování překvapení a momentů, které přinášejí nadšení. Pokud patříte k 1. dekádě Kozorohů (22.12. - 31.12.), los padá tentokrát na vás. Je vám přáno, abyste si užili dosud nepoznaných radostí života a volnočasové zábavy, rozvíjeli svůj tvůrčí talent a těšili se z úžasných změn, kterými procházejí vaše ratolesti. Nebo se naopak může náhle vlivem dítka změnit život vám, samozřejmě v dobrém slova smyslu, jako například přírůstkem do rodiny. Ke slovu přichází také silná kreativita v budování domácího hnízdečka, ať už například ve formě projektu na novou dřevostavbu či originální renovace stávajícího obydlí. Smlsli byste si rádi na bílé kuchyni, pracovně s velkou knihovnou nebo originální a kvalitní výbavě celého interiéru? Pokud to nebudete odkládat až na konec roku, neexistuje důvod, proč byste si to nesplnili.

Šťastný měsíc: červenec, září
Nepříznivý měsíc: březen, listopad


ZdravíZdraví
Milí Kozorozi, po stránce zdraví hlásí rok 2018 poklidný stav, takže jste ušetřeni vážnějších problémů či extrémů spojených s vašim organismem. Souladné konstelace vypovídají, že máte schopnost projít takovým očistným procesem, který se nekonal už mnoho let. Srší z vás síla, odolnost a železná vůle čelit případným neduhům! Jste hloubaví a moudří, takže i bez listování v lékařské encyklopedii a čtení spisů východních mudrců víte, že zdraví nelze brát za samozřejmost a své tělo je zapotřebí poslouchat. I když nemusíte fyzicky vnímat žádné problémy, psychika může v tomto roce přece jen trochu zakolísat. Uranovy škodlivé žertíky jsou nevyzpytatelné! Vlivem jeho kvadratury můžete prioritně vy, zrozenci 3. dekády (11.1. - 20.1.), pociťovat zvýšenou nervozitu, která sice nemívá dlouhého trvání, ale na vás zanechává neblahý vliv. Jak je známo, psychika je prevít a každé hýbnutí žlučí může zadělávat na další zdravotní problémy, co tak naučit se ignorovat hektické lidi, kteří vás dostávají do varu? Pokud zachováte svou přirozenost, která tkví především v klidu, vyhnete se navíc i možným úrazům, jejichž kulminační dobou se ukazuje březen a duben. Vaše metabolické pochody jsou totiž skutečně určeny k tomu, aby byly klidnější - Slunce v Kozorohu nikam nespěchá!

Šťastný měsíc: červen, srpen
Nepříznivý měsíc: březen, duben
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Svou duši můžete naplnit štěstím, když si splníte nějaké své intenzivní přání. Nositeli radosti a příjemných překvapení jsou rovněž vaše děti.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
OBSIDIÁN - posiluje psychiku, působí preventivně
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Křišťál
Mince
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.