Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2017.
Střelec
23. 11. - 21. 12.


Také vaše znamení je stejně tak jako každý rok, i v roce 2017 součástí velké nebeské mozaiky. A jak do ní bude zapadat? Milí smíšci zvěrokruhu, vězte, že přímo perfektně! Tři pomalá vesmírná tělesa se současně točí pro vás, jsou vám k službám a pohánějí vás v tomto roce kupředu. Originální Uran udává s velkou virtuozitou směr vaší kreativitě a způsobuje, že jste ve vleku fantastických událostí. Strážce času, Saturn, dohlíží na vaši koncentraci a svým zakotvením ve vašem znamení signalizuje nepomíjivost úspěchů. V porovnání s minulým rokem se máte do finále zaměřit i na pátrání po hlubších příčinách vašeho životního dění. Důležitým kamínkem v mozaice je totiž i šalebný Neptun a jeho světy stavěné z písku. Vaším úkolem je postavit těmto světům pevné základy!

V první polovině roku vás svou přízní obdarovává přímo váš vládnoucí Guru Jupiter, což pociťujete v každičké žilce svého těla. Už do vínku máte dáno, že jste divoká přírodní síla plná živých fantaziía nyní s jupiterovským svitem jde o opravdovou smršť! Váš ohnivý bůh vás naladí poznávat ještě více nového, vaše životní tempo se zrychluje a myšlenky vám přímo létají z hlavy. Jedná se o rok nebývalého rozmachu. Favorizováni jste zejména vy, Střelci 2. dekády (3.12. - 12.12.) a 3. dekády (13.12. - 21.12.), takže pokud toužíte po větší nezávislosti a svobodě, jste schopni velmi rychle rozpoznat, kde se otvírá cestička.

Letošní rok vám přeje ve skupinových aktivitách a v poznávání nových kultur. Najdete věrného přítele nebo naleznete práci ve významné společnosti. Pokud máte sourozence, můžete mít také prospěch z nějaké jeho delší zahraniční cesty, stejně tak jako se jeví přínosnou aktivita některého z vašich bývalých spolužáků. Vás, Střelci 3. dekády (13.12. - 21.12.), se to týká v měsíci září. Jupiter se o vás jen tzv. otře a frčí dál, je tedy vhodné toto období maximálně využít! Nutno však dodat, že to nebude snadné, neboť zákon schválnosti funguje neomylně a zrovna touto dobou si staví hlavu Merkur s Marsem. A co tito dva vesmírní kumpáni zamýšlejí? Jejich hlavní náplní je brnkat na vaše nervy a přivádět vám do cesty lidi, kteří vás znervózňují a zdržují. Ještě že nad vámi bdí Saturn s Uranem, to je pro vás bonus z nebes! Díky nim dokážete zatnout zuby a jak praví astrologické moudro, jste ti, kdo se dokážou smát i se slzami v očích. Určitá nedorozumění se signalizují i v místě vašeho bydliště, takže budete možná muset řešit záležitosti spojené s domem, pozemkem nebo někým z rodiny. Celkově je však paluba roku 2017 připravena pro váš prospěch!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Máte velké a upřímné srdce a jako smíškové zvěrokruhu jste vítání všude, kam vkročíte. Není divu, že se paní Lásce s vámi líbí a hodlá vám zpestřovat i celý tento rok. Galantní Jupiter jí nabízí své rámě a vy, milí Střelci, se máte skutečně na co těšit! S jarem přichází množství společenských aktivit. Ocitáte se často ve větších skupinách lidí a patříte-li navíc ke 2. dekádě znamení (3.12. - 12.12.), počítejte s tím, že z mnohých počátečních přátelství se vyklube láska. Na konci léta nejste ušetřeni ani vy, Střelci 3. dekády (13.12. - 21.12.). Romantika, která je na obzoru, může soutěžit se srpnovým vedrem. Touhou vzplanete jako suchý troud! Venuše s Marsem se skvěle činí a chystají vzrušující setkání a milostné exploze pro celé vaše znamení. Štědrá Venuše ponouká velmi líbivé protějšky mající úroveň a glanc, motá se kolem vás navíc někdo ze znamení Lva? Tak to si buďte jisti, že Amor už napíná tětivu! Uran nezůstává pozadu. Jeho kosmický vír se projevuje láskou na první pohled, která s sebou odnáší celou vaši minulost. Pokud tedy patříte k těm, kteří se nemohou vzpamatovat z bolestného rozchodu, očekávejte úlevu a uzdravení zraněného srdce. Hojivou atmosféru přináší i prosinec, užívejte radovánek a všeho, co je vám na skvostném podnose lásky nabízeno.

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, říjen
Práce a financePráce a finance
Na vašem území už dlouho úřaduje moudrý Saturn, což může mnohým z vás přinášet velmi solidní profesní perspektivu. Prioritně vám, Střelci 3. dekády (13.12. - 21.12.) je přidávána vyšší míra zodpovědnosti a s tím jde ruku v ruce i šance na vyšší pozici. S vaším ohnivým znamením sympatizuje i Jupiter, což vás katapultuje k úspěšným dohodám a zlepšení finanční situace. Planetární trubadúři napovídají, že zelenou máte především vy, kteří máte co do činění s estetikou a uměleckým prostředím, ale také s právní oblastí. Každopádně se v 1. polovině roku jedná o období vašich kosmických trumfů. Je to čas příznivých vyhlídek pro budování pevných a trvalých základů díky Saturnovi. To vše Jupiter dochucuje blahodárným kořením štěstí. Velkým plusem se rovněž ukazuje vaše ochota pomáhat druhým, takže sociální zaměření a např. podpora charitativních organizací je správnou volbou. Co se týče financí a např. vašich plánů na investice do rozsáhlejší rekonstrukce obydlí, je zde přímluva Saturna, který podporuje kladné vyřízení hypotéky. V únoru je dobré vše rozvrhnout a naplánovat a v červenci už můžete sklízet plody!

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: říjen
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinné vztahy a domácí atmosféra mají v tomto roce velmi přátelský nádech a to je pro vás obuv šitá na míru. Nejste totiž zastánci sparťanské výchovy nebo striktních pravidel, podle kterých se řídí jednotlivé generace v rodině. Vaším krédem je být se svými nejbližšími na stejné lodi a přátelským kormidlem udávat společný směr. Navštíví-li vás letos nějaké negativum, je jím pouze Neptun, který se vás snaží lákat svou bludnou sirénou. Vaše kamarádskost a povolnost nemusí být vždycky ku prospěchu, nabídnete druhým prst a oni si vezmou celou ruku. Poznáváte se v tom? Vaše pevná domácí bárka se pak najednou začíná potápět. Kvadratura chaotického Neptuna varuje například před přílišnou aktivitou vašich ratolestí. Nepovolujte jim všechno, co si zamanou. Nemusíte z toho mít špatný pocit, není to tvrdost, nýbrž opatrnost. Koneckonců, milí ohniváci, v lednu a březnu máte skvělou příležitost se o tom přesvědčit - pokud nepřitvrdíte, pak se možná nebudete stačit divit! Naopak krásným obdobím je květen a konec roku, co takhle vyrazit vzhůru za pohybem plným zábavy? Nejlépe s rodinou do přírody nebo na zimní dovolenou. Venuše chce posílit vše hezké, věřte, že není lepšího komplice!

Šťastný měsíc: květen, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, březen


ZdravíZdraví
Váš vládce Jupiter je vám sice v 1. polovině roku velmi nakloněn, nemělo by se však z toho stát alibi pro lehkomyslnost vůči vašemu zdraví. Všechno, co hodíte za hlavu, se vám pak v poslední dekádě roku může vrátit jako bumerang zpět i s nechtěným bonusem! Jak se říká, čert nikdy nespí, a pokoutný Neptun se skutečně může zachovat jako diblík. Jeho úklady jsou neviditelné, ale o to zrádnější. Měli byste se vyvarovat všeho balastu v ovzduší, potravinách, alkoholu a látkám škodícím zdraví. Jste-li kuřáky, bylo by nadmíru vhodné s kouřením přestat nebo ho alespoň výrazně omezit. U některých z vás se nemusí zdravotní problémy objevovat hned, takže vás to ukolébá, nicméně v následujícím roce byste se jim určitě nevyhnuli. Uznáváte, že se vyplatí zrušit přátelství s kamarádíčky typu Jack Daniels a spol., stejně tak jako se všemi lahodnými éčky, líbivými barvivy na vašem talíři a energy bombami? Hvězdy napovídají, že jsou vašimi slabšími měsíci hlavně leden, květen a konec léta, kdy se přidává se svým negativním vlivem vzpurný Mars. Jeho zájem se stáčí zejména k alergiím, dýchacím potížím a zánětům v břišní oblasti. Preventivní detoxikace organismu je tou nejskvělejší devízou.

Šťastný měsíc: únor, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, říjen
Oblast štěstí v roce 2017:Oblast štěstí v roce 2017:
V tomto roce vám štěstěna přeje ve sféře skupinových aktivit a v přátelských vztazích. Máte vysokou tendenci k nalezení spřízněné duše.
Váš kámen pro zdraví v roce 2017:
OLIVÍN - vhodný pro dobrou činnost střev a čištění organismu
Amulet pro štěstí pro rok 2017:
Symbol HVĚZDY
Symbol KŘÍŽE
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.