Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro rok 2018.
Střelec
23. 11. - 21. 12.
Také pro vás, milí Střelci, se na vesmírném molu 2018 chystá pestrá přehlídka zajímavých výjevů a událostí. Nejoriginálnějším návrhářem je nadčasový Uran, který navazuje na své kreativní prvky z minulého roku, ovšem letos hodlá překvapit úžasným finálním dílem. Svým trigonem udává trend experimentů a změn, které vás mají činit svobodnějšími a spokojenějšími. Váš život je ocejchován tím pravým jiskřivým puncem! Blazeovaný Neptun se sice tu a tam snaží svou kvadraturou předvádět určitý chaos, ovšem na vás, nedostižné optimisty, si tento lstivý fantóm nepřijde. V tomto roce jste navíc poctěni zářivou návštěvou samotného posla štěstěny, Jupitera, který je zároveň vládcem vašeho znamení, lze tedy očekávat něco jiného než super rok? Užívejte úspěchů, hojnosti a radosti, tak jak je vám z hůry přáno!

Excelujete nejnadšenějším duchem, díky němuž budete vždycky objevovat svět kolem sebe a rozšiřovat své myšlenkové obzory. Toužíte po stále hlubším a hlubším poznání, láká vás umět rozvázat Gordický uzel stejně tak jako znát odpověď na otázku Sfingy. Vaše vysokorychlostní střelecké srdce by nejraději zamířilo k novým galaxiím! V tomto roce jsou tyto atributy přítomnými planetárními vlivy plně potvrzeny. Uranův příznivý vliv způsobuje, že vás magnetizuje vše zvláštní a okouzluje vás to, co stojí na druhém břehu. Fádnost a stereotyp nemají ve vašem životě místo. Favorizováni jste především vy, Střelci 3. dekády (13.12.- 21.12.), a to hlavně počínaje březnem, kdy na svou stranu přetahuje Uran i Merkura, Venuši a Marse. Jejich trigon spouští ohňostroj živého dění, vychytávky rozmanitostí života a ohnivou rotaci překvapení. Tento kvartet dobrodějů vám může ze dne na den připravit nečekaný, potěšující dáreček, který změní váš dosavadní způsob života. Buďte ve střehu! Ať se jedná o start podnikatelského záměru, přírůstek do rodiny, originální zpestřující aktivitu nebo nový milenecký vztah, buďte si jisti, že zaplaví vaše nitro nedefinovatelným štěstím. Optimistický Jupiter souhlasně přikyvuje, koneckonců hospodaření s fortunou je jeho posláním, jakpak by tedy mohl stát v ústraní? Přesně naopak! Vystřeluje ohnivé konfety úspěchu, lásky, blahobytu a rozvíjení vašeho JÁ, které je katapultováno až na zářivé místo na slunci. Co se týče prioritně vás, zrozenci 1. dekády (23.11. - 2.12.), můžete zejména v listopadu a prosinci silně zapůsobit při společenských kontaktech a při své věčné mladické vitalitě není vyloučeno, že se z zčistajasna rozhodnete k originální změně image. Pokud náležíte ke 2. dekádě Střelců (3.12. - 12.12.), můžete naopak zápolit s nejistotou a slabší sebedůvěrou, kterou přináší neptunovská kvadratura. Pokuste se myslet na své úspěchy a talent, nikdy na své slabiny, a udělejte na alchymistu Neptuna a jeho přízraky dlouhý nos!


Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Z hlediska lásky je tento rok pro vás charakteristický především touhou po tzv. poznání nepoznaného a expanzivnějším prožívání všech krásných ztřeštěností, které milostné souznění přináší. Vlivem Urana a Jupitera se neradi cítíte osaměle a nevečeříte pouze s knihou, vaše pokušitelské roztoužené šípy neustále hledají svůj cíl. Hned nástup jara prozrazuje, že jakmile si něco vezmete do hlavy, chováte se jako prudká, ničím neřízená střela. Máte to ostatně v krvi! Navíc v únoru a 1. polovině března zapaluje na vašem území své vášnivé pochodně Mars, tudíž se nelze divit, že fyzická přitažlivost je na maximu a jejím rovnítkem jsou četné sexuální zážitky. Pozvánky na večírky na poslední chvíli, originální způsob zábavy, nová seznámení a zamilování, magnetizující vzrušení - stáváte se přímo erotickými fajnšmekry! Skoupý k vám není ani přelom června a července, kdy nese Venuše svým hřejivým trigonem příslib velmi romantického období. Pokud náležíte ke 3. dekádě znamení (13.12. - 21.12.), očekávejte zvýšenou možnost mileneckého poměru s osobou, která se vám bude zdát jakoby z jiného světa. Elektrizující charisma, zvláštní image, milování ve stanu, na prosluněné pláži nebo třeba na extravagantním místě - každopádně počítejte s originalitou! Konec roku pak hlásí šťastné vyústění vztahu, přičemž Jupiter svým silným vlivem apeluje na jeho absolutní legalizaci. Že by touha rozeznít svatební zvony? Inu, nechte se překvapit, ale jak našeptává Uran, raději s tím počítejte.

Šťastný měsíc: březen, listopad
Nepříznivý měsíc: květen
Práce a financePráce a finance
Rok 2018 je velmi pozitivním obdobím i pro sféru vaší profese a finančních záležitostí. Milujete svobodu a nezávislost a jako znamení ohně máte v sobě tolik vitality a energie, že byste mohli uspořádat výprodej. Touhu po svobodném vyjádření a konání markantně umocňuje Uran, k němuž se od března do poloviny května přidává zvídavý a intelektuální Merkur. Jak se toto geniální duo odráží ve vaší profesi? V nápaditosti nemáte konkurenci, jste fantasticky bystří, vynalézaví jako Tesla a v informacích nabitější než National Geographic! Pro vás, kteří patříte do 3. dekády Střelců (13.12. - 21.12.), se jako stěžejní jeví vaše kreativita a vhodnost práce na volné noze. Dokážete velmi originálním způsobem rozvíjet svou osobnost a poskytovat práci jak sobě, tak dávat pracovní příležitosti i ostatním. Proč toho tedy nevyužít a nezakousnout se do zajímavého projektu? Uran svým trigonem slibuje příjemná překvapení a neuvěřitelnou podnikatelskou kliku! Hvězdy prozrazují, že mezi další vhodné oblasti v tomto roce patří filozofie a právo, přičemž se kulminačním obdobím ukazuje listopad a prosinec. Váš vládce Jupiter zakotvuje na své domácí střelecké půdě a jeho grandiózní vliv pociťujete až v morku kostí, expanze, duchovní osvěta a touha po nových horizontech nezná mezí. Velmi úspěšní jste rovněž ve finanční sféře, vaše příjmy mají tendenci k pohádkovému přírůstku! Nicméně pozor na přehnané velikášství! Pokud si zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.11. - 2.12.), začnete připadat jako střed světa, mohli byste skončit nazí jako císař ze známé pohádky. Skromnost - toť klíč, jak udržet úspěch, neztraťte ho!

Šťastný měsíc: březen, prosinec
Nepříznivý měsíc: 1. dekáda června, září
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinné zázemí a vztahy s nejbližšími jsou oblastí, kde se v tomto roce silně stáčí váš zájem. Je pro vás důležité, abyste kolem sebe měli společnost těch, kteří jsou vašemu srdci milí, přičemž zbožňujete, když je živá atmosféra se spoustou legrace. Už z dětství si nesete tolik bohatých zážitků, že by to vydalo na několik filmů a knih! Hned na přelomu ledna a února na vás pomrkává přátelská Venuše a jako pravá ruka Urana zadělává na příjemná překvápka. Pokud máte sestru nebo bratra, jsou hlavními kandidáty na hezké neočekávanosti. Pro vás, kteří náležíte ke 3. dekádě (13.12. - 21.12.), chystá Venuše zase radost ve spojitosti s vašimi dětmi a to zejména v létě. Dobrodružné výpravy, adrenalinové sporty, nové originální koníčky - to je obuv vám šitá na míru! Tento rok je rovněž ideální pro nápady a změny v domácím interiéru, které budou odrazem vaší dobré nálady. Milujete barvy, ze kterých dýchá teplo, takže kouzlit se žlutou, oranžovou a červenou je vaše parketa. A do kterých věcí ohledně domácnosti je dobré zainvestovat? Uran se přimlouvá za elektroniku a moderní kuchyňské spotřebiče, přičemž nejvhodnější doba je do května stejně tak jako pak čas předvánočních výprodejů. Co se týče domova a rodiny, nelze opomenout dlouhodobě působící kvadraturu Neptuna, která tu a tam nastražuje chaos. Pokud především vám, zrozenci 2. dekády (3.12. - 12.12.), zkalí některé plány podivné okolnosti, nevěšte hlavu. Váš optimismus vás záhy přivede k jiné a možná ještě lepší variantě.

Šťastný měsíc: červen, srpen
Nepříznivý měsíc: duben, prosinec


ZdravíZdraví
Po fyzické stránce zaznamenáváte v roce 2018 výraznou úlevu, protože jste po dlouhém čase osvobozeni od zátěžového a často omezujícího vlivu Saturna. Najednou máte pocit, že znatelně pookříváte, vrací se vám pružnost a vitalita a celkový elán do veškerého konání. Pokud jste v posledních letech byli na kordy se svým zdravím a zápolili s vleklými potížemi, nyní jim u mnohých z vás může být odzvoněno! Neznamená to však, že se váš organismus mění na perpetum mobile a nepotká vás ani jeden zdravotní problém. Například jste se sice zbavili pohybových komplikací, nicméně mohou číhat jiné nástrahy, které stále ještě plánuje Neptun. Tento nepohodlný planetární aktér vás, zejména Střelce 2. dekády (3.12. - 12.12.), ne a ne pustit z mušky! Svou působnost vymezuje zejména na začátek a konec roku, takže naštěstí pro vás v průběhu roku nemusí být až tak silnou hrozbou. Co se týče zmíněného začátku roku, je v únoru a 1. polovině března s Neptunem ve hře horlivý Mars, který aktivuje nežádoucí zmatek. Vaše nesoustředěnost se stává magnetem na úrazy! Buďte opatrní zejména na zranění nohou a to prioritně v oblasti kyčlí nebo chodidel. Mars s Neptunem jsou také specialisté na spouštění infekčních onemocnění, takže lze počítat s tím, že pod jejich vlivem je vaše tělo citlivější a náchylnější k různým nákazám. V tomto směru láká tyto dva spiklence především období 2. poloviny listopadu a prosinec. Abyste si tedy doslova neotrávili Vánoce, dbejte na patřičnou prevenci.

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: únor, prosinec
Oblast štěstí v roce 2018:Oblast štěstí v roce 2018:
Pocit štěstí vyvěrá z nitra vaší osobnosti, vašeho zdraví a objevování nových obzorů. V tomto roce je vhodné pracovat na svém sebezdokonalení, naplníte tak svou duši radostí.
Váš kámen pro zdraví v roce 2018:
VLTAVÍN - vhodný při léčbě infekcí, posiluje imunitní systém
Amulet pro štěstí pro rok 2018:
Symbol Hvězdy
Symbol Šípu
Originální vánoční dárek!
ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!

Autorka horoskopu na rok 2016:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe sro, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Astrohled, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.