Home - Články - Poznejte svoji spřízněnou duši! Rady, čeho si všímat.

Poznejte svoji spřízněnou duši! Rady, čeho si všímat.

vloženo 1. 11. 2013

Poznejte svoji spřízněnou duši! Rady, čeho si všímat.

Na světě nejsme sami – každý z nás má svou spřízněnou duši a může jich být dokonce několik. Jenomže jak je najít? Jak poznat, kdo to je? Poradíme vám!


Kdo je to spřízněná duše?


Každý z nás někde uvnitř touží potkat člověka, se kterým si budeme dokonale rozumět. Mezi všemi lidmi na Zemi má každý z nás několik spřízněných duší – jsou to lidé, kteří jsou nám na první pohled sympatičtí, a je našim osudem stát se životními partnery nebo navázat celoživotní přátelství. Jsou to duše, se kterými nás spojuje hluboký pocit vnitřního porozumění a kolikrát se obejdeme i beze slov. Jsou to lidé, kteří cítí věci stejně jako vy, ctí podobné hodnoty, mají stejný vkus, zkrátka jste naladěni na stejnou vlnu. A v neposlední řadě, se svojí spřízněnou duší si můžete naprosto důvěřovat, nezradíte se navzájem a pokud by mezi vámi náhodou vzniklo nějaké nedorozumění, určitě nebude mít dlouhého trvání!
Jak takového člověka poznat? Jak odhalit skutečně spřízněnou duši a nespálit se? Prozradíme vám to!

Pohled do očí a vnitřní pocit


Jistě to znáte, ale ne každý z nás si uvědomí, jak moc je to důležité. Podíváte se tomu člověku do očí a máte pocit, jako kdybyste se znali odjakživa. Intuice nelže – nejspíš tomu tak opravdu je, protože naproti vám stojí vaše spřízněná duše!
Aby to však nebylo tak jednoduché, hypnotizující pohled do očí protějšku může znamenat i něco jiného. Pohled do očí vám přinese zvláštní pocity i v případě, že vaše duše jsou sice navzájem provázané, ale trochu jiným způsobem, nepříliš pozitivním. Je možné, že vás spojuje karmická zátěž. To znamená, že vás to sice k sobě neodolatelně táhne, ale váš vztah bude hned od svého začátku spojen se spoustou trápení. V takovém vztahu se často objevují manipulace, psychologický nátlak, týrání a podobné nepříjemnosti, po kterých nikdo z nás netouží. Vyplatí se tedy nenechat se zhypnotizovat hlubokýma očima hned na první pohled, ale nejprve se zamyslet nad tím, jestli jsou vaše duše spřízněné v tom dobrém nebo spíš v tom méně příjemném smyslu.
Jak na to přijít? Je to snadné – důvěřujte svým pocitům! V blízkosti skutečně spřízněné duše, která se může stát druhou polovinou vašeho já, se budete cítit příjemně a uvolněně. Budete mít pocit, že můžete být sami sebou. Při pohledu do jeho nebo jejích očí pocítíte nejen vzájemnou blízkost, ale také dobrý a povznášející pocit. Jestliže naopak cítíte tlak, výčitky svědomí nebo pocit viny, rychle pryč!

Duševní spřízněnost
Jen velmi vzácně se sejdou dva lidé, kteří jsou zvláštním způsobem duševně spřízněni, a pak to určitě oba hned poznají! Tento stříbrný přívěsek dovedně zobrazuje pocit duševní spřízněnosti a popisuje tak hloubku spojení dvou bytostí! Je vhodným amuletem pro posílení a udržení lásky.


Horoskop vám napoví

Vaše spřízněná duše, kterou hledáte, vám bude blízká i z astrologického hlediska.
Podívejte se na svůj osobní horoskop – nestačí pouze sluneční znamení, důležitý je taky ascendent, měsíční znamení, postavení planet, a v neposlední řadě kompatibilita vašich let narození podle čínského horoskopu! Horoskop určuje podstatné rysy naší povahy. Každá duše se na Zemi rozhodne zrodit právě v takové době, kdy astrologické konstelace odpovídají jejím cílům a preferencím. Není to tedy žádná náhoda!
Samozřejmě, i vztah dvou lidí, kteří podle horoskopu nejsou právě ideálními partnery, může fungovat.
Zkušený astrolog však ve většině těchto případů odhalí něco v postavení planet, co tyto dva lidi sbližuje, aniž by to bylo patrné na první pohled.
Jestliže tedy váháte, zda je člověk po vašem boku skutečně vaší spřízněnou duší nebo je to pouze vaše zbožné přání, podívejte se na váš podrobný horoskop, nejlépe přesně podle dne narození. Prozradí vám, jestli vaše duše jdou po stejné životní cestě!

Kráčet stejným směrem

Někdo moudrý kdysi řekl, že láska neznamená dívat se jeden na druhého, ale dívat se společně stejným směrem. Zjistit, jestli jsou vaše životní cesty stejné nebo alespoň velmi podobné, to je úkol, na který nestačí znát se den, dva nebo týden, mnohdy ani měsíc nebo rok. Záleží na tom, jestli jste vy a protějšek svým založením spíš extroverti nebo introverti, ale svůj čas to chce vždy.
Jestliže vám tedy pohled do očí prozradil, že vaše duše jsou si blízké, a to samé říká i horoskop, můžete se směle vydat na cestu poznávaní jeden druhého. Může se stát, že na ní zjistíte, že byste měli být spíš přáteli nebo třeba společníky v podnikání než milenci – přestože vaše duše jsou si navzájem blízké. Spřízněných duší má každý z nás na světě víc, ale každý tento vztah je trochu jiný. Cesty osudu se neubírají po předem nalinkovaných cestičkách a spřízněné duše, to není jenom vaše životní láska, ale také přátelé nebo spolupracovníci, se kterými si padnete do noty. Všechny tyto lidi můžete podle návodu poznat a odhadnout. Tak zjistíte, s kým má smysl udržovat blízké kontakty a s kým si naopak nemáte příliš co říct, i kdybyste se snažili. A jeden z těchto lidí bude i ten, který je vám ze všech nejbližší a je vašim druhým já – váš pravý životní partner!

OSUDOVÁ LÁSKA! Ve vašem osobním horoskopu leží odpověď! Volejte na tel.: 906 701 701 nebo piště SMS ve tvaru SMS ANABELA na 900 30 44 Astroložka a kartářka Anabela

Další Astročlánky

Litujeme, nebyl nalezen žádný článek.

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.