Home - Články - Astrální cestování a lucidní snění – pošlete duši na procházku bez těla!

Astrální cestování a lucidní snění – pošlete duši na procházku bez těla!

sdílet článek na facebooku
vloženo 10. 1. 2013
Astrální cestování a lucidní snění – pošlete duši na procházku bez těla!

Věděli jste, že se můžete naučit řídit své sny a zažívat v nich dobrodružství, jaké si jen budete přát? A nejen to, s trochou cviku může vaše duše cestovat po světě a navštěvovat přátele třeba na druhém konci světa, aniž by se vaše tělo pohnulo z postele. Naučte se s námi tajemstvím astrálního cestování a vědomého snění!Hmotný a nehmotný svět

Taky občas zatoužíte navštívit blízkého člověka, který je daleko od vás?
Rádi byste poznávali cizí země, ale povinnosti vás nepustí za hranice všedních dnů?
Připadá vám váš život nudný a sníte o dobrodružstvích, které si nemůžete dovolit?
Stává se vám, že se ráno vzbudíte z krásného snu a přejete si, aby pokračoval?

Nejste sami, vždyť kdo z nás by občas nezatoužil, aby se sny staly skutečností.
Jenomže realita je realita, co si budeme povídat. Někdy je prostě trochu nudná a šedivá. Už v dětství jsme zjistili, že zdaleka ne všechna přání si můžeme splnit.
Ale počkejte, opravdu nemůžeme?
Co když jsou věci trochu jinak, než se na první pohled zdá?

Náš hmotný svět, ve kterém žijeme, má jistá pevně daná omezení. Pracovní a rodinné povinnosti, nedostatek peněz, zdravotní potíže a mnoho dalších důvodů nám může bránit proměnit naše sny na skutečnost. Znáte to.
Ale pozor, pro nehmotný svět tato omezení neplatí! A naše duše jsou nehmotné povahy, pouze v této době žijí vtělené v lidských tělech, aby zde splnily určité úkoly a nasbíraly zkušenosti. To však ani zdaleka neznamená, že by duše byla vězněm těla!
Duše je sice k tělu pevně připoutaná, aby mohlo tělo žít, ale zároveň může v některých situacích z těla dočasně vystoupit. Možná vás napadne, že je to v klinické smrti nebo v kómatu, ale není nutné zacházet do takových extrémů, duše se totiž od těla dočasně odděluje každou noc ve spánku. A to nám otevírá nečekané možnosti – spánek a snění nejsou pouze odpočinkem pro tělo, ale ukrývají v sobě netušený potenciál, který můžeme využít pro obohacení svého života.

Co je to astrální tělo?

Nehmotnému světu, ve kterém žije naše duše, se říká také astrální svět.
Každý z nás má kromě fyzického, hmotného těla ještě i astrální neboli éterické tělo. Je zajímavé, že astrální tělo se po dobu našeho života velmi podobá našemu skutečnému tělu. Má nohy, ruce, obličej podobný našemu skutečnému obličeji. Akorát není hmotné.
Vzpomeňte si na duchy, kteří občas straší třeba na starých hradech nebo na místech nějaké tragédie. Obvykle vypadají stejně jako vypadali nositelé této duše za jejich života. Duch je totiž energie, která po smrti nenašla klid a zůstala na Zemi ve svém astrálním těle.
Duše, které po smrti v míru opustí Zemi, časem změní podobu svého astrálního těla tak, aby odpovídala jejich novému tělu, ve kterém se reinkarnují a znovu narodí.

OTEVŘETE SI CESTU K LEPŠÍ BUDOUCNOSTI!
Poradíme vám, jak na to! Tel.: 906 701 701!

Ale zpátky ke spánku a snění. Víte, co se děje s naší duší a astrálním tělem, když spíme?
Ve spánku astrální tělo z fyzického těla vystupuje a vydává se na dobrodružnou pouť. Říkáte si, jak to, že v tom případě spící nezemře? Je to tím, že mezi astrálním a fyzickým tělem existuje po celou dobu našeho života silné energetické pouto, díky němuž je astrální tělo k fyzickému jakoby přivázané, zkrátka nemůže ho opustit úplně, ale v každé chvíli s ním má kontakt.

Lucidní snění – dobrodružství v nehmotném světě

Astrohled_clanek_AstralniCestovani_small.jpgV astrálním světě neexistují vzdálenosti, hranice a omezení. Je to svět snů, každý v něm může být tím, čím chce a jít tam, kam si jen přeje.
Háček je v tom, že si obvykle neuvědomujeme, že sníme, takže se i ve snech chováme tak, jakoby to byla realita i s jejími omezeními.

Stalo se vám už někdy, že jste si ve snu uvědomili: „Jé, to se mi jen zdá!“ Některým lidem se to stává častěji, některým jen zřídka, a většinou se po takovém uvědomění probudíme.

Naučte se umění lucidního snění! Znamená to snění, ve kterém si uvědomujete, že je to jen sen, a tak můžete dělat cokoliv jen chcete bez obav z následků. Můžete jít kam chcete bez ohledu na vzdálenosti a čas. A to už stojí za to!
Existují lidé, pro které je lucidní snění naprosto přirozené a když sní, tak o tom vlastně vždy vědí. Možná patříte mezi ně, i když jich není mnoho. V tom případě máte vyhráno, ale tuto schopnost se s trochou cviku může naučit každý.
Jak na to?

Ve stavu bdění se rozhodněte pro nějaký signál, který vám ve spánku bude signalizovat, že je to jen sen. Nejlepší je vybrat si něco, co v realitě není možné, ale o čem se vám zdává poměrně často.
Může to být třeba létaní. Hodně lidí mívá sny o tom ,že létá. Řeknete si tedy: „Až budu létat, znamená to, že je to sen.“ Důležité je myslet přes den za bdění na tento fakt tak často, že si na něj vzpomenete i ve snu. Uvědomění: „Létám – je to sen.“ aniž byste se hned vzbudili znamená, že jste ovládli umění vědomého snění.
Blahopřejeme – máte před sebou skvělá dobrodružství v nehmotném světě a je jen na vás, jak tuto schopnost nyní využijete. Možnosti jsou téměř neomezené!

Astrální cestování – cesty bez těla na skutečná místa

Už víme, jak se svým astrálním tělem cestovat ve snu po nehmotných světech.
V nich lze dosáhnout cokoliv, co si jen budete přát, ale má to háček – není to „skutečné“, pokud skutečností rozumíme to, na co si můžeme v hmotném světě sáhnout.
Možná však chcete víc. Možná se chcete podívat na skutečná místa a navštívit skutečné lidi.

Je to nemožné?
Věřte nebo ne, i to jde. Chce to však mnohem víc tréninku a praxe než jednoduché vědomé snění, protože musíme své astrální tělo vyslat zcela konkrétním směrem v hmotném světě. Říká se tomu astrální cestování. A není to vůbec hračka!
Samozřejmě, i v lucidním snu se můžete podívat třeba do Ameriky. Rozdíl je v tom, že v lucidním snu o daném místě nezjistíte žádné skutečné a pravdivé informace, pořád se pohybujete v nehmotných světech a realita je zkreslená fantazii. Pokud byste se například chtěli podívat za tetičkou v Americe a zjistit, co právě teď dělá, pravdivou odpověď vám přinese jen astrální cestování, nikoliv lucidní snění. I v lucidním snu se s ní sice můžete setkat, bude to však zkreslená skutečnost.

Jak se naučit astrálně cestovat?
Domluvte se s někým z blízkých, ať ve vedlejším pokoji umístí na domluvené místo papír s vám neznámým textem, nebo třeba jenom s číslem – pro začátek by to mělo být něco jednoduchého.
Vašim úkolem bude podívat se na něj a přečíst ho, aniž byste si do vedlejšího pokoje skutečně došli.
Můžete to zkusit přes lucidní snění, ale existuje ještě i další metoda.
Lehněte si, uvolněte se a snažte se svojí duší vystoupit ze svého těla. Zkuste například zvednout nohu nebo ruku, mít z toho ten pocit, aniž by se vaše skutečná noha nebo ruka zvedla z postele. Takto lze postupně oddělit celé tělo, i když to většinou chce dlouhé měsíce tréninku. Jen někteří zvláště nadaní lidé zvládnou vystoupit z těla na první nebo druhý pokus.

Když se vám povede oddělit duši od těla, můžete zkusit navštěvovat stále vzdálenější a vzdálenější místa. Schopnost astrálního cestování je něco výjimečného, čemu se však lze naučit, a za ten dlouhý čas tréninku rozhodně stojí!

Tak co zkusíte to?

Rádi budeme vašimi průvodci astrálním cestováním, obraťte se na paní Danielu a v případě doplňujících otázek vám bude naprosto k dispozici. Tel.: 906 701 701!

relax.jpgPřed cestou uvolněte své tělo i duši!

Vyzkoušejte masážní olej Relax, který Vás zbaví stresu a starostí. Budete se díky němu cítit opět krásně uvolněně a budete připraveni na nová duchovní poznání!
Masážní olej Relax v naší nabídce jen za 140,-Kč.

Litujeme, nebyl nalezen žádný článek.

NAŠI PORADCI - Vyberte si svého poradce a zavolejte mu na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.