Archiv: 12.02.2015 10:00 - 12:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Rozárka

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se výkladu karet, práci s kyvadlem a numerologii
Online chat byl ukončen.
12:03
Hana Kovaříková

Dobrý den,chci se zeptat jestli vydrží naše maželství,23let,,nebo se rozvedu,Hana 15.5.74,nar.12,50hod.,,Jiří 11.7.71 oba Brno.Jakou roli hraje v mém životě muž 18.2.76,slovensko,,děkuji a přeji pěkný den.

Omlouvám se, ale vzhledem k času, omlouvám se, ale je toto poslední dotaz, který stihnu zodpovědět. Najdete mne již za chvíli na 906701701, těším se na vás. Dobrý den Haničko, vaše manželství má velkou šanci vydržet, jen oba jste tvrdohlaví a přestali jste komunikovat, oba se musíte sobě otevří, ale to je právě otázka, kterou si musíte položit i vy sama, zda opravdu chcete. Muž, o kterém jste psala, ten vás velmi zajímá a vy jeho. Do budoucna je pro vás důležité ujasnit si priority. Popřemýšlejte, přeji vám klid na rozhodování a nadhled, vaše Rozárka.

11:58
Marie

Dobrý den,ráda bych se zeptala,zda se budu stěhovat do Ústí n.L.letos na jaře,nebo v létě.Je to mé dlouhodobé přání,jen to nejspíš nezvládám finančně,proto otálím.Děkuji Marie nar.20.8.1953

Dobrý den Marie, karty jednoznačně poukazují na léto. Půjde vše lépe. Přeji moc štěstí v novém domově, vaše Rozárka.

11:57
Václava

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se bude vyvíjet moje pracovní kariéra v roce 2015. Nar. 23.2.1971 čas 7.20 Děkuji

Dobrý den Václavo, vaše kariera bude po stagnaci mírně stoupat, bude trošku nervozita, karty ukazují, aby jste si moc nevšímala zákulisních intrik a soustředila se jen na práci (což děláte většinou), ale zároven, co děláte, musíte umět prodat. Nestydte se být skvělá. Přeji mnoho pracovních úspěchů.

11:55
Jana

Dobrý den paní Rozárko,prosim chtěla bych se zeptat na práci,chodím po pohovorech a stále nic,ztrácím už naději

Dobrý den Jani, neztrácejte naději! Vidím tady pro vás práci, nebojte se podívat mimo obor. Budete se muset učit, ale vyplatí se to. Zkuste rekvalifikaci. Přeji moc a moc štěstí a vytrvalosti, vaše Rozárka.

11:52
Kateřina

Dobry den, chci se zeptat na vztah s pritelem , Peter 28.7.1975 Kateřina 5.2.1975 dekuji

Dobrý den Kačenko, vidím, že Peter je nervoznější, vidím že by se rád přestěhoval. Má vás rád, ale ani jeden z vás není zatím přesvědčen o stálosti vztahu. Vidím, že vztah má šanci na vývoj, ale bude to chtít ubrat od obou dvou. Hodně lásky přeje Rozárka.

11:50
maria

Dobrý deň pani Rozárka, prosím Vás veľmi pekne o odpoveď, či ma môj bývalý manžel vyplatí po rozvode tak, aby som si mohla kúpiť byt a či si nájdem zamestnanie, aby sa zlepšila moja finančná situácia. narodila som sa 13.10.1963 o 5,00 hod ... ďakujem pekne za odpoveď prajem všetko dobré

Dobrý den Mária, karty ukazují, že jste velmi chytrá žena a nenecháte si moc mluvit do života. Manžel vás vyplatí, ale na byt, který vy budete chtít, to nebude zcela stačit. Budete před rozhodnutím, jestli snížit nároky nebo bojovat dál. Práci budete mít, ze začátku bude mín lukrativní, ale situace se pak zlepší. Zkusíme se spolu zaměřit na jiné možnosti, ano? 906701701 vaše Rozárka.

11:46
Miroslava Veselá

dobrý den jmenuji se Miroslava Veselá v neděli jsem oslavila 50 let,mám dotaz zda konečně letos,třeba ted v lázních potkám lásku?děkuji za odpověd

Dobrý den Miroslavo a velké gratulace ke kulatinám. Co se týká nové lásky, já tady v kartách vidím vazbu na nějaký dávný vztah. Musíte si nejdříve vyčistit hlavu. Pořád srovnáváte a pak se nikdo nevyrovná vašim vzpomínkám. Chce to nový průvan do vašeho srdce, odvázat se. Můžete mi zavolat? Zkusíme vymyslet, jak na to. Těším se, vaše Rozárka. 906701701

11:44
Anička

Dobrý den Rozárko,prosím vás o výklad na moje zdraví,finance a jestli potkám nějakého partnera pro život.Anička 20.3.1962 Předem moc děkuji

Dobrý den Aničko, na tolik otázek se na vás musím přímo napojit, karty jsou zmatené, neví, co dříve, ukazují mi zatím jen muže, kterého znáte, ale nenapadl vás jako partner, rozhodně by bylo lepší vše řádně probrat a udělat velký výklad on-line na 906701701, budu zde, vaše Rozárka.

11:41
Dáša

Dobrý den, prosím Vás o odpověď, zda budu mít ještě dítě, případně kdy? 13/3/1978 v 7,46 ceský krumlov. děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den Dášo, je mi velmi líto, ale dítě karty neukázaly. Zkuste zaměřit svůj život jiným směrem a radovat se z příjemností, co život přináší. Tyhle otázky chtějí hlubší rozbor,zjistit, co dál dělat. Budu zde pro vás od 12:00 na čísle 906701701, vaše Rozárka.

11:38
Petra

Dobrý den, Petra 7.5.1977 já a finance

Dobrý den Petro, vy jste spořivá i rozhazovačná. Dostala jste se do požíží, protože jste jednu dobu byla lehkovážná, což se může stát každému. Karty ukazují na školu nebo kurs, pomůže vám v práci. Bude užitečný. Finance se zlepší, musíte se naučit lépe prodat vaše pracovní kvality, je tu možnost i změny v práci. Hodně štěstí přeje Rozárka.

11:36
dasa

dobry den jak dopadne nase financni situace dostaneme se s toho a jakym zpusobem co mame delat dekuji

Dobrý den Dášo, z tohoto tlaku se dostanete velmi těžce, ale dostanete. Vše se dá řešit. Budete muset vyhledat i právní pomoc, ale když budete postupovat důsledně, vše bude po čase v pořádku. Jděte do toho, čím dříve se do řešení pustíte, tím dříve budete klidnější,. Mnoho odhodlání vám přeje vaše Rozárka.

11:33
Ludmila

6.7.2010 sa zacal moj vztah s rakom 15.7. a je to nekonecny boj. Rozhodla som sa vztah ukoncit, ale stale sa mi pripomina a ja tiez sa neviem od neho oslobodit. Povedzte mi, co mi radia karty, co vidia, ako a ci vobec sa este nejak pozviecha nas ukonceny vztah, alebo je to definitivny koniec? Ludmila 6.4.1958 okolo 22.00,alebo vidite tam inu lasku?

Dobrý den Ludmilo, lituji, ten vztah je hotov a vyčerpán. Vidím, že oba se silně eroticky přitahujete, ale žít spolu nedokážete. Ne, tento vztah nemá budoucnost. On i vy jste ale nesvobodní. Jste ve svých snech. Karty radí omezit kontakt. Samo to pak vyšumí, i když si na sebe často vzpomenete, oba začnete jiné životy. Zdravím vás, vaše Rozárka. Jestli chcete vědět jaké životy, zkuste zavolat 906701701.

11:29
Hana

Dobrý den, Rozárko, prosím vás, jak to vypadá s mou prací, vyjde mi v nejbližší době slibovaná práce, děkuji, narodila jsem se 9.6.1963 v Jablonci nad nisou

Dobrý den Haničko, vidím, že tam budou nějaké zmatky, ale pak tu práci dostanete. Volejte tam a pořád se ptejte. Připomínejte se. Přeji vám štěstí a následné pracovní úspěchy, vaše Rozárka.

11:27
alena

dobry den ..prosim vas .chcela by som sa opytať .či mam ist na jar ..do zahranicia ..za prácou ..ci sa mi bude darit ? nar.11.2.1966..

Dobrý den Alenko, karty ukazují, že by jste to měla zkusit. Nebude to lehké, ale to není ani život, že ano. Jedte, ale zjistěte si dopředu přesně podmínky. Opravdu. Je to důležité. Hodně štěstí, vaše Rozárka.

11:26
Petra

Dobrý den Rozárko, měla bych se nyní po mateřské vracet do práce, zatím to bohužel vypadá, že v původním zaměstnání díky organizačním změnám není příležitost, prosím, jak to vidí karty. Podaří se mi najít, co nejdříve práci? Mám z toho trošku rozporuplné pocity. Děkuji, Petra (8.2.1981)

Dobrý den Petro, ano, bývalá práce ted pro vás není, ale máte tam informace pro jiné místo. Nebojte se zeptat. Ptejte se pořád a všude. Práci seženete, nebude to sice okamžitě, ale seženete. Udržujte čilý komunikační ruch. Přeji pracovní úspěch, přijde. Vaše Rozárka.

11:23
Zdenka

Hezký den, ráda bych se zeptala, jestli vydrží můj svůj vztah se ženatým milencem? Zdenka 6.11.1978 Praha, Milan 29.12.1961 Planá

Dobrý den Zdenko, váš vztah se pomalu chýlí ke konci. On nemá v úmyslu cokoli měnit, ale vy pomalu ztrácíte svůj životní čas. Popřemýšlejte, proč ho tak chcete. Není to proto, že ho vlastně nemůžete mít? Koukněte se okolo, třeba spatříte někoho zajímavějšího. Hodně štěstí, vaše Rozárka.

11:21
Marta

Dobry den, chcem sa opytat aky budem mat tento rok, pracovne a vztahovo, nar 10.7.1972 Dakujem za odpoved

Dobrý den Marto, tento rok budete mít z těch lepších. Máte tady ale jednu věc - moc lpíte na starých věcech z minulosti. Karty ukazují novou cestu a ta předpokládá umět se vzdát starých vzorců a nebát se. Nebojte se, svět na vás čeká. Přeji příjemné změny, vaše Rozárka.

11:19
Darina

Dobry den.Prosim,caka ma nejaky nivy vztah?Budem mat este dieta?Dakujem.9.11.1974

Dobrý den, nový vztah je možný, jen vidím, že máte na své okolí dost velké nároky. Zkuste o tom popřemýšlet. Potkáte někoho, koho znáte od vidění. Dítě zatím nevidím. Je tady nějaké rozhodování, bude možná lepší přímý hovor 906701701, těším se na vás, Rozárka.

11:16
Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se mě povede prodat rodinný domek . Už mám náhradní byt a tohle mě dost tíží. Děkuji vám mockrát 22.4. 1944

Dobrý den Jani, domek by se vám podařilo prodat, ale musela by jste snížit cenu, zkuste ještě chvíli vyčkat. Přeji obchodní úspěch, vaše Rozárka.

11:15
Lenka

Dobrý den,líbí se mi jeden kluk, ale on je takový vzdálený. Mám se o něco pokusit? Já 20.3.1972 v 7,20 Strakonice. On 5.4.1974. Děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den Lenko, jen do toho! Ano pokuste se. On bude chvíli tápat, protože nebude věřit svým očím, ale vy to dáte. :D Opravdu se nebojte a někam ho pozvěte. Hodně nových zážitků vám přeje Rozárka.

11:13
renata

Dobry den paní Rozarko,chtěla jsem se zeptat jesktli se s partnerem dočkame mimča je mi37 snažíme se dlouho děkuji Renata fikačkova 3 2 1978 ve 2 rano v Zabřeh na mor a Marek POspíšil 19 10 1978 v KRNOVĚ moc děkuji a přeji hezky den

Dobrý den Renatko, ano, letos otěhotníte, ale pak budete muset opravdu být moc opatrná. Těhotenství je také podmíněno tím, že se přestanete snažit. Udělejte si společnou dovolenou. Hezkých pár večerů, které nebudou mít přesný plán na sex. Uvidíte, že to půjde pak samo. Hodně se spolu smějte. Přeji vám vše, co si přejete sama, jen dejte pozor na to, co to bude. Vaše Rozárka.

11:10
Irena

Dobrý den p. Rozárko, mám možnost letos cca do prázdnin změnit místo - nemůžu se rozhodnout. Prosím o radu - mám či nemám? Nar. 30.5.1971 ve 4:30 hod. Děkuji a zdravím Vás

Dobrý den Irenko, co se týká změny místa, tak ano, jen se nenechte zastrašit počátečními potížemi a novými věcmi, co se budete muset naučit. Také se nebojte nových lidí, vše si sedne. Ano, v tomto období vašeho života je čas na změnu. Přeji hodně síly a píle, vyplatí se to pro vaši duši i ego. Hezký nový čas přeje Rozárka.

11:06
wendy

Podaří se manželovi prodat firmu?Jmenuje se Jarda a nar.23.4.1966

Dobrý den Wendy, tato otázka je velmi vážná a ptáte se vy, ne on. V tomto případě vám navrhuji telefonické napojení na č. 906701701. Použila jsem kyvadlo - bude to složité a v tomto roce spíše ne. Jsem tu pro vás již dnes od 12:00, můžeme to probrat.

11:03
Ivana

Dobrý den paní Rozárko. Ráda bych se zeptala, co karty říkají na další vývoj vztahu mezi mnou Ivana 8.1.1968 a Pavlem 3.12.1965. Děkuji a krásný den

Dobrý den Ivanko, vidím, že ta aktivní ve vašem vztahu jste vy. Pavel potřebuje vzpruhu, i když to může vypadat opačně. Vy máte ten klíč a vy ten vztah povedete dál, nebo ne. Záleží jen na vašem rozhodnutí, zda Pavel je to, co od života opravdu chcete.

11:01
Milada

Dobrý den,ráda bych se zeptala,jestli bude vztah mezi mnou a přítelem pokračovat.Já Milada 6.9.1960 13.30. Písek a on Karel 16.1.1976. 03.14. Přerov.Děkuji moc za odpověď

Dobrý den Milado, užívejte si každou hezkou chvilku, pokud ještě takové máte, protože ted vidím nesoulad. Pozor na žárlivost. Zbytečně vás to trápí a pak se ta negativní energie šíří dál. On je s vámi rád, ale jen když cítí pohodu. Odpoutejte se a zkuste chvíli letět. Přeji dobrý vítr, vaše Rozárka.

10:58
Petra

Dobrý den, ráda bych se prosím zeptala, zda přítel je ten pravý pro život, a nebo zda potkám někoho jiného. Děkuji. Petra 14.12. v jihlavě 12:10, Ladislav 5.1.1975, Kutná hora, 23:55 hodin

Dobrý den Petruško, Ladislav se k vám hodí, ale vy potkáte ještě jiného muže. Potřebovala bych ale více, váš rok narození. Stojí to za bližší rozebrání situace, jsem na čísle 906701701 třeba už dnes od 12:00, vaše Rozárka.

10:56
P.

Dobry den Rozarko,prosim o odpoved ohledne partnerskeho vztahu ,jsem na zacatku jednoho ale nejspise mam strach.. Jak na nej?Jinak ted prozivam krasne obdobi ve vsech oblastech. Diky,krasny den P. 14.7.1993 14:45.

Dobrý den, ano, máte krásné období a skoro celý rok to tak bude. Do čeho se pustíte, to vám vyjde. Máte plno energie a úplně ji z vás cítím. Do vztahu se pustte a naopak opustte svůj strach. Tento vztah máte prožít. Něco vás naučí. Hodně radosti přeje Rozárka.

10:53
Zdenka Bauerová

Dobrý den, prosím jak bude probíhat vztah mezi mnou16.1.1957 a mezi přítelem 12.8.1957.Bude pokračovat vztah nebo se rozejdeme? Děkuji a krásný den

Dobrý den, je moc dobře, že začínáte svůj vztah řešit. Je zde šance vztah udržet, ale zkuste si představit, jak bude vypadat, až budete oba staří. Bude na něj spoleh? Tuto otázku si sama položte a pak dle toho jednejte. Přeji vám rozvahu k rozhodnutí a jsem zde pro vás, vaše Rozárka.

10:50
Kamila

Dobrý den paní Rozárko,chtěla bych se zeptat jak bude dál pokračovat vztah mezi nmou a mým partnerem Rudou 6.1.1971.Já 29.10.1972 v 15:00 hodin.Budeme spolu žít Děkuji

Dobrý den, vidím tu starosti, smutek. Z toho se musíte vymanit. Karty ukazují na vás, na zaostření na vaši osobu, máte se ted věnovat pouze sobě. Tahle cesta vám ukáže směr. Promyslete, zda je Ruda pro vás ten pravý. Vidím ve vaší blízkosti někoho dalšího, který o vás moc stojí. Mám tady ale kartu tajemství, to by bylo možná dobré blíže prozkoumat. 609701701 zdraví vás Rozárka.

10:46
Denisa

Dobrý deň. Denisa, 22.5.1990 20:50 Prešov (Slovensko). Ccela by som vedieť, či sa mi podarí nájsť prácu v blízkej dobe? Či príde práca s pomocou niekoho a či sa mi podarí odsťahovať sa a začať nový život? Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den Denisko, tak vidím, že je zde možnost opravdu začít úplně nový život někde jinde., tam na vás čeká i práce, ale je to podmíněno silným odhodláním, odvahou a pílí. Jestli se do toho pustíte, bude stát štěstí u vás, jen v něj věřte, i když to vždy nebude tak vypadat. Vytrvejte, vaše Rozárka s přáním štěstí.

10:42
Lucie

Dobry den,mam dotaz mam starsiho kamarada 12.12.1957,a us se nebavime 5 let.tak se chci zeptat zda by byl rad kdyby sme se usmirili,ja 15.07.1981.dekuji

Dobrý den, škoda, že neznám jména. Ano, usmíření je zde možné, ovšem s podmínkou omluvy. Musíte si osvětlit a vyčistit minulost. Opravdu je třeba vše z minulosti řádně rozebrat a hlavně v klidu. Moc vám to přeji, vaše Rozárka.

10:40
Lucie

Dobrý den Rozárko,chtěla bych se zeptat jaký bude mít v budoucnosti vývoj vztah.Já Lucie nar.5.3.1986 v 0,35h ve Vimperku a Ján nar.25.6.1981.Děkuji a přeji hezký den

Váš vztah je zakalen nedostatkem zájmu jednoho o druhého, a vidím tady žárlivost. Je tam ochlazení a vidím hádky. Bylo by třeba zjistit příčinu, po jejím odstranění se váš vztah stmelí. Je mi ale tady něco nejasného, něco z minulosti. Bylo by třeba silnějšího napojení. Zvažte to, Rozárka. 906701701

10:36
Kateřina

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vztah Kateřina 30,8,1975,otec naší dcery Pavel 13,11,1985 a dcerka Adélka 25,04,2012.Jak to bude pokračovat??Děkuji za odpověď.K

Dobrý den Katuško, váš vztah prochází menší krizí, vidím zde ochlazení. Je to tím, že ted oba žijete paralerně, ale jen vedle sebe, ne spolu. Máte ted odlišný pohled na priority vašich světů. Chce to víc komunikovat, promluvit si. Váš vztah má šanci k opětovnému nastartování. Můžeme více projednat i podívat se po příčinách telefonicky třeba dnes od 12:00 906701701. Neobávejte se, vaše Rozárka.

10:32
Petra

Dobrý den jmenuji se Petra 14.12.1978, v Jihlavě v 12:10 hod, chtěla jsem se prosím zeptat, zda budu spokojená, šťastná, kdybych se odstěhovala za přítelem na farmu. Ladislav, 5.1. 1975, Kutná Hora 23:55 hodin. děkuji.

Dobrý den Petro, jste spíš městské děvče, máte ráda rozruch, taky se bojíte opustit prostředí a přátele. Nové prostředí vás překvapí a budete se delší dobu sžívat, ale karty doporučují ten krok učinit. Vyčítala by jste si to, že jste byla sobecká a nechtěla nic obětovat. Najdete tam spokojenost, jen to chvíli potrvá. Přeji hodně odvahy, vaše Rozárka.

10:29
Jakub

Dobrý den Rozárko, rád bych se Vás optal zda již v Březnu 2015 mohu začít s podnikáním na vlastní pěst ? Rád bych si šel svou cestou, které se věnuji několik let a to je právě výklad karet a duchovní tématika, tak se Vás chci optat co na to říkají karty ? Dále se chci optat zda vidíte v kartách stěhování? Jakub 07.07.1990 ve 13:00 v Trutnově. Díky

Dobrý den Jakube, karty ukazují cestu, ale stěhování v nejbližší době zatím ne, co se týká podnikání, tak vám karty doporučují ještě vše řádně promyslet a připravit se na pár prvních měsíců, kdy to budete rozjíždět, ale určitě to zkuste, je to dobrá cesta. Dá vám mnoho do života. Přeji mnoho odvahy, rozmyslu i štěstí, vaše Rozárka.

10:25
Petra

Dobrý den, chtěla bych se letos přestěhovat do Thajska, vyjde mi to? Děkuji, Petra, 14.3.1988, NJ, 12.21

Dobrý den Petro, vidím tady dalekou cestu, jen nesmíte podcenit přípravu, přeji hodně štěstí. Vaše Rozárka.

10:23
Věra

Prosím o výklad na vztah – já 31.8.1959, Libor – 4.1.1959. Děkuji.

Dobrý den, nemůžu se zcela na vás napojit, neznám jméno, ale to, co vidím je rozcestí a nedorozumění. Tohle chce hlubší výklad, jestliže budete chtít, jsem dnes na telefonu od 12:00 906701701. Vztah se dá spravit a sladit, podíváme se na to. Mnoho klidu přeje Rozárka.

10:22
Marketa

Dobre dopoledne, Rozarko. Minuly tyden jsem se po delsi dobe potkala se svou byvalou laskou a bylo nam spolu moc dobre. Jak to karty s nami vidi do budoucna? Marketa 28.6.1967, Hlinsko, 0:30 Dekuji a preji hezky den!

Dobrý den Markétko, vidím u vás kartu vzplanutí, jen budete muset vyřešit oba spoustu svých dávných problémů. Udržujte si to hezké, co mezi vámi vzniklo a vyčkejte. Zatím to není na dlouhodobý silný vztah, ale vše jednou musí začít. Bylo by možná lepší se napojit na situaci přímo, budu od 12:00 na telefonu 906701701, vaše Rozárka.

10:20
Ivana

Dobrý den paní Rozárko. Jsem Ivana nar. 27.7.1970 a prosila bych odpověď na otázku: Kdy, či za jak dlouho budeme schopni s Jaroslavem nar. 27.12.1970 opět komunikovat, stýkat se a partnersky fungovat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Ivanko, co se týká vašeho vztahu, tak ted je skoro zmrzlý. Je tam opravdu absence komunikace. Nevidím v nejbližší době zlepšení, ale vidím tam dopis, co by mohl pomoci. Až si to promyslíte sama a v klidu, získáte nadhled, zkuste si napsat proč po Jaroslavu toužíte, pro a proti, pak mu napište třeba e-mail. Přeji vhled do vaší duše, vaše Rozárka.

10:17
Jana

Přeji Vám krásný den paní Rozárko:-) Kdy a kde potkám muže pro společný život? Už několik let jsem sama.Mohl by to být Miloš 27.3.1965 nebo Miroslav 26.2.1960?Nebo mně do života přijde někdo úplně jiný?A kdy se mně zlepší má finanční situace?Jana 6.10.1961. Předem Vám moc děkuji.:-)

Dobrý den Janičko, z těchto dvou mužů se mi ukazuje víc toužící po usazení Miroslav, ale na vás opravdu čeká další muž. Seznámíte se s ním náhodně a neočekávaně. Co se týká financí, vidím zlepšení ke konci léta, ale jen vaším přičiněním, nebude to jen tak, budete na tom opravdu muset zapracovat. Držím palce na nový směr, Rozárka.

10:13
ilona

dobrý den chctěla bych se zeptat jestli se někam pohne vztah s Radovanem nar.8.4.1966 já 5.11.1974 děkuji

Dobrý den, škoda, že jste nenapsala vaše jméno, ale karty ukazují, že vztah je opravdu nerozhodný, stejně jako vy oba. Nejen on. Zkuste si říci, jestli ho opravdu chcete a proč. Zatím zde vidím jen průtahy. Více si můžeme říci, když se na vás více napojím na tel 906701701, dnes od 12:00. Nevzdávejte se, vaše Rozárka.

10:11
Simca

Dobry den, vcera sem mluvila s pani Danielkou, nemohu volat kazdy den, jsem maminka s 4 letou holcickou a nejak na nas zapomelo stesti a laska.Je mi uz 39 let, mam velmi tezky zivot a za sebou moc tezke deststvi.Zapomela srm se zeptat zda I na mne a pokud nekdy ceka jeste spolecny stastny zivot s muzem a miminko, je miuz moc let a touzim se odstehovat moc let pryc.Jsem podruhe pred sesypanim a nemuzu si dovolit znovu lecbu na psychiatrii, opravdu mam za sebou zla od druhych jiz moc.Dekuji moc.Snad mi dcerka odpusti ze o nas nikdo nestal.Dekuju moc Simca 16.10.1976 a dcerka 4 roky Eliska 24.1.2011.

Dobrý den Simonko, je mi moc líto vašeho osudu, a ukazuje se mi stále jedna karta u vaší duše, celý život je podmíněn vaší neláskou k sobě. Simonko, naučte se mít ráda, skrze tuto energii vás budou pak vnímat i lidi okolo a navzájem si budete zrcadlem. Začněte od maličkostí a naučte se říkat ne. Uvidíte, když vytrváte, tu změnu. Vaše Rozárka.

10:05
Mirek

Dobrý den, Paní Rozárko Prosím Vás podaří se mi letos sehnat práci bude tento rok lepší. Děkuji za odpověď Mirek, 22.08.1973. 01:20 ( po půl noci )

Dobrý den Mirku, vidím tady změnu, co se týká práce. Práci seženete, nebude to ještě ta pravá, na kterou čekáte, ale určitě ji vemte, až dostanete nabídku, je to počátek dobrých dní, věřte si. Přeji dobrou energii na dobrá rozhodnutí, Rozárka.

10:03
Petr

Dobrý den, Rozárko, karty mi poslední dobou ukazují cestu, úspěch, hojnost, znovuzrození, ale já mám pocit, že se pořád točím v začarovaném kruhu. Tak rád bych konečně viděl světlo na konci tunelu, které mi ukáže novou cestu. Vrátí se láska do mého vztahu? Najdu si konečně novou práci, po které tolik toužím? Děkuji. Petr, 4.8.1975, Domažlice, 15:15

Dobrý den Vám přeji Petře, tak vidím, že lásku máte na dosah, ale asi ji přehlížíte, podívejte se kolem, co se týká práce, karty ukazují na sebevzdělávání, možné kurzy. Uvidíte, že vše vyjde, trošku vystupte z ulity, přeji vám štěstí. Rozárka.