Archiv: 29.01.2015 13:30 - 15:30

Na Vaše dotazy odpovídal/a Pavlína

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se astrologii a výkladu snů
Online chat byl ukončen.
15:30
Eliška

Zdravím Pavlíno, jak vidíte do budoucna vztah já 1.1.1963 on 7.11.1962 Děkuji

Milá Eliško, ukazují se mi tady nějaké nesrovnalosti, je to ale obecný pohled, poněvadž nepíšete Vaši hodinu narození. Pokud máte zájem o bližší informace a mohla byste případně doplnit potřebnou hodinu, jsem na čísle 906 701 701, Vaše Pavlína

15:27
Ilona

Dobrý den, chci se zeptat, zda někdy...kdy..už konečně nebudu na všechno sama, potkám Lásku, spřízněnou mužskou duši :-). 27.6.1976 14:00

Milá Ilonko, jste skutečně žena, která potřebuje souznění duší, je u Vás vidět něha, láskyplnost a oddanost tomu, kdo toto vše dokáže opětovat. Podzim tohoto roku pro Vás může být nesmírně významný, protože se zde rýsuje muž, který se bude neskutečně podobat Vašemu ideálu - jemný, vlídný, s duchovním potenciálem a schopností obětovat se pro pravou lásku. Je naznačena i nějaká souvislost se zahraničím, hodně štěstí! Vaše Pavlína.

15:18
Anna

Dobrý den, mohla bych se zeptat jak to budu mit letos s muzi?mela jsem na ne vzdy smulu a ted se dostavam z jednoho vstahu.V me nové tride me zaujal spoluzak(bohuzel nevim presný rok)-4.5.,myslim si, že i ja ho, ale nsejsem si jista. mohla by jste se prosim kouknout jak se bude vyvijet situace s nim a novymi vztahy? předem díky 15.11.94 11:00

Milá Aničko, následující nejbližší měsíce nesignalizují přílišný úspěch pro šťastné spojení, chce to trpělivost. Zásah amorovým šípem Vás čeká v měsících červnu a červenci:-), takže to není zase až tak závratně dlouhé čekání, navíc se dočkáte lásky, která bude jiskřit hezky naplno - tak, jak to máte ráda, nic povrchního, dáte mi za pravdu, že se počkat vyplatí? Vaše Pavlína.

15:08
vladak

Čeladná asi 16. Hod. Najdu ještě opravdového přítele? Současný partner Martin 10. 4. 1967 Zdraví Vlaďka 2. 7. 1963má asi jinou Děkuji

Milá Vlaďko, pravá láska Vás neobejde obloukem, najde si Vás a vězte, že má být trvalá. Nejsilnější tendence jsou vidět příští rok, přičemž se bude jednat o muže, který Vám má být velkou oporou. U Vašeho současného partnera Martina je to trochu složitější, jsou naznačeny problémy, které nejpozději na konci tohoto roku přijdou ke slovu, takže lze předpokládat vztahové překážky hrozící rozchodem. Vaše Pavlína.

15:00
Dana

Hezký den, můj manžel odešel k milence. Mám ještě naději, že se ke mně vrátí a pokud mám, kdy asi ? Dana 02.02.1961 Mariánské Lázně, 03.15 hod. Milan 29.12.1961 Planá, milenka Zdenka 06.11.1978 Praha

Milá Danuško, šance k návratu Vašeho manžela je vysoká a určitě byste si zasloužila, aby prozřel co nejdříve - jste velmi dobrácká dušička, možná až moc a ostatní toho dokáží pěkně zneužívat. Každopádně Vám od května dává Saturn, planeta návratů, svůj první oznam, že se situace může obrátit k lepšímu. Buďte trpělivá, Vaše oddanost manželovi bude odměněna. Vaše Pavlína.

14:52
Petra

Dobrý den, ráda bych se prosím zeptala zda vyjde nabídka vystavovat zboží v Moskvě s přítelovou firmou. Petra 14.12.1978 v Jihlavě 12:05, Ladislav 5.1.1975. Kutná Hora 23: 55. Děkuji

Milá Petro, Váš záměr Vám vyjde, hvězdy nemají v plánu nic namítat:-), nicméně se záležitost vystavování zboží jeví uskutečnitelná trochu později. Únor a březen nejsou zrovna pravými kandidáty pro úspěch, ale pak Vám v cestě nic nestojí. Nejexelentnějším měsícem je červen - zde je spojení úspěchu s cizinou jasně viditelné, Vaše Pavlína.

14:46
Marie

Dobrý den, minulý rok byl pro mne velice těžký, jaký bude tento rok? děkuji.Marie 26.6.1966 1,30 hodin

Milá Maruško, nedivím se, že jste měla minulý rok tolik zatěžující, na vině je destruktivní energie planety Pluto, která je v negativním působení pěkný prevít a nedovoluje člověku spokojenost a štěstí. Od tohoto roku se ale nemusíte strachovat, tato energie ukončila svou vládu nad Vámi a Vy, Maruško, vstanete po předešlých krizích jako ,,Fénix z popele\", moc Vám to přeji! Pavlína.

14:38
Pavlína

Pěkný den,jmenuji se Pavlína(30.8.1994,12:00,Šumperk) a mám dotaz ohledně vztahu s mužem(5.11.1989)je ještě nějaká šance že budem spolu?.A jak se bude vyvýjet přátelství s mužem (9.4.1993)?Děkuji mockrát za odpověď :)

Milá Pavlínko, šance pro vztah je tady viditelná, ale celá situace je poněkud složitější a nemám zde dostatečný prostor k výkladu celé problematiky. Navrhuji telefonickou konzultaci, jsem Vám k dispozici od 15.30 na čísle 906 701 701, ráda Vám pomůžu, Pavlína.

14:35
Magda

Dobrý den, Prosím chci se zeptat,jaky mě čeká rok jsem 29.4.1974 v 10h dopoledne.děkuji za odpověd.

Milá Magdo, rok 2015 se u Vás ukazuje jako rok velkých šancí pro splnění přání, které v sobě už dlouho nosíte. Je to období působení příjemných a harmonických vlivů, jen není dobré až příliš přehánět. Trošku opatrnější buďte v měsíci září, je zde velká tendence k problému ohledně financí, nejsinější vítr věje ze strany bankovních ůstavů či půjček. Hodně štěstí přeje Pavlína.

14:27
Marcela

dobrý den Pavlínko jmenuji se Marcela nar, 12,7,1971 04.50 ráno ráda bych se zeptala jestli se zlepší moje finanční situace v roce 2015 a kdy ? moc děkuji MARCELA

Milá Marcelko, Vaše finanční situace se tento rok zlepší, ale nebude tomu hned teď. Planetární vibrace napovídají o tom, že pravděpodobně projdete ještě nějakými stresovějšími situacemi ohledně Vašich peněz. Výrazné zlepšení a stabilizování financí je vidět na konci roku, Vaše Pavlína.

14:21
pavla

Dobrý den, prosím Vás..co mě čeká v oblasti partnerského vztahu a zda v oblasti pracovních vztahů se rýsuje změna. Pavla 14.2.1971, 16.20 Děkuji a krásný zbytek dne

Milá Pavlo, hvězdy pro Vás mají příjemnou zprávu:-), blíží se k Vám moc milý a solidní muž, který významně ovlivní Váš milostný život. Počítejte s možným věkovým rozdílem. V oblasti práce nejsou nyní změny tím ,,pravým ořechovým\", může se jednat o zkoušku Vaší osobnosti - doporučuji telefonickou konzultaci, od 15.30 jsem na čísle 906 701 701, ráda s Vámi tuto problematiku proberu, Vaše Pavlína.

14:13
Petra

Dobrý den, ráda bych se zetala, zda do léta se mi podaří zhubnout 8Kg. Petra 14.12.1978 Jihlava 12:05hodin. Děkuji

Milá Petro, neptunský vliv na Vaši mentalitu signalizuje, že si moc nevěříte a nemáte jistotu, že svůj záměr dovedete do konce. Nástrahy budou velké a pokud tíhnete k nějakým těm dobrůtkám, bude pro Vás těžkým úkolem potlačit tuto závislost. Nicméně nástupem léta by se mohly přece jen dostavit kýžené výsledky, máte tam být o hodně spokojenější sama se sebou než jste nyní, přeji hodně štěstí a vytrvalosti:-), Vaše Pavlína.

14:07
Denisa

Dobrý deň. Denisa, 22.5.1990 20:50 Prešov (Slovensko). Som na absolventskej praxi na polícii a hovorí sa, že na inom oddelení majú prepušťať a keďže riaditeľ odedelenia je so mnou spokojný vravel že by mi mohol pomôcť. Lenže cítim, že tu nie som šťastná. Mám ísť za ním a zobrať ponuku? Alebo odmietnuť lebo príde čosi lepšie? Ďakujem.

Milá Deniso, hvězdy prozrazují, že každý nový začátek má u Vás zelenou, tudíž by bylo vhodné, abyste nabídku přijala a nečekala. Nenechte se vlastní nejistotou nebo váháním připravit o dobrou šanci, Vaše Pavlína.

14:02
Romana

Dobry den mila Pavlino,moc prosim o odpoved na mou otazku,jsem jiz vice nez 5 let sama se synem a touzim po lasce, po opravdove,po podpore,porozumeni,.... a syn po nekom kdo by ho mel rad a kdo by s nami tvoril opravdovou rodinu.Potkam nekoho a je mozne rici kdy?Dekuji moc a preji hodne stesti.nar. 6.1.1974 Jicin rano 8.30

Milá Romano, Váš horoskop signalizuje ještě nějakou dobu stagnace ohledně partnerského vztahu. Uranská energie s rukou v ruce s destruktivním Plutem zamezují Vašemu rozmachu štěstí. Ale žádný strach, vše se časem otočí! Nejsilnějším obdobím tohoto roku bude pro Vás podzim - zde je neznačen muž, který zasáhne Vaše srdíčko a Vy se dočkáte toho, co si přejete. Vaše Pavlína.

13:56
Marie

Dobrý den, jmenuji se Marie, narozena 24.4.1993 v 10:45 hodin v Praze. Zajímá mne, jak se mi povede do budoucna v otázce vztahů?

Milá Marie, co se týče Vaší budoucnosti v oblasti lásky, stojíte na prahu ,,něčeho velkého\". Saturnská energie si Vás už bere ,,na mušku\" a postará se o to, aby se Vaše cesta spojila s mužem pro trvalý vztah. Pořádně zbystřete, může se jednat o člověka, kterého již delší dobu znáte. Tento rok máte ve jménu zpečetění vztahu, moc Vám to přeji, Pavlína.

13:51
Anna Dvořáková

Dobrý den, Nar. 26.7.1951, 10.45, Stonařov, mám dotaz, zda pro mě tento rok bude dobrý. Srdečné díky, Anna

Milá Aničko, tento rok pro Vás nemá být žádným ,,strašákem\", ba naopak! Čekají Vás velmi silné momenty ve vztahu s někým blízkým, ve Vaší rodině budete hodně věcí upevňovat. Možná trochu slabším obdobím je léto, kdy není přáno různým smlouvám podpisům či záležitostem např. kolem staveb a pozemků. Vaše Pavlína.

13:45
Hanka

Dobrý den, moje dcera Lenka, nar. 28.7. 1994 v Pelhřimově ve 4,05 hodiny ráno, by se Vás ráda zeptala, jak bude uspěšná v práci. Poměrně dlouho se jí nedařilo nic najít. Právě prošla pohovorem a zapracovává se. Má ale obavy, aby vše dobře zvládla. Dostala ještě jednu zajímavou nabídku, kde by ale musela ze začátku investovat a mít živnostenský list. Mohla by je dělat i souběžně. Prosím, poraďte jí. Děkuji moc

Milá tazatelko, u Vaší dcery se ukazuje opravdu více šancí, ale také to, že nic nedostane bez námahy. Každopádně se ve finále jeví vysoká tendence k tomu, že bude po zásluze odměněna. Pozor ale na onu novou nabídku, změny a to hlavně na jaře, nejsou planetárními vlivy zrovna požehnány, ať se raději drží původního. Vaše Pavlína.

13:41
Michal

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak se bude vyvíjet přátelství s mojí kamarádkou? Já nar. 24.02 1987 5:55 v Olomouci a Žaneta nar.11.08 1981 v Přerově. Děkuji za odpověď Michal

Milý Michale, co se týče Vás a Žanety, jsou vidět velké sympatie a možnost zvyšující se náklonnosti, určitě je vysoký předpoklad pro příjemný vztah. Žaneta je v navazování milostných kontaktů opatrná, jde na to rozumově, žádné ,,hrr\". Také potřebuje cítit, že je obdivována a uznávána, zvýší to její důvěru, hodně štěstí! Pavlína.

13:36
P.

Dobrý den Pavlínko, Prosím o odpověď na otázku ohledně vztahů. Vztah s dotyčným – 9.10.1980 – je možný? Nebo mě čeká někdo jiný (nějaké nové kontakty právě probíhají). Díky, krásný den! P. 14.7.1993 (14:45)

Milá tazatelko, horoskop vypovídá o více možnostech spojení v tomto roce. Pro Vaši lásku a spokojenost je spíše předurčen jiný muž nežli ten, jehož zmiňujete. Podrobnější výklad bude pro Vás přínosnější, jestli máte zájem, jsem od 15.30 na telefonu na čísle 906 701 701, Pavlína.

13:33
Jana

Dobrý den paní Pavlíno. Zajímalo by mne,zda by mohl vzniknout vztah mezi mnou Jana 24.7.1990, 9:18 Šternberk a Tomášem 14.4.1991, 10:05 Pardubice. Rozešel se kvůli mně s přítelkyní,ale byli spolu jen chviličku.Mohl by mít vztah perspektivu?Děkuji

Milá Jani, spojení mezi Vámi a Tomášem je možné, dokonce se rýsuje velká přitažlivost. Jsou tady ale patrné vibrace ,,oddalování\" vzniku vztahu, jakoby něco stálo v cestě. Každopádně se nevzdávejte, čas Vám sám napoví:-), Pavlína.