Archiv: 29.10.2014 13:00 - 15:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Matylda

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Výklad karet, Práce s kyvadlem
Online chat byl ukončen.
15:11
Markéta

Dobrý den přeji,mám více otázek,ale na Vás mám jednu otázečku ,chtěla bych se Vás zeptat,,na spolupráci ,kariáru prostě jak se bude vyvíjet práce ve firmě,se kterou jsem začala spolupracovat a co mám proto udělat,aby se dařilo..děkuji moc a přeji pěkný den..

Dobrý den Markéto, v práci vás čekají nějaké významné změny, které prozrazují, že můžete dosáhnout úspěchu, postupu nebo jiných výhod, takže se můžete těšit na slibné období, pokud to nepokazíte, je před vámi vzestupný pracovní trend. Přeju hodně štěstí ! Tímto dotazem se loučím se všemi účastníky našeho chatu a během příštího týdne se na vás na všechny, na které se nedostalo odpovědi z časových důvodů bude těšit jiný poradce, kterého vám prozradíme na našich stránkách. Vám všem hezký zbytek dne přeje Matylda !

14:59
jana

Krásný den, dostala jsem se do finančních potíží a ráda bych se zeptala zda se z nich vyhrabu, ještě by mě zajímalo co muži okolo mě, nar.24.12.1967,nar.3.10.1969,nar.30.7. 1971, a co mě čeká v zaměstnání.Mám teď docela těžké období a nevím jak s ním naložit. Děkuji za odpověď

Dobrý den Jani, svádíte především boj sama se sebou, v práci jste mrzutá a celkové neuspokojení je velmi výrazné, práci máte možnost změnit už cca do 5měsíců, pokud budete chtít něco měnit, tam máte možnost sehnat jinou lepší práci a tím byste si polepšila i finančně, tak rozhoďte sítě. K těm mužům na které se dotazujete nepíšete konkrétní otázku, navíc se musím podívat na každého zvlášť, tak zkuste - bude to rychlejší zavolat do naší astroporadny 906 701 701 a koukneme na ně komplexně. Vaše Matylda.

14:53
Jája

Dobrý den, měla bych dotaz, potkala jsem na zahraniční cestě muže (Vodnář), je možný mezi námi vztah? nebo potkám někoho jiného ještě v letošním roce? Mé datum narození 22.9.1977.

Dobrý den Jájo, s vodnářem se mi vztah neukazuje, ale nový muž u vás cca do roka. Hodně štěstí přeje Matylda

14:51
DARIEN

DOBRÝ DEN MATYLDO, PROSÍM VÁS, KDY A KDE POZNÁM SVÉHO CELOŽIVOTNÍHO PARTNERA? NARODILA JSEM SE 13;10;86. PŘEDEM VÁM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.

Dobrý den Darien, v nejbližší době partnera nevidím, ale cca do 2let určitě, takže hodně trpělivosti, vaše Matylda.

14:48
Helena

Dobrý den.Jmenuji se Helena,18.9.1944 a mám dotaz směřující k mému zdraví.Příští týden mám podstoupit invazivní vyšetření tepen dolních končetin.Mám strach jednak z vyšetření samotného ,ale hlavně z výsledku.Budu muset na základě tohoto vyšetření podstoupit nějakou operaci.Zlepší se moje zdraví?

Dobrý den Helenko, karty ukazují, že zdraví se vám zlepší, další operaci nevidím, ale léčba bude s největší pravděpodobností trvalá, což vás ale nijak výrazně zatěžovat nebude. Hodně štěstí a zdraví přeje Matylda.

14:45
Renáta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na syna 19.12.1988 nar.11.50hod děkuji Renča

Dobrý den Renčo, ptáte se na syna, ale nepíšete co vás konkrétně zajímá, tak vyložím a napíšu co karty ukáží ve všeobecné rovině. On má hodně energie, trošku se někdy pere sám se sebou, má určitě sportovní talent, kterého by mohl využít, je citlivý, potřebuje pozornost a respekt okolí, miluje svobodu a nesnáší nadvládu ostatních, je schopný sebekontroly. Neměl by riskovat ve finančních záležitostech. Lehce získává přátele a nesnáší kritiku. Lidem říká pravdu do očí, je upřímný, impulzívní, někdy je příliš ukvapený a dokáže riskovat. Pokud byste chtěla znát odpověď na nějaký konkrétní dotaz ohledně syna, zavolejte 906 701 701 , ráda vám na něj kouknu, Vaše Matylda.

14:37
Janina

Přeji krásný den, manžel. 11.1.1950, je po mrtvici, už nepracuje, má malý příjem nic ho nebaví nepomáhá mi máme i finanční tíseň. Trápí mne manželův odstup od všeho. Po krátké známosti jsem jeho 3 manželka, vždy měl rád ženy, mám ho stále ráda i když o něm občas pochybuji.. Nejsem materialistka, ale začíná mne děsit naše budoucnost bez jeho přispění a ochoty. Zlepší se naše situace i jeho přístup k životu?, moc děkuji za úpřímnou odpověď Janina 3.8.1960

Dobrý den Jani, chápu vaší nelehkou situaci, která vás velmi vyčerpává, ale vzhledem k tomu, že jsem vám vytahla jednu z ochranných karet na vývoj situace, běh vašich událostí by měl být příznivý, zdá se, že enrgie kolem vás to v životě nějak zařídí, že se vám uleví. Hlavu vzhůru, partner vás potřebuje a vězte, že v životě někdy musíme přinést nějakou oběť, aby bylo lépe. Situace se vylepší, ne hned, ale vylepší. Hodně štěstí přeje Matylda

14:32
Petra

Dobrý den milá Matyldo, chtěla bych se zeptat, zda mě v blízké době (do konce roku) čeká vztah a zda to může být s osobou, kterou již znám. Zda budu konečně v tomhle ohledu spokojená. Díky a přeji krásný den P. 14.7.1993

Dobrý den Petro, vztahově byste měla být spokojená cca do dvou let, myslím si však, že k vám přijde ještě jiný - nový partner, ten na koho si myslíte to spíše nebude. Vaše Matylda.

14:29
Petra

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdy potkám opravdovou lásku – partnera pro život. Předem děkuji za odpověď. Petra 3.9.1970

Dobrý den Petro, během příštího roku se vám budou otevírat nové možnosti k seznámení, vy však tady máte kartu nezávislosti, takže se budete chtít zaháčkovat až v roce 2016, kdy by se vám to mělo hravě podařit ! Těšte se, vaše Matylda

14:27
Gabriela

Dobrý den Matyldo, chtěla bych se zeptat, jak vše ještě tento rok zvládnu finančně a zda se s přítelem rozejdeme? Děkuji.

Dobrý den Gabi, v kartách vám jde nějaká nová práce - tedy možnost, takže záleží na vašem uvážení, finančně to nevypadá nejlépe, chtělo by to změnu, pomocnou ruku by mohl podat nějaký muž ve vašem okolí, kdyby bylo nejhůř. Přeju hodně štěstí, Matylda

14:24
Danka

Dobry den, nar. 7/6/66, zaujima ma ci este ma nejaky zmysel vztah s Marianom, 8/4/66? Uz dlhsi cas nemam nejak pocit, ze by to bolo ono – co na to hovoria karty? dakujem

Dobrý den Dani, ano máte pravdu, vztah je neuspokojivý, citově vyprahlý, statický, bez dalšího vývoje. Zkrátka přešlapujete na místě a nevíte jak dál, i když rozchod není ještě nutný, hlavně kolem vás vidím i jiného muže v budoucnosti. Pokud byste chtěla nějak zachránit tento vztah a nevěděla si rady, zavolejte mi do astroporadny 906 701 701, ráda se vám na společnou budoucnost podívám podrobně. Vaše Matylda.

14:20
Petra

Dobrý den paní kartářko Matyldo, Ráda bych se Vás zeptala zda já Petra narozena 2.8.1973, úspěšně zakončím studium na VUT FAST v Brně v únoru 2015 státní závěrečnou zkouškou, a zda se mi po té v blízké době podaří najít práci, kde budu spokojena a bude mne naplňovat. Děkuji za odpověď a nástin budoucnosti a přeji krásný den.

Dobrý den Petro, nedává vám ta škola trošku v současné době zabrat? Situace není ideální, ale pokud se budete pilně připravovat a snažit se, tak školu dokončíte. Pracovat vás karty vidí od léta příštího roku. Pevné nervy při zkoušce přeje Matylda.

14:16
Jana

Přeji Vám krásný den Matyldo.Potkám,v dohledné době,svého životního partnera??Jana,6.10.61.Předem moc děkuji.:-)

Dobrý den Jani, nevím jestli to tedy bude váš životní partner, ale nového muže ano, potkáte, a možná hnedka dva, asi abyste se nenudila, jeden z nich bude cizinec nebo bude mít něco společného se zahraničím, budete mít tedy z čeho vybírat ! Vaše Matylda

14:13
Klára

Dobrý den ráda bych se chtěla pozeptat ohledně peněz. Jestli se nám podaří dát účet do plusu. Abychom každý měsíc nemuseli řešit. Já 29.04.1977 a manžel 27.05.1979. A jestli se nám podaří miminko. Pokud se mohu zeptat ještě tak?

Dobrý den Klárko, penízky se bohužel kutálí spíše od vás nežli k vám, tady bych radila finanční situaci trošku přeorganizovat, protože výrazný plusy na účtech karty neukazují, miminko možnost cca do 2let. Hodně štěstí přeje Matylda

14:10
Kamila

Dobrý den paní Matyldo, už 5 let brouzdám životem sama bez partnera jen se synem a velmi by mě zajímalo, jestli už mě konečně nějaká dlouhodobá láska potká, případně kdy, a jestli ještě v tom případě budu mít miminko. Pak bych se moc chtěla zeptat na práci a finance, obojího se mi bohužel nedostává, případně je-li s tím vším spojeno stěhování. Narodila jsem se 9. 10. 1974, velice Vám děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den Kamilko, nový muž po vašem boku možnost cca do roka, chvilku si tedy počkáte, ale vyplatí se. Jen bych doporučila se světu trochu otevřít, žijete trošku jako robot a neužíváte si života, vidím u vás jen starosti a povinnosti, ale žádné povyražení, zapomínáte sama na sebe a domů vám také nikdo nepřijde zaklepat na dveře, musíte mezi lidi, zapomeňte na minulost a začněte nový život už jen svojí první pozitivní myšlenkou na novou lepší budoucnost ve dvou, tedy ve třech a pokud budete chtít i ve čtyřech ! Ptáte se na stěhování, karty ukazují i možnost stěhování. Více optimismu přeje Matylda.

14:02
Ludmila

Dobrý den, ráda bych věděla, zda budu mít dostatek financí na spokojený život a na splacení svých dluhů. Datum mého narození 4.5.1955

Dobrý den Ludmilko, u vás ta finanční stránka dobrá není, ale karty ukazují, že díky svojí energii byste měla vše zvládnout, nebude to však jednoduché, to víte sama, ale problémy nejsou nepřekonatelné, zavolejte mi do naší astroporadny 906 701 701, koukneme na to podrobněji co by šlo s problémem dělat, protože vás stávající situace dosti vyčerpává! Vaše Matylda

13:58
Věra

Krásný dobrý den, chybí mi v životě láska. Dočkám se někdy? 22.2.1970. Děkuji

Dobrý den Věrunko, ano, dočkáte se! Zhruba do 8 měsíců je vidět nová mužská energie a potom ještě zhruba do 15 měsíců. karty vás vidí zkrátka do 2let ve vztahu, koho zvolíte už bude záležet na vás ! Hodně štěstí přeje Matylda.

13:55
Veronika

Dobrý den paní Matyldo . Chci se vás zeptat na mou kariéru a co mě čeká v budoucnosti ? Kdy už konečně potkám toho pravého a proč neustále přitahuji samé problematické partery? A chci se vás ještě zeptat na matčin a můj zdravotní stav . Já narozena 28.9.1994 a matka narozena: 30.3.1968 Moc Vám děkuji a přeji příjemný den.

Dobrý den Veroniko, vy máte ve vztazích strach a obavy, karty ukazují, že neopodstatněné, jste také velmi nerozhodná a než se rozhoupete, vyfoukne vám mužskýho jiná, musíte si jen více věřit, je vidět z minulosti velká zklamání, ale to nechte v minulosti a žijte budouností. Rozhodně sama nebudete, muže potkáte a to někde ve společnosti. Těšte se, jen buďte trpělivá, vše přijde samo a nečekaně ! Vaše Matylda.

13:50
Eva

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kdy se zlepší moje finanční situace a jestli mám příjmout nabídku práce v Praze .Děkuji za odpoveď Eva 25.2.1967

dobrý den Evi, nabídka v Praze tedy podle karet \" nic moc \", je zde veeeelká nerozhodnost a stejně byste asi s největší pravděpodobností prchla, ale finanční situace se u vás vylepší cca do 6 měsíců a bude vám nápomocen nějaký muž, který zde sehraje svoji pozitivní roli. Vaše Matylda.

13:47
jana

Dobrý den paní Matyldo, mám otázku,vím,že s rozdílem věku mezi námi být vztah moc nemůže,ale zajímalo by mne, jestli proběhne sexuální spojení mezi mnou Jana 24.7.1990 a jedním mužem Petr 14.7.1970?Jaký je další vývoj mezi námi.Děkuji

Dobrý den Jani, pamatujte, že věk se ve vztazích neřeší, na to zapomeňte a pusťte z hlavy. Já spíše vidím jako překážku další - tedy třetí osobu. Na vaší otázku, jestli mezi vámi k něčemu dojde odpovídám, že toto není vyloučené, ale cestička je jen trošku klikatější, zavolejte mi do astroporadny 906 701 701 a já vás navedu, koukneme, jestli má význam si s tímto mužem začínat, pokud budete chtít. Vaše Matylda.

13:42
Věra

Dobré odpoledne,jmenuji se Věra,nar.25.7.1970.Chtěla bych se zeptat,zda mě ještě čeká opravdová láska a kdy. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Věrunko, karty ukazují vaše nároky na partnera, vy sama nechcete jen tak někoho, ale muž vedle vás se mi ukazuje cca do půl roku až do roka, kdy v tomto rozmezí kolem vás proudí nová mužská energie. Chce to jen trošku trpělivosti a mít oči a srdce otevřené ! Vaše Matylda.

13:39
Monika

Dobrý den paní Matyldo, chtěla jsem se zeptat na otázečku, jestli vztah s přítelem je trvalý a neshody jsou jen dočasné, zda-li mi není nevěrný. Já 12.5.1974, přítel 14.12.1969. Děkuji a přeji pěkný den. Monika

Dobrý den Mončo, karty konec vztahu neukazují, ale je tady velké ALE ! Vztah je v ústupu, lépe řečeno postrádá dynamiku, jako byste byli oba pasívní a nechtěli vaše společné problémy řešit ! To je ale velká chyba! Dejte tomu čas, ale problémy nezametejte pod koberec nebo se budou stupňovat a bouchnou vám saze! Nevěru u partnera nevidím, spíše se věnuje více kamarádům než vám nebo jiným ženám ! pevné nervy přeje Matylda.

13:34
silvie

Dobrý den, na jaře se se mnou rozešel přítel nar. 3.2.1972, prakticky bezdůvodně. Jsme trochu v kontaktu a zajímalo by mě, zda je nějaká možnost,že bychom se k sobě vrátili, nebo zda potkám jiného muže do konce roku. Děkuju moc, já 3.5.1979

Dobrý den Silvo, karty ukazují, že se to všechno ve vás mele, šance být spolu není vyloučená, jsou mezi vámi ještě city, ale vy máte ještě šanci potkat nového partnera a to do konce příštího roku. Záleží na vás jak si to v životě poskládáte a kam vás srdce potáhne více! Budete mít velmi zajímavé období ! těšte se ! Matylda.

13:30
Kristýna

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co mě čeká v práci, koupila nás nová firma. Kristýna 5.1.1977

Dobrý den Kristýnko, může vás čekat obtížnější pracovní období, možná také více práce, ale nebude to nic, co byste nezvládla, do cca roka možná jiný post? Hodně štěstí přeje Matylda.

13:27
Jana

Dobrý den. Zakoukala jsem se do muže, Petr asi 1970 a prosila bych , jestli je nám souzeno být spolu. Jestli mé city budou opětovány a budeme spolu. Děkuji Já 2.5.1976

Dobrý den Jani, tady vidím trošku obtížnou cestičku, už jste Petrovi alespoň naznačila svojí náklonnost ? Já u vás vidím partnera během příštího roku, tam se můžete zamilovat a takzvaně \"ztratit hlavu \" nebo se vznášet na obláčku, zkrátka co se týče vztahů je vám příští rok velmi nakloněn ! A toto období potrvá až do poloviny roku 2016! využijte ho ve svůj prospěch ! Hodně štěstí přeje Matylda!

13:22
alice

Dobrý den, chci se zeptat na budoucnost mého současného vztahu. Já 20.5.1974, on 28.10.1972. Zůstaneme spolu nebo přijde někdo jiný? Děkuji Alice

Dobrý den Alice, ve vztahu vidím nějaké překážky, jakoby vztah nefungoval na 100%, lépe řečeno nefungoval tak, jak vy sama si představujete, jste velmi citlivá, ale také dost tvrdohlavá, partner má také svojí hlavu a to může být občas kámen úrazu, zvláště když si postavíte hlavu oba dva. dle mého názoru můžete pokračovat společně dál, ale nezapomínejte, že na vztahu se musí pracovat! Pokud byste si nevěděla s něčím rady, stačí zavolat k nám do astroporadny 906 701 701, rádi vás navedeme jak dál ! Hodně štěstí přeje Matylda.

13:17
Lenka

Dobrý den, Matyldo. Prosím o radu, mým snem je odcestovat do USA za prací, budu úspěšná, je mi přáno v tomto směru, splní se to? (já 28.7.1994). Hledám práci i v ČR a stále se mi nedaří, čeká mě v nejbližší době nějaká dobrá práce? Prosím o radu i s jedním mužem(12.4.1980), nevím, jestli má náš vztah budoucnost, jestli mu dát šanci? Moc děkuji za odpovědi, Lenka

Dobrý den Leni, cestu do USA v nejbližší době nevidím, co se týče partnera, na kterého se ptáte, tam vidím vaší nerozhodnost a nedůvěru, ale karty ukazují, že vztah s tímto mužem můžete utvářet a šanci mu rozhodně dejte. Vy nemáte co ztratit ! Pokud byste chtěla poradit jak na něj, můžete zavolat do naší astroporadny 906 701 701, ráda se vám na něj podívám ! Vaše Matylda.

13:12
Lenka

Dobrý den paní Matyldo, Ráda bych se zeptala kartiček, jestli a když tak kdy potkám partnera pro život a pokud ano, jestli s ním budu žít. Jsem již několik let sama a navazování vztahů mi nejde. Děkuji a přeji krásný slunečný den. Lenka 29.3.1969

Dobrý den Leničko, nevidím důvod proč byste měla zůstávat sama, navazování vztahů vám jde, jen jste nenatrefila na toho správného muže, jakého si představujete, do roka máte možnost se seznámit, tak mějte oči otevřené, mohl by se pohybovat kolem vaší práce ! Matylda.

13:09
Marci

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat ohledně miminka,teď nás čeká IVF,jestli bude úspěšné,nebo se nám někdy poštesti a počneme přirozene,snažíme se už 4 roky,jsem narozena 22.7.1977,děkuji za odpověď a přeji hezký den

Dobrý den Marci, po strastiplné cestě , kterou procházíte by se vám mělo zadařit a miminko mít budete, jsou zde vidět trošku komplikace, ale těch se nemusíte obávat, může to být jen drobný výkon, který se běžně v dnešní době provádí. Hlavně si srovnejte psychiku a zkuste víc klidu a relaxu ! Hodně štěstí ! Matylda.

13:05
Sidonie

Hezké odpoledne. Jsem sama s dětmi. V poslední době nás stále více navštěvuje jeden kamarád, který se snaží pomáhat dětem i mě, někdy z toho mám ale dost zvláštní pocit. Nenaruší to mé báječné vztahy s děti? Co tento člověk naší rodině přináší? Děkuji za odpověď

Dobrý den Sidonie, karty ukazují, že kamarádovi moc nevěříte, zkrátka nevíte co si myslet, je vidět, že on sám se také příliš nevyjadřuje, měli byste si otevřeně promluvit a nehrát si takzvaně na slepou bábu, určitě se vám svěří, co od vztahu s vámi očekává ! Pokud ne, zavolejte mi do naší astroporadny 906 701 701 a podíváme se na věc společně! Zdravím, Matylda.

13:01
veronika

dobrý den, podaří se mi začátkem roku najít stálou práci? 17.7.1983 díky Veronika

Napište odpověDobrý den Veroniko, karty ukazují na novou práci cca do půl roku, je vidět, že vám to dá trochu zabrat, ale čekání se vyplatí a pracovat budete ! Tak hlavu vzhůru a těšte se! Matylda.