Archiv: 23.10.2014 13:30 - 15:30

Na Vaše dotazy odpovídal/a Bianka

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se výkladu karet
Online chat byl ukončen.
15:31
Věra

Ahoj Klárko, prosím Tě, má můj současný vztah smysl? Děkuji

Hezký den milá Věrko, nemám tu žádné datum narození ,šance tu je,každý je strůjcem svého štěstí Přeji hodně štěstí a lásky . Bohužel to byl dnes již poslední dotaz teď mě můžete zastihnout na tel 906 701 701. Přeji krásný a pohodový den děkuji Klára.

15:27
Veronika

Dobré odpoledne, najdeme s manželem v nejbližší době oba uspokojivou práci a otěhotním (zdravě) do konce roku (já 11.6.1976, Martin 20.1.1974). Máme toho hodně za sebou a věřím, že už bude jen líp. Děkuji ze srdíčka.

Hezký den Verčo, ano šance na otěhotnění tu jsou poměrně velké a to až do června 2015. Určitě pozor na srach a obavy ,ty Vám to mohou blokovat. Síla myšlenky opravdu funguje,mimo jiné snažte se o pozitivní myšlení ,když si s něčím nebudete vědět rady jsem na tel.906 701 701.Přeji hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a splněných přání Vaše kartářka Klára.

15:21
Petra

Dobry den,chtela bych Vas poprosit o odpoved na otazku ohledne vztahu,zda-li v blizke dobe nejaky navazu. Diky a preji pekny den P.

Hezký den Péťo, nepíšete mi zde datum narození. Ano nějaký vztah je tu u Vás na cestě,přeji hodně štěstí a lásky Vaše kartářka Klára.

15:20
Petra

Dobrý den, procházím rozvodovým řízením s manželem Václav 3.5.1976, chtěla bych se prosím zeptat kdy už to vše bude ukončené a jestli se domluvíme na majetku, tedy na našem domě, zda ho vyplatím pro mě v rozumné výšce. Děkuji Petra 14.12.1978.

Hezký den Péťo, ideální by byla dohoda ,ale musíte být objektivní,jinak se nepohnete z místa. Je tu šance na dohodu,kompromis,ale nesmíte mít zaujaté pozice,jinak to bude problém se dohodnout,vše bude záviset na pohodové komunikaci,dle možností. V případě potřeby mě můžete kontaktovat na tel. č. 906 701 701 .Přeji hodně štěstí,trpělivosti a splněných přání Vaše kartářka Klára.

15:11
eva

dobrý deň, mám priateľa Zdenek 17.6.1953 a ja Eva 6.1.1952, poznáme sa takmer dva roky, no zistila som, že okrem mnňa má aj inú ženu, vraví, že iba priateľka, ale náhodou som čítala ich písanie, ako sa ľúbia, neviem čo robiť, prosím o radu, miľujem ho a aj on mňa aspoň tak to vraví, ja neviem, som nešťastná a chcem byť šťastná...ďakujem

Hezký den milá Evičko, rád Vás má,ztratit Vás nechce,ale zároveň je tu i nějaká nespokojenost,která je třeba správně řešit. V tom Vám mohu pomoci,ale je to na velký výklad a pro ten tu bohužel nemám tolik prostoru ,pokud Vám na něm záleží a chcete to řešit,zavolejte mi prosím dnes od 15.30 -23.30 na tel 906 701 701 a ráda Vám pomohu. Přeji hodně štěstíčka a lásky Vaše kartářka Klára.

15:04
antonin

jsem nar.5,9,52 a ptam se,potkam konečně lásku,která chce mě a kterou chci já,ještě letos. děkuji

Hezký den Antoníne, ano láku tu máte a dokonce i takovéto spříznění duší,ale máte tam v sobě nedořešené vztahy z minulosti a to Vás může blokovat,pozor na to ,nestavte si hradbu kolem sebe,ale uvolněte se a dávejte své city a pocity více najevo té,na které Vám záleží. Přeji hodně štěstí a lásky Vaše kartářka Klára.

14:59
Petra

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli po ukončení mateřské se budu mít kam vrátit do práce a bude vše mít hladký průběh a s tím i souvisí to, zda se nám podaří umístit děti do pro mě vyhovující školky (jedná se mi o přístup ke stravování). Děkuji

Hezký den milá Péťo, úplně hladký průběh tu nevidím,budete tu něco řešit i přes nějaké určité překážky vše nakonec dobře dopadne ,jde Vám tu karta štěstí. Ano umístění dětí nakonec proběhne úspěšně. Přeji hodně štěstíčka a úspěchů Vaše kartářka Klára.

14:54
Hana

Dobrý den Klarko, potkám mě nová laska? Děkuji za odpověd hana

Hezký den milá Hanicko, ano nebojte se ,jde Vám do cesty nový osudový,karmický muž a bude to velká láska,máte tu rozhodování mezi dvěma muži. Přeji hodně štěstí a šťastné rozhodnutí Vaše kartářka Klára.

14:51
Marie

Dobrý den,chci se zeptat,na můj stav s manželem,jsem již 33let,ale náš vztah je dost špatný manžel mě ponižuje psychicky nevím jak to bude dál,jak je natom zdravotně, děkuji

Hezký den milá Maruško, nepíšete mi tu vaše datumy narození,což je škoda,ale možná,pokud budete mít chvilku bude lepší to probrat při telefonickém hovoru v soukromí tel je 906 701 701,protože to tu u Vás opravdu nevidím jednoduché a je nejvyšší čas s tím něco dělat . Vím,že to není jednoduché,ale své štěstí máte ve svých rukou a rozhodnutí,je tu důležitá nějaká změna. Přeji hodně štěstí,lásky,pohody a radosti Vaše kartářka Klára.

14:46
Ludmila Boháčová

Dobrý den Klárko, můj dotaz se týká mé finanční situace na příští měsíce. Děkuji z celého srdce, Ludmila

Hezký den Ludmilko, nepíšete konkrétní dotaz jako např. zlepší se moje finanční situace ? Také mi tu u Vás chybí datum narození ,pro přesnost je to vždy lepší. Zlepšení finanční situace tu jde,ale ne hned,teď to tu může být náročné. Přeji hodně štěstíčka,pohody a klidu Vaše kartářka Klára.

14:42
Pav la

po rozvodu máme dohodu o v\\pořádání.Prodáváme byt a ex začal dělat problémy, jak to dopadne, dostanu polovinu peněz jak stojí v rozsudku a bude to do konce roku 2014 vyřešeno?Děkuji

Hezký den Pavlo, jednoduché to tu nevidím,bude to trochu boj,on může dělat naschvály. Nemám tu bohužel vaše datumy narození,bylo by lepší to probrat více do hloubky na tel 906 701 701. Přeji hodně trpělivosti,štěstí a pevných nervů Vaše kartářka Klára.

14:38
Allexiss

Hezké odpoledne. Asi před měsícem se v mé blízkosti objevil muž a mne zajímá, jestli z toho může být i dlouhodobější vztah. Dost o něho stojím. Já 15.4.1969, on 15.7.1965. Děkuji za odpověď. Allexiss.

Hezký den Allexiss, zda se bude jednat přímo o dlouhodobější vztah se tu neukazuje,ale šance na vztah tu je,jen pozor netlačte na něj,nebuďte akční až moc,jinak se zasekne,všeho s mírou . Přeji hodně štěstí a lásky Vaše kartářka Klára.

14:35
Pavlína Chlandová

Dobrý den paní Klárko, prosím koukněte mi do karet, zda se mi podaří opět žít normálně, to znamená bez dluhů a stresu, zda to vše zvládnu a ustojím i vzhledem k mému synovi. nar.21.11.1964

Hezký den milá Pavlínko, ano ,zvládnete to,ale postupně,ničemu se nevyhýbejte a neschovávejte si \"kostlivce\"-neřešené záležitosti v šuplíku. Jde tu i od někoho pomoc. Rozhodně vždy situace řešte ,dle svých možností,zlepšení tu je,ale je třeba změnit myšlení a přístup. Přeji hodně štěstí a splněných přání Vaše kartářka Klára.

14:31
Danka

dobry den, chystam sa na dlhsie alebo aj trvalo vystahovat do grecka - co na to hovoria karty?

Hezký den Danko, ano můžete,cesta je tu otevřená,ale příště prosím pište i datum svého narození,je to pak vždy přesnější. Děkuji a přeji hodně štěstí,ať se daří Vaše kartářka Klára.

14:28
Milena

Prosím o výklad pro mého syna - shodou náhod má dnes narozeniny 23-10-1985, nar. Brandýs nad Labem, 5,30 hod. - jedná se mi o jeho práci, stále má smůlu a přichází o ni, děkuji

Hezký den Milenko, nemusíte se bát,já tu u něj teď pracovní nabídky a pracovní příležitosti vidím,jen on má někdy svou hlavu,tam může být trochu zakopaný pes. Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů Vaše kartářka Klára.

14:25
Monika

Dobrý den, jmenuji se Monika nar.1.7.1961 a přítel 1.11.1959, zajímalo by mě jestli náš vztah vydrží. Děkuji a přeji krásný den.

Hezký den milá Moničko, je tu šance na záchranu a obnovu vztahu,pokud se to podaří,tak může dojít i k rozchodu. Je to na hlubší výklad a na to tu zde bohužel nemám tolik prostoru,pokud Vám na vztahu záleží a chcete ho upevnit,zavolejte mi prosím od 15.30 na tel. 906 701 701. Přeji hodně štěstí,trpělivosti a lásky Vaše kartářka Klára.

14:20
Alžběta 4.8.1969

Dobrý den Klárko, prosím mám dotaz. Syn ukončil studia a odcestoval do ciziny udělat životní změnu. Bude úspěšný. Velmi děkuji a mějte se krásně.

Hezký den Alžbětko, bohužel jste mi nenapsala jeho datum narození. Rozhodnutí bylo správné,otevírají se mu nové možnosti a příležitosti,má tu štěstí a šanci to někam dotáhnout. Přeji hodně štěstí a úspěchů Vaše kartářka Klára.

14:17
Petra

Dobrý den, jmenuji se Petra 14.12.1978,mám tříměsíční vztah s Ladislavem 5.1.1975, chtěla jsem se prosím zeptat kam povede náš vztah, jaká je naše budoucnost?? Děkuji.

Hezký den milá Péťo, tak rozhodně na vztahu bude třeba pracovat,aby to nebyla \" Itálie\" Pokud chcete,můžeme to spolu probrat v soukromí na tel 906 701 701 ,kde Vám mohu dát rady jak na něj a na co si dát pozor,pokud Vám na něm záleží. Přeji Vám hodně štěstí,pohody a lásky Vaše kartářka Klára.

14:13
Martina

Dobrý den, dcera nar. 23.5.2004 se chce hlásit na jaře na gymnázium, podaří se ji to? Bude ji škola bavit? Děkuji.

Hezký den milá Martinko, ano má na to,aby studovala na gymnáziu. Je cílevědomá,ale paličatá. Trochu si bude nejistá,tam ji podpořte.Jinak nevidím problém snad až na komunikaci. Přeji hodně štěstíčka a úspěchů Vaše kartářka Klára.

14:09
Jarka

Vážená Klárko.vrátí se mi peněžní půjčka,kterou jsem v dobré vůli poskytla Zdenkovi,nar.20.7.1964?DěkujiJarka,nar.26.3.1949

Hezký den milá Jaruško, bohužel ohledně vrácení to tu nebude úplně jednoduché. Je možné ,že se Vám to nevrátí hned a možná ani celé. Zkuste se domluvit na splácení po nějakých částech. Přeji hodně štěstí a pevných nervů Vaše kartářka Klára.

14:06
halina

dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda do konce roku 2014 budu mít schůzku s mužem (opravdové rande:)! ) děkuji

Hezký den milá Halino, nepíšete Vaše datum narození,je to vždy lepší,pro přesnost výkladu. Ano rande ,seznámení tu vidím. Přeji pěkný den Vaše kartářka Klára.

14:04
Kristina

Dobrý den Kláro, prosím Vás o odpově´d na otázku, jak se bude vyvíjet můj vztah s mužem nar.12.2.1968. Já jsem nar. 10.12.1967. děkuji a přeji jen vše dobré. Kristina

Hezký den přeji, no upřímně není to tu úplně jednoduché a je to na hlubší výklad,oba jste silné osobnosti. Mohou přijít nějaké změny . Pokud budete mít chvilku ,pro hlubší výklad mě můžete kontaktovat na tel. 906 701 701. Přeji hodně štěstí a trpělivosti Vaše kartářka Klára.

13:59
Michal

Dobrý den, najdu jsi v brzké době přítelkyni? Jsem Michal nar. 24.02. 1987 5:55 v Olomouci. Děkuji za odpověď

Hezký den Michale, ano,mohu Vás potěšit ,jde Vám do života nová láska a to brzy.nebraňte se jí a uvolněte se .Přeji Vám hodně štěsí a lásky Vaše kartářka Klára.

13:56
Andrea

Dobrý den jsem narozena 29.6.1975 a chtěla bych se zeptat na zdraví do budoucna. Děkuji.

Hezký den milá Andrejko, trošičku se mi zde nějaké zdravotní problémy ukazují,ale je tu zlepšení a nemělo by to být nic vážného. Přeji hodně štěstí a zdravíčka. Vaše kartářka Klára.

13:52
šulcová

Krásný den přeji, od června mě opustil přítel 1.1.276 po dvou letech, stále mě to dost trápí, měla jsem pocit, že si hodně rozumíme. Chtěla bych vědět, zda je tam možnost návratu teď či v budoucnu. Zda ke mě ještě nějaké city vůbec chová, nebo je to již uzavřená věc. Děkuji 20.1.80

Hezký den, je to tu u Vás takové složitější a karmické,bohužel tu není tolik prostoru ani soukromí,abych to tu s Vámi vše mohla rozebrat,ale pokud budete mít čas jsem k zastižení již dnes od 15.30 na tel.906 701 701 a můžeme to v klidu a soukromí vše probrat. Kartičky ukazují,že nějaká šance tu je. Přeji hodně štěstí a lásky Vaše kartářka Klára.

13:45
Dagmar

Dobry den,mam zmenit zamestnani,nebo radeji zustat u stavajici praci,je na to vhodny doba,Ja 14.1,1972.Dekuji

Hezký dem milá Dagmarko, zatím máte zůstat,ale budete mít nějakou vhodnou pracovní příležitost a nabídku. Tu máte vzít,bude to pro Vás šance k lepšímu. Jste cílevědomá a co chcete,toho dokážete dosáhnout,když si to dáte jako cíl. Přeji hodně štěstí a úspěchů Vaše kartářka Klára.

13:41
Lada

Zač,září jsme se s přítelem(14.3.75)rozešli,z jeho viny a rozhodnutí.Máme ještě šanci být znovu spolu?mám ji já,být šťastná a čeká mě nová láska?(26.1.70)

Hezký den milá Lado, je tu určitá šance vztah obnovit,ale nebude to jednoduché a upřímně se mi tu ukazuje u Vás úplně jiný muž, s kterým budete šťastnější. Přeji hodně trpělivosti a lásky Vaše kartářka Klára.

13:36
Lenka

Dobrý den, syn Ondřej 8.1.90, chystá se v prosinci do USA, v práci mu nechtějí dát dovolenou, má již zakoupené letenky a vše zařízené, je odhodlaný letět za každou cenu, jak to prosím dopadne v práci?

Hezký den Lenicko, Váš syn tady až do ledna nemá úplně jednoduché období,ale je tu šance na zlepšení. Měl by zkusit domluvit se na nějakém kompromisu,tím je tu pak volná a otevřená cesta. Přeji hodně štěstí Vaše kartářka Klára.

13:32
Katka

Hezký den přeji. V zimě jsem ukončila vztah ( já 1.12.1957, on 1.5.1969), který mne psychicky i finančně vyčerpal. Zlepší se má finanční situace a budu ještě schopna navázat vztah, který naplní mne i mého partnera ? Nápadníků je hodně, ale nechci mít vztah jen proto, abych nebyla sama. Děkuji Vám

Hezký den, ano,mohu Vás potěšit,ukončení toho vztahu bylo správné a teď se Vám otevírají nové příležitosti a možnosti. Přeji hodně štěstí a lásky Vaše kartářka Klára.