Archiv: 03.11.2017 16:00 - 18:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Květa

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se astrologii a kartám
Online chat byl ukončen.
18:06
ALENA

Dobrý den paní Květo, mohl by jste mi říci jestli máme s Ivanem společnou budoucnost? Já jsem narozená 17.9.1963 a on 15.12.1964. Děkuji moc.

Dobrý den ALeno, budoucnost je u vás možná. Jde o to, co opravdu sama chcete. Věříte mu i sobě? Zkuste to. Vesmír vám bude nakloněn, pokud na vztahu budete oba pracovat, bude se vám i líbit. Držím palce, Květa. Zároveň se se všemi loučím a děkuji za live chat a těším se na příště. Květa.

18:04
Zuzka

Pekny dobry vecer,jsem uz delsi dobu sama a nekdo se mi uz zalibil, pouze si piseme, odmlcel se mi a chci se zeptat vyjde mi s nim rande do konce roku?? A kdy se dockam. Ja Zuzka 20.9.1982. jeho datum nar. nevim. Predem moc dekuji ta odpoved.

Dobrý den Zuzko, já zde rande do konce roku nevidím. Jde o tu odmlku. Jde částečně o jeho rozhodnutí a částečně okolnosti. Měl by vám to vše sám vysvětlit. Dejte si ultimátum do ledna 2018. Vaše Květa.

18:02
Marta

Dobrý den paní Květo, mám nastupovat do nového zaměstnání,tak jsem se chtěla Vás zeptat,jaký vývoj mě v něm očekává? Předem děkuji a přeji pěkný víkend. 1.8.1992

Dobrý den Marto, gratuluji. Z počátku to bude těžké, ale nevzdávejte se. Také se nebojte po zkušební době říci o své požadavky, I ty, které nebyly zakotveny přímo ve smlouvě. Nebojte se, překonáte potíže. Květa.

18:01
LUCIE

Dobrý den, chtěl abych se zeptat, zda se mi v prosinci/lednu vrátí přítel ze zahraničí (25.4.1976) a budeme spolu žít jako partneři, včetně založení rodiny. Plánujeme dům, svatbu, rodinu. Klapne to? Moc děkuji, Lucka (4.6.1977)

Dobrý den Lucie, moc bych si to přála potvrdit. Musím ale napsat, že jsou tam velké překážky. Pokud je překonáte rychle do čtvrt roku, pak ano, máte šanci. Pokud ale ne, jsou to jen sny. Vaše Květa.

18:00
Petr

Dobry den,seznamil jsem se na dovolene ze starsi zenou,bude laska pokracovat.Dekuji Petr 21.7.1987

Dobrý den Petře, pokud budete chtít, láska bude pokračovat. Jen ji asi budete muset trošku pomoci. Ona je v zajetí společenských předsudků. Zkuste ji ujistit o vaší lásce. Květa 906701701

17:59
Jindra Švábová

Dobrý den paní Květo, Jindra 3.3.1978 misto Žatec 7:15 hodina Prosim ma otazka na Lasku Stanislav 22.5.1973 Horovicky u Rakovnika. Dekuju Vam velmi moc.

Dobrý den Jindro, vztah má šanci. Pokud jej sama chcete, ano. Naučte se ale s ním mluvit o všem, co toužíte probrat. Nic netajte. On může být velmi tvrdohlavý, ale i velmi milující. Miluje domov a řád. Můžete s ním být šťastná, ale on může žárlit. Květa

17:57
Renata

Dobry den. Ja 9.6.1967. chodi zamnou jedna slecna.ja mam manzela nekolik let. Ja sama nevim, jestli k ni neco citim. Bufu se branit, nebo si me nakonec ziska?

Dobrý den Renato, je to nová energie, kterou cítíte. Pokud to budete chtít poznat, poznáte to. Jde ale o vaši zodpovědnost, nikoho jiného. Není to os svádění, ale o vašem rozhodnutí. Pokud máte potřebu projít tímto vztahem, měla by jste. Život je barevný. Vaše Květe.

17:56
Hana

Dobrý den, prosím chci se zeptat zda najdu toho správného muže pro sebe a zda budu mít někdy dítě.Mám hledat novou práci nebo vytrvat v té stávající i přes nynější atmosféru na pracovišti. Děkuji Hanka 23.11.1974

Dobrý den Hano, pokud hledáte novou práci, je proto správný čas. Novou lásku zatím nevídím. Také nevidím v nejbližší době miminko. Vše má své zákonitosti. Věci jdou postupně, málokdy najednou. Vaše Květa.

17:54
Kateřina

Příjde ještě tento rok do mého života láska? Děkuji, Kateřina 15.5.1997

Dobrý den Kateřino, vidím vztah v příštím roce. V tomto roce vidím ale mnoho radosti, kterou si nenechte protéct mezi prsty. To, že nebudete mít zrovna lásku neznamená ztrátu vašeho životního času. Naopak, připravíte svou duši na další změnu do života. Vaše Květa.

17:53
Ivana

Dobrý den, je pro mě vhodné v současné době změnit zaměstnání? Děkuji 2.7.1974

Dobrý den Ivano, musím vás podpořit. Ano, pokud si to přejete, je to velmi vhodná doba ke změně zaměstnání. Nedělejte to ale překotně. Nejdřív si řádně vyberte a smluvně zajistěte novou práci a teprve pak opusťte tu svou. Zkuste to vyřešit v klidu a s rozmyslem. Květa.

17:51
Terka

Dobrý den, paní Květo. Chtěla bych Vás poprosit o věštbu na partnera. Podaří se mi najít spřízněnou duši. Jak moc mám být aktivní, aby se tak zdařilo? Děkuji Vám. Tereza – 16.6.1993.

Dobrý den Terko, jste praktická žena. Dokážete být i velmi věcná a milujete řád. Možná někdy vidíte věci černobíle a starosvětsky, ale to by nemuselo vadit, když nebudete lpět na maličkostech. Nechte někdy jen tak plynout vaši duši a nemusíte vše mít zmapováno. Pokud se vám někdo líbí, zkuste jen žensky flirtovat. Ten pravý vám neuteče. Vaše Květa. 906701701

17:48
Petra

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Chceme se s přítelem příští rok vzít. Váháme mezi datem 25.8. nebo 1.9.18.Jaké datum by pro náš den bylo vhodnější. Děkuji za odpověď.Petra 1.7.1989 a Ján,12.1.1984.

Dobrý den Petro, oba termíny jsou v pořádku. mě se víc líbí to léto, Záři je v tomto případě víc bojovnější. Letní datum je víc v klidu, i když slibuje také změny. Doporučuji spíš srpen. Květa.

17:46
Tereza

Dobrý den, paní Květo. Dostala jsem nabídku práce do pojišťovny, zamlouvala se mi a kývla jsem na ni, ale teď možná lituji. Zvládnu vše tak, jak se patří a bude to dobré? Co byste mi, prosím, doporučila? Děkuji Vám za věštbu a přeji pohodový podzim. Tereza - 16.6.1993.

Dobrý den Terezo, naučíte se vše. Nebojte se náročnosti. Jde spíš o to, zda budete schopna nabízet produkty. Nejste příliš typ, co by se vnucoval. Když ale změníte přístup na hru, pak by to mohlo fungovat. Nebojte se výzev. Půjde to. Sama si najdete svůj osobitý přístup. Květa 906701701

17:44
Jana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co ke mě cítí muž nar. 12.12.89 a jaký bude další vývoj našeho vztahu? Děkuji Jana (nar. 5.9.79)

Dobrý den Jano, tento muž se ve vás zkoukl. Líbíte se mu. Je to muž, který má rád vztahy otevřenější. Ne, že by byl nevěrník, ale má rád vztahy, které nejsou upjaté. Rád žije venku a má rád různé akce. Pokud nelpíte příliš na domácím krbu, budete se k sobě hodit. Promluvte si. Květa.

17:42
anna

Dobrý den, můžete se podívat jestli ještě letos přijde nový vztah? Děkuji Anna Štrofová, 15.11.1994, 11:00 Boskovice

Dobrý den Anno, letos nový vztah ještě nevidím, ale v příštím roce ano. Netlačte na pilu. Vím, že jste netrpělivá, ale vše nejde na povel. Máte ale velkou šanci potkat muže, který se k vám bude moc hodit. Vztah bude dobrý a příjemný. Květa.

17:41
Romana

Krasny den pani Kveto. Jsem.stastna ale bez partnera,rada bych lasku a porozumeni.Kdy konecne potkam osudoveho muze??dekuji a preji krasne dny plne stesti.romana 6 ledna 74 rano po 8 ,hodine Jicin

Dobrý den Romano, děkuji i vám krásné dny. Vidím,že jste žena mnoha snů. Spoustu věcí si necháváte pro sebe. Máte spoustu tajemství. Využijte své tajemnosti. Jste tím zajímavá. Neberte svou zvláštnost jako chybu, ale těžte z ní. Porozumění pak dojde samo s člověkem, co se nebude bát vaší tajemnosti. Květa 906701701

17:39
Jana

Dobrý den, čeká mne časem změna k lepšímu po finanční stránce, třeba i změna na lepší práci? Moc děkuji Jana 3.8.1960

Dobrý den Jano, vše vás nečeká, ale je už dávno tady! Jen si to neberete. Seberte si už to štěstí z chodníku! Vyberte si kurz, začněte posílat CV, obcházejte firmy, zkuste začít dělat na vedlejší činnost něco, k čemu jste inklinovala v mládí. Jděte do věcí! Vaše Květa.

17:37
Rose

Krasny den,mila Kveto.Chtela bych se Vas zeptat,co delam v zivote spatne,ze se mi nedari skoro v zadne oblasti tak,jak bych si predstavovala? Narodila jsem se 13/10/86. Dekuji Vam.

Dobrý den Rose, já zde vidím velký negativismus. Je to otázka přístupu. POkud se vám podaří změnit pohled na váš život, změníte celý svět. Vidíte sklenici zpola plnou nebo prázdnou? Pocit křivdy vede k sebelítosti a to vede ke stále se opakujícím chybám. Co děláte špatně? Nelitujte se a žijte přítomností a radujte se z maličkostí. Trénujte to. Pak se to otočí. Květa.

17:35
Denisa

14.7.1999 prožívám takový platonický vzath se ženou, ale myslím, že ona cítí s velke součástí co já. Co myslíte?

Dobrý den Deniso, vidím zde velkou náklonnost oboustrannou. Nevidím zde ale velké zkušenosti. Z obou stran. Pokud cítíte silnou přitažlivost, jemně převezměte otěže do svých rukou a svěřte se jí. Pomalu a jemně. Vyzvěte ji ke schůzce a tam jí to řekněte. Vím, že to je těžké. Ona se bude také stydět a nepovede se jí to zakrýt. Do toho, Květa. 906701701

17:32
Pavlína Pavlíčková

Narodila jsem se 1.11.a ptám se na předpověď mýho osudu na listopad 2017? A kolikatýho si táta kupí ten přítroj na měření alkoholu v krvi?

Dobrý den Pavlíno, vy jste bojovnice. Váš letošní listopad bude ve znamení boje. Budete s někým i něčím bojovat. Skoro na všech frontách. Přesné datum, kdy si táta koupí ten přístroj na měření alkoholu v krvi nevím, ale kupte mu jej vy. Jako dárek k Vánocům. Bude to výchovné. Květa 906701701

17:31
L

Krásný den, paní Květo, i já bych Vás poprosila o věštbu, kdy mi Universum naplánovalo setkání s tím pravým mužem, s kterým budu mít plnohodnotný partnerský vztah? Děkuji Vám. Narodila jsem se 13, října 86.

Dobrý den, L, již jsem odpověděla. Ano ve zkratce, vidím zde jiného muže. Bude to nejspíš na veřejném místě. Mezi lidmi. Nebojte se, upozornění vesmíru bude náležitě důrazné. Květa.

17:29
Marcela

Milá paní Květo, chci se zeptat jestli se ke mě vrátí můj manžel Roman 6. 5. 1964 nebo ještě potkám jiného muže, se kterým budu zase šťastná a kdy to bude? Marcela 17. 9. 1964, Zlín 11.30 Děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den Marcelo, návrat vašeho muže je možný, ale musel by překonat svou pýchu. Musel by přiznat nějaké omyly. Na to zatím není připraven. To se ale může změnit v průběhu roku 2018. Vidím také ale, že o vás stojí i jiný muž. Květa. 906701701

17:28
Helena

Dobrý den. Jaký je prosím můj předpokládaný budoucí výhled na život? Bude v mojí rodíně v roce 2018 nějaká svatba?Děkuji za odpoveď. Helena, 18.9.1944.

Dobrý den Heleno, svatbu přímo nevidím, ale vidím urovnání vztahů. Možná se svatby dočkáte v příštích letech. Příští rok budete řešit vztahy vy i vaši členové rodiny. Hodně věcí se změní, změní si i pohledy na staré záležitosti. Mnoho se nejdřív vykrystalizuje a pak uklidní. Květa. 906701701

17:26
jana

Hezké odpoledne,ráda bych se zeptala na mého syna 11.5.1990 v 8.35 Pardubice,jestli se konečně usadí a zbaví dluhů.Děkuji,J.

Dobrý den Jano, váš syn je rozšafný a není zodpovědný. Snaží se, ale nevychází mu to a pak se lituje a hledá chyby v okolí. Pokud si sám nepohlédne do duše a nepřizná si své chyby, pak se nic nezmění. Nefungují výčitky, ani výhrůžky. On jen musí vyrůst. To ještě potrvá. Květa.

17:25
Jan Kurtin

Dobry a krasny Patecni den preji ;-) Moc dlouho se rozmyslim nad jednou slecnou Barbora Valkova Z pratelstvi uz vim ze je 30.05.1984 Ja 29.09.1979 Jestlipak mi neco netaji (Budeme-li jednou spolu?) Dekuji moc za pomoc ... ;-) PS:Moc rad bych se o Ni nejak uchazel ale tak aby to bylo pro vsechny fajn a ja si moh casem vzit svou bajecnou kamaradku...

Dobrý den Jane, každý něco tají. I ten, co si myslí, že je otevřený jako kniha, tak má svá tajemství. Některé věci mimovolně vytěsňujeme, abychom si ulehčili život. Pokud vám něco tají, přijměte to a je to tak v pořádku. Ucházejte se o ni a berte ji, jak je. Pokud stojíte opravdu o ni, jako osobu a ne o svou představu. Květa 906701701

17:22
L

Pěkné odpoledne milá Rozárko, prosím Vás, budu mít někdy děti? Případně kolik? Děkuji. Narodila jsem se 13, října 86.

Dobrý den L, vidím u vás 1 dítě. Pravděpodobný rok 2019. Jde o vaše přání, ale ne naplnění života. Neměla by jste na tom přání tak lpět, pak budete zbytečně vysílat jen čekání. žijte teď a tady. Květa.

17:20
Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se mi podaří najít bydlení v měsíci listopadu nebo v prosinci. A přestěhovat se. ( 13.6.77) Děkuji

Dobrý den Lenko, je zde možné bydlení, které by vám vyhovovalo spíš v prosinci. Bude to náhlá změna. Kontrolujte ale smlouvy. Nepodepisujte nic ve spěchu. Vaše Květa.

17:18
Olga

Milá paní Květo, podívala byste se mi prosím na vztahy? Jsem už dlouho sama a pomalu se začínám bát, že už nestihnu ani miminko, když nejsem schopná si najít "tatínka". :-( Předem Vám děkuji a přeji Vám příjemný pátek! Olga (14.2.1983)

Dobrý den Olgo, děkuji vám. Nejde o vaši neschopnost. Jde o váš přístup. Nebojte se. Není čeho. Biologické hodiny sice tikají, ale nejsou Damoklovým mečem nad ženami. Uvolněte se, veselte se a choďte ven. Nemyslím do barů, ale zkuste sport, výstavy a podobně. Změňte svůj akční rádius. Uvidíte, změny jsou tu. Květa.

17:16
Tami

Pěkný den, milá Květo, prosím vás, co vidíte v mé blízké budoucnosti v oblasti práce a kariéry? Narodila jsem se 13; října 86. Mnohokrát Vám děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den Tami, já zde mám velkou změnu v příštím roce. Vidím zde asi školení a postup v kariéře. Jste cílevědomá a umíte si jít za svým. Zvolte směr a bude se vám opravdu dařit. Příští rok je spíš nakloněn mezilidským vztahům, tak nezapomínejte na vztahy na pracovišti. Květa.

17:14
Petra

Zdravím , ráda bych se zeptala na změnu mého zaměstnavatele,kdy je pro mě vhodná doba a zda je pro mne vhodná Praha.Děkuji Petra 2.8.1973, Jihlava 15:45 hod.

Dobrý den Petro, Jihlava i Praha je v pořádku. Doba na změnu práce je právě nyní! Hledejte, naleznete. Opravdu se snažte a své práci se přiblížíte. Neopouštějte zatím práci, ale hledejte jistě jinou a lépe placenou s bonusy. Květa.

17:13
Lida

Dobrý den,  Ludmila,  naroz.11.9.1965 ve Zlíně. Hledám hezký vztah, ale potkávám jen muže, kteří mne nezaujmou. Objeví se ještě letos vhodný partner? Moc děkuji za odpověď

Dobrý den Lído, vidím vaše nároky. Zkuste změnit prostředí. Vždy potkáváme jen takové lidi, které zrcadlíme. Možná chcete něco, co si jen myslíte, že musíte chtít, ale pravda to není. Muži jsou, ale mimo současné vaše cesty. Změňte to. Květa 906701701

17:11
Lu

Pěkný den milá Květo. Ráda bych se Vás zeptala, zda se budu příští rok stěhovat nebo zůstanu bydlet tam, kde bydlím v současné době? Případně, zda budu bydlet sama či s kým :)? Děkuji. Narodila jsem se 13, 10, 1986.

Dobrý den Lu, já zde vidím stěhování. Dokonce dost daleko. Vidím vás nejdřív samu, pak ne. Manželství zatím nevidím. Vidím, že se budete učit nějaký nový obor a nové věci. Budete mít zajímavý rok 2018 a pro vás dobrý. Květa. 906701701

17:08
Dominika

Dobry den Kveto, rada bych se Vas a karet zeptala na me (nar. 25.1.1988 v 15:45 v Havl.Brode) a meho pritele Honzu (nar. 26.3.1985 v 9:00 ve Strakonicich) Snazime se momentalne o miminko, tak jestli i ohledne toho tam neco nevidite. Dekuji a preji hezky vecer a vikend Dominika

Dobrý den Dominiko, karty mi ukazují snahu o miminko. Mělo by se to zdařit, ale ne tou snahou. Pokud to budete dělat jen s myšlenkou na dítě, nebude se dařit. Jde o vzrušení a příjemné sexuální pocity. Uvolněte se a dělejte to ne z povinnosti, ale chuti. Vaše Květa.

17:06
Jana

Krasné pateční odpoledne přeji,chtěla bych se zeptat na vztah,Pepa 17.8.1965 a Jana 31.1. ,bude v budoucnu mezi námi fungovat vtah a jak,je to stale se vracející partner,známe se již od mládi.Nyní jsem volná já i on,bude to mezi náma hezké ???? Děkuji za odpověd

Dobrý den Jano, Jak jsem již psala, návrat a pozdější vztah má šanci. Jde o to, aby vám oběma spadly růžové brýle a začli jste se vnímat jako dospělí lidé s chybami. Pak to bude fungovat. Květa.

17:05
Jana

Krasné pateční odpoledne přeji,chtěla bych se zeptat na vztah,Pepa 17.8.1965 a Jana 31.1. ,bude v budoucnu mezi námi fungovat vtah a jak,je to stale se vracející partner,známe se již od mládi.Nyní jsem volná já i on,bude to mezi náma hezké ???? Děkuji za odpověd

Dobrý den Jano, doporučuji vám to zkusit. Musíte už konečně uzavřít minulost. Máte šanci na vztah, pokud se naučíte spolu komunikovat. Idealizovali jste se navzájem. Projdete deziluzí. Teprve pak, až toto ustojíte, pak vám vztah vydrží. Květa.

17:03
Pavlina

Chci se zeptat jedtli mam zustat osvc nebo hledat zamestnani? Pripadne kdy najdu praci nebo se bude lepe darit? Moc dekuji, Pavlina 6.8.78

Dobrý den Pavlíno, teď je doba vhodná k hledání práce. Hledejte si práci, ale nezahazujte OSVČ. Doporučuji vám vedlejší činnost a práci na plný úvazek jinde. Zašlete si CV. Držím palce, Květa.

17:01
Lenka

Dobrý den, paní Květo, mohu zústat v současném bydlišti, bude se konečně dařit, nebo je vhodný přesun Lenka 4.5.1962 Valtice 9,45 hod

Dobrý den Lenko, tento kraj nemá moc dobré zony. Není to osobní. Je to kraj velmi proměnlivý s mnoha změnami a to jak geologickými, tak energetickými. I vy to cítíte. Jinak by jste se neptala. Pokud se cítíte neklidná, zvolte si prostor, kde se cítíte dobře, a tam jděte. Květa.

16:59
mia

dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se vrátí k naší rodině manžel a tatínek dětí.( 13.6.1968, 8,15 hod.) děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den Mio, musím vám napsat, že nevidím návrat. Ale hlavně nevidím, že by to pro vás byl přínos. Velmi vás ponoukám k náhledu na novou etapu vašeho života. Nežijte minulostí. Je čas ji opustit a radovat se z prostého času tady a teď. Jinak si budoucnost nevytvoříte. Vaše Květa 906701701

16:58
Lydie

Dobrý den Květo: S jistou skupinkou lidí jsem se domluvila, že s nimi půjdu na koncert, jenže oni mně už nesdělili, do jakého sektoru mají oni koupený lístek a že vůbec nějaký sektor existuje, a tudíž budu stát jinde, takže jako kdybych šla sama na tento koncert. Chci se zeptat, jak se tam budu cítit? Jak to dopadne? Děkuji Lýdie, nar. 12.9.1978

Dobrý den Lydie, pořád se mi vybavuje písmeno C. Nebojte se, koncert si užijete parádně. Nechoďte ale na něj s pocitem křivdy. To je špatný přístup. Pak by jste si vše pokazila. Navíc se tam seznámíte a bude vám prima. Užijte si život, Květa. 906701701

16:56
tERY

Květo prosím Vás o radu a výklad,jsme zrovna zdravotně indisponovaná,hledám déle práci,nevyšla mi brigáda, zvládn unajít jinou v listopadu?Vybrala jsem správně kurz chůvy,pedagoga,budu v takové práci spokojeně prosperovat?Děkuji Květo, 17.9.1990 Terka

Dobrý den Tery, vy máte co předávat. Opravdu je tento kurz pro vás dobrá volba. Měla by jste eliminovat stres. Pak je nebezpečí jej předávat dál. Nová práce se mi zde jeví do konce tohoto roku. Nebojte se ale oslovovat různé firmy s různým zaměřením. Rozesílejte CV. Květa.

16:53
Cristina

Dobré odpoledne, milá Květo, prosím Vás, co vidíte v mé blízké budoucnosti v oblasti lásky a partnerských vztahů? Partnera nemám. Mé datum narození je 13; října 86. Mockrát Vám děkuji.

Dobrý den Cristino, máte šanci poznat nového muže do vašeho života. Vidím to na jaro příštího roku. Je to muž, který bydlí blízko. Nesondujte, jen se trošku odvažte a začněte třeba chodit do zájmového kroužku. Jste mladá a lásku máte skoro za rohem. Vaše Květa. 906701701

16:50
Zdenka

7.6.1957 v 9:30 v mestci kralove Chtela bych se zeptat zda pavel 29.9.1959 me ma rad a zda ma opravdu zajem se semnou poznat a seznamit.

Dobrý den Zdenko, tento muž vás chce opravdu poznat. O lásce se ale zatím nedá hovořit. Je na vás zvědavý a zajímáte ho. Jste mu sympatická. Měli by jste se poznávat a dejte tomu čas. Vaše Květa.

16:49
Helena

Dobrý den, paní Květo. Ráda bych věděla, zda ještě někdy budu mít vztah s mužem,ať už partnerský či milostný. Jsem narozena 2.7.2968. Děkuji za odpověď a čas. Helena.

Dobrý den Heleno, rozhodně se nevzdávejte. Ano, budete mít vztah. Okolí vás zrcadlí, proto by jste se neměla rmoutit. Vysíláte pak signály lítosti. Zkuste si dělat radosti. Budete ještě zamilovaná. Květa 906701701

16:48
Vendy

Dobrý dne, Květo, chtěla bych se Vás zeptat, jak to bude vypadat v budoucnu s mojí prací. Od října jsem byla přeřazena na nové pracoviště. Musím dojíždět a tak hodně peněz projedu. I když mi slibovali příspěvek na dopravu, nic mi nedají. Mám si hledat něco nového? Čeká mě v budoucnu lepší práce. Děkuji moc za odpověď Vendula 16.5.1981, 6:45 hod.

Dobrý den Vendy, nepolevujte. Pokud vám něco slíbili, měli by to splnit. Jinak je to jasná lež. Hledejte si jinou práci. Využijte času, kdy je snížená nezaměstnanost a naopak podniky přidávají na platech a bonusy, aby udrželi své zaměstnance. Máte šanci najít novou práci. Květa. 906701701

16:46
Gabriela

Dobry den.Gabriela 11.6.1962 ,Chcem sa spytat ci pride k nam byvat syn narodeny 28.4.1981.Dakujem.

Dobrý den Gabrielo, vidím tam velmi zarputilou povahu syna. Nejdřív budete muset vyřešit konflikt a nesoulad v rodině. Teprve pak řešit návrat. Nepůjde to rychle. Během příštího roku budete řešit mezilidské vztahy. Květa. 906701701

16:44
Janka

Dobrý deň, prosím Vás, je domček, ktorý sme si vyhliadli, ten pravý pre nás? A čomu sa mám v budúcnosti venovať, aby som pomohla sebe a svojej rodinke? Velmi pekne ďakujem! (Janka 31.3.1975 Ružomberok a František 20.2.1970 Považská Bystrica)

Dobrý den Janko, domek má nějaké vady. Pozvěte si stavaře ke shlédnutí nemovitosti. Vady by byly skryté. Když je ale zjistíte, budou se dát opravit a můžete slevit z ceny. Vy pomáháte dostatečně. Neklaďte na sebe zvýšené nároky. Jen šťastná maminka bude mít šťastnou rodinku. Květa.

16:42
Hana

Dobry den,chtela bych se zeptat jak to u mne vidite dal v praci ,jestli tam budu dal a take kdy asi potkam nejkeho fajn muze,jsem sama delsi dobu.Hana 19.6.75 dekuju.

Dobrý den Hano, v práci tam vidím nějakou nejistotu a možný konflikt. Zkuste tomu zabránit tak, že se přímo zeptáte. Pak se vývoj situace a možná frustrace ztratí a vy získáte jistotu. Nového muže vidím až tak v půlce roku 2018. Květa.

16:40
Maya

Dobrý den paní Květo,já 19.5.1969 on 13.4.1967,má náš vztah budoucnost? Děkuji

Dobrý den Mayo, váš vztah má budoucnost. Je zde ale předpoklad, že se oba budete snažit o empatii toho druhého. Oba máte sklony k výbuchu energie. Oba jste tvrdohlaví. Naučte se spolu komunikovat tak, aby byla jasná pravidla. On bude dominantní v jedné věci a vy v jiné. Dohodněte se. Pak budete fungovat, Květa.

16:38
Evus

Zvladnu novou práci kterou se učím nebo mám raději říct že to nezvládne evinaevus

Dobrý den Evuš, vůbec si nepřipouštějte, že tu práci nezvládnete. Nevzdávejte se! Zklamala by jste hlavně sama sebe a dále si nevěřila. Je to pro vás důležité se s tím poprat. Nelitujte se a pusťte se do toho. Pak to vše zvládnete! Květa.

16:37
Katka

Dobrý den, paní Květo, ozve se mi Jaroslav,10.11.1950 nebo navážu vztah s někým jiným do konce roku? Děkuji, Katka, 21.9.1975.

Dobrý den Katko, vidím u vás posun k jinému muži. Není to do konce roku, ale v roce 2018.Jaroslav nemá dořešeny věci svého života a bude je řešit v příštím roce. Vy se budete zabývat sebou a svým životem. Květa.

16:34
Lada

Dobrý den, přeji, Chtěla bych se zeptat jak to vypadá se mnou do budoucna s prací a s láskou. V lednu 2018 mě čeká plno změn. Já 20.07.1993. Tak jestli to půjde hladce nebo ne. Děkuji a mějte hezký den.

Dobrý den Lado, vidím zde, že budete startovat do nového života. V mnoha oblastech. Vidím, že se situace uklidní až skoro v půlce roku 2018 a to přijde na řadu muž, kterého toužíte poznat. Tak si to užijte. Květa. 906701701

16:32
Lenka

Dobrý odpoledne pani Květo,chtěla jsem se Vás zeptat jak u mě vidíte rok 2018 ohledně lásky,Nemám vztah a chtěla bych už konečně najít někoho ským by mi bylo dobře.Lenka 3.11.1973.děkuji

Dobrý den Lenko, já mám v kartách nějaký smutek a čekání. Zkuste se zbavit minulosti a myslete na současnost. To dneska si tvoříte budoucnost. Proto se trošku motáte v kruhu. Nečekejte a žijte přítomností, po čase k vám přijde váš princ. Přeji hodně štěstí do příštího roku, kde budete řešit vztahy. Květa.

16:30
Irena

Dobrý den,chci se zeptat, jak se bude vyvíjet má práce do budoucna? Děkuji za odpověd a hezký den :-) 3.8.1970

Dobrý den Ireno, měla by jste se více ukázat. Máte mnoho schopností, které ještě nejsou plně využity. Umíte předávat zkušenosti a učit. Prodejte se. Vidím zde postup, jen se nebojte se více prosadit. Vaše Květa 906701701

16:29
Carol

Krásný den, paní Květo, prosím Vás, chtěla bych se Vás zeptat, kdy a při jaké příležitosti potkám svého celoživotního partnera? Narodila jsem se 13,10,86. Děkuji Vám.

Dobrý den Carol, vedle vás v budoucnu vidím muže. Měla by jste jej potkat v zimě. Vidím sníh a lyže nebo hory. Leden 2018 by byl možný první termín. Mezi lidmi a veřejné místo. Květa.

16:27
Rézka

Paní Květo,cítí ke mě Martin K. 7.7.1980 lásku?Stojí o vztah se mnou?Projeví o mě viditelný zájem v blízké budoucosti?Děkuji za výklad,Tereza 17.9.1990

Dobrý den Rézko, musím vám napsat, že v tomto případě máte klíč ke vztahu ve svých rukou. On se necítí jako rytíř, probuďte to v něm. Střídmě si zalaškujte. Voda v koši. Pak si vás nejen všimne, ale vzbudíte v něm mužnost. Vaše Květa. 906701701

16:25
Martin

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda mně čeká v blízké době, nějaké láska ? Já 17.1.1968, 13.30 hod. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Martine, jde o to, co přesně si pod tím pojmem představujete. Žen je ve vašem okolí celkem dost. Seberte odvahu a oslovujte ženy, které se vám líbí, ke kterým cítíte sympatii. Nikdy nevíte, jakou hru s vámi osud sehraje. Karty říkají, že ženu potkáváte často, ale oslovte ji. Květa.

16:22
Irena

Dobrý den, prosím můžete mi říct, jestli Randy 2.1.1965 za mnou přijede do konce roku? Děkuji Irena 8.5.1969

Dobrý den Ireno, musím napsat, že jeho návštěvu nevidím moc jako reálnou. Má tam velmi mnoho překážek. Jak v osobním životě, tak profesním. Pokud sem pojede, je to spíš spojeno s jinou povinností a pak by rád byl s vámi. Ale vidím to spíš na příští rok. Váš vztah pomalu chladne. Květa.

16:21
Iva

Dobrý den paní Květo. Prosím Vás, jak vypadá a jak se bude vyvíjet můj vztah s přítelem? Je bohužel ženatý. Já narozena 8.1.1968, on 3.12.1965 a manželka 14.8.1966. Moc děkuji za naději, jestli nějaká je….

Dobrý den Ivo, jeho žena má na něj velký vliv. Musím napsat, že ji nebude lehce opouštět. I když by s vámi plánoval budoucnost, je to spíš sen. To, co jste si měli dát, to jste si předali. Vztah do budoucnosti nevidím jako stálý. Květa.

16:19
Markéta 7.6.1987

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na osobní život, lásku a děti. Děkuji

Dobrý den Markéto, v osobním životě cítíte, že vám něco uniká. Netlačte na to. Když jste v tenzi, nepřivoláte k sobě štěstí. Uvolněte se, ten dotyčný muž přijde v příštím roce, ale vy si jej všimnete jen tehdy, když budete v klidu. Hodně štěstí přeje Květa. 906701701

16:17
Reni

Dobrý deň prajem pani Květa! Poprosím tlmočiť odkaz kariet: na kedy mi Univerzum naplánovalo :) stretnutie s osudovým mužom, pre ktorého budem jedinou kráľovnou a budeme mať plnohodnotný partnerský vzťah? Ďakujem. Reni. 6.7.1972

Dobrý den Reni, celý vesmír se spojil, aby vám přivedl vašeho člověka. Je to muž, ale není to princ. Měl by dorazit s koncem jara 2018. Možná ho znáte z minulosti. Objevíte se náhodou při nějaké oslavě. Tak hodně štěstí, Květa.

16:15
Petra

Dobry den,jak se mi bude darit do cervna 2018 ve skole? Faf HK,děkuji, Petra,14.3.88,12:21,NJ

Dobrý den Petro, vidím zde velmi mnoho látky, kterou se budete muset naučit. Opravdu musíte. Pak se vám bude dařit. Není to tak samozřejmé, jak to vypadá. Jde o to, že budete řešit ještě mezilidské vztahy. Proto se soustřeďte na školu, pak vám půjde oboje. Vaše Květa.

16:14
irena

Dobrý den, líbí se mi muž 31.3.78 , já 3.8.70 Mám u něho šanci ? A jak by se vztah vyvíjel ? děkuji

Dobrý den Ireno, u tohoto muže máte celkem výraznou šanci. Buďte svá a ukažte své kouzlo. Jste lvice, tak se tak chovejte a převezměte aktivitu. Nebojte se odmítnutí. Zkuste být laškovná. Zaujmete ho zcela jistě. Květa.

16:12
I.

Dobrý den, prosím o radu. Před sebou mám dvě nové pracovní možnosti. V jedné mě přijali a ve druhé mě čeká teprve pracovní pohovor. Bude úspěšný? Pokud ano, která z nich by pro mě byla vhodnější? Děkuji 1.10.1993

Dobrý den I, vidím zde jasnou převahu jedné práce. Je to ta, kde jste přijata. Nebude to na věky, ale mělo by vám to hodně dát. Druhá práce dopadne v prvním kole také dobře, ale jsou tam komplikace. Držím práce do nové etapy. Květa 906701701

16:10
Tereza 17.9.1990

Krásný den pí Květo,chtěla bych Vás poprosit o výklad.Mám vztah s Martinem 6.7.1980,střídají se hezké chvilky s konflikty.Touží se mnou společně bydlet a mít potomka?Má mě rád,i když jsem dost složitá?Moc děkuji,Tereza 17.9.1990,Praha 23:15

Dobrý den Terezo, on v tom má zmatek, Má vás rád, ale společné budoucnosti se zatím trochu bojí. Není divu, vy také. Oba se musíte naučit konflikty zvládat. Vy sama často váháte nad změnami a nedělají vám moc dobře. Promluvte si, máte šanci. Květa.

16:08
LILI

Krásný den, milá Květo. Prosím Vás, v pondělí nastupuji do nové práce a chtěla bych se Vás zeptat, zda tam budu spokojená a zda tu práci budu zvládat. Předem Vám děkuji za Vaši odpověď. Narodila jsem se 13/10/86.

Dobrý den Lili, vaše nová práce bude z počátku náročná. Spokojená budete, až zvládnete vše, co se budete muset naučit. Pak se zabydlíte a práce se stane téměř rutinou. Budete relativně spokojená. Až po delším čase budete chtít zas postoupit dál. Květa 906701701

16:07
Jana

Přeji Vám krásné odpoledne paní Květuško. Prosím,kdy a kde potkám muže pro společný život? Svou osudovou lásku?Jana 6.10.61.Předem moc děkuji. Mějte pohodový zbytek dne.:-)

Dobrý den, děkuji Jano, já vám také přeji krásný den. U vás vidím muže, kterého by jste měla potkat na počátku příštího roku. Nevyhlížejte jej, přijde náhodou. Potkáte jej mezi lidmi a pro oba to bude překvapení. Vaše Květa 906701701

16:05
eva

Bude náš vztah pokračovat , nebo skončí- máme tam nějaké problémy,.... . Mám proto něco víc udělat aby byl náš vztah plný pohody , lásky ,klidu ,...Radek 25.11.1976 a Eva 17.5.1974 děkuju .

Dobrý den Evo, vidím zde vás jako člověka, který má rád řád. Radek má k životu trošku jiný přístup. Bere jej tak, jak přichází. Možná by jste měla více povolit uzdu a méně se obětovat. Pokud ani pak nebude změna, pak si ujasněte, zda je on schopen žít s vámi společný život. Vaše Květa.

16:03
Linda

Dobrý den paní Květuško, chtěla bych vás poprosit o výklad, kdy potkám toho pravého muže, svou osudovou lásku. :-) Linda narozená 25.3.1978 v cca 19. hod v Havířově. Moc děkuji za váš čas a přeji vám hezký zbytek dne. Linda

Dobrý den Lindo, vaše osudová láska není daleko. Vyjděte ze své ulity. Nemyslím tím jen, aby jste chodila mezi lidi. Zkuste také svět vnímat i jinými smysly. Mnoho příležitostí nemusí znamenat mnoho úspěchů. Spíš si ujasněte, co opravdu chcete a pak si budete všímat nositelů vašich přání. Květa.

16:00
Pavel

Dobry den,chtěl bych se zeptat.Vráti se ke mě ma byvalá přítelkyně?Jsme od sebe,už několik dnů.Vráti se ke mě?Jmenuje se Šarka Fojtiková narozená 24.3.1975 a mé jméno a datum narození:Pavel Pituch 23.8.1980 Děkuji

Dobrý den Pavle, vidím zde, že Šárka chtěla změnu a začala novou etapu svého života. Tou musí projít, aby zjistila, co opravdu chce od života. Nevidím návrat. Zahleďte se jiným směrem a žijte. Květa 906701701