Archiv: 03.11.2016 13:00 - 15:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Rozárka

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se výkladu karet
Online chat byl ukončen.
15:01
jaroslava plickova

dobry den dan 46let ja 50let jarka budem nekdy spolu zatim je to jen sem tam setkani dekuji jarka

Dobrý den, Jaroslavo, využívejte všecka setkání k radosti života. Zeptejte se na jeho představy a sdělte mu ty své. Vidím možnost dalšího posunu,. Nebojte se ptát a sama něco navrhovat. Máte šanci. Tak do toho, vaše Rozárka 906701701 Musím se omluvit těm, na které se dnes nedostalo, musím končit, určitě si schovejte otázky na příště.

14:59
Monika

Přeji krásný den paní Rozárko. Žiji sama s dvěmi dětmi a nedaří se mi najít práci, která by byla v době, kdy je syn ve školce, protože jindy nemám hlídání. Chtěla bych se zeptat, za se mi naskytne nějaká dlouhodobá práce, protože bychom se chtěli přestěhovat do většího bytu... Předem moc děkuji za odpověď. Monika 25.2.1983 ve 21:15h.

Dobrý den, Moniko, vidím zde dlouhodobější práci. Začnete brigádně a pak budete docházet pravidelně,. Směny si budete po domluvě určovat sama. Dokonce bude možnost i částečně pracovat z domova. Začněte se o takové možnosti zajímat. Kontaktujte různé organizace. Vaše Rozárka.

14:57
Petra

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli se do pul roku objevi partner na vážný vztah? Děkuji

Dobrý den, Petro, do půl roku se nový partner na vážný vztah neobjeví. Vy ho totiž objevíte sama a hned to nepoznáte. Všimnete si toho vzájemně za delší dobu. Vyjděte z ulity. Možná je blízko. Vaše Rozárka.

14:56
Lucie

Dobrý den, zlepší se moje finanční situace a kdy? Děkuji Lucie 11.11.1973 Prostějov

Dobrý den, Lucie, vaše finance mají šanci se zlepšit. Vidím zde novou možnost. Najdete si ji sama. Hledejte. Bude to práce navíc, ale bude mít šanci přerůst v práci stálou, Je to někde ve vašem okolí. Ptejte se a dívejte. Vaše Rozárka.

14:54
Libusa

Chcela by som sa opytat ci sa obnovi vztah s mojom byvalym priatelom,,,,Libusa Banska Bysyrica,,,7,11.1965....dakujem

Dobrý den, Libuše, vidím, že se vztah může obnovit. Je zde v kartách ale upozornění, že ne ne dlouho. Navíc zde vidím velkou vášeň. Ta je dobrá, ale když vyhasne, vyhasne i ohen vztahu. Museli by jste vztah postavit na jiných základech. Vaše Rozárka,.

14:53
Pavla

Dobrý den paní Rozárko, ráda bych se zeptala jak bude pokračovat můj vztah já Pavla 29.6.1965 a Jiří 25.5.1959. Děkuji

Dobrý den, Pavlo, vidím, že tam není moc prostoru. Asi si budete muset dát mantinely. Náš prostor končí tam, kde začíná prostor toho druhého. Ujasněte si to. Vztah má velké šance na život, ale komunikujte. vaše Rozárka 906701701

14:51
Líba

Dobré odpoledne Rozárko, můžete se mi prosím podívat do karet, jak to vypadá s mým vztahem? Moc děkuji Líba

Dobrý den, Líbo, váš vztah karty ukazují jako kolísavý. To je celkem normální. Řešíte tradiční problémy a vztah ztratil jiskru, Zkuste ji vzkřísit. Pamatujete si, co on má rád? Udělejte mu překvapení. Pak mu řekněte, co si přejete vy. Když to půjde, tak smysl vztah má. Vaše Rozárka,.

14:49
Pavlína

Dobrý den chtěla jsem si to zeptat na vztah má to smysl nebo ne Já 13.1.1969 on 24.5.1960 Děkuji za odpověď

Dobrý den, Pavlíno, smysl to má. Jde ale o to, že vy sama v tomto vztahu smysl přestáváte vidět. Ptejte se sebe, zda chcete tento vztah udržovat? Pak to smysl má, když ale ne, tak pryč od toho. Zamyslete se a pak si promluvte s partnerem, co vám vadí a co potřebujete, On at vám sdělí svou verzi. Nebo si to napište. Vaše Rozárka.

14:47
Eva

Pěkný den přeji. Ráda bych se dozvěděla zda letos už mě konečně potká ten pravý, který se o mě postará a bude mě milovat takovou jaká jsem.Narozena 12.11.1974 v 9:25 Jeseník. Děkuji za váš čas. Eva

Dobrý den, Evo, máte obrovskou šanci potkat svého muže. Začnete nejdřív u sebe. Přestanete hledat prince a začnete koukat po muži, který si umí jen prostě v životě poradit. Neznamená to, že se o vás postará. Budete se starat o sebe a pak o sebe navzájem. Pak to bude ono,. Nečekejte na prince a starostu, dělejte si radost a koukejte kolem sebe, Vaše Rozárka 906701701

14:45
Zuzka

Pěkný den prosím vás čeka na mě perspektivni vztah v roce 2017 ,děkuji moc Zuzana 21 .1 .1975

Dobrý den, Zuzko, vidím zde, že vztah v příštím roce je více než možný. Jde o to, aby jste mu šla naproti. Jste v kartách jakoby vzadu. Musíte život přestat pozorovat, ale začít ho žít. Vyjděte ven, uvidíte, že vám to půjde. Vaše Rozárka.

14:43
Pavla

Dobrý den jak se bude nadále vyvíjet vztah já 9.12.76,Jiří 30.3.64,budeme mít spolu miminko.Děkuji

Dobrý den, Pavlo, vidím zde, že miminko je více než možné. Vztah se bude vyvíjet ve skocích. Nebude to pozvolné, ale budou to návaly lásky a touhy a střídat je budou i kolize. Ale ano, vztah má velkou šanci na trvanlivost. Vaše Rozárka 906701701

14:42
Veronika

Dobrý den vam přeji mohu se zeptat jesli jeste tenhle rok potkam lasku děkuji 30.6 1999

Dobrý den, Veroniko, tento rok potkáte nového člověka, který vám přivede příští rok lásku. Tento rok to láska nebude. Příští rok vypadá na vytvoření vztahu. A to již na jaře nebo létě. Tak hodně štěstí, Rozárka.

14:40
Jiřina

Dobrý den,mám dotaz,zda budu tenhle rok řešit dědictví.

Dobrý den, Jiřino, do konce roku to nevidím. Jste chytrá žena a vaše forma otázky ukazuje mnohé. Musím napsat, že v příštím roce dědictví řešit budete. Pochopila jsem přesně, nač jste se ptala. Přeji mnoho síly, Rozárka.

14:38
Květoslava

Dobrý den. potřebovala bych vyložit na lásku a zdraví. Já jsem 30/12/1981 v 6 hodin ráno narozená v místě Kadaň a známý 1/11/1982. A ohledně zdraví jestli je u mě nějaká naděje na zlepšení. Děkuji. S přáním hezkého dne.

Dobrý den, Květoslavo, u zdraví vidím naději na zlepšení. Vidím změnu přístupu k sobě samé. To pak změní naprosto všechno ve vašem životě. Zkuste si denně udělat nějakou radost a za něco se večer pochválit. Pěstujte si radost ze sebe a optimismus. Vaše Rozárka.

14:37
jarka

krásné slunečné odpoledne přeji..ráda bych se zeptala na vztah já 19.9.1958 a Radek...moc děkuji za vaší odpověď a přeji krásný den

Dobrý den, Jarko, karty ukazují, že na soudy je brzy. Vy dva jste se ještě nepoznali tak, aby jste o sobě měli reálnou představu. Vztah má potenciál. Začněte se poznávat i jiným způsobem. Otevřete se sobě vzájemně. Uvidíte pak posun. Vaše Rozárka.

14:35
Markéta

Dobry den, rada bych vedela, zda na me jeste Martin mysli nebo me uz uplne vypustil. Dekuji Marketa,28.6.1967,0.30,Hlinsko

Dobrý den, Markéto, Martin na vás myslí, nevypustil vás. Myslí na vás, ale nejste obsahem jeho snů. On je v životní etapě, kdy hledá. Prošla jste jeho životem, zanechala stopu, ale on se dívá do budoucnosti. Udělejte totéž, vaše Rozárka 906701701

14:33
Libuše

Dobrý den Rozárko ,jsem na rozená 16.6.1974 .Mám dotaz :letošní rok je pro mě jaksi neštastný ,neoprávněná exekuce ,lži ,pomluvy vůči mé osobě .Celkově se mi nedaří.Bude líp ???

Dobrý den, Libuše, ano, tento rok je pro vás opravdu zlomový. Máte se něco naučit. Určitě vám bude v příštím roce lépe, když si nebudete brát řeči lidí tolik k tělu. Pak váš osobnostní růst bude postaven i na vaší sebeúctě, když se budete mít ráda a srovnáte si priority. Začněte nový rok bez pocitu křivdy, ten stahuje dolů. Zkuste začít od nuly. Vaše Rozárka.

14:31
Jaroslava Kudrnová

Hezké odpoledne,paní Rozárko,prosím Vás,podaří se nám s manželem 12.1.1954 nar.v Mor.Třebové,já 26.9.1953 v Brně,11.35min.prodat příští rok,náš obrovský,manželův rodný dům,s pozemkama,ve kterém jsme sami dva.A zda si najdeme jiné bydlení.Děkuji za zprávu a zdraví Vás Jarka.

Dobrý den, vidím zde problémy s prodejem. Dům má velkou cenu, ale už ne tržní. Spíš citovou hodnotu. Asi budete muset slevit na ceně nebo vymyslet jiné řešení s polovičním pronájmem nebo tak. Dům je i na pozemku, který má komplikace,. Zkuste slevit a mít trpělivost, pak jej prodáte. Rozárka.

14:28
eva

dobrý deň, volám sa Eva 6.1.1952 Hlohovec, SR, o 22,50 hod. som vdova a nemám šťastie na partnerov, mala som Zdenko 17.61953 a Ľudovít 8.10.1955 a sme iba zostali kamaráti, lenže ja ich stále ľúbim a neviem čo mám robiť, prosím o radu a pomoc, ďakujem

Dobrý den, Evo, máte velké srdce a toužíte jej někomu dát. Jde o to, že dáváte příliš. Moc lpíte na lidech, kteří vám přišli do cesty. Dejte jim i sobě více volnosti, pak budou sami přicházet. Nebojte se roztáhnout křídla a letět. Potkáte muže. Hodně svobody vám přeje Rozárka,.

14:26
Monika

Přeji krásný den, chci se zeptat na lásku ? Jestli se ještě najde člověk, který by nás měl rád, člověka pro život, pro syna kamaráda, dlouho jsme byli sami. Já nar. 21.5.1984 v Praze ( po půlnoci) Děkuji

Dobrý den, Moniko, vidím tady samotu a trošku smutek. Nepoddávejte se tomu. Mnoho se obětujete a zapomínáte na sebe. Je třeba se více otevřít světu. Potkáte nového muže, nebude dokonalý, ani genius, ale bude vás mít rád. Jen vy přehodnotíte své nároky a on své. Prostě jste zatím cizí lidé, kteří se potkají a pak poznají. Hodně štěstí a radosti přeji. Rozárka.

14:24
Hanka

Dobrý den Rozárko,prosím vás, jak bude pokráčovat náš vztah. Já Hana 30.7.1982 20.30h v Kroměříži a Zdeněk 22.9.1987 v Brně čas nevím, ale prý pozdější odpoledne.

Dobrý den, Hanko, váš vztah je ted trošku mrtvý. Stojí na místě. Zkuste jej rozproudit a vymyslete nějakou akci. Měli by jste si vzpomenout, proč jste si spolu začali. Vztah má šanci, ale je to práce. Dejte se do toho. Rozárka.

14:22
Milka

Krásny deň pani Rozárka. Volám sa Emília nar.19.7.1958 a chcela by som sa vás spýtať na lásku-partnera či sa niečo zmení ešte v tomto roku a spoznám niekoho. Ďakujem za vašu odpoveď

Dobrý den, Milko, ano, v tomto roce je šance někoho potkat. Vidím hory. Tak možná tam. Bude to zatím jen tak, ale může se z toho vztah vyvinout. Tak určitě jedtě na hory aspon na výlet. Vaše Rozárka.

14:20
Michaela

Dobrý den, chci se zeptat, proč se mnou přerušil kontakt Alexander 16.5.1965 a zda se ještě ozve. Děkuji.

Dobrý den, kontakt přerušil protože je zaneprázdněn. Ale to znamená, že pro něj nejste priorita. Zkuste jej kontaktovat sama a nebojte se dávat jasné otázky. Když je nebude chtít zodpovědět, koukněte se jinam. Neztrácejte čas. Život je krásný a krátký, tak neváhejte. Vaše Rozárka.

14:18
Martina

Krásný den Rozarko, Vidíte nějakou budoucnost ve vztahu : Martina ,nar.3.10.1981 a muž Jiří nar.24.5.1984? Děkuji moc

Dobrý den, Martino, budoucnost vidím. Nebude to moc snadné. Jste rozdílní, ale šlo by to. Když se mu líbíte, je vyhráno, zvykne si a nebude vás chtít jen tak opustit. Čím více energie bude do vztahu investovat, tím hlouběji vás bude ctít. Zatím si jen užívejte a nedávejte se lacino. Mnoho radosti přeje Rozárka 906701701

14:16
Jana

Dobrý den,8 let mám přítele ,žijeme odděleně a nyní se opět odmlčel (už to udělal i dřív)nevím co udělat rozejít se nebo to zas přejít.Začínám mít nervy na pochodu.Já 18.7.1963 on 4.11.1964 Děkuji Jana

Dobrý den, Jano, musím vám sdělit, že v kartách vidím, aby jste se začala zabývat sebou. On vás nemá na prvním místě svého života. Vztah je vyčerpán z jeho pohledu a bere jej jako naprostou samozřejmost. Nebude mít odvahu vás opustit, je i líný a když mu to prošlo jednou, počítá s tím, že i nadále. Jano, podívejte se na sebe a začněte žit svůj život. Vaše Rozárka.

14:13
Blanka

Dobrý deň Rozárko, Chcem sa spýtať či ma čakaju zmeny v živote bývanie ,vzťahy a či môžem mať ešte dieťa? Blanka dátum nar. :6/10/1975 Ďakujem pekne

Dobrý den, Blanko, vidím zde možnost stěhování. Dítě v nejbližší době nevidím, ale to neznamená, že by jste o něm neměla přemýšlet. Nový vztah je možný v příštím roce. Potkáte nového člověka. Vaše Rozárka.

14:11
Helena

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na svého syna -Josef 5.3.1968. Jakou budoucnost bude mít v lásce a partnerských vztazích? Zatím se mu nedaří? Děkuji za odpoveď. Helena

Dobrý den, Heleno, váš syn žije svůj příběh. Je dost zklamaný. Vidím, že se hodně propadá do sebelítosti. On musí změnit svůj postoj k životu, teprve pak se mu bude dařit. Vy naopak začněte žít konečně ten svůj život a svůj příběh. Pak se nebudete oba trápit. Přeji uvědomění, vaše Rozárka 906701701

14:09
Hanka

Dobrý den, Rozárko, prosím Vás, bude rok 2017 pro nás již trochu klidnější a úspěšnější. Dcera Lenka 28.7.1994 delší dobu hledá práci a teď začíná budovat nový vztah (3.7.1994). Bude jí příští rok nakloněn. Děkuji moc

Dobrý den, Hanko, rok 2017 bude klidnější, ale bude vyžadovat od dcery mnohem víc snahy a práce hledat práci. Vy si moc berete její život, jste matka. Jen nezapomínejte na ten svůj. Ujasněte si, že vy jste motor vaší domácnosti a života. Začněte se rozmazlovat. Vše se pak zlepší, když se budete mít ráda. Vaše Rozárka.

14:07
mária

dobrý deň pani Rozárka, prosím Vás o odpoveď, či sa zlepší moja finančná situácia, resp. či ma vyplatí exmanžel z domu v dohľadnej dobe, mám zo súžitia s ním depresie a onkologické problémy, tak by som Vás poprosila, ked to skončí. ďakujem a prajem pekný deň, nar. 13.10.1963

Dobrý den, Mário, musím vám sdělit, že z toho domu musíte odejít. Ničíte se. Vaše zdraví a soukromý život je nejdůležitější. Poraďte se s právníkem o předběžném opatření a podobně. O vyplacení jednejte pak, ale ted chrante sebe. Ustojíte situaci jen tak, že si srovnáte priority. Tak do toho! Vaše Rozárka.

14:05
Barbora

Dobrý den zítra se mám sejít s mužem. Mám na tu schůzku jít? Bude z toho vtah a láska? 25.8.1982

Dobrý den, Barboro, na schůzku jděte. Určitě nepropásněte seznámení. Karty ukazují možnost vztahu tak na 65%. Záleží na oboustranném okouzlení. Přeji nové zážitky, Rozárka.

14:04
Eva Silnicova

Dobry den vydrži můj vztah z partnerem. Nebo je lepe odejit dekuji

Dobrý den, Evo,vidím časté hádky. Jde o komunikaci. Měli by jste spolu více komunikovat a to raději bez emocí a výčitek. Jestli to nebude možné, pak je lepší odejít. Je to tak. Zkuste to ještě, vaše Rozárka.

14:02
Bri

Dobry den Bude nam vztah klapat a vezmeme se? Karel 5.12.1969 Brigita 8.11.1973

Dobrý den, Bri, vztah vám může klapat dobře. Oba si budete na sebe zvykat, ale ustojíte to. Klidně si plánujte svatbu. Ano, vztah má budoucnost. Nebudete se zabývat malichernostmi. Vaše Rozárka.

13:59
kairn

dobry den, rada bych se zeptala zda se jiz konecne vyresi ma situace doma, muj pritel je psychopat a nechce me po 2 letech tyranich opustit domacnost, tim trpim ja i dcera, do toho problemy v praci, prosim vidite svetlo?dekuji. karin 19.09.1978, narozena Louny

Dobrý den, Karin, ano, vidím to zde. Musím vás ale varovat, On netouží po změně. Vy jej musíte pomocí přátel a pomocí všech prostředků dostat z bytu. Navíc vidím, že nejen úřady, ale pomůže vám mužská populace. Najměte si příbuzné nebo přátele, on je zbabělý a potřebuje jednoduše zastrašit. Zkuste si dohodnout pomoc. Nepomohlo by vám ani vaše vystěhování. Fakt hodně odvahy a síly přeje Rozárka.

13:55
Marcela

dobrý den Rozároko,jmenuji se Marcela nar. 12,7,1971 a ráda bych se zeptala jestli potkám v blízké době chlapa s kterým bych mohla strávit budoucnost ? moc děkuji Marcela

Dobrý den, Marcelo, chlapa vašich snů vidím až v příštím roce. Bude teplo a vy se potkáte někde v přírodě. Tak určitě nezapomente na dovolenou! Nebojte, potkáte se. Vaše Rozárka.

13:54
Tery

Krasné odpoledne milá Rozárko,prosim o vyklad.Co me ceka do konce roku v lasce a zda najdu praci?Objevi se ten pravy muz pro me?17.9.1990 v praze 23:15 Moc dekuji a preji krasny zbytek dne :-)

Dobrý den, Tery, do konce tohoto roku velkého partnera nevidím, ale příští rok ano. Práci vidím spíš do konce roku brigádně a od ledna se snažte hledat mnohem intenzivněji. Najdete ji. Jste odvážná, tak to používejte a bude se vám dařit. Vaše Rozárka. 906701701

13:52
Sylvie Hirnerová

Dobrý den , ráda bych se zeptala na můj vztah s přítelem . Já jsem nar. 8.5.1963 a přítel 26.7.1956. Jak to mezi námi vypadá a jestli do našeho vztahu bude zasahovat ještě pořád jeho kamarádka , která je narozena 8.4.1971. Moc by mi to pomohlo při rozhodování. Děkuji předem za informaci.

Dobrý den, Sylvie, vy dva se k sobě hodíte, ale jeho kamarádka ho nechce jen tak opustit. On si na ni zvykl a je to typ člověka, který nechce nic pustit ze života. Zkuste se přímo s tou kamarádkou domluvit, že ji cítíte jako narušitele vztahu, ale diplomaticky. A taky to nejdřív řekněte partnerovi. Vaše Rozárka.

13:50
jana

Hezký den Rozárko,mám spoustu starostí a proto by mě zajímalo jestli rok 2017 pro mě bude klidnější a lepší.Moc děkuji za odpověd ,já 17.9.1969 Pardubice v podvečer.J.

Dobrý den, Jani, vidím, že příští rok bude pokračovat jako rok tento. Proto zkuste věci vyřešit co nejvíc v tomto roce, o to nastartujete ten příští lépe. Ale pak se bude rok 2017 zklidnovat a bude lépe. Nebojte se. Vaše Rozárka 906701701

13:47
Edita

Dobry den, je mozno se zeptat na budoucnost vztahu me a partnera? Ja 25.2.78 a partner Alexander 12.2.89?Dekuji.

Dobrý den, Edito, váš vztah není jednoduchý. Oba jste velmi tvrdohlaví, ale ne agresivní. Jste oba zvídaví a volní lidé, jen se někdy nesetkáte na stejných vlnách. Pak je to složité a myslíte si, že se nechápete. Vztah bude, když budete mnoho komunikovat a vysvětlovat své postoje. A to zkusit bez emocí. Rozárka.

13:45
Pavla

Dobrý den Rozárko, chtěla bych se zeptat, co mohu očekávat od tohoto muže? nar. 9.12. 1989, bude to vztah kamaradský nebo něco víc? Děkuji a hezký den. Já 16.6. 1993, poledne

Dobrý den, Pavlo, vidím zde kamarádský vztah. Zatím nic jiného. Je to ale proto, že vy se k sobě tak chováte. Když změníte chování, vše se změní. Když ho chcete, tak ho k tomu ponoukněte. On se nebojí, ale není si jen jistý. Tak hodně štěstí, Rozárka.

13:43
Eliška

Zdravím Vás Rozárko, je pro mě vhodné změnit zaměstnání, v současném jsem již mnoho let, malý plat a špatné vztahy.Podařilo by se mě to změnit k lepšímu ? Děkuji Eliška 1.1.1963

Dobrý den, Eliško, vidím, že by jste měla v příštím roce nastartovat novou práci. Dokonce s tím přijde i nový život. Jen vás upozorňuji, aby jste si vše promyslela a neodcházela z dosavadní práce než budete mít podepsanou smlouvu v nové. Vidím zde start do nového života a hledejte možnosti. Rozárka.

13:41
Jana

Dobrý den paní Rozárko, jsem již dlouho sama , mám jenom syna, nikoho jiného , chybí mi blízký člověk. Seznámila jsem se s mužem 25.11.1955, je mi s ním dobře, občas se potkáme, ale nevím zda ke mne chová city a zda by byl možný partnerský vztah. Děkuji Jana 23.3.1961

Dobrý den, Jani, vidím, že partnerství je možné, ale vy dva se o tom bojíte mluvit. Scházejte se, užívejte si své blízkosti. Zkuste ho okouzlit tak, že zapomene na svou částečnou upjatost. Vy budete ten motor vztahu. Nebojte se, Rozárka.906701701

13:39
Kika

Dobry den prajem, zaujimala by ma laska, konkretne , ci bude medzi nami v blizkej buducnosti vztah- Klaudia 13.6.1986 a Roman 2.2.1986, dakujem.

Dobrý den, Kiko, vidím v kartách, že ano, vztah zde má budoucnost. Musíte si to ale spolu říct při vámi zprodukované příležitosti. Ano, ten prostor na uskutečnění vztahu vymyslíte vy. Nevadí, on bude moc rád. Miluje volnost, tak toho využijte, vaše Rozárka.

13:37
blanka

Zdravím Rozárko.Chtěla bych se zeptat,zda s přítelem ustojíme osudovou zkoušku a vztah bude nadále pokračovat.Já 14.8.1969 přítel Rostislav 25.3.1965.Děkuji

Dobrý den, Blanko, ano, vidím zde velikou kolizi vztahu. Musím říci, že jste pevná žena a chcete totéž od něj. On tak pevný není, ale láska nezmizela. Zkuste více komunikovat, napište mu dopis, kde se otevřeně vyznáte ze svých pocitů. On at si pak s tím poradí. Vztah může pokračovat, ale bude vás to stát velkou pokoru a upřímnost. Přeji opravdu mnoho síly, Rozárka.

13:34
alena

dobrý den paní Rozárko chtěla bych se zeptat jak se bude vyvíjet vztah partnera Josefa 24.10.1980 s milenkou 18.2.1992? už je to dva měsíce co nás s miminkem opustil a zatím vypadají štastně.. děkuji

Dobrý den, Alenko, máte opravdu těžké chvíle. Ti dva si zatím vyhovují. Oba se inspirují a mají radost ze svobody, kterou spolu zažívají. On jí dost o vás lže. Ona neví, že tolik trpíte. Karty ukazují, že by jste měla začít stavět na svém životě, ne na jeho. Začněte koukat jiným směrem. Mnoho síly a radosti z miminka a toho, že jste matkou, ostatní přijde postupně a budete mít svůj krásný život. Rozárka.

13:31
Lenka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na zdraví a pracovní vyhlídky.Narodila jsem se 22.5.1970 děkuji

Dobrý den, Lenko, zdraví vidím v pořádku, když změníte jídelníček. Opravdu. Práce je před změnou, která bude souviset se změnou ve vás. Je to o sebevědomí. Jsou tu změny k dobru na vašem těle a pak se budou dít věci. A to jen díky vám! Tak pevnou vůli a radost přeje Rozárka.

13:29
Helena

Dobrý den, paní Rozárko. Rok se chýlí ke konci a mne by zajímalo, jestli potkám v tomto či příštím roce muže pro vztah a lásku. Jsem narozena 2.7.1968. Děkuji moc za odpověď a Váš čas. Helena.

Dobrý den, Heleno, vidím zde vztah v příštím roce, kolem léta. Jenže vy musíte jít naproti. Choďte více mezi lidi a zkoušejte nové věci. Nehledejte partnera, hledejte zábavu a pak se objeví i ON! Vaše Rozárka. 906701701

13:27
Jana Hlostová

Dobrý den, prosím kdy se můžu těšit na,, toho pravého,,? Děkuji za odpověď Jana Hlostová

Dobrý den, Jani, těšte se, ale nesedávejte v koutě. Dnešní doba je o komunikaci, tak komunikujte. Ten pravý se kolem možná motá, ale nevidíte se navzájem. Vyskočte z krabičky a dychtivě poznávejte svět. Je si vybírejte, neberte vše. Srdce vám napoví, karty vás vidí s mužem. Uvítejte Nnový rok! Rozárka

13:25
Ludmila

Dobrý den, Ludmila, naroz. 11.9.1965 ve Zlíně, Jiří, naroz. 5.12.1971, máme vztah 7 měsíců. Bude to trvalejší vztah, i když se vidíme málo?

Dobrý den, Ludmilo, musím říci, že karty ukazují tak trošku, že je to pro vás oba pohodlné. Taky se bojíte společného života. A to nejen vy dva spolu. No, až tu hranici překonáte, a budete spolu, dopadne to dobře. Jde o tu odvahu - a možnosti. Zkuste rozmluvu. Rozárka.

13:23
Renata

Dobrý den,ráda bych věděla co by mě čekalo ve vztahu Stanislav 10.11.1965 a Renata 26.8.1970?

Dobrý den, Renato, vy jste pevná osoba, on tolik ne. On je někdy neuchopitelný a to vás trošku rozčiluje. Zkuste ho vést, ale tak, aby to nepoznal. Přitom by ale viděl, že jste žena, o kterou se může opřít. Karty ukazují budoucnost a moc učení od obou. Ale proč ne? Život je škola, tak do toho, Rozárka. 906701701

13:21
Jarda

Dobry den, chtěl bych se zeptat na svou přítelkyni Lenka 14.10.78 už spolu 3 roky bydlíme jestli je pro mě ta prava a zustaneme už spolu? Děkuji Jarda 23.8.90

Dobrý den, Jardo, jestli se ptáte, pak jste vy sám na pochybách. Karty vás vidí spolu, ale vy musíte být pevný. Je dobré strávit spolu čas na zážitkové dovolené, kdy se na sebe budete muset spolehnout. Tam zjistíte jistotu. Zkuste to, Rozárka. 906701701

13:19
Evča

Mám moc problémů v práci a nevím jak se k nim postavit, co mám dělat.. Mám z toho deprese a stres .Ale, na druhou stranu v práci se mi líbí nechtěla nechtěla bych skončit,. A tak se ptám co mi radí karty ohledně práce a toho všeho abych byla spokojená a štastná . Děkuji. Evula 17.5.1974

Dobrý den, Evi, štěstí je prchavé, ale spokojenost je dobrá. Budete spokojená, když prostě budete dělat svou práci a na intriky nedáte. Postavte se k věcem s úsměvem, i kdyby jste jej musela vytáhnout odkudkoli. Ostatní si zvyknou i na vaše NE. Chce to čas a asertivitu. Prostě si všímejte jen sebe, uvidíte za půl roku. Hodně síly přeje Rozárka.

13:17
Radmila

Dobrý den, Mohla by jste se prosím podívat, jestli mě má rád muž Ludvík nar. 22.1.1961. Děkuji Radmila nar.22.6.1969.

Dobrý den, Radmilo, vidím, že on je dost uzavřený. Ale rád vás má, jen si zvykl a bere dost věcí jako samozřejmost. Narušte ten jeho svět trošku. Klidně si vyjděte někam sama. Nebojte se v něm probudit dobyvatele. At se snaží. Rozárka 906701701

13:16
Ľubica

Pekný deň paní Rozárka, velmi pekne Vas prosim o odpoved. Trosku sa mi rúti svet ako sa povie. Kedy budem pracovat a kde? Skoncila mi pracovna zmluva 31.10.2016 a bývam v ČR a nechcem sa vratit na SR. A kedy mi pride aj zivotny partner do zivota? Dakujem velmi pekne za odpoved. Ľubica 11.11.1984 o 4:00 hod. Nitra, SR

Dobrý den, Lubico, vítám vás, ale jedno po druhém. Teď hledejte práci. Nebojte se a opravdu posílejte CV kamkoli. A choďte na schůzky. Uvidíte, že vaše nová práce bude spojena i s novým přítelem. Držím palce. Rozárka.

13:14
Jan

Dobrý den paní Rozárko,chtěl jsem se zeptat na vztah k jedné slečně 17.9.1984 a já 14.4.1981. Případě jak se tento vztah bude vyvíjet. Předem děkuji za odpověď,přeji příjemný den Honza.

Dobrý den, Honzo, ten vztah má opravdu budoucnost. Nebojte se a vymýšlejte pro ni překvapení. Myslím tím ne hmotné dary, ale zážitky. Nebojte se ji popadnout za ruku a někam dovést. Ona to pak ocení. Nebojte se! Vaše Rozárka.

13:12
Linda

Dobrý den paní Rozárko, chci se Vás zeptat zda se nám s partnerem podaří počít brzy dítě. Děkuji. Linda Linda 25.3.1978 čas narození cca 19 hod. v Havířově Petr 26.2.1982 čas narození nevím v Praze

Dobrý den, Lindo, vidím zde touhu a ta touha vám paradoxně brání v početí. Je to totiž ne touha po milování. Uvolněte se oba a prožijte krásné Vánoce a Silvestra a pak se mějte rádi. Uvidíte příští rok výsledek. Prostě hlavně si užívejte. Rozárka 906701701

13:10
Petra

Hezký sluníčkový den paní Rozárko, ráda bych se zeptala, kdy je vhodná doba pro změnu mého zaměstnání, chci už nastartovat karieru a získat příležitost. Kdy a od koho přijde vhodná nabídka? Jak ji poznám? Pro mou novou práci je vhodná Praha, či mám setrvat v okolo bydliště (cca do 50 km). Děkuji za odpověď. Petra 2.8.1973 v 15:45 Jihlava.

Dobrý den Petro, vidím zde změny, ale když čekáte, vysíláte jen to čekání. Pak jen čekání dostanete. Když vás nitro pudí ke změně, postarejte se o ni sama. Je to tu. Vidím změnu, ale najdete si ji vy - tu příležitost. Do toho! Vaše Rozárka.

13:08
Jana

Dobrý den, paní Rozárko ,chtěla bych se Vás zeptat,jestli se zlepší můj vztah s dcerou. Já Jana 17.11.1972,Mělník a dcera Adéla 14.4.2009 -12,36hod. v Hradci Králové. Děkuji ☺

Dobrý den, Jani, je to komplikované. Dcera Adéla si ted žije svůj příběh. Musí to tak být, musí si jej odžít. Teprve pak zjistí správné priority života. Vztah se upraví, ale dejte jí čas, aby přišla ona i vy na věci, které ještě nebyly vyřčené. Klid přeje Rozárka.

13:06
Lenka

Dobrý den pí.Rozárko chtěla bych poprosit a zeptat se na sebe a mého přítele Járu-23.8.90 v 10:38 U/O, co nás čeká spolu dál do budoucnosti??  Děkuji a přeji hezký den :-) Lenka 14.10.78 v 7:30 Hlinsko

Dobrý den, Lenko, budoucnost máte trošku nejasnou. Ne proto, že by zmizela láska, to ne, ale on je zvyklý, že se mu dost podřizujete, je to tak? Neztrácejte svou osobnost, pak by jste ztratila i jeho. Buďte tou, kterou si kdysi vybral. Nebojte se, Rozárka.906701701

13:05
Jana

Dobrý den, paní Rozárko, chtěla bych se, prosím, zeptat, jestli ještě letos mohu potkat muže (kde) pro kamarádský nebo vážnější vztah. Moc děkuji a přeji prima den. Jana 28. 2. 1959, 16.55

Dobrý den Jani, mám zde, že potkáte muže, ale nebude to náhoda. Myslím, že se už znáte. Zkuste se rozhlédnout a oslovit toho, kdo se vám prostě líbí. Bude to opětováno. Vaše Rozárka vám přeje rozhodnost.

13:03
týna

dobrý den,prosím vyložit na vztah kristýna 12/7/90 a známý 25/1 /84. známe se něco přes rok, už před časem mi nepřímo řekl,že se mu líbím, bohužel k dalšímu kroku se zatím nemá.mám se mu nějak projevit já? stojí o mě ještě pořád?projeví on se nějak? je možné že spolu prožijeme nějaký milostný poměr?příp, co? nebo poznám někoho nového a kdy?děkuji

Dobrý den, Týnko, ano, líbíte se mu a dost, ale on se vás malinko bojí a nechce se moc angažovat, že by se zesměšnil. Zkuste ho ponouknout, ano? Zkuste vy být aktivní. Vidím zde příjemný možný vztah. Přeji štěstí, Rozárka.