Archiv: 14.06.2016 11:00 - 13:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Květa

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se výkladu karet
Online chat byl ukončen.
13:03
Drahomíra

Dobrý den, jsem narozená 8.12.1965 v 11. hodin a chci se optat, zda někdy potkám muže, se kterým budu žít. Prostě, zda mě ještě čeká láska. Případně kdy a jaký bude. Děkuji za odpověď.

Drahuško,ano,rozhodně potkáte a rozhlídněte se kolem sebe,není náhodou někdo kolem vás?Tedy vhodný až tolik na život není,pravda.Kdy-letos ne,nejdříve za rok.A jaký bude-neukotvený,stále něco hledající nebo řešící s převahou nad ostatními. ráda vám na mém telefonním čísle povím více.Květa. A tímto se s vámi loučím,pro Drahušku byl poslední zodpovězený dotaz.

12:59
Sylvie Hirnerová

DOBRÝ den, moc Vás prosím o odpověď NA VZTAH Sylvie 8.5.1963 a přítel Pavel 26.7.1956 a jeho milenka Žaneta 8.4.1971 . Chtěla bych vědět jak to dopadne, když se od přítele odstěhuji jestli ještě se mnou bude nebo ne. Už se v této situaci hodně placatím asi tak 3 roky a jsem z toho moc unavená. Děkuji předem za odpověď moc by mi to pomohlo.

Sylvinko,únava je vidět. a vy nejdříve za všeho potřebujete nabrat sílu k ukončení nebo vyřešení vztahu.Trojúhelník rozklíčujeme,stačí zavolat na 906 701701.On se ukazuje být blíže více jí,i když ani k vám není zcela lhostejný a vy tam jste,trpíte a nevážíte si čím dál víc sama sebe.Udělat rázná opatření,k tomu ovšem je třeba na prvním místě-síla. Květa,

12:56
Dávid

Dobrý deň pani Květa. Rád by som išel pracovať do Rakúska.Má niečo prisľúbené.Podarí sa mi to tento mesiac.Ďakujem. Dávid 1990 nov. 20 o 9.25 hod. Dunajská Streda, Slovensko

Davide,ano,podaří-velmi brzy,takže i tento měsíc ,vy budete rád,že se na začátku vše zadařilo,ale dále už máte varování.Práce nemusí být taková,jakou slibují,ani peníze a vůbec je to celé zmatené,radši ještě prověřte. Květa.

12:54
zuzana

Dobry den. co me prosim ceka v nejblizsi dobe v milostnem zivote. dekuji zuzana

Zuzo,vychází vám radost,bohatství a dar pro váš duchovní postup.Nedostatek síly,odvahy se rozhodnout,přijde nedobrovolná změna,která měla nastat už dávno vědomě,protože se nestalo,nebude příjemná,ale užitečná-dar.Pak nastane období nových potěšujících změn,vše bude uvedeno zpět do rovnováhy.I vaší spokojenost vidím.Není tu nic zlého,naopak,vše se děje pro očistu,tak to má být!Květa,

12:50
kata

Bude pokračovat vztah ja 28.12.78 a marek 19.11.83?Oba máme rodinu.Jak na tom je on vůči mě?

Katko,Marek s vámi chce být,ale ne naplno,má na své straně nejednu překážku,kterou nepřekračuje s lehkostí.Přesto s vámi i nadále počítá,není plně spokojený doma,vy mu dáváte jistou naději na lepší zítřky,světlo do života,Vás tato situace ale zatěžuje,zatím nemáte řešit,nechat spíše volně události plynout. Ráda se vám podívám více,zavolejte na 906701701.Květa.

12:47
Lada

Krásný den přeji, chtěla bych se zeptat, zda se mi uskuteční cesta do zahraničí a jestli budu spokojená. 20.7.1993 Děkuji a mějte se hezky.

Lado,cesta se posune nebo odloží,aniž byste Vy zadala příčinu.Tím pádem spokojenost se neukazuje,protože se události neposunou směrem,který chcete vy,i když se snažíte.Ale nemějte strach,nahraďte strach a obavy láskou.Květa.

12:44
Martina ŠOLTOVÁ

24.1.1969,Kolín,kolem 12h. Prosím,chtěla bych se zeptat na lásku, jestli tento rok již budu s partnerem osudovým partnerem.Mnohokrát děkuji Květo:)

Martino,ale vy plně nejste připravená na osudový vztah..máte být sama,ne sama na celém světe,ale sama se sebou,najít cestu k sobě.A sama také nebudete,přichází vám Učitel.Posun letos ne,ale příštím rokem máte krásnou kartu,návrat k sobě a tím pádem návrat lásky.Květa.

12:41
Božena

Božena 14.1 1975 František 18.2 1972. Podívejte se prosím na nase manželství.

Boženko,copak se děje?Máte tady hodně tlaků,stresů,vztah je nemocný a je dobré si alespoň na čas od sebe odpočinout a netlačit násilím k uzdravení.Na hlubší úrovni má vztah pevný základ,máte se rádi,ale jaksi okolnosti nejsou nyní dobré.Jste spíše každý sám než spolu.Nabízím telefonní číslo 906701701 a probereme co dál,co on,co vy..zkrátka změnit staré návyky je nutné,aby se mohl vztah znovu nahodit.Květa.

12:25
Pavla

Dobrý den ,žiju už delší dobu sama s dětmi a trápí mě osamělost,chtěla bych se zeptat jestli se to v blízké době může změnit a poznám nějakého muže a znovu lásku .Pavla 7.7.1970

Pavlo,nyní je více vidět to trápení,než radosti..Vás v životě láska ještě čeká,nebojte se!Někdo kolem vás se i motá,ale není dvakrát vhodný,takže vlastně buďte ráda,že nikdo zatím není..přesto bych Vám ráda udělala hlubší výklad,protože je vidět blok na hlubší úrovni,možná si toho nejste ani sama vědomá a rozebráním přichází uvědomnění.Držíte si v sobě naštvání,zkrátka ne dobré energie,zážitky nejsou zpracované a ty,ač v minulosti ovlivňují budoucnost. Mé číslo je 906701701 a ráda se vám budu věnovat.Květa.

12:20
Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mě letos čeká v oblasti partnerství a lásky. Nar. 13.5.1978 ve 02:20 v Brně. Děkuji. Jana

Jani,máte tu už nyní blízkost,spřízněnost,pak ovšem odstup,nutný k překonávání starých vzorců chování,tím pádem přichází zmatek v lásce,v tomto období ale nedělejte závažná rozhodnutí.Koncem roku opět přichází šťastnější období plné pochopení a tolerance.Rada:nic nehrotit,zůstat naladěná na vnitřní hlas své intuice a dle toho jednat. Květa.

12:12
ELA

Krásný den paní Květo, prosím Vás, čeká mě pracovní pohovor a chtěla bych se Vás zeptat, zda mě přijmou a zda mám odejít ze své současné práce? Byla by ta nová práce lepší? Děkuji. Narodila jsem se 13/10/1986.

Elo,zjevně je lepší odejít,asi o tom uvažujete již nějaký čas.Ale neměla by to být tato práce na níž děláte pohovor.Koukejte hodně kolem sebe a brzy přijde,možná už i je jiná nabídka. Květa.

12:02
Dana

Dobrý den, prosím, kdy budu mít zaměstnání, práci o kterou mám zájem? Jsem už 3 měsíce nezaměstnaná a začínám být zoufalá. Vyjde mi už konečně práce tento měsíc? Dělám něco špatně? Jak to udělat správně? Na pohovory mě zvou, ale přednost dostávají jiní uchazeči. Kdy budu mít dobrou práci, která mě bude naplňovat? Moc děkuji za odpověď. Dana

Dani,na pohovorech se docela líbíte,ale jak je vidět,přednost mají vždy jiní.Brzy budete mít zase nejednu šanci na další pohovory,ale obávám se,že vysíláte předem jakýsi zdroj strachu,který vám celé dění blokuje,proto si přitahujete zdánlivě nesprávné,z vesmírného hlediska správné-aby vám došlo,že je někde chyba,příležitosti.Odpočinek by vám prospěl,v takovém stavu se práce těžko hledá.Veřte.Výklad ukazuje na blokaci vlastními pochybnostmi,myšlením..ráda se vám podívám víc,po 13 hodině jsem na telefonu 906701701. Květa.

11:58
DAGMAR BOHATOVÁ

Dobrý den, jsem nar. 11.7.1960 v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH, V 4.30 - PROSÍM O \"MŮJ ZDRAVOTNÍ STAV A JAKOU CESTOU JÍT DÁL\". MOC DĚKUJI

Dagmarko,koukám na energii vašich čaker,zdraví máte dobré,ale blok ve 4 a 7 .to jest v oblasti hlavy,propojení s vesmírem,neděláte zjevně věci,které dělat máte,vina,deprese,zde se radí,pochopit proč to tak je,protože tak,jak je je dobře,i když je někdy těžké se smířit..nesprávně vyhodnocení situace vás blokuje a to i u 4 srdeční čakry,která ovlivňuje nejen srdíčko,i nervy,cévy,celý hrudník,ruce,plíce.Co se děje,něco si v sobě držíte..chcete-li změnu,nabízím rozbor a pomoc na čísle 906701701. Květa.

11:53
Darja

Dobrý den jen bych se chtěla zeptat jak se mi povede v práci Darja Vojtěchová 22.5.1966 narozená ve Valašském Meziříčí.Děkuji

Darjo,vztahy s kolegy velmi dobré,až přátelské ,náplň práce ano,ovšem taková,no jo,když to musím dělat,peníze si představujete lepší.Celkově neúčast až nespokojenost a chuť si hledat jiné místo,které by vás více bavilo,posunulo v životě vpřed,dalo čerstvý vítr.Tady je vidět stagnace,máte-li nějaké nápady,záměry zde,nebudou realizovány. Květa.

11:49
Lýdie

Dobrý den, dopadnou události nakonec tak, že se odstěhuji od manžela a budu bydlet sama, s jedním nebo oběma dětmi v bytě po babičce, a to ještě letos? Děkuji, Lýdie, nar. 12.9.1978

Lýdie,události nepůjdou tak dobře,jak si přejete.Měla byste bydlet sama a to spíše s jedním dítětem,než se dvěma.Na této situaci se vám čistí osud,karmické záležitosti,naučit se nechtít všechno hned zvládat,řešit a stíhat,pak zbytečně stresujete. V bytě po babičce se budete cítit dobře,začnete nový život,ale než k tomu dospějete,ještě se události a ne příjemné udějí.Nejste připravená zahodit starý život a staré záležitosti. Květa.

11:40
romana

Krásný den milá paní Květo, moc prosím o odpověd, už jsem smutná, občas i vnitřně zoufalá. Toužím po lásce, partnerovi, životním...potkám ho konečně a pokud je to možné kdy...Děkuji za Vaší odpověd a přeji krásné nadcházející léto plné štěstí Romana 6,1,74 ráno 8,30

Děkuji za přání,Romanko,zatím ho karty neukazují,koncem roku snad-ano,přichází vám .ale zároveň karty sdělují,máte osud ve svých rukách.Žijete,někdy smutně,ale snaha je.Jen toužíte a tolik neděláte.Než začnete dělat v životě,třeba inzeráty a tak,je třeba práce v sobě,pro sebe,na sobě...zeptat se:proč jsem smutná,chci to?Nevytvářet si smutky,máte představy,které se nanaplňují.Příčina neštěstí je ta,že život není dle našich představ.Toto pochopit,probrat,pozměnit v sobě,tudy jít.také vidím únavu z toho všeho,víte co,rozbor vás a situace bude na dýl,zavoláte mi? 906701701.Květa.

11:34
Olga

Milá paní Květo, nakoukla byste mi prosím do karet, co mě čeká v oblasti vztahů? Najdu někoho, s kým budeme šťastní (a hlavně spolu založíme rodinu)? Předem Vám moc děkuji a přeji Vám vše dobré! Olga (14.2.1983) PS: Už čtvrt roku se táhne rozchod s Petrem (5.7.1980) - a váhám, zda se k němu vrátit - co by doporučovaly karty?

Olgo,karty se přiklání k rozchodu,ale vy se k němu moc nemáte.Věřte svému úsudku,intuici.Jiný,lepší vztah je blízko,až srovnáte současnost.Je možné,že po rozchodu se uvolní přebytečná zátěž a vrátí se vám i tento vztah,ale lepší,pozměněný.Ptejte se ne na budoucnost,ale na přítomnost.Udělejte přesně to,co udělat opravdu chcete,nebrzděte se,tvořte sama pro sebe,pak přijde rozuzlení.Můžeme probrat více na tel.čísle 906701701. Květa.

11:30
Helena

Dobrý den, paní Květo. Prosím, obnoví se ještě vztah nebo alespoň komunikace s mužem, na kterém mi záleží? Přesné datum narození bohužel neznám (Martin, asi ročník 77). Já jsem narozena 2.7.1968. Děkuji předem za Vaši laskavou odpověď a Váš vzácný čas. Helena.

Heleno,ano,on sice nebude moc chtít,ale nakonec bude vstřícný.Komunikace se zlepší.Pokud chcete,začněte od sebe,nedávejte k němu špatné myšlenky,ani divné,špatné myšlení nemívejte v sobě,máte tam naštvání,že situace není taková,jaká by dle vás měla být.Jednejte a mluvte tak,jak oprvadu cítíte sama v sobě,v duši,v nitru. Květa.

11:25
Lenka

Dobrý den Květuško, ráda bych se zeptala, jakto, že se neumím seznámit s mužem, nemám vztah už několik let a docela bych nějakého akurátního mužskýho měla. Lenka 29.3.1969

Leni,mužům totiž na Vás cosi vadí,to jak se prezentujete-mluvíte,jednáte.Vy se přitom vidíte úplně jinak,oni vás ale také vnímají jinak.Ani kolem Vás nikoho nevidím.Vše se dá změnit a ještě letos by změna mohla nastat a k vám se přiblíží člověk,který bude stát za to.Procitněte,zveste do svého života víc pohody,světla,radosti.Pokud je u vás smutek,neignorujte,ale ptejte se-proč a zpracujte..Květa.

11:06
Veronika

Dobrý den, V červnu dělám státnice, vidíte u mě prosím zda je udělám, a najdu si zaměstnání ? A kdy tak? Děkuji Veronika 26.2.1992

Verčo,vy si nevěříte,nemáte ani klid,začněte spíš s tímto,ať předejdete zbytečným ztrátám.Také nějaké látce,otázce moc nerozumíte..učte se,jak vy potřebujete,cítíte-li čas na odpočinek,jít ven,jděte,ventilujte a to vědomě veškeré vaše emoce s tím spojemé,uvolníte se.. Květa.

11:03
Petr

Krásné dopoledne, vážená Květo, rád bych se Vás zeptal, zda se mohu těšit již brzy na novou pracovní příležitost, která naplní mé představy o práci a zda se tak budu moci konečně vysvobodit z okovů ve své současné práci? Děkuji a přeji hezký den, Petr, 4.8.1975, 15:15 hod, Domažlice

Milý Petře,již není nutné zůstávat v současné práci,sám píšete o okovech,vidím velkou únavu z toho všeho kolem..sám můžete věci posunout zdárným směrem k nové práci,která vás bude bavit.Jen představy bych pozměnila,ty vás totiž mohou tlačit i v budoucím zaměstnání. Květa.

11:01
Lenka

Dobrý den pí.Květo, chtěla bych se zeptat na svůj vztah s přítelem-Járou 23.8.90 v 10:38 v U/O, co si pro nás osud společ.pripravil a jak náš vztah vidí právě přítel?? Děkuji Vám moc a přeji krásný den. Lenka 14.10.78 v 7:30 Hlinsko

Hezký den přeji všem lidem!! I Vám Lenko-mezi vámi je karmické spojení,potkali jste se,aby se karma změnila,pročistila.Je třeba návrat k sobě,ustát se.Vztah není v současné chvíli moc dobrý,vidím tlaky a stres a váš přítel i to takto vnímá.Je dobré s tím něco dělat,radu máte,více probereme zavoláte-li mi na 906701701.Prostě začněte žít i sama za sebe,rozkvěťte,dejte do situace více citu,jemnosti..Květa.