Archiv: 17.09.2015 13:00 - 15:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Gita

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se astrologii a léčitelství
Online chat byl ukončen.
13:21
Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptala, co mne čeká. Hlavně, jestli seženu zajímavou práci (vyjedu do zahraničí) a budu mít hezký hodnotný vztah, prostě muže pro život. Budu už šťastná? Děkuji Vám moc za odpověď. Lenka 28.7.1994, 4.05 Pelhřimov

Milá Lenko, mám pro Vás bohužel nepříznivou zprávu. V tomto roce raději nepočítejte s uspokojivým vztahem, spíše naopak. I kdyby Vám do života vstoupila láska, zavání to spíše trápením, planeta Pluto drží u Vás tuto oblast nyní v tzv. ,,matu\". Příští rok bude líp, vydržte! Gita.

13:18
Iva

Dobrý den paní Gito, mám problémy se zdravím. Chci se zeptat, kdy tyto problémy odezní a jak bych se s nimi mohla co nejlépe vyrovnat. Děkuji. Iva, 8.1.1968.

Milá Ivo, ohledně Vašeho zdraví jsou signalizovány změny, ale co se týká bližších informací, jsou náročnější na výklad. Pokud máte zájem, jsem od 15.30. na čísle 906 701 701, ráda Vám vše osvětlím, Vaše Gita.

13:15
Denisa

Dobrý den paní Gito. Prožívám těžké období, kdy se mi nedaří najít práci a lásku, dá se říct že se hledám. Chtěla bych se vás zeptat, jestli se v roku 2015 a 2016 vyskytnou tranzity, díky kterým se muj život obrátí k lepšímu. Děkuji za odpověď. Denisa 22.5.1990 Prešov (Slovensko).

Milá Denisko, příští rok je u Vás na příznivé tranzity o moc bohatější než ten letošní. Uran je připraven začít s úplně novými věcmi a obratem ve Vašem životě, hlavně v lásce a financích. Velmi krásný je také tranzit Jupitera na Vaše Slunce, což se děje pouze jednou za 12let, přijdou velké příležitosti! Vaše Gita.

13:11
svatka

Dobrý den Gito, já 3.4.1967 (rozvedená) a on 22.2.1965 (zatím ženatý), ráda bych se zeptala jestli budeme někdy do budoucna spolu. Jestli dokáže udělat on ten „krok dopředu“. Děkuji za odpověď Svatka

Milá Svatko, ukazuje se, že může hodně dlouho trvat než se vaše cesty spojí tak, jak si to představujete. Vy jste akceschopná, ale Váš přítel může být trošku vyhýbavý, což Vás bude dráždit. Chce to velkou trpělivost, o tu se musíte obohatit. S pozdravem Gita.

13:08
Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mě v blízké době čeká vztah. Datum narození 23.7.1991 Děkuji.

Milá Petro, vztah Vás čeká pravděpodobně velmi brzy, už podzim hlásí příchod muže do Vašeho života. Buďte však velmi obezřetná, není to dle hvězd ta nejlepší doba pro lásku. Sarurn s Neptunem mohou přinést zklamání a nějakou faleš. S pozdravem Gita.

13:05
Hanka

Pěkné odpoledne paní Gituško, chtěla bych se zeptat, kdy, se Vám v kartičkách ukazuje změna zaměstnání? Podaří se mi najít zaměstnání, které mě bude naplňovat? 23.8.1977. Děkuji Vám za odpověď.

Milá Haničko, ke změně zamwstnání dojde a nebude to už tak dlouho trvat. Bude se Vám však dařit jen tehdy, pokud si připomenet, kdo jste, co znáte a co dovedete - a když nic ze sebe nebudete nabízet pod cenou. Hodně štěstí, Vaše Gita.

13:03
týna

dobrý den,prosím výklad na vztah mezi mnou Kristýna/12/7/90) a známým Rostislav (datum bohužel nevím, věk cca 31) známe se od 3/2015, ale je mezi námi značná přitažlivost. navážeme partnerský vztah? jaká je šance?cítí ke mě něco víc nebo si to jen namlouvám?mám udělat první krok nebo udělá on?moc moc děkuji

Milá Týno, šanci máte velkou, je vidět příjemné jiskření a zamilování. V listopadu však pčítejte s menší zkouškou, která může způsobit pesimismus, na jaře je ale opět připraven láskyplný boom :-), s pozdravem Gita.

13:00
Michaela

Dobrý deň milá Gita, veľmi pekne Vás žiadam o odpoveď prosím bola by ste taká láskavá a pozrela sa mi, či sa stretnem s mužom Michal 27.8.1983 a keď áno tak kedy v akom období/mesiaci by to mohlo byť? Ja Michaela 3.7.1989. Srdečná vďaka za odpoveď prajem krásny zvyšok dňa nech sa Vám darí.

Dobrý den, Michaelo, s Michalem máte velkou šanci se setkat v první polovině příštího roku. Přivedou vás k sobě pravděpodobně hodně nečekané okolnosti a budete příjemně překvapená, moc Vám to přeji, Vaše Gita.