Archiv: 23.07.2015 13:00 - 15:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Rachel

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se výkladu karet a astrologii
Online chat byl ukončen.
15:00
Ivona

Hezky i kdyz teply den Rachel, Narodila jsem se 5.8.1984 a chtela bych se zeptat na lasku a pripadneho partnera kteremu ji budu taky davat.Dekuji Ivona

Milá Ivono, v brzké době Vás čekají hezké záležitosti lásky:-). Váš partner Vás bud ctít a projevovat Vám náklonnost tak, jak to vyžadujete, nesmíte si ale nechat do vztahu mluvit od nikoho zvenčí! Přeji hodně štěstí, Rachel

14:58
Michaela

Dobrý den,já se jmenuji Michaela nar. 13.2 1976.A ráda bych se Vás zeptala na svojí nejstarší dceru Denisu nar. 4.7 1998,protože byla tak zmanipulovaná svím otcem nar.6.7 1976 ,že ode mě odešla a nechce se mnou ani mluvit.Moje otázka je - jestli se zlomí někdy vliv jejího otce,tak abyy sme spolu zase komunikovali.Její otec je ženatý a má další dít

Milá Michaelo, nezoufejte, protože se vše časem obrátí k lepšímu. Denisa má v sobě velkou hrdost, nesnese kritiku a kdo ji tzv.vychválí a vynáší, má ji ,,v hrsti\". Ukazuje se mi však, že najde tu pravou cestu a vše přehodnotí, tento rok ale ještě nelze s tímto posunem počítat. S pozdravem Rachel.

14:54
Valerie D.

Dobrý den Rachel, zajímalo by mě jak to vypadá do budoucna ve vztahu k Pavlovi, nar. 28.11.1973 . Již jsme spolu měli vztah, který nevyšel, přesto je stále \"okolo\" a pomáhá mi... Předem mnohokrát děkuji a přeji příjemný den! Valerie (já 26.1.1979)

Milá Valerie, Pavel je tak tochu ,,oříšek\", protože navzdory své aktivitě a spontánnímu jednání či pomoci, je to muž velmi mentálně zranitelný a komplikovaný. V tomto čase bych na Vašem místě raději nečekala od něho super zázraky, projde zatěžkávající zkouškou, teprve pak přijde Vaše šance. Kýženým obdobím bude konec roku. S pozdravem Rachel.

14:49
Petra Stárková

Hezký den!! Po delší době jsem se sešla se svým kamarádem,po 3 letech. Projevil mi svou náklonnost,jmenuje se Petr Slaboch nar. 27.10.1968,taky je z Prahy. Je to má osudová láska?? Děkuji za odpověď a přeji hezký den!! Žádného muže nemám,tak nevím jestli právě Petr není ten pravý

Milá Petro, věřte, že Petrovo jednání není v žádném ohledu lehkomyslné, jakmile se pro něco rozhodně, myslí to vážně. Pokud Vám projevil náklonnost, znamená to u něho hodně a chtěl by, aby to mělo trvání. Škoda, že nepíšete svůj datum narození, abych mohla do vaší budoucnosti proniknout hlouběji, Petr se totiž bude něčeho obávat. V případě zájmu o hlubší výklad mi zvolejte od 15.30. na číslo 906 701 701, řekneme si více. Rachel.

14:42
Miloslava Pavlíčková

dobrý den jsem vdanná máme s manželem neshody prosím co mě čeká zustanu s manželem? Já 31.1.1962 manžel 30.4.1972 děkuji

Milá Miloslavo, nemám pro Vás příliš optimistické zprávy, ale podstatou je, abyste věděla, na čem jste. S manželem se nejeví vaše budoucnost jako stabilní, což vyvěrá především z jeho podstaty, nemůžu dát totiž za něho ,,ruku do ohně\" a konstatovat, že v případě, kdy se začne tzv. nudit, Vám bude věrný. Jsou viditelné jeho touhy po poznání a experimentech, zvažte, jestli jste schopna to tolerovat. Vaše Rachel.

14:37
Michal

Dobrý den, jsem Michal nar. 24.02 1987 5:55 v Olomouci a chtěl bych vědět zda navážu hlubší vztah se svou kamarádkou Vendulou nar. 20.04 1991 19:00 v Přerově. Děkuji za odpověď.

Milý Michale, jste v období, kdy je třeba začít na vztahu pracovat a nespoléhat se na samozřejmosti, tudíž dejte do toho více aktivity. Vendula je hodně smyslná a zřejmě ji nemotivuje partnerova plachost či neprůraznost, přitom hlubší vztah můžetev spolu skutečně navázat, směle do toho! S pozdravem Rachel.

14:33
Jana

Dobrý den, chci se zeptat, kdy prodám rodinný domek, byt jsem si už koupila a potřebuji zaplatit dluhy, děkuji 22.4. 1944

Milá Jano, prodej domku se nyní nejeví jako úspěšný, týká se to především července a srpna. Štastnějším obdobím je rozhodně září až listopad. Finanční sféra se Vám má posunout hezky kupředu a každopádně docílíte, čeho chcete, chce to trpělivost. S pozdravem Rachel.

14:28
Pavlína

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na práci, mám živnost moc nefunguje , mám pokračovat? 29.3.1971 Brno

Milá Pavlíno, v podnikání Vás v náslledujícím čase čekají bohužel spíše zátěže, což Vás přinutí provést změnu. Měla byste v tomto období zbystřit a nebýt imunní vůči případné objevující se možnosti v jiné pracovní oblasti, závěr roku může být korunován úspěchem a trvvalým místem, které Vám dá kýženou pohodu a klid i po finanční stránce. Přeji hodně štěstí, Rachel

14:24
Jana

Dobrý den chtěla bych se zeptat, zda letos potkám partnera pro dlouhodobý vztah a co proto případně můžu ještě udělat. Zkouším všechno možné, ale zatím se nedaří. Narozena 13.5.1978 v 02:20. Děkuji. Jana

Milá Jani, především je třeba se na případné muže, kteří Vám vstoupí do cesty, zvýšeně zasoustředit a nebýt povrchní a naivní v pohledu na jejich povahu. Vyhnete se tak četným zklamáním. V tomto roce na Vás číhá ne jedna možnost, ale pozor - tito muži nemají být předurčeni pro dlouhodobý vztah, je tedy vhodné se příliš na tuto představu neupínat. Zajímavější je pozdější doba, ráda Vám vše upřesním na čísle 906 701 701, kde jsem od 15.30., Vaše Rachel.

14:18
Monika

Dobrý den paní Rachel. v srpnu mi končí rodič.dovolená. Chtěla bych se zeptat, zda se mi podaří najít nějakou práci, pokud ano, v jaké oblasti. předem děkuji za odpověď. Monika 25.2.1983ve 21:15 Bohumín

Milá Moniko, hned od září Vám běží ,,šťastná éra\" pro nové šance a to především pracovní. Uděláte dojem na některém z pohovorů a čeká Vás trvalejší zakotvení. Navíc to bude práce, díky které získáte i solidní finanční ohodnocení, moc Vám to přeji:-), Rachel.

14:13
Ingrid

Dobrý deň pani Rachel, bude prosím v budúcnosti po nejakom čase a vyriešení problémov pokračovať vzťah Ingrid, Košice SR 13:30 a Slavomír, Košice? ja 23.8.1970, on 15.9.1979. Mám za ním občas ísť aby videl, že mi na ňom záleží? ďakujem.

Milá Ingrid, domnívám se, že oba jen obtížně dáváte najevo, co cítíte a nedorozumění mohou vznikat z nevhodných snah, kdy oba pomáháte tam, kde vás druhý nežádal a očekáváte pomoc, o kterou jste si neřekli. Klidně za ním můžete občas jít, jste to totiž právě Vy, kdo může vrátit teplo do vztahu, přeji hodně štěstí, Rachel.

14:08
Eva

Dobrý den chci se zeptat , zda budu mít nový vztah, novou lásku do konce roku. A příští rok bych mohla mít miminko.Děkuju Eva 17.5.1974.

Milá Evo, va Vašem současném období vidím spíše zkouškové období a jakoby pocit bezmoci, protože pro lásku nechce být stále požehnáno. Jste ale žena, která jakmile si něco zamane a upne se na nějakou představu, jde si za tím a nevzdá to. I když by to teď bylo tak trochu ,,hlavou proti zdi\", dočkáte se brzy své šance a není tedy proč zoufat, i když se tak neuděje do konce tohoto roku. Vaše zelená svítí na jaře 2016, hodně štěstí! Rachel.

14:03
Eliška

Zdravím Vás paní Ráchel, prosím má náš vztah budoucnost,budeme spolu fungovat a žít? Já 1.1.1963 Zdeněk 7.11.1962 Děkuji

Milá Eliško, pokud a dokud budete mít společné téma, cíl, který je nad všedností, máte velkou šanci prožít život spolu. Přibližte se jeho snům a touhám, protože to není pouze sex, co dělá partnerství harmonické, je důležitá i duchovní souhra, pak se můžete vznášet v neobvykle šťastných dimenzích! Vaše Rachel.

13:58
Tereza

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na vývoj vztahu mezi mnou (6.8.1992) a mužem (29.12.1974). Děkuji a přeji Vám krásný den Tereza

Milá Terezko, pro soužití v dlouhodobém vztahu byste se měli co nejlépe poznat, projít i náročnými a problematickými dny. Vaše rozdílné povahy vás mohou často vysilovat, Vy potřebujete cítit lásku a uznání, on to nemusí vnímat jako potřebné natoolik, aby to stále otevřeně projevoval. Větší šance jsou v pozdějším věku, kdy se situace může překvapivě zlepšit. Přeji hodně štěstí, Rachel

13:53
V.

Dobrý den paní Rachel prosím, vstoupí mi do života ještě láska, která mne úplně rozsvítí? Pokud ano, budu čekat dlouho? Jednomu pánovi (Karel 15.6.55)se to už podařilo, ale nemohu ho mít, není sám, ale zároveň se ho nějak nemůžu pustit. Je se mnou pořád v myšlenkách. Děkuji a přeji krásné léto Věra (20.10.71 - Humpolec 11:55)

Milá Věro, co se týče Karla, nelze přehlédnout velmi příjemné spojení, silně se přitahujete. V budoucnu má mít vaše vazba silnou dohru, takže bych to nevzdávala. Je sice pravda, že to může potrvat než se do všeho Karel vrhne tzv. po hlavě, nicméně má se tak stát:-), s pozdravem Rachel.

13:48
Dana

Hezký den Rachel, ráda bych se zeptala jak to vypadá do budoucnosti s mým manželem, má milenku, ale stále ode mně neodešel. Nebo mně čeká nový vztah? Dana 2.2.1961 3.15 hod. Mariánské Lázně, Milan 29.12.1961 Planá

Milá Dano, jste v časovém období, které je náročné pro nový začátek, je třeba neopakovat chyby z minula. Nový vztah bych nyní nedoporučovala, potkala by Vás sice velká přitažlivost, ale zároveň nepřizpůsobivost vůči způsobu života druhého, není tedy dobré hnát se ukvapeně do nové náruče. Můžu Vám pomoci vytýčit období pro skutečně šťastnou lásku, jsem Vám k dispozici od 15.30 na čísle 906 701 701, Rachel.

13:43
P

Dobrý den, rada bych se zeptala pro sim na syna Vaclava 10.3.2000, je telesne postizeny, jestli se jeho zdravotni stav nejak v budoucnu nezhorsi, operace napriklad nebo neco jineho? Dekuji Petra 14.12.1978.

Milá Petro, Václavův stav se nemá nijak rapidně zhoršovat, spíše naopak. Ačkoliv je v komunikaci méně průrazný a někdy může působit plaše, jeho energie je silná a jeho organismus dokáže zabojovat, zvládne to! Přeji Vám i jemu hodně štěstí, ničeho se bát nemusíte, Vaše Rachel.

13:39
Michala

Dobrý den, prosím o karty zda budu mít v tomto roce vztah s mužem i když jsem vdaná. Manželství roky nefunguje, je zde problém alkoholu a již se na ničem nedomluvíme. Přála bych si podporu v životních situacích i fyzickou lásku. Pokud ano, bude to muž z minulosti nebo někdo nový? Děkuji, pěkný den Vám přeje Michala, nar. 23.7. 1967, Praha 2.

Milá Michalo, co se týče Vašeho současného vztahu, nebudu tajit, že se blíží destrukce, která zakulminuje v příštím roce. Někdo k tomu ovšem může dát pořádný impuls a to už na podzim tohoto roku. Blíží se k Vám muž, který Vám může poskytnout vše, co Vám schází, nikoliv muž z minulosti, ale úplně nový člověk ve Vašem životě, hodně štěstí, Rachel.

13:34
Dana

Dobrý den paní Rachel,Já Dana nar.1.6.1978 Frýdek -Místek chci se Vás zeptat co mě čeka v lásce,nová láska děkuji a přeji hezký den.Dana

Milá Danuško, úspěšnost a štěstíčko ve vztazích Vám v tomto čase narušuje snížené sebevědomí, chce to postavit se svému strach ze zklamání, netvořit si vzdušné zámky, buďte více sebejistá. Pokud si toto vezmete k srdci, láska Vás zahřeje na jaře příštího roku, hodně sil k osobnímu růstu! Rachel.

13:31
Carol

Krásný den milá Rachel, ráda bych se Vás zeptala, kdy a při jaké příležitosti potkám svého celoživotního partnera? Narodila jsem se 13,10,1986. Moc Vám předem děkuji za Vaši odpověď.

Milá Carol, pro seznámení s celoživotním partnerem se mi ukazuje nějaká slavnostní příležitost nebo společnost, ve které bude doménou estetika a umění. Je to zde ale trošku zamotané, ráda Vám poskytnu bližší informace od 15.30. na čísle 906 701 701, s pozdravem Rachel.

13:27
alena

dobrý den,chtěla jsem se zeptat na synA Radima jestli mu půjde podnikání a jestli potká brzo tu pravou LÁSKU. narozen jIHLAVA 5.4.1976

Hezký den, Radim je velmi schopný a v životě jsou pro něho připraveny velké šance, samozřejmě především v profesní oblasti a lásce. V podnikání má do roku dosáhnout značnýchb úspěchů, jeho energie a drive bude mít ohlas. Láska si na něho počíhá příští rok:-), s pozdravem Rachel.

13:24
d

Dobry den,prosim,caka ma v blizkej dobe nejaky novy vztah?Dakujem.Darina 9.11.74

Milá Darinko, vidím, že začátek roku 2015 Vám moc štěstí v lásce nepřinášel, ale nezoufejte. Nový vztah je za dveřmi, doslova zaplaví Vaši dušičku štěstím :-), kýženým měsícem se jeví listopad, zde je první vysoká tendence k seznámení, hodně štěstí! Rachel.

13:22
Renata

Hezký den ráda bych věděla zda budu mít brzy partnera. Děkuji a přeji krásný zbytek dne

Milá Renatko, bohužel nepíšete svůj datum narození a tudíž nemůžu dostatečně kvalitně zodpovědět Vaši otázku. Pokud máte zájem o bližší informace, zavolejte mi od 15.30. na číslo 906 701 701, ráda Vám vše nastíním, s pozdravem Rachel.

13:19
Helena

Dobrý den. Prosím o zodpovězení dotazu. Bude pokračovat můj vztah s přítelem? Stále nějak nevím, na čem s ním jsem. Jsem narozena 2.7.1968 a on 10.5.1964. Děkuji za odpověď. Helena.

Milá Helenko, ve vztahu s Vámi bude mít tento muž tendenci Vás omezovat. Zpočátku to může docela klapat, ale posléze vidím značné komplikace. Vztah je sice možný, ale počítejte s tvrdou prací na obou stranách, Vaše Rachel.

13:17
týna

Dobrý den, prosím výklad na vztah mezi mnou Kristýna12/7/90, a známým Rostislav, datum bohužel nevím(věk asi 31), známe se asi 4 měsíce, ale je mezi námi značná přitažlivost, navážeme partnerský vztah? jaká je šance? nebo najdu si už brzy někoho? někoho koho znám nebo se objevní někdo úplně nový?děkuji

Milá Týno, z vašeho spojení je vidět příjemné jiskření, ale oheň, který se rozhoří, brzy vyhasne, protože nebude čím přikládat. Mnohem více vám dá přátelství než partnerská vazba. Co se týče Vašeho prvého partnera, velmi brzy ho poznáte :-), přeji hodně štěstí, Rachel.

13:13
Olga

Dobrý den, Rachel, zaujalo mě na Vašem profilu, že děláte výklady hlavně na lásku. Prosím o nastínění, jak se bude vyvíjet vztah mezi mnou (14.2.1983) a přítelem (5.7.1980). Vidíte možnost společného bydlení, založení rodiny..nebo naopak je další společná budoucnost nereálná? Jsme spolu půl roku. Předem moc děkuji za Váš čas. Olga

Milá Olgo, problémem zde trošku je to, že se mi pro budoucnost ukazujete spíše jako kamarádi než životní pár. Skvěle byste se sice mohli podporovat kariérově, ale jinak je vztah celkem slabý a časem by nastaly značné problémy. Museli byste velmi intenzivně na sobě pracovat, s pozdravem Rachel.

13:10
Zdenka

Dobrý den, čeká mě v blízké době ještě láska (3.7.1972), mohla by vzejít ze současného přátelství (on-10.7.1976)? Děkuji za odpověď

Milá Zdeni, láska se zřetelně ukazuje,a le co se týče Vašeho současného přátelství, je to trošku komplikovanější. Navrhovala bych hlubší rozbor, pokud máte zájem, jsem vám od 15.30. k dispozici na čísle 906 701 701. s pozdravem Rachel.

13:08
Jana

Přeji Vám krásné odpoledne,paní Rachel :-)) Prosím,kdy a kde potkám muže pro společný život? Svou osudovou lásku? Zatím mě oslovují a mají zájem pouze ZADANÍ muži - Miloš 27.3.65??A kdy se mně zlepší má finanční situace?Jana 6.10.61.Předem moc děkuji.Mějte pohodový a sluníčkový den.:-)

Milá Jani, vůbec se nemusíte bát, že byste nepotkalla toho ,,svého osudového\" a čekala Vás samota. Již v tomto roce Vám jde do cesty muž, který Vás chytne za srdíčko, nebude z toho ovšem okamžitě trvalý svazek, půjde to pozvolna. Ale pamatujte, že osudová, velká láska jde časem a nadejít si nelze. Ve finále sklidíte plody úžasného naplnění! Rachel.

13:03
Petra

Krásný den paní Ráchel, ráda bych se zeptala, zda mne čeká zajímavá změna práce a pozitivní změny v osobním životě v roce 2015? Zrovna nemám moc šťastné období jak po pracovní stránce, tak i v manželství. Budu spokojena a vyrovnána s mým životem? Já Petra 2.8.1973 v Jihlavě, v 14:45 hod., manžel Petr 1.8.1970 v Čáslavi. Moc děkuji Ráchel.

Milá Petro, je vidět, že poslední dlouhé období nebylo nikterak zářivé. Ukazuje se mi nejistota, strach z budoucnosti, takový tenký led. Ještě nějaký čas si dávejte pozor na lidi kolem sebe, někdo by mohl trošku intrikovat. Od září však máte reálnou šanci v posunu a to i ohledně zmiňované práce, čekají Vás šťastné okolnosti, moc Vám to přeji, Rachel.

13:00
Michaela

Dobrý deň milá Rachel, veľmi pekne Vás žiadam o odpoveď prosím bola by ste taká láskavá a pozrela sa mi, či sa stretnem s mužom Michal 27.8.1983 narodený v Starej Ľubovni a keď áno tak kedy v akom období/mesiaci? Ja Michaela 3.7.1989 narodená v Starej Ľubovni. Srdečná vďaka za odpoveď prajem Vám krásny zvyšok slnečného dňa nech sa Vám darí.

Přeji krásný den všem, milá Michaelo, mám pro Vás dobrou zpávu:-). S Michalem se setkáte a bude z toho hodně zajímavé spojení, nicméně to nebude hned, počkáte si do podzimu, přeji hodně štěstí, Rachel.