Archiv: 19.05.2015 13:00 - 15:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Bohunka

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se astrologii
Online chat byl ukončen.
14:58
zdenka hiclova

Dobry den chtela bych se zeptat na muj zdravotni stav dekuji. 15 .10 .1972

Zdenko, Vy si zdraví musíte prostě hodně a stále hlídat. To, že se některé věci vylepší, nemusí znamenat, že zmizely docela. Ale když si na vše dáte pozor a budete se potížím věnovat, vše ustojíte. Bohunka.

14:56
vendula

Dorý den chtěla jsem se zeptat, jak to u mě bude vypadat do budoucna po pracovní stránce, zda-li zůstanu v současném zaměstnání, nebo mě čekají nějaké změny. Děkuji 23.2.1971 7.20hod nar.

Pěkný den Vendulo, pro oblast vztahů, i pracovních, by mohla být změna velmi pozitivní a užitečná. Ale pro práci samotnou a pro její ohodnocení riskujete změnami opak, takže vše velmi dobře zvažujte a buďte zčásti i hodně opatrná. A změny, které budou přicházet zvnějšku, Vás pracovně také právě nepotěší (v již řečeném), vyjma těch vztahových aspektů. Takže buďte vždy v předstihu před okolnostmi! Bohunka.

14:51
Ilona

Dobrý den, ráda bych vedle sebe někoho...Lásku, Muže :-) ..stále čekám a už dlouho čekám. Ilona 27.6.1976, 14:00,Bohumín.

Pěkný den Ilono, u Vás láska nese prožitky horské dráhy - buďto lítáte oblacích anebo jste \"down\". Takže alespoň máte jistotu, že se dočkáte. Kdy? To se můžeme na našich linkách podívat. Hodně pěkného přeje Bohunka.

14:48
Monika

Dobrý den paní Bohunko, chtěla bych se zeptat, jak se bude vyvíjet můj vztah s přítelem. Předem děkuji za odpověd. Já Monika 25.2.1983 ve 21:15h, Starý Bohumín, přítel Michal 3.6.1979 kolem 4,5 h ráno, St.Bohumín.

Moniko, můžete se cítit přítelem někdy citově šizená. Možná je to kvůli práci, povinnostem, ale přesto - je to na Vás tlak. Měl by Vám jej dobrovolně kompenzovat. Činí tak? Pak je možné jít dál. Ale dovolit komukoliv, aby Vás šidil anebo k Vám nebyl upřímný nesmíte nikomu dovolit (možná jste to už zažila). Ráda si s Vámi o tom promluvím na 906 701 701 - Vaše Bohunka.

14:43
iva

Dobrý den Iva 4.5.1964 hodina narození 16,30 jak se mi bude dařit do konce roku pracovně a s láskou? . Děkuji

Pěkný den Ivo, oboje má pozitiva, láska, obzvláště pokud se cit spojí s vášní, může být velká zkušenost! Dokonce může být s tou prací spojena. Ale jinak Vás někteří ti muži něčím drtí ... dovolíte jim to? Bohunka.

14:38
S.

Dobrý den, prosím o vývoj vztahu mezi mnou - 14.7.1993 (14:45) a dotyčným 9.10.1980. Díky krásný den. S.

Pěkný den, pokud není vázán v jiném vztahu, hluboký cit a něha bude mít zelenou. V opačném případě nakonec riskujete potíže ... Bohunka.

14:33
Dana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se to u mě vyvine s prací v tomto roce. Rozhoduji se, jestli začít podnikat v tom, co mě baví a naplňuje, ale zároveň mám i další pracovní nabídku na zajímavou ale velmi náročnou práci. Děkuji. 11.3.1970, 03:15, Bruntál.

Pěkný den Dano, Vy máte na oboje, ačkoliv samozřejmější katapultace finanční stránky věci je u Vás spojena spíše se zaměstnaneckým poměrem. Přesto byste na to, co Vás baví, neměla v žádném případě rezignovat, i to dokážete finančně zúročit a bude to i o osobním pocitu štěstí! Tak jen do toho všeho, jako to budete cítit, třeba to zvládnete opravdu ihned oboje současně anebo popořadě - Bohunka.

14:29
Zuzana

Dobrý den, v posledním roce se mi nedaří v podnikání, mám firmu zavřít a začít něco úplně jiného? Bylo by lepší pracovat a žít v zahraničí? Děkuji Zuzana 3.5.1971 3,30 ráno Praha

Pěkný den Zuzko, příští rok, například kolem Vašich narozeni, budete mít po starostech, vše půjde v tomto tématu samo k úspěchu. Bylo by možné to do té doby nějak ustát? Na to si nyní odpovězte především. Zahraničí by nyní neslo zátěž, přestože změny jsou vhodné - ale aby se týkaly právě zahraničí, muselo by to být nějak provázané s partnerským životem anebo alespoň mužskou energií - ale ne každou, pozor na to, hrozí zde velmi špatný odhad. Možná si o tom také můžeme spíše promluvit, Snad máte ale teď alespoň úplně základní informaci, hodně štěstí - Bohunka.

14:23
Petr

Vážená paní Bohunko, jmenuji se Petr, narodil jsem se 4.8.1975 v 15:15 hod v Domažlicích, a rád bych se Vás zeptal, zda se mi v blízké době podaří narazit na tu správnou pracovní příležitost, která nejen zabezpečí rodinu, ale kde budu opravdu šťastný a práce mě bude naplňovat. Mám už dlouhodobě pocit, že správně nenaplňuji svůj karmický úkol. Díky

Dobrý den Petře, pro Vás je práce i otázka určitého pocitu lásky k sobě, k životu - tedy je vysoce důležitá pro Vaši spokojenost. Rozlad na duši zde cítíte oprávněně - a měl byste s tím něco udělat včas tak, aby zde byla jak jistota, tak i ten pocit štěstí a naplnění. Třeba spojit zaměstnání i podnikání, možná stíhat oboje ... jakkoliv, ale nemůžete si dovolit pocity zmaru, ke kterým bude při pasivním přístupu jinak stále sklon. Nakonec by Vás to vedlo k rozlomení jistot - a to není správná cesta, ani bezpečná pro Vás, Vaše blízké. Věk vašich cca 42let toto otestuje...Pozitivní mohou být i vlivy zahraniční, je třeba myslet i na ideály jako takové. Pokud si o tom chcete promluvit, ozvěte se na 906 701 701, ráda Vás uslyším - Bohunka.

14:16
Pavla

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mě čeká teď v oblasti lásky. Pavla Vrtišková 16.6. 1993. ve 12:00 v Benešově. Děkuji

Milá Pavlo, je tu živo, mnoho se tu rýsuje, i tranzity Venuše Vám v mnohém ladí - užijte si to, ale nenechte se nikam tlačit. Za měsíc, dva, budete mít v tom všem lepší orientaci. Hodně krásného přeje Bohunka.

14:12
Lenka

22.4.1973,Kyjov cca 8 hodin ráno :) dobrý den Bohunko,chtěla bych zahájit prac.příležitost s firmou Starlife-bude pro mě vhodná?Děkuji za odpověď Lenka

Pěkný den Lenko, pokud je to vysoce aktuální záležitost, jen do toho, Váš Ascendent je teď jako velmi pozitivní rozbuška zacílená na úspěch! Ale současně je třeba prověřit některé náležitosti, něco tu visí ve vzduchu jako skrytá vada - kryjte se smlouvou tak, abyste jí nebyla nijak zranitelná. Pozor také na některé autority a starší. Bohunka.

14:07
Šárka

4.7.1981, Brno, 5:30 Ráda bych věděla, jaká bude moje situace do budoucna, co se týče bydlení, děkuji.

Pěkný den Šárko, pokud jste to začala řešit již loni, půjde to dobře. Pokud ne, raději se ozvěte na 906 701 701, abychom se na to podívaly. Bydlení a domov jsou totiž u Vás dost složitá témata, která Vám osud periodicky komplikuje. Ne však proto, aby Vás zlomil - ale naopak, abyste si svoje nakonec dosáhla - a hlavně se toto neostýchala. Přeji hodně štěstí, Bohunka.

14:03
Eva

Dobrý den, chci zeptat jak to u mě vypadá s láskou? 11.2.1987, 18:45, Prostějov. Děkuji

Milá Evi, s láskou je to u Vás občas složitější a chtělo by to nějaké změny! Obzvláště u Vašeho protějšku anebo v tom, jak na něj nahlížíte či jak jej vybíráte. Opatrně ale s pokušením ... máte sice tendenci k zodpovědnosti v lásce a k pevnosti, ale ... na druhou stranu to druzí nesmějí zneužít a musejí mít snahu rozumět Vaši duši. Vaše energie roste, tak toho využijte a hodně pěkného - Bohunka.

13:58
Monika

Dobrý den paní Bohunko, chtěla bych se zeptat. S přítelem to klape, ale přeci tomu něco chybí, má v práci problémy a užírá se s nimi. Vlastně se tak nějak sobě vyhýbáme. Já 12.5.1974 přítel 14.12.1969 Děkuji a přeji pěkné odpoledne. Monika

Pěkný den Moniko, nedopusťte, abyste oba toto nechali narůst. Je to ve Vašem případě poněkud zbytečné. Nezkusíte se na to všechno společně podívat ještě i trochu jinak než doposud? To by bylo pro Vás ideální, pokud nechcete o vztah přijít, doporučuji! Bohunka.

13:55
Pavla

Dobrý den, proč se pořád zamilovávám do nesprávných mužů? Kdy se objeví ten pravý??? Většinu života jsem bez partnera, v čem je zakopaný pes? Jsem narozena 2.7.1968 v 7.13 v Děčíně. Moc děkuji za radu

Hezké odpoledne Pavlo, část toho přímo souvisí s Vaším dětstvím - něco tam bylo velmi stresující a vystavělo Vám to ne právě ideální vztahový model ve Vašem podvědomí. Toto by bylo vhodné projít znovu, rozlišit od přítomnosti a tak se od toho do určité míry oddělit a zbavit se tohoto negativního vlivu. Kdykoliv se ozvěte na 906 701 701, projdeme to. Další věcí je Vaše karmická vývojová cesta - bojuje zde minulost s budoucností, místo aby návazně spolupracovaly - a týká se to i prožitků lásky v minulých životech. Ne jako karma, ale jako lekce, která by se měla nyní již správným způsobem překročit. Tak se budu těšit na slyšenou - Bohunka.

13:49
Pavlína

Dobrý den, chci se zeptat na dceru 24.2.2004, brno, 6:25, má problémy se spolužáky a s prospěchem, zlepší se sitace, chce přejít do druhé třídy na stejné škole. děkuji

Dobrý den Pavlíno, Vaše dcerka se potřebuje cítit velmi přijímaná a milována, aby byla jistá sama sebou a mohla mít lepší vztahy. Děti jsou ale někdy svou upřímností a také nevyzrálostí velmi drsné, ke svým spolužákům ... to ji ničí a proto ty komplikace. Tím spíše, že ani ona se nechce vzdát svých vlastních představ a má silnou energii, ale někdy je zmatená a má špatný odhad. V budoucnosti, až bude pracovat, vše pozitivní zúročí. nyní jí ale musíte být velkou podporou, což ona velmi ocení. Tak se obě držte - Vaše Bohunka.

13:44
Hana

Dobrý den, narodila jsem se 14.7.1969 3.30 Valašské Meziříčí , chci se zeptat na komplikovaný vztah s Janem 28.2.1971 . Děkuji za odpověď Hana

Pěkný den Hani, osa Rak-Kozoroh (Ascendent a sedmý dům) - ta potřebuje především cit a jistotu, s ohledem na dispozici Vaší Venuše to platí dvojnásob, byť je velmi přizpůsobivá. Komplikovaný vztah proto není nic pro Vás. Víte ale, že komplikace je především v tom, že Jan umí stát hlavně na své vlastní straně? Popřemýšlejte si o tom a hodně štěstí - Bohunka.

13:40
Marketa Křenovska

Dobry den,jsem nar.2.12 1977 ve Zline,zajima me jak to budu mit s laskou,porad to mam stejne.Miluju zenateho,jeho pani ho nechtela,uz ho zas chce..Ceka me s nim budoucnost,nebo prijde?On je policajt 28.5.1979,dekuju,uz jsem zoufala.

Pěkný den Markétko, dost jste ublížila tím, že jste akceptovala někoho ženatého, navíc s neujasněným vztahovým životem... spravte to, ráda Vám s tím pomohu, ozvěte se na 906 701 701 a najdeme novou cestu pro Vaše srdce - Bohunka.

13:37
Hana

Prvního června nastupuji do nové práce, zvládnu ji a budu úspěšná, děkuji za odpověď, Hana nar.9.6.1963

Dobrý den Hanko, ve všem Vás nepotěším. Sice když budete velmi pevná a soustředěná, budete to nějak zvládat - ale zdá se, že to nebude snadné a také že některé (ne všechny!) typy vztahů se staršími či s autoritami vám dají pořádně zabrat. Tak se držte - Bohunka.

13:34
Jiří

Dobrý den, už v podstatě od dětství chci mít ženu, se kterou strávím celý život, založím rodinu a tak dále. Ale delší vztahy se mi stále nedaří, bylo by možné se zeptat, kdy se taková žena v mém životě objeví? 22. 1. 1993, 09:43

Dobrý den Jiří, Váš vztahový život v minulých existencích byl velmi barvitý a intenzivní, možná proto máte tyto touhy již od dětství. Ale v tomto životě se ke štěstí v lásce a rodině dopracujete spíše tehdy, když se udržíte mimo přílišné toužení a snivost, může to být spíše později, jste ještě velmi mlád ... víte, realita je vždy něco trochu jiného, než sny a představy, tak na to myslete a učte se v životě i lidech mnohem lépe se orientovat - pak nešlápnete vedle a bude Vám dobře. Hodně štěstí přeje Bohunka.

13:30
Dana

Hezký den, ráda bych se zeptala, co bylo špatně, že si manžel našel milenku? Dana 2.2.1961, Milan 29.12.1961

Milá Dano, některé chybičky jste zvládla v manželství i Vy sama, ale to je život, nejsme roboti - například si hlídejte komunikaci, emoce atp. Ale téma nevěry Vám bylo souzeno, v tomto smyslu se nedá říci, že v tom máte nějaké přímé zavinění. Tak k sobě buďte laskavější, Bohunka.

13:27
Věrka

Dobrý den chtěla bych se zeptat na jestli v nejblížší době budu mit važny vztah a když jo tak v kdy asi? Věrka 7.10.1981 děkuji :-)

Hezký den Věrko, vážné vztahy nyní mají překážky - ale na konci června a července potkáte někoho, s kým se budete cítit na jedné vlně a city chybět také nebudou. Tak si to užijte, Vaše Bohunka.

13:24
Jana

Dobrý den,narodila jsem se 8.12.1971 v Praze,mezi 22 hodinou a půlnocí.Jak se mohu nalézt,sama sebe v sobě,co v životě?Tak se poslední dobou ptám a nedaří se mi dokončit jednu etapu života,bolavou a je třeba jít dál,vím to,ale nevím,co se svými strachy.Co s tím ?

Hezké odpoledne Jani, je tu mnoho životní tíže, také tíhy karmy, takže se nedivím tomu, čím procházíte. Naleznete se nicméně nikoliv o samotě, ale spíše v nějakém společenství, které bude ladit s Vaší duší a které jí pomůže se dále rozvinout - a překročit pouta ega a hmoty - a tím i strachu. Vaše Bohunka.

13:18
Zuzka

7.8.1979, 6:50, Nové Město na Moravě. Po sedmi letech mám pocit, že jsem potkala někoho kdo si myslím, že stojí za to. Jen z toho mám smíšené pocity. Nevím jestli je to dlouhou samotou nebo přílišnými emocemi a mou horkou hlavou. Jen si připustit, že každý věci prožívá jinak. Bojovat nebo nechat být? Díky Zuzka

Hezký den Zuzko, na jednu stranu se Vůbec nemýlíte. Na stranu druhou jsou tu překážky, o kterých možná nemáte tušení. Nebuďte tedy ani bezelstná, ani slepá a hleďte dotyčného co nejvíce poznat v denní životní praxi. Až zjistíte i jeho data, neváhejte se ozvat na 906 701 701, podíváme se i na něj! Bohunka.

13:15
Lenka

Dobrý den, Bohunko, prosím Vás o radu. Mám zůstat v současném zaměstnání nebo zkusit pohovor na asistentku v místě bydliště. Děkuji za odpověď. Lenka 28.7. 1994, 4.05 hodin, Pelhřimov

Pěkný den Lenko, změny v současné době by pro Vás byly hodně stresující, na to se připravte předem. Ale měla byste usilovat o místo, kde byste měla dobrý pocit, pozici i větší jistotu. Pokud toto ve stávající práci máte, pak s ní příliš nehazardujte. Pokud ne, zkuste štěstí - ale rozhodujte se pak velmi obezřetně, Bohunka.

13:12
pavlína

dobrý den,chtěla bych se zeptat, zda budu mít od září lepší práci nebo jestli má začít podnikat. děkuji. Pavlína 15.2.1965, 1243 Kolín

Dobrý den Pavlíno, život Vám naskytne obě možnosti, tedy Vám nezbývá, jen si správně vybrat - podzim je v tomto smyslu velmi inspirativní. Tak hodně štěstí - Bohunka.

13:09
Lucie

Dobrý den, já Lucie 11.11.1973 17,15 Prostějov potkám ještě lásku na celý život?

Pěkný den Lucie, nejste bez možností, ale v lásce je u Vás silný karmický vliv, který byste měla nejprve i Vy sama zpracovat - pak můžete mít správnější náhled na to, co vlastně láska na celý život je a co obnáší na obou stranách jako podmínky. Ráda si s Vámi o tom promluvím na tel. č. 906 701 701 - Bohunka.

13:06
Bella

Dobrý den, jsem narozena 6.5.1985 v 14:50 v Třebíči. Chci se prosím zeptat na vztahy. V současném vztahu nejsem příliš spokojena a celkově jsem ve svém životě neměla na partnerské vztahy štěstí. Čeká mě prosím v tomto směru nějaké zlepšení? Můžu očekávat zlepšení současného vztahu či dokonce novou lásku? A kdy se prosím můžu těšit na miminko?Děkuji

dobrý den Bello, Váš čas v tomto smyslu pomalu přichází - a mějte na paměti, že Vaše vztahy musejí mít pro správnou funkci i náboj, také dimenzi duševně-duchovní! Tedy vylepšení přijde, budou i nové nabídky a miminko ve správný čas, Vy se nebojte nespěchat, také. Hodně štěstí přeje Bohunka.