Archiv: 18.02.2015 13:00 - 15:00

Na Vaše dotazy odpovídal/a Sandra

poradce Astrohled.cz (NONSTOP tel. 906 701 701) Věnuje se astrologii a numerologii
Online chat byl ukončen.
15:00
veronika

podaří se mi letos najít stálou práci? Veronika 17.7.1983 děkuji

Verunko, u Vás je třeba zvážit podnikání, pokud jste zatím hledala jen zaměstnání jako takové. Sandra.

14:59
jana

Dobrý den, 31.1. 1966 1.30 HOD. prosím chtěla bych se zeptat na práci,stale se nedaří ,i když rekvalifikaci jsem si už udělala a stale nic,všichni slibují ,ale stale nic .děkuji za odpověd

Pěkný den přeji, Jano - ani letošek nebude zázračný - ale když vezmete i něco dočasně \"pod úroveň\" anebo krátkodobé úvazky, něco se objeví. Změny k lepšímu spíše až napřesrok... Přeji sílu i štěstíčko - Sandra.

14:57
Božena

přeji krasny den nar.21. 10 1959 misto Vrchlabi chtěla sem se zeptat mam jit před komisi na invalidni duchod marodim s nahama a s nervama tak bych se chtěla zeptat jak asi dopadnu děkuji

Boženko, Vy asi stejně nebudete znát čas vašeho narození, že? Víte, budou Vám házet klacky pod nohy, minimálně počítejte s průtahy. Lepší je rok příští ... Přeji hodně přízně i zdraví - Sandra.

14:55
Petra

Dobrý den, jsem vdaná, ale do života mi vstoupil jiný muž. Má to smysl? Já 7.1.1983 Tomáš 19.2.1968 Děkuji

Pěkný den Petro, heleďte se, :-) jste přece vdaná, ne? A jste také zodpovědná... Tomáš je ten \"jiný\"? Pak pozor na jednu věc - sice stojí velmi o silné vztahy, ale pozor, jeho vnímání je prostě sobečtější ... Možná rovnou zavolejte na 906 701 701 - ať se na ty Vaše dva mužské pořádně podíváme, ano? Tak zatím se držte (trošku při zemi) - Sandra.

14:52
Eva

Sandro zdravim vas ptam se vas podari se me v tomto roce vyplatit dedictvi sve dceri a zbavit se vsech dluhu? dekuji za odpoved nashledanou

Pěkný den anonymní pisatelko (pisateli), těžko vám pomohu bez uvedení jakýchkoliv údajů... karty jen říkají, že věcem lze dále uškodit, tak to chce opatrnost! Sandra.

14:49
Blanka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na budoucnost firmy, ve které momentálně pracuji, týká se to vlastně mé práce. Děkuji Blanka, narozena dne 9.6.1990, v Sokolově, v 9:00 hod.

Pěkný den milá Blanko, zde je třeba znát alespoň rok, kdy ta firma vznikla - a dobu Vašeho nástupu do ní. Jinak u Vás osobně lze vylepšení očekávat spíše kolem května - do té doby jsou tu jisté finance a dílem i mezilidské vztahy přímo ohrožující vlivy. Pozor z Vaší strany ale na stres a strach! Vím, co jsem napsala, ale to je jen informace - ne snaha Vás ještě více zatížit. Chce to sebeovládání, umět vzít za práci. Příští rok Vám uleví. Tak snad to projde, hodně štěstí - Sandra.

14:42
Petr

Dobrý den, Petr 21.12.1970 já a finance. Děkuji za odpověď

Pěkný den Petře, Vy jste cca od roku 2012 a možná již i z dřívějška, nejspíše ztratil část uvyklého standartu ... A letošek na Vás bude klást v práci také velké nároky. Když to ale - buďto ustojíte - (a)nebo seberete odvahu k větším změnám příští rok, bude lépe. Jinak celková prognóza se může udělat s Vaší účastí, obzvláště, když uvedete i čas a místo Vašeho narození. Eventuálně se tedy ozvěte na 906 701 701. Přeji štěstí a úspěch - Sandra.

14:37
Olga

Dobrý den, Sandro, prosím o nahlédnutí do karet, jakou má budoucnost vztah s Petrem nar. 5.7.1980. Předem mockrát děkuji za Váš čas a energii. Olga (nar. 14.2.1983)

Dobrý den Olgo, je to zajímavé, ale Váš vztah je podle všeho hodně závislý i na pracovních tématech Vašich životů. V dobrém, ale i v tom složitějším - tedy pozor především na to, aby Vás práce neoddělovala - to by Vaši budoucnost mohlo zatížit. Hodně štěstí přeje Sandra.

14:34
marketa

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli se budu v nejbližší době stěhovat a budu tam šťastná,moc ďekuji..Markéta 19.4.1977

Pěkný den Markéto, pokud se výhledově stěhujete i z důvodů práce, bude to lepší. Jinak je možné, že by byly potíže a ne úplná spokojenost a pak to ještě zvažte či odložte. S pozdravem Sandra.

14:32
Dana

Hezký den, ráda bych se zeptala, jestli mám ještě nějakou naději, že se ke mně manžel vrátí. Bydlí u milenky. Dana 2.2.1961 Mariánské Lázně, Milan 29.12.1961 Planá, milenka Zdenka 6.11.1978 Praha Děkuji, Dana

Pěkný den paní Dano, Váš manžel není v citech ( a asi ani v náladách) tak žulově pevný, jak to někdy vypadá. Takže to možná ještě není úplný konec. Ale záleží i na dalším - kdy odešel, kdy to vzniklo atp. - a to nevím, a tak si více říci netroufám. Vím, jak je to pro Vás těžké, jak Vás to je schopno paralyzovat, nejste schopna se od toho oddělit - ráda si s Vámi o tom promluvím, kdykoliv budete chtít. Přeji sílu - Vaše Sandra.

14:27
Michaela

Dobrý den paní Sandro, chtěla bych se zeptat,jestli s manželem otěhotním,jsem narozena 28.10.1975 a manžel Radek 2.6.1968,pokoušíme se již delší dobu,každý máme z prvního manželství jedno dítě.Předem děkuji za odpověď.Přeji hezký den.Michaela

Dobrý den Michaelo, určitě si zavolejte, v astrologii existuje program, který určuje konkrétní dny, vhodné pro úspěšné početí. Je k tomu ale třeba znát i čas a místo Vašeho narození a mít možnost ověřit některé předchozí skutečnosti. Přeji hodně rodinného štěstí - Sandra.

14:25
Alena Olšaníková

jsem narozena 28.9.1970 v Kroměříži v 7h rano,chtěla abych vědět, jestli se mi změní dosavadní život s někym novým a jestli mi bude lépe .Děkuji za odpověd

Alenko, změny ve vztahu, v lásce, se sice jako příležitost - pro Vás osobně i kvalitní, ukazují. Otázka ale je, jaký je ten druhý, abyste mohla být dlouhodobě spokojena. Pokud je to někdo mladší, buďte opatrnější. Cena by mohla být vysoká... Jinak bude asi také lépe si o tom popovídat (906 701 701). Přeji hodně štěstí - Sandra.

14:21
P

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat, zdá se mi , že s přítelem máme spoustu věcí rozdílný pohled. Myslíte si, že v budoucnu by nás to nerozdělovalo? Děkuji. Petra 14.12. 1978, v Jihlavě, 12:10 hodin, Ladislav v Kutné Hoře, 5.1.1975, ve 23-.55 hodin.

Pěkný den Petro, jen podle čísel - astrologii Vás obou si teď chystat nestíhám, aby se dostalo na ostatní - Vy ale v zásadě nejste uvnitř tak moc rozdílní, jak si teď myslíte. Názory se samozřejmě v lecčems mohou různit (no, a také různí) - ale zacházejí s nimi osobnosti a ty si k sobě, chtějí-li, cestu najít dokážou. Chcete to i Vy dva? Na tohle si odpovězte jako první. Tak držím pěstě - Sandra.

14:17
Marketa

Dobry den, Sandro, rada bych se zeptala, jestli uz je to definitivni konec s Martinem nebo jestli je jeste nejaka moznost pokracovani. Marketa 28.6.1967, 0:30, Hlinsko Dekuji a preji hezky den.

Markéto, vypadá to sice velice ošklivě (život chce prostě změny i ve vztahu - anebo změnit vztah!)... ale buďto je to jen přerušení vztahu - anebo by Vás eventuálně čekalo něco jiného - ale nelitovala byste v tom případě! Záleží i na datech partnera, vzniku vztahu atp., to tu vše hledat nemohu a něco potřebuji od Vás, tak pokud Vám odpověď nestačí, ozvěte se prosím po telefonu. Mějte se co nejlépe - Sandra.

14:11
Svatava

Dobrý den narodila jsem se 3.4.1967 ráno 3.30 hod v Bílovci. 27.1.2015 jsem se rozvedla a chtěla bych se zeptat jestli potkám nového prtnera nebo jestli zůstanu sama. Děkuji Svatka

Pěkný den Svatavo, u ženy jako Vy skutečně neočekávám :-), že by měla už napořád zůstat sama ... ! Ale Vy jste asi měla na mysli vztah s velkým \"V\", že? To já ale budu muset v tom Vaše horoskopu chvilku hledat ... tak se prosím ozvěte na naše linky (906 701 701) - ať se máte na co těšit. S pozdravem Sandra.

14:09
alena

dobrý den, chtěla jsem se zeptat na dceru Petru 14.12.1978 jihlava 12,10hod. jestli se bude tento rok stěhovat za svým přítelem. děkuji

Dobrý den paní Aleno, pořád ještě je k tomu šance (ale loni to bylo výraznější). Jinak ale musím říci, že takový krok dokáže u Vaší dcery převrátit hodně věcí vzhůru nohama - takže by na něj měla být nejen dobře připravena ale přát si jej, pokud už, celou svou duší, aby pak ustála vše související. Přeji hodně štěstí Vám všem - Sandra.

14:03
Petra

Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat na svojí dceru Natálie 6.12.2006. Třebíč v 7:48 hod. Poslední dobou má velké problémi hodně se bojí, I třeba sama ze školy. můžete mi nějak poradit. Děkuji. Petra v Jihlavě 14.12.1978. ve 12:10 hodin

Petro, Vaše dcerka to ve Vyšším věku nejen všechno překoná, ale dokonce i zúročí. Nyní je ale třeba skutečně veliké podpory, aby to ustála. Doporučuji také to řešit i v odborných regresích. Doporučuji Vám zatelefonovat. Tohle jsou skutečně velmi vážné věci, které její budoucnost dokážou hodně - spíše zásadně - ovlivnit, tak to prosím určitě nepodceňte. Hodně sil Vám oběma přeje Sandra.

13:59
Jakub

Přeji Vám krásný den Sandro, chtěl bych se Vás optat na mé podnikaní – výklad karet a léčitelství, kterému se věnuji několik let a chci se tím živit naplno již od Března tohoto roku, budu to zvládat a bude se mi dařit více než doposud nebo alespoň stejně ? Dále zda vidíte tento rok dovolenou ? Děkuji Jakub 07.07.1990 ve 13:00 v Trutnově

Pěkný den Jakube, pokud se tomuto věnujete profesionálně, předpokládám, že jste si vědom působení i Vaší vlastní karmy. Ačkoliv lásku, touhu, dokonce i štěstí a i některé vrozené schopnosti, skutečně máte, je třeba počítat i s vlivem ostatních sil na Váš život. To je realita. Také je vhodné nasbírat dostatek i obecně lidských zkušeností, abyste mohl mít tu pravou důvěru v sebe i druzí ve Vás. Pokud si o tom budete chtít více promluvit, kontakte je zde: 906 701 701. Přeji jinak hodně hodnot pro Vás i pro druhé lidi a hodně úspěchů - pozdravuji Vás, Sandra. Navíc ve

13:52
Petra

Dobrý den, je mým osudovým mužem /26.7.1983 Cumhur/ nebo potkám někoho jiného?! Děkuji, Petra, 14.03.1988, 12.21, NJ

Pěkný den Petro, tohle je lépe hledat podle přesných horoskopů - a k těm jednak potřebuji znát i místo a čas Vašich narození, abych je mohla vůbec \"sestavit\" - a jednak bych to tu asi ani všechno nestihla prohlédnout, tak prosím se ozvěte telefonicky. S pozdravem Sandra.

13:49
Šárka

Dobrý den, narozena 14.7.1957 chtěla jsem se pozeptat, zda ještě najdu práci. Fěkuji

Dobrý den Šárko, možná to už nevypadá, ale Vy občas také máte štěstí - jen pozor na mužské osoby, tedy pokud právě ony Vám tu práci nechtějí doslova vnutit. Ale možná zavolejte (906 701 701), podíváme se na to nejen kdy, ale také jak se k tomu, vzhledem k okolnostem a příležitostem, ideálně postavit. S pozdravem - Sandra.

13:47
Jana

Dobrý den. Je možné se podívat, jestli se ještě v budoucnosti někdy vdám? děkuji Jana 2.5.1976 7:55

Dobrý den Jani, Vám je toto souzeno prostě ve vyšším věku, než bývá (či bývalo) obvyklé - tak si z toho nyní nedělejte další stres navíc! Neznám ale místo Vašeho narození - ale zřejmě to nic zásadního ve Vašem případě nezmění (pokud tedy nejste narozena například někde v Austrálii - prostě hodně daleko od Prahy, kterou jsem zadala do astrologického programu). Tak přeji jednou moc krásné šaty, družičky - a manžela! Sandra.

13:42
Eva

Dobrý den bude dál fungovat náš vztah v budoucnu?Jak ho mám přitáhnout víc k sobě , co mi radí karty?.Eva 17.5.1974 2:15 hod , Radek 14.3.1965 děkuju.

Pěkný den milá Evo, tak jsem tedy sáhla i po kartách - radí chvíli vyčkat, je šance, že by Váš vztah mohl chytit \"druhý dech\"! Spíše přes oblast práce, zájmů, koníčků atp. Jinak ale nemohu neříci - ve Vašem vztahu to nemůže občas (často) neskřípat - Vaše osobnosti jsou naladěny obě s velkou touhou po štěstí a konkrétních výsledcích ve všech oblastech, a to se týká i lásky - jenže oba jste docela silní na ústupky atp. (Ale zase v to může být hodně velká jiskra a energie...) Takže ta rada na čekání podle karet se Vám asi zamlouvat nebude... pak je lépe se ozvat. Hodně štěstí Vám přeje - Sandra.

13:36
Renata

Krásný den ráda bych věděla jestli mě v nejbližší době čeká nový vztah?Renata 26.8.1970

Dobrý den Renato, po narozeninách se k Vám začnou blížit muži spíše s nějakým vnitřním souzněním vhodným pro přátelství (i z něj se mohou vyvinout krásné vztahy, ale trvá to a navíc ani není radno to uspěchávat) - takže moc neleňte a dejte prostor příležitosti raději ihned. Jinak pokud máte na mysli nějaký výraznější vztah, zavolejte si na 906 701 701 a podíváme se na Vaše osudové partnerské křižovatky. Budu se těšit - Sandra.

13:33
Jana

Přeji Vám pěkný den paní Sandro.:-) Kdy a kde potkám muže pro společný život??A kdy se mně zlepší má finanční situace??Jana 6.10.1961. Moc Vám děkuji.:-)

I já Vám přeji pěkný den milá Jano :-), asi potřebujete určit nějaké výraznější období, jinak by už běžící změna \"zabrala\" - tak se ozvěte na naše linky, ráda se na to podívám, abyste měla na co se těšit! Jen poprosím, pokuste se zjistit čas svého narození, pak bude vše přesnější. Výhledově ale bude další šance i v rámci tohoto roku! Mějte se krásně - Sandra.

13:28
P

Dobrý den milá Sandro, velice Vás prosím o pomoc-velice mě to trápí. Jde o partnerské vztahy - mám krátce přítele (28.2.1988). Je mi s ním fajn,mám ho určitým způsobem ráda. Bohužel chybí mi to to \"něco\". To \"něco\" cítím s mužem - (9.10.1980),sek terým se sbližuji dlouhou dobu. Prosím o pomoc, mám ve vztahu setrvat s tím že se možná něco změní? Co

Milá \"P\", protože nevím, zda to datum je Vaše, či přítelovo, nemohu Vám dost dobře poradit - kdykoliv se ale ozvěte na 906 701 701 a spravíme to - Sandra.

13:26
Hanka

Dobrý den, moje dcera Lenka, nar. 28.7. 1994 v Pelhřimově ve 4,05 hodiny ráno, by se Vás ráda zeptala, jak bude uspěšná v práci. Poměrně dlouho se jí nedařilo nic najít. Právě prošla pohovorem a zapracovává se a měla by nastoupit do prvního zaměstnání. Má ale obavy, aby vše dobře zvládla. Bude se jí dařit pracovně i ve vztahu (partner 12.4.1980) Moc děkuji

Pěkné odpoledne, paní Hanko - Vaše dcera ať se nebojí, ona dokáže být i \"tvrdá\", je-li toho zapotřebí. Tedy si první nástup jistě ustojí - a je to pořád lepší vydržet nyní, než po narozeninách. Ale celkově pro ni bude pak důležité, aby si našla něco, co jí vyhovuje niterně, aby u toho chtěla sama vydržet a měla proč. Přespříští rok, s trochou získané praxe, si může vyzkoušet i toto - minimálně se pokusit o vzestup na původním místě. Co se vztahu týká, podle základních energií si vyhovují - ale na vše je třeba se dívat detailněji, takže se kdykoliv ozvěte Vy - anebo lépe možná i ona sama. Přeji Vám všem hodně štěstí a úspěchů - Sandra.

13:20
alena

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mě v roce 2015 čekají nějaké změny? Alena 23.2.1968 11 hodin Domažlice. Děkuji

Pěkný den Alenko, změny se chystaly už loni (a velké kolem Vašich 41-42let) - nyní mohou být spíše dílčí, zasahující citové vazby, zázemí, pohodu. Nakolik kladné se dozvíte na našich linkách (906 701 701), tak se budu těšit. Vaše Sandra.

13:17
Iveta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda si s manželem tento rok nebo v nejbližší době pořídíme vlastní bydlení. Děkuji za odpověď. Iveta 16.10.1969.

Dobrý den Ivetko, začít byste s tím měli neprodleně, po narozeninách by Vás pronásledovaly nepříjemné kolize. Jinak se to týká dvou lidí, takže je třeba \"kouknout\" i na manžela. Přeji krásné bydlení - Sandra.

13:15
Liba

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak to budu mít letos po finanční stránce, potažmo zda najdu možnost uplatnění. Děkuji Liba 5.10.1967 Přerov

Pěkný den Libo, máte po narozeninách ideální čas na provedení změn, pracovních nevyjímaje. Takže se zatím skutečně velmi pečlivě připravujte, nic neošiďte, můžete pak být doopravdy odměněna. Jinak pokud chcete konkrétní data, v poradně telefonické ocením i Váš čas a místo narození. Hodně štěstí přeje Sandra.

13:13
týna

Dobrý den, prosím o výklad, já 12/7/90 a muž 7/12/78, co ke mně cítí,pokud vůbec něco? Máme šanci na partnerský vztah, nebo on není ,,ten pravý\" a mám na něj raději zapomenout?Myslím, že k němu cítím něco víc a nechci s ním být jen kamarádka a nevím jestli on to má stejně..příp.poznám někoho jiného? kdy?Děkuji Týna

Pěkný den milá Týno, Vám se to tu hned zkraje trochu pokazilo - to ale neznamená, že on k Vám nic necítí - dokonce zřejmě právě naopak! Jenže ty jeho pocity jsou i jiného druhu, než jen co do přitažlivosti atp. (zřejmě tu bude nějaká i osobnější karmická vazba) - a to Vás pak mate. Musíte k němu přistupovat opatrněji a s větším respektem pro jeho osobní svobodu - bez toho to nepůjde. Tak se držte, více se dozvíte v rozhovoru - s pozdravem Sandra.

13:09
Petr

Vážená Sandro, jmenuji se Petr, narodil jsem se 4.8.1975 v 15:15 hod v Domažlicích a jsem moc rád, že se mohu se svým dotazem obrátit na astroložku, jelikož vesmíru věřím. Rád bych se konečně osvobodil od starých vzorců a vydal se životem na novou cestu, novou profesní dráhu. Je právě teď ten správný čas a kam by mé kroky měly směřovat? Děkuji Vám.

Pěkný den vážený Petře, děkuji Vám za důvěru - bude však lepší toto řešit v rozhovoru, protože jsou tu vazby na minulost a já k ní musím Vaše současné kroky chtě nechtě vztáhnout. Ale mezi námi - pokud to tak sám cítíte, něco na tom jistě bude - jen možná vybereme konkrétní období, bez zbytečných zátěží navíc. Tak se budu moc těšit na Vaše zavolání (906 701 701) - Sandra.

13:05
niki

Přeji pěkný den paní Sandro, ráda bych se optala na to, jak mě z citového hlediska vnímá muž narozený 11.2.85, já narozena 20.4.91 a zda má o mě zájem, popřípadě zájem se semnou dál scházet..Děkuji za odpověď.

Pěkný den Niki, ´\"něco\" mezi Vámi, proběhlo a tak není důvod k obavám. Jen celkově bude on trochu sebestřednější, tak Vás možná nechá malinko čekat, ale to zatím neřešte - zdravím Vás, Sandra.