Home - Detail specialisty

Detail specialisty

Michaela
Michaela
Volejte na tel.: 906 701 701
S předplaceným voláním ušetříte až 50% z ceny! Více zde
Výklad karet
Výklad karet
Astrologie
Astrologie
Minulé životy a karma
Minulé životy a karma
Hodnocení:
(6789x)
Sdílení:
sdílet poradce na zdi mého facebooku
Michaela

Jsem zkušená kartářka a astroložka. Výkladem karet žiji takřka od dětství. Své schopnosti jsem zdědila po prapředcích a převzala jsem tak rodinnou tradici. Aktivně vykládám karty bezmála 2O let. V astrologii se specializuji hlavně na porovnání partnerů a jejich společný život.

Zabývám se psychologií a výkladem Tarotových, Archandělských, Mistrovských karet a Tarot-aura-soma. Tyto karty jsou velmi intuitivní a dokáží najít konkrétní odpovědi na Vaše otázky a s jejich pomocí Vám mohu poradit způsob řešení Vaší nesnadné situace. Mimoto jsem studovala Západní astrologii a na přání vám sestavím horoskop zdraví, lásky, finanční, profesní.

Ocitli jste se v těžké životní situaci a trápí Vás: LÁSKA, MANŽELSKÁ KRIZE, SAMOTA, NEVĚRA, ZDRAVÍ, PENÍZE, ..., prostě nevíte KUDY KAM ??? Nezůstávejte se svými problémy sami! Zavolejte mi a já Vám ráda pomohu. Tel: 906 701 701! Jsem tu pro Vás a těším se !!! Vaše kartářka MICHAELA

Volejte na tel.: 906 701 701
S předplaceným voláním ušetříte až 50% z ceny! Levnější volání objednávejte zde

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

Doporučujeme

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.