Home - Detail dne

sobota
25
únor

svátek slaví Liliana

Ženské křestní jméno latinského původu. Významově vychází ze slova "lilium", což latinský název pro lilii. Vykládáme jako krásná nebo čistá. V sanskrtu znamená veselá nebo hravá, některé jiné teorie ho dávají do spojitosti se jménem Elizabeth. Zájem o toto neobvyklé jméno u nás pomalu vzrůstá. Domácí podoby: Lili, Lila, Lilinka, Lilianka, Lianka, Liana.
Oblíbená kráska, která je obdařena talentem využitelným v mnoha různých profesích. Většinou bývá prakticky založená, nemá problém uspořádat si život tak, aby jí to maximálně vyhovovalo. Přitom ovšem myslí také na potřeby lidí kolem sebe. Je horlivým zastáncem lidských práv, jakmile se doslechne o nějakém bezpráví, ihned se v té záležitosti pokouší nějak angažovat.
vyhledat význam jména:

29. lunární den

Připravme se na nejhorší satanský den! I silní jedinci mají sklon k depresím a stesku. Nezůstávejme dnes sami a poprosme o ochranu před zlem. Řešení všeho odložte na vhodnější den. Nepříjemnosti považujme za příznivé a buďme jim vděčni, že neslouží temnotě. Ta by se nás mohla snažit zmocnit. Vyčistěme své tělo, mysl a nastolený pořádek si udržme! Obklopte se světlem, láskou, pochopením a vyhýbejme se opuštěným místům. Symbolem dne chobotnice a hydra. 

Luna ve Vodnáři

Couvající Luna ve Vodnáři pozitivně působí při tónování a barvení vlasů. Větší fyzické námaze se dnes vyhněte a pečujte raději o sebe. Vhodné jsou pleťové masky (na rozšířené žilky), sauna, masáže i relaxační koupele. U domácích masáží vždy postupujte jemně směrem k srdci! Doma pořádně vyvětrejte.

zajímavost dne

Dnes by měl narozeniny Friedrich Spee. Byl to jezuita, barokní lyrik, autor duchovní literatury a teolog, který silně přispěl k ukončení honů na čarodějnice. Dokázal se těmto procesům postavit ve svých přednáškách a v knihách. Byl zpovědníkem mnoha obětí těchto procesů a nabyl přesvědčení o jejich nevině.

 

Měsíční horoskop na BŘEZEN

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.