Home - Detail dne

pondělí
26
červen

svátek slaví Adriana

Ženské křestní jméno, které pochází z latiny. Vytvořilo se z názvu města Adria (původně Hadria), což byla bývalá etruská osada nacházející se nedaleko Benátek. Vykládáme jako ta, která pochází z Adrie nebo zrozená v Adrii. U nás není příliš rozšířené, užívá jej něco málo přes šest tisíc žen. Domácí podoby: Adrianka, Adruška, Adřička, Rianka, Áďa, Adina.
Bojovnice, která se pere se životem za všech okolností. Přirozenou součástí její osobnosti je celoživotní touha po vítězství, díky níž na cestě za svým cílem nebere příliš velké ohledy na své okolí. Vládne jí Mars ve spolupráci se Sluncem, což z ní činí nepřebernou studnici zajímavých a neotřelých nápadů. Ve vztazích ale kvůli svojí svéhlavé povaze naráží spíš na problémy.
vyhledat význam jména:

3. lunární den

Je ve znamení lunární očisty astrálního těla. Energická centra, která slouží jako brány k tomuto tělu, najdeme v kloubech. Procvičme a rozpohybujme proto celé tělo. Snažme se mít pod kontrolou emoce, které se odráží v našem astrálním těle. Nenechme se vyprovokovat, zahoďme zbabělost, nerozčilujme se a sbírejme psychickou energii. Pročišťujme krční čakru Viššudhi a bez pomluv vysílejme lásku k bližním. Doma i v práci uspořádejme chaos. Symbolem dne je leopard a levhart. 

Měsíc vstupuje do Lva

Dorůstající Luna v Raku se v 0:07 přesune do Lva. Ten působí hlavně na tepny, srdce, krevní oběh a bránici. Proto tyto orgány příliš nezatěžujte, protože hlavně srdce vás může v letních dnech hodně potrápit. Pokud nejste 100% zdraví, vyhněte se psychickému i fyzickému vypětí. Odložte i očkování.

zajímavost dne

Dnes by oslavil narozeniny Adolf Jellinek. Byl to rabín, židovský učenec a autor teologických spisů. Bývá považován za největšího židovského kazatele 19. století. Jeho nejvýznamnější psaná díla se týkají výkladu Písma tzv. Midraš. Zabýval se také historií Kabaly a překládal díla o kabale do němčiny.

 

STAŇTE SE V.I.P.!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.